-> stepan: -> Bukaj: -> dragon_cb_cz: Ja som za to dal iba 7,50€ takže nie som z toho smutný.To ma prekvapilo že bolo o to velký záujem,ešte aj na druhý deň než som to zmazal z bazoše mi volali
08:25:50 03.02.2015
dragon_cb_cz
-> stepan: Myslím si, že větší cenu to nemá, naposledy jsem kupoval dva kusy tady v inzerci dohromady za 450 Kč? Něco takového... tahle verze je fakt levná.
-> isti: Za 14E jsi podle mě prodal dobře
23:11:13 02.02.2015
Bukaj
-> isti:
Neprodá - je to ten typ se stříbřenkou místo pokovení a (nevím, jak na Slovensku) ten má cenu tak maximálně 300 Kč.
21:21:32 02.02.2015
stepan
-> isti: Já myslim, že seš pěknej osel žes to prodal tak levně.
21:08:50 02.02.2015
castrol
-> isti: mozno sa niekto najde co mu za to tie peniaze da
-> Tomaso435: Nějak to jde PWM regulací, u bavoráků se to dá nastavit
BMW e46 US DRL
11:19:14 02.02.2015
Jarda - zrušená registrace
-> Matsoft: a jak to fungovalo?
09:12:13 02.02.2015
Tomaso435
-> Dušan: bych tě toho zbavil :-D
00:39:41 02.02.2015
Matsoft
-> Jarda: to bude ta sama krabicka jako jsem mel v Luxovi...
21:54:02 01.02.2015
Dušan
-> Tomaso435: xByl to urcity druh noveho smeti na Favorita tak jsem to vyhodil. 5 let se to tu valelo.
21:23:28 01.02.2015
Tomaso435
-> Jarda: aha... no každopádně kdyby to umělo rožnout světla jen z části mohlo by to úspěšně stačit jako denní svícení na autě kde nechceš prasit ledky :-D
21:16:44 01.02.2015
Jarda - zrušená registrace
-> Tomaso435: ma to byt menic s vysokou frekvenci, kdy sepne zarovku na 1/6 casu a 5/6 je jako vypnuta, takze svetla spotrebovavaji 1/6 energie, pri te vysoke frekvenci na to zarovka nestihne reagovat a sviti porad a oni si potom zapinaji svetla naplno jen mimo mesto
zajimalo by me, jak to sviti... ale kolikrat jsem videl mizerne svitici auto na tlumeny, parkovacky to nebyly, tak jestli to nebylo ono ...