S drobnou úpravou nastavení v ŘJ ano.

E: u opuštěnýho auta ne no, pokud by nebylo zaplý zapalování.. nicméně leccos se dá taky nahradit varovnejma světlama ne?










Ale je to stejně nejhezčí dobová "mlhovka" co si člověk může na auto dát.
Moc dobře vím,že jsou ceny na všech inzertních portálech našponovaný. 




A to se mi zdálo za litr drahé.





















Sehnat jiné by nebyl problém,ale zatím mě to nemusí trápit,protože žádné beskydky ještě ani nemám.








Ale beskydky bych dal na auto dvě,takže bych mohl vidět možná o hovno líp.
Ne,tento problém já určitě moc neřeším,s autem se bude jezdit pouze na občasné vyjížďky,takže se toho nebojím.
Ale s viditelností pravdu máte,to je fakt,naproti tomu je zase pravda,že jsou pěkný. 






Já osobně chci určitě originály.Jestli mám jednou vzít vrtačku a udělat si díry do dveří,tak jedině a pouze kvůli originálům.
Je to fakt nedostatkové zboží a od toho se odvíjí i cena,takže jak se nějaké objeví,tak je potřeba po nich skočit a tu cenu akceptovat.



auto.bazos.cz/inzerat/...
/Zrcatka-BeskydSport.php


to je vážně někdo ochoten si koupit tenhle výtvor?







jaký skvost...už jenom 16min



