-> j_j: Mě se třeba na erku asi nejvíc líbí loukotě, přpadně Ronaly a Jupitery moc nemusím všeobecně, ale to má každej jinak a žádná shoda názorů v tom ani nemůže z principu nastat..
-> Dušan: já nevim :D kopretiny asi hezčí na erku :)
11:37:51 17.05.2015
Jozka
-> Dušan: Tak jestli jsou vyměněný taky sedla, to se z fotek fakt poznat nedá.. mimochodem plus pro kopretiny - u nich se z žádnejma sedlama babrat nemusíš..
09:16:10 17.05.2015
Dušan
-> j_j: nemuzes srovnavat Kopretiny s Jupiterama
09:15:24 17.05.2015
Dušan
-> Jozka: to by museli byt sedla fakt bez prasklinek coz jsem snad jeste nevidel
21:27:47 16.05.2015
Jozka
-> Dušan: No a nebo.. nicméně ty inzerovaný jako po GO vypadaj, takže kdyby litr slevil, vyjde to nastejno
18:13:56 16.05.2015
j_j
-> samot.n: hele,já koupil za 8čku 5 Kopretin - někdo říká že je to moc, ale jsou v hezkém stavu na Barumkách a ještě 2 Barumky jsem dostal k tomu, šrouby, klíč, dvoje pokličky a tak - dle mě lepší než to lepit z několika sad - mrkni spíš v inzerci na Kopretiny :)
-> Jozka: vsechny Jupitery jsou na GO takze lepsi za 7000 a udelat GO. Gumy si vynrat dle vlstniho rozhodnuti.
13:04:49 16.05.2015
Jozka
-> samot.n: Inzeruje je i tady (skoda-virt.cz/cz/.../)
No a že jsou k nim i krytky a obuto na sezónu, tak kdyby byla cena i s dopravou až ke dveřím, tak by to až o tolik nadsazený nebylo...
12:10:18 16.05.2015
m8rinek
-> samot.n: 15 za jupitery v neoriginálním stavu je solidní prasečina... eRku navíc moc nesluší...
Hehe to sada novejch Minilitů za 10 byla zadarmo :D.
co rikate na tyto jupitery? rad bych nejake koupil na svoje Rko,vim ze se tyto kola hure schani,cemuz odpovida i cena,myslite ze je 15 000 adekvatni ? Pripadne kdyby nekdo o nejakych vedel budu vdecny za jakekoliv info.Diky