skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
22:17:58
07.02.2016
07.02.2016

Bukaj
-> Pavel P..: Já právě myslim PALáckou mlhovku - ty od zahraničních výrobců měly jiný tvar a buď do PAL nepasovala ta skla vůbec, nebo jenom s obtížemi...
22:08:42
07.02.2016
07.02.2016

Pavel P..
-> Bukaj: netvrdim že nebylo, ale určitě ne od PALu... dělali se taky Ruhla, Hella, Bosch aj.
21:55:35
07.02.2016
07.02.2016

Bukaj
-> Pavel P.. 07.02.16 11:48:26: Nerad bych se mýlil, ale červených skel bylo myslím několik, včetně toho se svislými proužky.
Alespoň kdysi jsem měl jedno v ruce a nebylo to barvené dodatečně.
Nicméně většina těchto sklíček , co je k vidění na autech, je opravdu barvená (i já jsem několik takových mlhovek vytvořil z couvaček...)
Alespoň kdysi jsem měl jedno v ruce a nebylo to barvené dodatečně.
Nicméně většina těchto sklíček , co je k vidění na autech, je opravdu barvená (i já jsem několik takových mlhovek vytvořil z couvaček...)
21:27:08
07.02.2016
07.02.2016

Tabi
-> Tomaso435: Jj,to sklíčko je mizerně červený.
Ale neboj,to se doladí a bude svítit jako ďas.
Ale neboj,to se doladí a bude svítit jako ďas.
21:04:02
07.02.2016
07.02.2016

Tomaso435
-> Tabi: tohle je to sklopený sklíčko. a tohle je fakt barvený.. má to slabej odstín. kdysi se to s tou tečkou origo červený prodalo za šílenejch tisíc na aukru
21:03:28
07.02.2016
07.02.2016

Tabi
Tohle stojí za zhlédnutí,má tam toho jak ...
www.sbazar.cz/RockovaAnna
www.sbazar.cz/RockovaAnna
21:01:24
07.02.2016
07.02.2016

Tabi
No jo,okolo těchto mlhovek se toho oddiskutovalo.
Já si jí kdysi taky koupil,protože není žádná jiná tak hezká.Veterán toho v mlze určitě moc nenajede,tak proč jí tam nedat.
Žárovku tam dám dostatečně výkonnou ledku a myslím,že bude vidět i v mlze o dost lépe než s klasickou žárovkou.
No není nádherná?
Já si jí kdysi taky koupil,protože není žádná jiná tak hezká.Veterán toho v mlze určitě moc nenajede,tak proč jí tam nedat.
Žárovku tam dám dostatečně výkonnou ledku a myslím,že bude vidět i v mlze o dost lépe než s klasickou žárovkou.
No není nádherná?
20:29:45
07.02.2016
07.02.2016

castrol
-> MimiMB: asi preto ze Inzerát byl vymazán.
20:28:38
07.02.2016
07.02.2016

MimiMB
-> mirecek.666: nevieš prečo nie je ten odkaz presný?
14:10:15
07.02.2016
07.02.2016

Pavel P..
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: co dává u každý týhle mlhovky.... dělali se červený sklíčka ale byli bodový s kolečkem uprostřed ... a dle mýho to je jen fotka typově stejnýho světla na prospektu, pouze u toho byl jinej popis a katalogový číslo.... nač by bylo mlhový světlo s rozptylovým sklem? 

12:42:27
07.02.2016
07.02.2016

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Bajou: To myslíš asi jiné mlhovky, já mám namysli stejně velké.
12:33:52
07.02.2016
07.02.2016

bajou
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Tohle je tak třetinová velikost té žluté mlhovky 

12:25:13
07.02.2016
07.02.2016

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Pavel P..: A proč je u toho ten papír světlo do mlhy? V tom tvaru se dělaly žlutý mlhovky, tak to je papír asi od nich?
12:23:41
07.02.2016
07.02.2016

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Pavel P..: mám tyto bílé couvačky jak píšeš, ale tady na aukru na třetí fotce má k tomu i origoš dokumentaci ..
11:48:26
07.02.2016
07.02.2016

Pavel P..
-> bouchy: sklíčko obarvený barvou na sklo... tohle sklo se nikdy červený nedělalo, protože to nesvítí jako zadní mlhovka... je to couvačka.
08:01:51
07.02.2016
07.02.2016

bouchy
22:51:01
06.02.2016
06.02.2016

mirecek.666
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Prodam-skoda-1000Mb.php nechce se někdo ujmout MBG za velice slušnou cenu?
09:04:00
06.02.2016
06.02.2016

isti
19:21:06
03.02.2016
03.02.2016

136rapid
Prechodom cez hranice výrazne stúpla jej hodnota keby som to bol vedel
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Skoda-130-rapid-na-renova
ci.php
skoda-virt.cz/cz/.../1066 8-rapidka-2
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Skoda-130-rapid-na-renova
ci.phpskoda-virt.cz/cz/.../1066 8-rapidka-2
18:18:43
01.02.2016
01.02.2016

isti
-> Kocvin: Bol by to náhodný nákup keby to vyšiel včas,ale predávajúcí stále nemal čas a len naťahoval to,najprv ani mi nevedel povedať že čo sú to za disky,teraz už má predstavu.
18:10:39
01.02.2016
01.02.2016

Kocvin
-> isti: Já teď jedny za stejnou cenu prodal.. Dá se říct, že fakt docela běžná cena.. :) Taky hodně záleží na stavu, jestli jsou s pokličkami atd atd..
Ale myslím, že je normálně níž nekoupíš. Pokud fakt nejde o nějaký náhodný kup, kdy prodávající netuší co prodává apod..
Ale myslím, že je normálně níž nekoupíš. Pokud fakt nejde o nějaký náhodný kup, kdy prodávající netuší co prodává apod..
18:06:40
01.02.2016
01.02.2016

isti
Chalani,mám možnosť kúpiť škaredé,okukané,všade dostupné
apollá 4ks za 200€.Dá sa povedať že je to dobrá cena alebo skôr bežná a dajú sa zohnať aj za lepšiu?Nerátám prípady náhodného nálezu za pivo a pod.
apollá 4ks za 200€.Dá sa povedať že je to dobrá cena alebo skôr bežná a dajú sa zohnať aj za lepšiu?Nerátám prípady náhodného nálezu za pivo a pod.19:03:18
31.01.2016
31.01.2016

isti
-> MimiMB: Treba pozerať aj na spodok a nie omdlieť z toho že je to skodovka.
Nemyslím to nijak zle,vlastné skúsenosti.
Nemyslím to nijak zle,vlastné skúsenosti.14:49:42
31.01.2016
31.01.2016

castrol
-> RadovanSkodovkar: to neklapne
14:40:02
31.01.2016
31.01.2016

RadovanSkodovkar
-> MimiMB: Počítaj počítaj, cena je veľmi dobrá. Povedz doma, že kamarát z internetu si tiež kúpil podobnú za 100€ keď mal 13
A ešte ti na ňu možno prispejú 
A ešte ti na ňu možno prispejú 
14:35:58
31.01.2016
31.01.2016

MimiMB
-> RadovanSkodovkar: no nad tým slintám a pomali uvažujem o kúpe a pomali si prepočítavam úspory
14:22:43
31.01.2016
31.01.2016

RadovanSkodovkar
21:18:12
30.01.2016
30.01.2016

Bukaj
-> bouchy 29.01.16 15:31:37: Sakryš, pozdě - tenhle křáp shánim to škodovky už pár let (jednou mi na Virtu utekl o fous asi za 4 kila)...
19:19:38
30.01.2016
30.01.2016

isti
15:31:37
29.01.2016
29.01.2016

bouchy
12:40:59
29.01.2016
29.01.2016

Luky
-> vhml: ještě otázka, jak je to na Slovensku
12:15:46
29.01.2016
29.01.2016

vhml
-> Jarda/felda 29.01.16 10:31:08: v rámci přidružení Poháru ČR ( či jak se to aktuálně jmenuje ) pod FAS dostaneš sportovní průkaz na lecjakou lidovou tvořivost.
HTP - Historical Technical Passport by měl jinou váhu. Ale to by pak muselo bejt všechno správně, včetně litinový hlavy atd.
HTP - Historical Technical Passport by měl jinou váhu. Ale to by pak muselo bejt všechno správně, včetně litinový hlavy atd.
10:49:24
29.01.2016
29.01.2016

m8rinek
-> Jarda/felda: Kouknu a vidim, kolem RS to sotva běželo, na volný podniky to průkaz klidně mít může...
10:31:08
29.01.2016
29.01.2016

Jarda/felda
-> Luky 28.01.16 20:35:36: myslíš že tam může bejt tolik tý tvořivosti když to má průkaz sportovního vozu ?
00:07:40
29.01.2016
29.01.2016

TTomas
Zazracnej 1.3 motor se 152 konema a 170Nm kroutakem je to za 30000 eur jeste lace;)
20:54:01
28.01.2016
28.01.2016

Milan 136
-> isti: -> Luky: skoda-virt.cz/cz/.../1008
2-zajo-skoda-130rs
20:35:36
28.01.2016
28.01.2016

Luky
-> isti: no 30 000 E mně za takovou lidovou tvořivost přijde nesmysl...
20:17:34
28.01.2016
28.01.2016

blue-dog
zajímavé
www.mobile.de/cz/.../2182
88113.html
www.mobile.de/cz/.../2182
88113.html19:41:56
28.01.2016
28.01.2016

isti
Neviem či je to naozaj zaujímavé a či je cena relevantná,rozhodnite sa.
skoda-130.autobazar.eu/ra pid-id8208156.html
skoda-130.autobazar.eu/ra pid-id8208156.html
18:05:00
28.01.2016
28.01.2016

samot.n
-> Kilián:
take jsem koukal,ale po rozkliklnuti dalsich inzeratu se mi to zda podezrele ,jeden inzerat Ostrava a druhy inzerat s garde Brno,jednou Pavel podruhe Pepa,jedine co souhlasi je tel.
take jsem koukal,ale po rozkliklnuti dalsich inzeratu se mi to zda podezrele ,jeden inzerat Ostrava a druhy inzerat s garde Brno,jednou Pavel podruhe Pepa,jedine co souhlasi je tel.

12:01:11
28.01.2016
28.01.2016

P@wlos
07:19:36
28.01.2016
28.01.2016

bouchy
20:08:30
26.01.2016
26.01.2016

Jarda - zrušená registrace
-> pepa110r: ten motor neni skoda, ale spis mi prijde jako lada, ale viko ventilu je jine nez mam na nive, ikdyz ta primorazena prevodovka by tomu nasvedcovala, rekl bych, ze to je neco ruskeho...
19:52:10
26.01.2016
26.01.2016

pepa110r
17:02:10
26.01.2016
26.01.2016

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luky 26.01.16 09:39:41: Tak HEIGO má k LR palubce ještě dost místa, myslím, že při troše snahy se tam vejde i sériová. Ona netrčí do prostoru o moc více než ta LRová 
Jinak HEIGO je i v homologaci: skoda-virt.cz/cz/.../6766 -homolog-listy-130la?gotop ost=2...
a mám ho na řadě fotek 130L/A. Hlavně první rok ho měli skoro všechny tovární auta, prostě to přeházeli a jelo se. Soukromníci pak přešli na rámy od Metalexu napřed dural, později už ocel.

Jinak HEIGO je i v homologaci: skoda-virt.cz/cz/.../6766 -homolog-listy-130la?gotop ost=2...
a mám ho na řadě fotek 130L/A. Hlavně první rok ho měli skoro všechny tovární auta, prostě to přeházeli a jelo se. Soukromníci pak přešli na rámy od Metalexu napřed dural, později už ocel.
14:52:13
26.01.2016
26.01.2016

Majklsto
09:58:08
26.01.2016
26.01.2016

Eidy
-> jourin: A má tohle Heigo takovou cenu? Jako když nikdo neví do čeho je, tak je to trochu k ničemu, ne?
09:39:41
26.01.2016
26.01.2016

Luky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 25.01.16 22:29:00: a jo, vidíš to...
-> jourin 25.01.16 22:19:43: říkal, že přivezli L/A a že v tom (k tomu?) byl rám, co je takhle vyhnutej kolem seriový palubky. Tak jsem myslel že je to ono.
-> Tuner#2 - zrušená registrace 25.01.16 20:42:21: a ten byl vpředu tvarovaný takhle, nebo je tam dost místa na palubku i s klasickým LR rámem? Nevybavuju si, že bych kdy L/A s Heigo rámem zkoumal...
-> jourin 25.01.16 22:19:43: říkal, že přivezli L/A a že v tom (k tomu?) byl rám, co je takhle vyhnutej kolem seriový palubky. Tak jsem myslel že je to ono.
-> Tuner#2 - zrušená registrace 25.01.16 20:42:21: a ten byl vpředu tvarovaný takhle, nebo je tam dost místa na palubku i s klasickým LR rámem? Nevybavuju si, že bych kdy L/A s Heigo rámem zkoumal...
22:29:00
25.01.2016
25.01.2016

Tuner#2 - zrušená registrace
-> jourin 25.01.16 22:19:43: Teď na to koukám pořádně (byl jsem na tabletu), je to úplně jiné, zadní patky končí až dole, což je nesmysl, když to má končit na podběhu a vůbec celý tvar je jiný 
www.skodamotorsport.com/1 30L_Sport/130-2.jpg

www.skodamotorsport.com/1 30L_Sport/130-2.jpg


