Ted koukam ze inzerat co sem daval uz je smazanej, uzkej zadni blatnik za 500 u nas ve meste, proto to rozladeni


























a zapsanej motor 136, uz se semnou jednou i organ chtel hadat, ze tam mam favorita :) A tak muzes poridit jeste 136 GL nebo rapida, treba, ja mam dva cistokrevne 136 rapidy, jeden teda zanikl 2x :) v poloprevodu i v depozitu a zatim drzi pohromade :) a je taky na LPG, druhej je celkem zachovalej na bilejch znackach - na takovou nenarocnou renovaci










to ses ale dost rebel





Tím vyděláváš na nákup těch hromad ND? 






A Rapida neplánuji. Jinak by rozpočet asi zaplakal 





Uff, jsem rád, že to nepotřebuju 

















Lež má obecně krátký nohy,člověk musí vidět trochu za roh,jinak je s ním amen. Asi je to vnitřní fetiš,ale kolikrát je docela zábava vést tu komunikaci takhle,aby se zamotal sám do svých lží.




