Kamioňáci :-)

prohledat
5349 příspěvků (zobrazeno 101 až 150) od 27.02.2009 do 11.12.2023, založil/a favoman
řadit dle data
15:58:51
11.09.2020
Jarda/felda
13:51:49
11.09.2020
David29
-> saskyn2: Nemám E. Plánuju ho 10let, ale tím jak ho nepotřebuju...
13:46:16
11.09.2020
David29
Pro znalce - zde je video.

Video pochází z mého auta, majitel soupravy mi ho zatím dal pod míchačku :-D



A na 5x to nebylo. Já počítal i zastavení a přemejšlení kam mám točit



couvám
13:05:45
11.09.2020
saskyn2
-> David29 11.09.20 12:57:38: Nemáš Ečko nebo do toho autoškolu nepočítáš?
13:01:28
11.09.2020
palinator
-> David29:

Co bych si ale chtěl někdy zkusit je couvání s točnou. 47
13:00:51
11.09.2020
palinator
-> David29:

Myslim že couvání s návěsem dobře naučej i simulátory. Jako problém vidim akorát to, že v tom zrcátku aspoň teda v simulátoru je píču vidět, takže se blbě couvá napřesno.
12:57:38
11.09.2020
David29
Tak jsem si zkusil poprvé couvání s návěsem.



Vyjet z pod míchačky doprava, pak couvnout a návěs hodit vlevo k šikmině s vodou. Asi na 5x, ale dobrý 3



Dost mě znejistilo před rozjezdem vpřed, že si nemůžu v pravým zrcátku zkontrolovat, zda je okolo čisto - protože souprava nestála rovně a viděl jsem jen čelo návěsu 3 Ale jinak jsem věděl, že tam nemá co bejt, tak jsem to přešel a vyjel



Při couvání jsem se snažil myslet na to, že musím točit na druhou stranu - což fungovalo chvíli při rozjezdu. Ale jak jsem zjistil že potřebuju to stočít víc - tak už jsem točil volantem tam, kam vždycky a tudíž jsem ten problém jen prohloubil 3



Ale jo, není to nic co by se člověk nenaučil
10:12:58
10.09.2020
MB_CML
-> David29: Tak ona stojí tak nějak v řadě s vraky, které nejsou na foto vidět a někdo za ní "šikovně" postavil návěs no 3 Nebo tam je možná schválně místo klínu 1

-> Mr._Nosferatu: No ono je to dost kontraproduktivní, protože díky tomu, že nemá E6, tak si docela uzavřel pole působnosti, zejména v DE, AT. Ale zase na druhou stranu každý nemusí vybudovat firmu o 1000 zaměstnancích. 4 Spíš se mi líbí, že většina jeho aut je upravená na 650HP 40 Jedna, se kterou občas jezdí kamarád, tak má 790HP a tlačí osobáky do kopce i plně naloženej 3
09:22:40
10.09.2020
Mr._Nosferatu
-> MB_CML: mě se líbí že starý scanie (myslím euro 4) predelal na vzhled euro6 místo toho aby kupoval nový 5
08:57:48
10.09.2020
David29
-> MB_CML: Ta Scanča je zajímavě zaparkovaná 3



Ale jasně, kdo by je neznal
22:04:00
09.09.2020
MB_CML
A ještě za rohem jedna odstavená Skanča
zvětšit Kamioňáci :-) - obrázek od MB_CML vložen 09.09.2020 22:04:00
22:02:40
09.09.2020
MB_CML
Asi všichni kamioňáci tuto firmu znají, ale i když už to jsou staré herky, pořád se na to hezky kouká. Dnes jen rychlá návštěva na dvoře u pánů Vapeníků.
zvětšit Kamioňáci :-) - obrázek od MB_CML vložen 09.09.2020 22:02:40
21:15:04
23.08.2020
David29
Kompilace trošku jiná... Bejt točvolantem není jen o jízdě z bodu A do bodu B, ty cesty maj svá úskalí a i ty samotné body A a B nejsou bez problémů... :-)



Nesilniční kompilace lll. [TruckView]
14:07:16
14.08.2020
David29
-> darklord: A odbočil jsi od úplně pvůodní debaty - nebylo to o připojovacích pruzích, ale o nějaký mimořádný události u kraje



-> King: Tak v tom omezení na D1 je zrovna jedno jestli někdo jede 80 nebo 100 rozumně. Ale řešil jsem spíš třeba to omezení u Štěchovic kde je 50, ale jsou tací co tam letí 90
upraveno 1x, naposled 14.08.2020 14:08:00
12:46:36
14.08.2020
King
-> David29: No tak specialne na D1, ktera je hlavne na Vysocine pekne vertikalne clenita se o nejaky plynuly jizde v pravym pruhu moc mluvit neda, protoze z jistejch fyzikalne-psychologickejc h duvodu neudrzi od jisty hustoty provozu kolona konstatni rychlost + tam michaj karty auta najizdejici ze stopek primo do pravyho pruhu.

...a asi se budes muset smirit s tim, ze co neni vyslovne zakazano, je proste povoleno. Nijak nezapiram, ze v usekach, kde se to na stavenisti nehemzi lidma nebo nejsou vyjezdy ze stavby, steluju tempomat do "sedy zony ", ktera jeste neni automatickejma kasickama postihovana, a jedu si svoje vlastnim VIP pruhem :-)
upraveno 2x, naposled 14.08.2020 12:56:50
12:43:16
14.08.2020
darklord
-> David29: ja sa prave vyhybam blizkosti kdejakeho kamionu preto, ze dost casto myslia tak ako ty, cize absolutne v rozpore so zakonmi. A este sa budes jedovat ked niekto iny vyhodnoti ine ustanovanie zakona ako zbytocne, lenze to sa ti zrovna nehodi do kramu. Takze repete ked je lavy volny a nikoho neobmedzis, pre mna za mna si tak jazdi aj cely den. Ale akonahle tam ide rychlejsie auto, tak ty nemas pravo sa tam najebat len preto aby iny kamion mohol nerusene vojst do priebezneho pruhu svojou 40kou. Tak bud teda hrame na zakony, alebo hrame na cit. Ale nie ze ty si budes sam urcovat ktore zakony ano a ktore nie. Tak to nemoze fungovat.
12:40:14
14.08.2020
King
-> David29: Ja bych spcialne tobe veril, ze to uhejbani provadis s rozumem, ale bohuzel jsem casto konfrontovanej s jinejma tvejma kolegama (a samozrejme i OA), ktery tenhle manevr provadej doslova hlava nehlava a bez ohledu na luxusni dylku pripojovaku. Proste ohleduplnost za kazdou cenu.
12:36:09
14.08.2020
David29
-> King: Bavím se o tom, když to plynule jede. Ne, když jede pravej pruh 50.

Značky "střídavá jízda" nejsou u nás podloženy zákonem - což ale neznamená, že je to špatný pravidlo nebo že nesmí fungovat
12:34:33
14.08.2020
David29
-> darklord: Ty si fakt jinej - já se bavím ro rozbíjení aut? Tohle vnucování něčeho co jsem nenapsal mě fakt už sere, a to není jenom tady. Všechno musím rozepisovat polopaticky jak pro dementy, protože si každej pak domejšlíte svoje a vnucujete mi to



To, že já najedu do levýho pruhu, osobák musí sundat asi na 10s nohu z plynu - a hned se dozvím, že ničím auta
12:34:19
14.08.2020
King
-> David29: A proc by tam mel bejt stridava jizda, kdyz podle nejakejch norem tam staci omezeni nad 2,2m sirky? Kdyz 99 procent ridicu souprav s tim nema problem a dokaze jet aspon prostredkem svyho pruhu, tak kvuli tomu jednomu tydytovi ze sta se budeme plazit rychlosti nejpomalejsiho vozidla v 15km useku?
12:31:57
14.08.2020
David29
-> King: Jak říkám, moc tam nejezdím ale vím, že se to dělo.





Zákon nezákon, bavíme se o bezpečnosti a ta má vždy navrch, stejně jako fyzikální zákony nad těmi psanými



Pokud někdo na konci připojováku (kde se nedá jet dál) bude muset někdo zastavit, vždy to bude horší, než když najedu já do levýho - tak to prostě je



Tím "někdo" mám namysli těžký auta s pomalým rozjezdem - ne osobák, kterej 0-90 udělá za 10s. Osobák si tam zastavit opravdu dovolit může, a pořád to může vyřešit nějak bezpečně



Samozřejmě nemám namysli to, že někoho v levém pruhu ohrozím
12:27:32
14.08.2020
darklord
-> David29: ach so, takze radsej rozbit auto v lavom pruhu ako trochu opotrebovat brzdy...
12:25:13
14.08.2020
David29
-> darklord: Jakože z 90 mám brzdit na 50 - 60? Tak to je opravdu bezpečný.



Jet v zúžení pod 80 nemá význam. Jedeš tak v pohodě kilomtr, pak chytíš díru a lítáš tam ze strany na stranu.

Proto tam má bejt střídavá jízda
12:24:42
14.08.2020
King
-> David29: Ve starsich usekach je to, pravda, trosku tezsi, ale da se. Osobak, kterej by se nasackoval v omezeni vedle kamionu a kvasil tam, jsem uz dlouho nevidel.

Pouzivani principu mensi ujmy je sice chvalihodny, ale tim uhejbanim autum v pripojovaku proste porusujes zakon (coz rad ostatnim vycitas) a je s otaznikem, jestli tim v levym pruhu nezpusobis vetsi chaos, nez nestastnik na konci pripojovaku. Pokud by tam nahodou kvuli tvymu gentlemanstvi doslo k nehode, budes pravdepodobne prohravajici.
12:19:27
14.08.2020
darklord
-> David29: tak ked chces niekoho silou mocou proti predpisom pustat, tak skus zbrzdit sam seba a nie lavy pruh. Ten mozog co? A ten isty mozog aj v zuzeni. Ked to holt nevies udrzat medzi ciarkami pri maximalnej povolenej rychlosti, tak zniz rychlost tak aby si to medzi ciarkami udrzat vedel a ostatni ta mozu normalne predbehnut. Zase mozog?
11:33:51
14.08.2020
David29
-> King: Já tam mixem moc nejezdím - spíš vůbec. Ale párkrát jsem tam jel, ze začátku kdy tyhle omezení začínaly. A právě že vím jaký to je s mixem, tak se soupravou to bude ještě horší a nedá se jízdě středem divit

V novém úseku to omezení bylo v klidu, ve starém rozmláceném to je strašný - to jsem byl kolikrát rád, že jsem ten pruh udržel

A spousty řidičů OA dělá to, že najede vedle tebe, ačkoliv nemůžou před tebe (jede tam auto), což je moc príma



Konkrétně u D1 nejde o dělníky co by skákali přes betonovej záteras, ale třeba o vjezdy a výjezdy do/z stavby



Má koukat kolem sebe, a asi koukat proč měním pruh - ono kamiony nemaj ve zvyku jezdit zdařbůh ve středním/levém pruhu a z 90% je k tomu nějakej důvod, proč nejet v pravém pruhu. Ale chápu, že po lidech chtít aby čuměli a použili mozek, je ode mě troufalé.



Připojováky jsou něco jinýho - krom sitauce, kdy někdo naloženej je na jeho konci - chtít aby zastavil a pak se z 0 rozjížděl do do dálnice kde to sviští je nesmysl - tím by udělal nebezpečnou sitauci vždy daleko horší, než když já zbrzdím levej pruh
upraveno 1x, naposled 14.08.2020 11:34:37
09:32:26
14.08.2020
King
-> Syny: Neni to asi vsude, ale tam kde je poradnej pripojovak je to asi zadouci a batolilove se aspon nacej ho pouzivat. Jinak samozrejme problem udelat nekomu v pripojovaku "fejvr ", ale kdyz me zrovna nekdo predjizdi (i to se mi posledni dobou stava :-), tak halt smolik.
09:28:27
14.08.2020
King
-> Syny: Musim rict, ze se kamionaci z posledni leta dost polepsili a az na par vyjimek se zvladnou drzet aspon na stredu svyho pruhu, takze i s mondeem bez problemu predjedu. Jestli se obcas vyskytne nejakej krupan, co jede dokonce castecne v levym pruhu, bejva to "SK " a nevim proc :-)
09:24:59
14.08.2020
Syny
-> King 14.08.20 09:20:08: Ne vsude. Alespon co jsem pres Nemecko jezdil, tak ta plna cara je jen nekde. Nicmene na tom "pousteni" nevidim nic spatnyho, pokud tim neni nikdo vlevo omezen, natoz ohrozen. Horsi je to, ze si na to asi mnoho lidi nejak moc zvyklo a z pripojovaku, byt je pred nima jeste pul kilaku asfaltu, to poslou rovnou do pravyho pruhu a taktez maj uplne kdesi, ze tam jedes... Nejlepe kdyz to udelaj jeste s tou jejich 60tkou na tacho 8 To jsem nikdy nepobral, co nekoho vede k tomu tohle udelat. A to leckdy ty pripojovaky umoznujou nabrat "plnou" rychlostu jeste nez vubec dojedes k prvnimu segmentu prerusovany cary, ale stejne je pro mnoho lidi lepsi jet 60 a soupnout to tam jeste na plnej, provoz neprovoz...
upraveno 1x, naposled 14.08.2020 09:26:04
09:21:11
14.08.2020
Syny
-> King: Jo, nekdy je to docela adrenalin. Osobne s tim predjizdenim pres ty uzky pruhy problem nemam, ale vzdy kdyz takhle odbavuju kamion, tak chvli vyckam a pak vyuzivam vsechen dostupny vykon, abych se protahnul co nejrychleji. Velka cast tech kamionu jede levou stranou po care a jeste se tak ruzne vlni, takze to leckdy je fakt na milimetry nebo to vubec nejde, zase tak uplne to nehrotim a radsi si pockam az to pujde. Parkrat ale kamionak najel na me, kdyz jsem byl uz vedle a to jsem se vzdy divil, ze mam porad obe zrcatka... 36
09:20:08
14.08.2020
King
-> Syny: Bohuzel jento tak a prave u profesionalu bych cekal, ze nebudou zbytecne riskovat. V Nemecku to maji tusim poreseny tak, ze v useku pripojovaku je mezi pravym a levym pruhem plna cara a tohle "gentlemanstvi " se tam flastruje.
09:14:59
14.08.2020
King
-> SO545: Je to tak a je fakt, ze ne kazdej ten levej pruh zvlada. Hraje tam roli psychologie - z betonova zed nektery proste nuti jet co nejdal od ni pak skoro skrtaj o auta v sousednim pruhu. Treba manzelka uz rozhodne neni za volantem zadnej zacatecnik, ale kdyz me vezla do Prahy do nemocnice, tak ten levej pruh s betonem po levici a kamionama po pravici, byl pro ni neprekonatelnej problem. A to se jednalo o omezeni, kde kde byl i ten levej pruh "plnotucnej " a povolena rychlost byla stovka.
09:09:34
14.08.2020
Syny
-> King 14.08.20 08:47:54: S timhle me uz lidi fakt se*ou... Posledni dobou to vidam nejak vic. To, ze nekdo nekomu uhne doleva je uplne v pohode, sam to tak taky klidne delam, ale kua ne kdyz tam neco jede. Bohuzel posledni dobou potkavam jen dementy, kterym je uplne fuk, ze vlevo jedu a proste to tam poslou a to jeste ve chvili, kdy ten co najizdi jeste ani neminul plnou caru a pred nim je jeste pul kilaku pripojovaci pruh... Kolikrat to auto jeste ani neni v pripojovaku, ale v te zatacce na najezdu a debil co jede po dalnici/rychlostce uz se sune bez zajmu o okoli doleva. Po zkusenostech s tim, ze nejaky blikani a troubeni je uplne k hovnu, uz se o nic nesnazim, prejedu do pravyho pruhu a jedu si svoje dal...
upraveno 2x, naposled 14.08.2020 09:11:22
08:53:44
14.08.2020
SO545
-> King 14.08.20 08:42:14: Daval som to v lavom na pohodu 80km/h ak sa niekto neciti tak ide v pravom pomalsie.... nevidel som v tom problem. Nato ten pruh je ci ?



Pracujuci za betonovou ohradou boli vzdy dost daleko...pri vyjazdoch techniky som si to sledoval ale siel svoje a hlavne podla obmedzenia.
08:47:54
14.08.2020
King
-> David29 10.08.20 09:40:29: Jestli je to jenom "ze slusnosti " a nekdo kvuli tomu musi jit tvrde na brzdy (+nemusi tusit kvuli cemu to delas), tak se to da pochopit4 Podobna je i situace, kdyz nejakej dobrodej uhejba autum v pripojovaku do levyho pruhu a zpusobi tim vetsi chaos, nez kdyby neporusoval zakon. Je to "ze slusnosti " oblibena kratochvile kamionaku...
08:42:14
14.08.2020
King
-> David29: Jestli mas mas problem s tim, ze nekdo predjizdi ve zuzeni tvuj mix, tak nevim, co bys delal se soupravou4

A rozlisujme useky, kde jsou ty nouzovy pruhy dimenzovany skutecne jenom na tu stridavou jizdu (vc. informacni znacky), a na useky, kde je jenom to omezeni na max. sirku 2,2m a pri trosce dobry vule tam osobak bez problemu predjede LKW. Pokud vim, tak letos je tech druhejch na D1 vetsina, ne-li vsechny. Beru, ze v tom levym nemaji co delat telnatejsi dodavky, ale s osobakem, s troskou skillu, si jedu v levym svoje a pohoda. Ze je nekde nacechrana ta betonova zed, s tim se halt musi pocitat a hlidat si to. Nejak si nevybavuju, ze by delnasove ze stavby houfne prepadavali pres betonovy bloky do vozovky.
upraveno 1x, naposled 14.08.2020 08:48:22
09:40:29
10.08.2020
David29
-> 1560: Jo to je další věc.

Vidím v odstavným pruhu odstavený auto/silničáře - chci ze slušnosti uhnout do levýho. A hádej co - nikdo mě to neumožní, a když se tam prostě nacpu, pošle mi tam dálkový. Jede přece on, tak se všichni musí posrat
09:26:45
10.08.2020
1560 - zrušená registrace
-> David29:

Ale ve zúžení nejezdí jenom kamioni. Ti tam většinou aspoň drží rychlost (tedy co si pamatuju), ale když potkáš strejce ve Fabii s vmax 50, páč neví, co dřív, a nedokáže posoudit, kde mu končí roh auta, tak to je pak těžký a to celkem chápu, že ho předjede každej, i kdyby to mělo znamenat uražení špíglů a pozdrav od konšelů za nedodržení střídavé jízdy.



P.S.: Ke zbytku - chodím sem tam na stavby na kontrolní dny a celkem vím, o čem mluvíš. Stavba kulturáku při hlavní silnici, kde sic je 50, ale většina tam jezdí 70, neboť kousek za cedulí začátku obce. SÚS, DI ani speciální SÚ nepožadovali za nutné jakékoliv dopravní opatření, takže když jsem vysvětloval stavební firmě, že se tyhle sloupky a tahle přípojka kanalizace není zrovna dle výkresů, a 20cm za prdelí mi projížděla auta sedmdesátkou, nebylo to fakt nic moc :) A fakt bych nechtěl opravovat svodidla na dálnici, kdy kolem mne lítaj auta kilo a půl, neboť nikdo se neobtěžuje za á) zpomalit na těch avizovaných 80, no, i kdyby, tak aspoň na 100, a za bé) přejet do vedlejšího pruhu.



P.P.S.: Díky chození na stavby jsem si tuhle našel první šedivej vlas. Ve 32 letech. Asi změním zaměstnání 3
upraveno 1x, naposled 10.08.2020 09:27:21
09:18:22
10.08.2020
David29
-> 1560: Tak ono v tom zúžení při rychlosti 80km/h má fungovat střídavá jízda - že u nás není podložená zákonem neznamená, že nemůže fungovat. To je to samý, jako zipování v případě kolony a připojovacího pruhu.



Když tam jedeš kamionem 80km/h, fakt to není nic příjemnýho když se vedle tebe někdo nacpe - navíc k tomu není ani skutečný důvod, aby se vedle tebe někdo cpal.
09:13:08
10.08.2020
palinator
-> David29:

Ještě že neděláš na dráze, tam i kdybys měl pomalou 10 km/h, tak když špatně šlápneš, tak tě to přejede a konec šmitec. 3



E: nehledě na to že při některejch opravách se ani pomalý jízdy nedávaj takže 160 metr od tebe není nic neobvyklýho 40
upraveno 1x, naposled 10.08.2020 09:15:23
09:09:35
10.08.2020
David29
-> 1560: S nižší rychlostí se pojmem "před auto" vzdálenostně před ním zkracuje

Během práce, kdy manipuluješ s nějakým strojem nebo s něčím co má 20kg je normální, že někdo udělá krok do strany.

Minule tam řachla hadice s 12atm - chlapovi to zlomilo nohu. Nedělám si iluze, že reflektivně utek nebo ho to hodilo někam do strany - bytˇdo silnice



A ono to není nic příjemnýho, když stojíš vedle auta, něco děláš a dement ti proletí za prdelí kilem. To tě pak sere že podruhý ho nepoznáš, protože bys mu hodil něco rovnou do okna
upraveno 1x, naposled 10.08.2020 09:16:33
08:40:11
10.08.2020
1560 - zrušená registrace
-> David29 09.08.20 11:39:28:

No nevím, jet ve zúžení po prostředku je teda spíše na prey dryku, a to i v případě "nepříznivých zážitků z minulého týdne, kdy mě, mámo, předjížděla dodávka".



Já osobně teda ve zúžení nepředjíždím od doby, co se přede mnou najednou vyloupnul vyhlej betonovej zátaras, on teda byl posunutej asi jen o 5cm, ale těch 5cm udělá ve zúžení hodně. Naštěstí jsem měl v autě náhradní trenky, nerad jsem na jednáních s důležitým zákazníkem cítit hovínkama.



Na druhou stranu po D1 jezdím minimálně, do Prahy zásadně vlakem, a na bližší města volím spíše vedlejší cesty, už jen z důvodů, že tam mám většinou také nějaké záležitosti, které potřebuji vyřídit. A v opačném směru na Přerov, kam jezdím někdy i 8x týdně, naštěstí žádné zúžení není 3
08:35:12
10.08.2020
1560 - zrušená registrace
-> David29:

Tak pokud pojede 20 nebo 100 a ty mu spadneš pod kola, protože seš nemehlo, a to nemyslím nikterak špatně, neboť já dokážu zakopnout klidně jen tak z ničeho nic na zcela rovné ploše, asi o vlastní nohy či o vzduch, tak nestihne nic dělat tak jako tak. A osobně bych si pak vybral raději těch 100, ať mám jistotu, že to mám rychlejc za sebou, a ne pak trápit svoji familii tím, že poležím ve špitálu, a kamarády od piva tím, že jako daňoví poplatníci a plátci zdravotního pojištění budou na lempla, jako jsem já, platit.
20:22:03
09.08.2020
David29
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Prostě normální vypatlanost.

To jak jsou ty stavby podél vody - těch 50 tam taky lidi moc nejezdí. Kolikrát jsem byl venku a za prdelí mi dement projel snad kilo. Kdybych zakop nebo cokoliv a padl do silnice, tak mě ten dement prostě přejede
12:18:39
09.08.2020
Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29: Jako jo no, osobně jedu i menšim osobákem vlevo pouze pokud kamiony vpravo stojej nebo jedou max 20 kmph... A to jedu max 40... Nechápu hovada, co podél stojící kolony valej kilo...
11:39:28
09.08.2020
David29
-> 1560: Nebo třeba dal varovky a upozornil na stojící kolonu, a ten druhej byl kokot a prostě se tam cpal...



Jo, sice pěkný že se tam dodávka vejde - ale ono to není nic moc, když vedle tebe v tom zúžení jede i vozdilo legálně. Natož když se vedle tebe nacpe někdo, kdo tam nemá co dělat.

Pak se všichni hrozně divěj, že aby tomu předešli - tak to nahulákaj doprostřed. Při tech 80km/h to je na prd pomalu i se smartem, kor když to bylo ještě na rozmláceným úseku, kde ten kraj pravýho pruhu byl nejistej, plnej děr a házelo to s tebou do stran
upraveno 1x, naposled 09.08.2020 11:42:10
10:44:34
09.08.2020
castrol
-> David29: namna to vyskocilo vcera a varoviek som si vsimol
09:28:50
09.08.2020
1560 - zrušená registrace
-> David29: Dodavky, SUV, ovladac neznajici rozmery sve Thalie, ktery je ve vysledku pomalejsi nez ten kamion... Toho je. Ale tihle vetsinou nezpusobi nehodu a nezdrzi tim pul dalnice (a za mne je i urazeny zrcatko nehodou). Ale tech varovek jsem si vsiml taky, a ze by zase ve zuzeni kamion predjizdel kamion jen tak, to mi nesedi ani na polsky lopaty. Skoro bych i rekl, ze ten prvni zahadne stal a pak se jeste zahadneji rozjel, pricemz polak uz nemel moznosti vratit se zpet.
03:11:22
09.08.2020
David29
-> castrol: Už to běhá po netu asi tejden a všichni z toho maj vánoce 3

ALe stejně je to nějaký divný, protože ten vpravo bliká varovkama - něco tomu předcházelo.



A líbil se mi pod tím jeden komentář:

Že předjíždí kamion ve zúžení to jsou tři dny plný noviny a celej internet. Ale ze tam předjíždí dodávky každý den i několik za sebou to nikoho nezajímá.
Extreme Tyres