
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: peknej, ale ja bych to nechtel ani za 30... takovej rapid je podle me mnohem lepsi volba, ikdyz na tomdle bych uz dnes zvladnul vse taky opravit :)



























ty si bezne odlevas stredy ? 















jinak si to taky myslim, protoze tech napisu octavia muselo byt mnohem vic






Hlavně nápis super.











