
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
10:13:04
04.11.2014
04.11.2014

Pavel P..
-> Tomaso435: jestli o tom pochybuješ, tak tě zklamu... je to přesně tak jak píšeš.... a i s tim důrazem na barvu zinku, odstíny barev na podvozku a všeho ostatního.... ale jelikož to neni za 3000,- s plnou nádrží tak je to hned předražený a majitel automaticky zloděj a podvodník, že? 

10:12:46
04.11.2014
04.11.2014

Luky
-> Pavel P..: to je to co jezdí po akcích FCC?
10:08:04
04.11.2014
04.11.2014

Pavel P..
To jsem zvědavej kolik chytráků tu zase bude spekulovat a diskutovat ohledně toho Garde... majitele i auto znám a stejné auto ve stejném stavu v ČR težko najdete....
09:57:46
04.11.2014
04.11.2014

Tomaso435
-> Kilián: šetrná detailní renovace = dokonalé očištění, výměna matiček za lesklé, naleštění, načernění ? :D
09:53:37
04.11.2014
04.11.2014

Kilián
-> vlkousek: když už garde tak pořádný auto.bazos.cz/inzerat/...
/Skoda-Garde.php včetně pořádný ceny :)
09:24:53
04.11.2014
04.11.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz: Mezi blatníkama a skeletem mají být jen gumky - a úplně echt origo musí být na holým plechu.. žádná zbabělá povrchová úprava není dovolena !
08:04:58
04.11.2014
04.11.2014

dragon_cb_cz
-> Petr98: Tzn? Znáš mě, já na ty originalistický nuance u MBček moc nejsem 

21:51:05
03.11.2014
03.11.2014

Petr98
-> dragon_cb_cz: prej má hříbek mezi blatníkama
19:26:26
03.11.2014
03.11.2014

dragon_cb_cz
-> Tomaso435: Pokud je to fakt původní nerenovovanej stav, tak si myslím, že se možná za tuhle cenu kupec časem najde... asi to bude trvat nějakou dobu, ale vyloučený to podle mě není.
19:25:56
03.11.2014
03.11.2014

dragon_cb_cz
-> isti: Už tu byla minimálně jednou, spíš víckrát...
19:23:20
03.11.2014
03.11.2014

Tomaso435
-> isti: zapoměl tam před tu cenu napsat "jen"
19:19:50
03.11.2014
03.11.2014

isti
Nablískaná tisícka
auto.bazos.sk/inzerat/... /Skoda-1000-MB-ZABROVKA.ph p
auto.bazos.sk/inzerat/... /Skoda-1000-MB-ZABROVKA.ph p
17:35:30
03.11.2014
03.11.2014

vitek123
22:49:14
01.11.2014
01.11.2014

dragon_cb_cz
-> vlkousek: Škoda, že je ten stav tak neutěšenej... bejt libovější nebo levnější, žena by mě musela držet násilím 

21:49:30
01.11.2014
01.11.2014

blue-dog
-> m8rinek: jo no 

21:48:16
01.11.2014
01.11.2014

m8rinek
-> vlkousek: Za 50 až dost :D.
21:46:09
01.11.2014
01.11.2014

blue-dog
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Skoda-Garde.php docela pěkný garde ale ten odstín mi přijde trošku vybledlej 

19:52:35
01.11.2014
01.11.2014

P@wlos
11:49:27
01.11.2014
01.11.2014

Tomaso435
-> auta.petr: to by se mi líbilo... tak za 4 ale... za 10 si koupím rači další dvě auta u kterejch nebudu hever nikdy potřebovat :D
23:16:07
31.10.2014
31.10.2014

auta.petr
Nescháněl tady nedávno někdo tohle?
dum.bazos.cz/inzerat/.../ Autolift-naklapeci-zvedak. php
dum.bazos.cz/inzerat/.../ Autolift-naklapeci-zvedak. php
21:32:43
31.10.2014
31.10.2014

Matsoft
-> Tuner#2: Honzo, ja proti nemu v zasade nic nemam. Ma nadherny auta, ale ta pohadka, co si vymyslel ke svemu MBX je moc.... John zna puvodniho majitele toho MBX a rozhodne nikdy nemelo zabrovy blatniky.
19:26:53
31.10.2014
31.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Matsoft 31.10.14 18:21:18: Nechápu, proč takhle o Jirkovi mluvíš...
18:21:18
31.10.2014
31.10.2014

Matsoft
-> Nwkt: tak bys to nechal predelat stejne jako pan pohadkar Zlamal.
18:20:11
31.10.2014
31.10.2014

Nwkt
-> Matsoft: Má volant na blbý straně
18:19:44
31.10.2014
31.10.2014

Matsoft
18:18:01
31.10.2014
31.10.2014

Matsoft
13:59:50
31.10.2014
31.10.2014

havlik
-> Luky: na revival dobrý

10:39:55
31.10.2014
31.10.2014

Luky
12:39:11
30.10.2014
30.10.2014

castrol
-> Tabi:
skús mu to takto napisat
skús mu to takto napisat10:14:09
30.10.2014
30.10.2014

Tabi
-> castrol: Za 5000 éček se mi moc nelíbí,za 3500 by byla hezčí a řekněme že za 3000 by byla možná i hodně pěkná.

22:59:15
29.10.2014
29.10.2014

castrol
22:19:56
29.10.2014
29.10.2014

su.tech – nezodpovědný hajzlík
19:28:44
29.10.2014
29.10.2014

isti
14:50:12
29.10.2014
29.10.2014

castrol
-> Sid Vacant: erko ma ťažkú hodnotu ,ale niekedy je ta cena kruto prehnana
13:07:28
29.10.2014
29.10.2014

Bedřich - zrušená registrace
-> Nwkt: Hned jsem si jej nechal zabalit.Zítra čekám PPL :) Myslíš, že to zvládne 4q??
12:01:08
29.10.2014
29.10.2014

Sid Vacant
-> castrol: jo dal jsem to do vtipů, a když vidim teď na kolika ten šrot je a aukce ještě neskončila, tam už mi to ani moc vtipný nepřijde...už mi to i pár lidi poslalo mailem (co se o auta vůbec nezajímaj), takhle se prodávaj auta...aha tak koukám že už aukce skončila...
09:20:49
29.10.2014
29.10.2014

m8rinek
-> vitek123: že je to hezký auto?
09:12:08
29.10.2014
29.10.2014

vitek123
Co k tomu dodat....auto.bazos.cz/inzerat/...
/Prodam-Skoda-110R.php
20:29:32
28.10.2014
28.10.2014

isti
17:24:01
28.10.2014
28.10.2014

Nwkt
-> Bedřich: Kup ne 

17:23:15
28.10.2014
28.10.2014

Bedřich - zrušená registrace
20:57:29
27.10.2014
27.10.2014

castrol
-> Pavel P..: a jo bol to -> Sid Vacant: ale nejak som bol v tom ze si to sem vkladal
20:55:16
27.10.2014
27.10.2014

stepan
-> pepa110r: To jezdilo na Kaňku když sem byl malej (tak 15 let zpátky). 

20:52:15
27.10.2014
27.10.2014

Pavel P..
-> castrol: já ne :-)
20:47:28
27.10.2014
27.10.2014

pepa110r
já si myslel že už to tu někde bude.
Tady ještě jedno, zatím celkem rozumný.
aukro.cz/skoda-110r-i4723 081341.html
Tady ještě jedno, zatím celkem rozumný.
aukro.cz/skoda-110r-i4723 081341.html
20:11:54
27.10.2014
27.10.2014

isti
-> castrol: Vedla
20:06:31
27.10.2014
27.10.2014

castrol
-> pepa110r: daval to sem pavel p. alebo vedla?
19:40:39
27.10.2014
27.10.2014

Tomaso435
-> pepa110r: vzhledem k dementnímu popisu a důvěryhodnosti přihazujících (2) komentáře.... nevim no :D
19:37:41
27.10.2014
27.10.2014

pepa110r
aukro.cz/skoda-110r-arciv
eteran-typu-porsche-mg-fer
rari-i4713963539.html
Snad ještě nebylo. Když už nic, tak aspoň popis pobaví.
Snad ještě nebylo. Když už nic, tak aspoň popis pobaví.


