Já to právě nikde jinde, než na škodovkách neviděl. Ale stále jsem se nemohl dopátrat, jestli v tom mají lidi oranžovou žárovku, nebo jestli to bliká bíle (ono na přelomu 80. a 90. let se tady o nějakých oranžových žárovkách do blinkrů asi téměř nikomu ani nesnilo). Ale když mohly být bílé kryty blikačů na oba typy MB blikačů a jejich předchůdce (Octavie, 1202 apod) i současníky (1203), tak proč by nemohly být i pro následovníky? Rozhodně jsem už na některých dobových fotkách bílé blinkry v chromovaných náraznících viděl - možná i v prospektu...?


























