Ale vypadá vážně moc hezky... kdybych neprodal GLSu, byl by to ideální dárce kastle 

Ale vypadá vážně moc hezky... kdybych neprodal GLSu, byl by to ideální dárce kastle 





auto.bazos.sk/inzerat/...
/Skoda-105-l.php















































... to čumim teda


Navíc už mám nový pryže 195/50 a ty by na ty zadky moc nepasovaly a v porovnání s jinak širokým předkem by to bylo beztak hnusný



