Pochybuju, ze zrovna ja bych ho prodal













70,80,90 000 a vsechno se proda,pokud je to origo stav








Pěkné!!!

















Jinak spekulovat by se dalo donekonečna, dobově pamatuju lidi, co s blatníkama měnili kvůli blinkrům i čelo, některý ho měnili jakože modernizace.. např. tatík odmítl podkuřovat mototechňákovi kvůli kapkám, céčka ani nechtěl kvůli zcela zbytečnejm dírám navíc, ale do čela s lištou nešel už jen proto, že se ani boha nedaly sehnat ty černý pomlčky..




Vraj neboli menené, len lakované






)










Po starom pánovi, najazdené niečo cez 40 000 km, karoséria absolútne bez hrdze 

a ajtak by som musel prerabat



