Ja sa poserem
ten fúrik je pekný úlet.
ten fúrik je pekný úlet.









). Když na to vždycky koukám, říkám si, že není auto sk. C jako auto sk. C 















?
keby to šlo porad po ne fičim a dam navrtat 100 rozteč 
























Ale jo,kdybych renovoval erko,tak bych ho na díly zadarmo vzal.














