
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
10:38:01
26.03.2016
26.03.2016

MimiMB
-> Jarda/felda: keby to bolo bližšie už je na dvore

10:00:17
26.03.2016
26.03.2016

Danster
-> M@rtin: 

07:30:42
26.03.2016
26.03.2016

M@rtin
-> Danster 25.03.16 17:31:11: Mít jí kam dát, tak bych neváhal .....

23:04:44
25.03.2016
25.03.2016

Tabi
-> Danster: To mě taky,škodovku jedině s motorem vzadu.
Ale těch už ve stodolách moc není,spíš vůbec.
Ale těch už ve stodolách moc není,spíš vůbec.
22:32:13
25.03.2016
25.03.2016

Danster
-> Tabi: Jen záleží jak jsou ty auta odložený a jak moc to někdo zakonzervoval. Ještě že mě ty předomotorový Škodovky neberou

22:05:09
25.03.2016
25.03.2016

Tabi
-> ZZ__Top: Kdo by se scháněl s origo vypínačem,když je doma po ruce jen o malinko větší s lampičky.
-> Danster:
-> Mr._Nosferatu: Kdo ví kolik je takových poschovávaných škodovek,ale jsou určitě.
Zrovna nedávno mi chlapík v práci říkal,že mají doma ve stodole Favorita a spoustu spoustu let nejezdí,má prý sotva zajetý motor.
Povídal,že je trochu obouchaný,nějaká ta kosmetika s venku ale jinak nové auto.

-> Danster:
-> Mr._Nosferatu: Kdo ví kolik je takových poschovávaných škodovek,ale jsou určitě.
Zrovna nedávno mi chlapík v práci říkal,že mají doma ve stodole Favorita a spoustu spoustu let nejezdí,má prý sotva zajetý motor.
Povídal,že je trochu obouchaný,nějaká ta kosmetika s venku ale jinak nové auto.
21:38:09
25.03.2016
25.03.2016

Danster
-> Tabi: Jo ta cena je vcelku rozumná. Na to za jaký nesmysly se nějaký škodovky prodávají
21:01:32
25.03.2016
25.03.2016

ZZ__Top
-> Jarda/felda: mě tam zaujal ten vypínač světel 

20:53:03
25.03.2016
25.03.2016

Jarda/felda
20:39:48
25.03.2016
25.03.2016

Mr._Nosferatu
-> Tabi: v poslední době jich je nějak moc, nedávno pikap. Před pár lety v Německu kombik, ještě neprihlasenej, údajně poškozený kroupy při přepravě, následně zapomenutý ve skladu a chtěly za něj asi 1/3 puvodni ceny.
20:31:46
25.03.2016
25.03.2016

Tabi
-> Danster: Ta je ještě docela levná.
Asi před dvěma týdny mi kolega v práci ukazoval na FB dvě feldy na prodej,možná to je i ona,nevím.A ta druhá byla za větší balík,už si to přesně nepamatuji,mám pocit že za ní někdo chtěl kolem 200 tisíc.
Asi před dvěma týdny mi kolega v práci ukazoval na FB dvě feldy na prodej,možná to je i ona,nevím.A ta druhá byla za větší balík,už si to přesně nepamatuji,mám pocit že za ní někdo chtěl kolem 200 tisíc.
19:33:20
25.03.2016
25.03.2016

isti
17:36:01
25.03.2016
25.03.2016

MimiMB
-> Danster: 

17:31:11
25.03.2016
25.03.2016

Danster
14:38:44
25.03.2016
25.03.2016

Bukaj

13:57:58
25.03.2016
25.03.2016

Jozka
-> Petr98:
Ale furt je to tak za půl mega.. na celej si bude muset ještě nějakou chvíli počkat.
Ale furt je to tak za půl mega.. na celej si bude muset ještě nějakou chvíli počkat.13:16:08
25.03.2016
25.03.2016

Petr98
-> Bukaj 25.03.16 09:22:15: Jen ten můj seznam. Po docela netaktní odpovědi jsem včera dostal mail s fotkami a otázkou: JE TO TAK LEPŠÍ? 

13:14:46
25.03.2016
25.03.2016

blue-dog
auto.bazos.cz/inzerat/...
/4ks-Alu-4x100ORIGINAL-Sko
da-Felicia-14-RARITA-TOP-S
TAV.php chci vidět toho kdo si to dá na feldu


12:51:35
25.03.2016
25.03.2016

Borderer
-> Bukaj: -> doly120: -> miguelias: Je pánové vidět, že nemáte dostatečně čas na brouzdání po internetu. 

12:35:55
25.03.2016
25.03.2016

miguelias
-> doly120 25.03.16 12:13:28: Taky :D ? 

12:13:28
25.03.2016
25.03.2016

doly120
09:49:49
25.03.2016
25.03.2016

Jozka
-> Petr98:
Dosti dobrý.. ale sponu na gumě chladiče má stejně blbě...
Dosti dobrý.. ale sponu na gumě chladiče má stejně blbě...09:22:15
25.03.2016
25.03.2016

Bukaj
-> Petr98: cos mu psal?

09:21:28
25.03.2016
25.03.2016

Bukaj
-> cinovec 24.03.16 19:52:00: Sakra, málem jsi mne dostal - to je tak, když člověk důkladně nepřečte, co rozklikává - stačilo přečíst skoda-virt.cz/ a už to mozek považoval za důvěryhodný odkaz

08:23:49
25.03.2016
25.03.2016

Petr98
-> Jozka:
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-MBX-De-Luxe--doklad y.php
Po mém mailu prodejci už se ledy kapánek pohly
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-MBX-De-Luxe--doklad y.php
Po mém mailu prodejci už se ledy kapánek pohly

23:06:54
24.03.2016
24.03.2016

kraska98
-> Tomaso435: Viděl jsem,pěkné ale na ty nemám 

22:51:01
24.03.2016
24.03.2016

castrol
-> MOLSO: akurat to nezabralo 

21:54:19
24.03.2016
24.03.2016

MOLSO
-> cinovec: to bolo krute


20:47:49
24.03.2016
24.03.2016

Tomaso435
-> kraska98: chceš prepregy?
mám 
mám 
20:37:32
24.03.2016
24.03.2016

J3STER
-> cinovec:


19:52:00
24.03.2016
24.03.2016

cinovec
-> MimiMB 24.03.16 19:36:53: pozri toto MBcko skoda-virt.cz/cz/.../zrus
eni-registrace
19:36:53
24.03.2016
24.03.2016

MimiMB
Ha stačí sa pozreť na okolie kde to auto je a už asi viete svoje. Vyzerá to tak ako keby majiteľ chcel ísť s módou, štíl - začalo sa vyrábať gardečko a asi sa mu páčilo a už to išlo. Garde nárazníky, garde volant, garde smerovky, atď.
16:55:37
24.03.2016
24.03.2016

kraska98
-> OndraKrupi: Už jen kvůli těm prepregům bych jí bral 

16:52:16
24.03.2016
24.03.2016

bouchy
-> OndraKrupi: Neorigo čelo, navíc dvouoko a pár dalších věcí, co neseděj

11:11:14
24.03.2016
24.03.2016

m8rinek
-> OndraKrupi: První majitel to asi nebude :D
11:01:57
24.03.2016
24.03.2016

OndraKrupi
zas překupník? auto.bazos.cz/inzerat/...
/Skoda-110-R-rv1974.php
11:08:31
23.03.2016
23.03.2016

Tabi
-> Jozka: Přesouvám debatu do rozdílů embéček.

08:18:46
23.03.2016
23.03.2016

suri
-> aDAm 22.03.16 16:03:20: Ono z nevedomosti môžeš označiť hocikoho , otázka je či to sám vieš ? Takisto ako teba môže hocikto spláchnuť na jednoduchej veci ktorú si ty ešte nevidel , nepočul , nepoznáš ...
23:38:06
22.03.2016
22.03.2016

Jozka
-> Tabi: U dorazů větraček je to naopak - MB plast jednošroubkovej (nebo nic), kilo hliník dvoušroubkovej.. či ne?
23:33:06
22.03.2016
22.03.2016

Tabi
-> Petr98: Co a třeba plastové dorazy předních ventilaček,že by už nedávali hliníkové?Aspoň na fotce mi přijde,že je stejná jako u kila.
22:20:55
22.03.2016
22.03.2016

Jozka
-> Petr98: Ona konkrétně i tahle plastová má odlitou slepici, ale pro MB bude originál asi i ten vícelistej v hliníku...
22:07:50
22.03.2016
22.03.2016

Petr98
-> Jozka: Tak tato je plastová tutově, Taky už jsem ji viděl, ale v sérii nee.
22:01:41
22.03.2016
22.03.2016

Jozka
-> Petr98: Já zas dumal nad tou vrtulí 10-ti listou, takový 1100 mívaly - ale neumím rozpoznat orginál.. A tapecy vlastně origo jsou, resp. jejich základ, ale ten vršek má být takovej ten klasickej našedlej, černá ukrejvá nějakou samodomo opravu.
21:51:31
22.03.2016
22.03.2016

Petr98
-> Jozka: Je pravda, že jsem se pozastavil u madel, ale usoudil jsem, že jsou špinavé
nebo ve stínu. Xové tapece neznám, takže jsem psal doplňte 
nebo ve stínu. Xové tapece neznám, takže jsem psal doplňte 
21:48:04
22.03.2016
22.03.2016

Jozka
-> Petr98:
Karbec z kila mě moc nepřekvapuje, divná je absence takovýho dílu jako je plech k přednímu sedadlu..
Byl jsi důkladnej, ale máš v seznamu dveřní tapecy a výplně madel (ty taky vypadají jako náhrada) ?
Karbec z kila mě moc nepřekvapuje, divná je absence takovýho dílu jako je plech k přednímu sedadlu..Byl jsi důkladnej, ale máš v seznamu dveřní tapecy a výplně madel (ty taky vypadají jako náhrada) ?
20:36:26
22.03.2016
22.03.2016

Petr98
-> Jozka:
-> Bukaj:
-> Tabi:
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-MBX-De-Luxe--doklad y.php
Za milion by to mělo být kuwa jinak...
Tak jdem na to.
Já:Prahové lišty, podložka pod SPZ, znak na zadní kapotě, vrtule, karbec, osávání klik. skříně, víčko chladiče, přepad na chladiči, záchyt kapoty, tepelný štít na sponě, motorek ventilátoru, indučka, spony hadic, ventilové víko, střední doraz kapoty, zapalovací kabely, plechy pod motorem, termosytič, dírky v nožce filtrboxu, šroubky na štítku, těsnění mezi chladičem a károu, mlhovka, palubka, el. ostřikovač, pásy, deluxové kryty sedadel, kovraly, samolepky na sahaře a filtrboxu, maznice, maznice na ventilátoru, měrka oleje, ovládáni klapky ventilátoru topení, držák přední SPZ.
Doplňte
-> Bukaj:
-> Tabi:
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-MBX-De-Luxe--doklad y.php
Za milion by to mělo být kuwa jinak...
Tak jdem na to.
Já:Prahové lišty, podložka pod SPZ, znak na zadní kapotě, vrtule, karbec, osávání klik. skříně, víčko chladiče, přepad na chladiči, záchyt kapoty, tepelný štít na sponě, motorek ventilátoru, indučka, spony hadic, ventilové víko, střední doraz kapoty, zapalovací kabely, plechy pod motorem, termosytič, dírky v nožce filtrboxu, šroubky na štítku, těsnění mezi chladičem a károu, mlhovka, palubka, el. ostřikovač, pásy, deluxové kryty sedadel, kovraly, samolepky na sahaře a filtrboxu, maznice, maznice na ventilátoru, měrka oleje, ovládáni klapky ventilátoru topení, držák přední SPZ.
Doplňte
20:16:33
22.03.2016
22.03.2016

Tomaso435
-> doly120: to nikdo
20:02:01
22.03.2016
22.03.2016

castrol
-> doly120: 

17:21:01
22.03.2016
22.03.2016

doly120
-> MimiMB 22.03.16 16:03:02: No,já nechápu zase tebe
17:07:30
22.03.2016
22.03.2016

MimiMB
auto.bazos.sk/inzerat/...
/Skoda-1000-MB.php
málo kedy sa vidí
málo kedy sa vidí
