Moj foter je taký Kokot...

prohledat
371 příspěvků (zobrazeno 351 až 371) od 17.01.2009 do 29.09.2016, založil/a Majklsto
řadit dle data
21:22:45
17.01.2009
Majklsto
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): chlast je svina

k tomu jazdeniu:vodicak mam 6 rokov a prakticky bez nehody-ked nepocitam take drobne kolizie pri cezpolnom blazneni,takze ide skor o to ze on si mysli ze to vie lepsie,alebo ze to ja neviem
21:12:19
17.01.2009
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Tomaso435: -> Jožynek : Ked budete mat nieco odjazdene a bude vam verit pri soferovani, tak sa to zmeni... Mne zo zaciatku fotrik tiez pindal do volantu, ale po par rokoch a par tisickach km sa to skludnilo a bola pohoda... ALe uvedomte si, ze vacsinou maju fotrici viac nacuvane, ako vy najazdene, tak si myslia, ze su to len dobre rady mlademu vodicovi.... A z vlastnej skusenosti viem, ze clovek sa stava aspon priemernym vodicom tak po 50 000 kilometroch...
21:07:10
17.01.2009
Jožynek
-> Tomaso435: to je tak asi vsade...3
21:04:41
17.01.2009
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Majklsto: No s tym chlastom som mal to iste doma... vlastne ja ani nie, kedze uz 12 rokov chodim domov len na vikendy, ale bracho s mamou mali obcas veselo.... A nepomohli ani liecenia... len na isty cas. Nastastie nebol agresivny. No a pred par mesiacmi sme ho pochovali - rakovina... A neverili by ste, ako nam chyba, ked sa to tak vezme, bol to dobry clovek, len prehral bitku s chlastom....
20:39:12
17.01.2009
Tomaso435
-> Majklsto: 3 tak super. to já když vezu tátu tak to je furt, pomalej,,, pomalej se mnou musíš,, neřež ty zatáčky tolik,, a dej tam už pětku, a to jedeme sotva padesát,,, 3 ..nepředjížděj ho,, je to zbytečný,,, nešlapej tolik na ten plyn,,, bzrdi tam se nevejdem 3
20:32:01
17.01.2009
Majklsto
no u nas bolo tiez dneska ticho,najviac ma dojal potom ked sme mali vymenu nazorov tak som isiel hore do svojej izby zakladat tuto temu a asi po pol hodine mi zdola krici:pod dolu ja sa uz nehnevam

on asi ani trochu nepochopil ako strasne ma vytocil-no co uz

a podvecer uz bol samozrejme v krcme,autom a po hodine mi volal ze mam prist do krcmy ze ideme do mesta a budem soferovat.tak som siel,no ale ako do vsetkeho pindal a komentoval co som robil za volantom-strasne

tak som mu povedal nech sa nestara ze ja mu do toho tiez nepindam tak sa akoze zdul a asi 30 sekund mi skutocne nic nepovedal,no ale potom to iste dokola.

najlepsie ked mi zacne rozpravat aby som si dal smerovku a ja ju tam uz davno mam3
20:18:47
17.01.2009
enzox
-> Majklsto: ja to uz neriešim len niekedy mi nervy tiež puknú a poviem si svoje a letím sa niekde vonku vyvetrať a potom je doma aspon na pár dni ticho8 A to je to najlepšie aspon nemusím počuvat reči
20:06:26
17.01.2009
tunerlada
-> Majklsto: neco takovyho ete horsiho ma doma mlada...furt si na ni neco najde na nadavani,musi furt neco delat,furt ji nadavaj ze nic nedela a tak 8 nastesti se to prej zlepsilo od ty doby co sme spolu..navic otec je nevlastni mlada ma i nevlastniho brachu a tak do ni rejou oba8 dufam ze to nezajde tk daleko abych to snim musel resit..je divnej10 ja muzu byt rad upe nejvic ptz tatik i mamka sou upe nejvic fpoho a vtom co delam me podporujou (teda kdyz sem jezdil chlastat a pichat do praglu kazdej vikend tak to na me byla nasrana cela rodina)3 jeste ze je to uz pryc...
15:50:41
17.01.2009
Stepix
ty krávo, to je zase téma...
14:44:16
17.01.2009
Majklsto
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): piej-nepije,ono prakticky vzate je alkoholik,ale ked chlasta tak je pokoj,je to s nim ako tak v pohode,potom sa prepije do stadia ze je mu s chlastu zle,a potom zacina peklo,lebo prestane pit a je nervozny ako pes a uz je zle.ked npije spon tyzden tak je s neho normalny clovek,ale potom zase zacne chlastat a to je zacarovany kruh

nejake liecenie neberie v uvahu lebo ako on tvrdi-on je uplne normalny,vsetci ostatni su nenormalni a mali by sa liecit-> Tomaso435: ano zvycajne ho vnimam jednym uchom dnu a druhym von ale dneska uz pretiekol kalich mojej odolnosti-> enzox: presne tak co robim to je zle,co nerobim to je zle,este aj ked spim tak je zle ze spim

asi bude fakt najlepsie odist,ale on sa vyhraza ze mame ste pol roka kym dostudujeme a on odide.no neviem pockame a uvidim
14:25:52
17.01.2009
Turda
-> Majklsto: z toho si nic nedělej, můj otec chlastal (možná ještě chlastá, ale to je mi u řiti) ,kolikrát sem mu pomáhal, domlouval sem mu ať na to s prominutim sere!! vždycky to vydrželo tejden a pak přišel nalitej jak žok a celej víkend v řiti...tak sem si bráchou a makou řekli že se odstěhujem odstěhovali a je klid....pokud to neni až tak vážný tak na to sejři a prostě buď v klidu!!! vysměj se mu, nebo si s nim naopak o tom promluv, že ti vadí že do tebe reje, třeba to pochopí přeci jenom si jeho syn.....jestli ne, tak bych na něj kašlal, je to krutý ale je to tak..
14:14:55
17.01.2009
ken-lam
musíš to dělat jako v politice otázkou odpovědět otázkou a než se vzpamatuje tak je v prdeli:DD
14:00:45
17.01.2009
enzox
-> Majklsto: To poznám aj ja doma mám to iste...ked sedim doma tak ma reči že celý čas som doma zavretý...ked idem von tak ma reči že iba peniaze míňam 8 a furt takto dookola... Najviac ma vytočí to že vačšinou foter zvykne pomáhat synovi zo všetkým..Ako príklad uvediem že niečo repasujem renovujem na šáde a on aj tak to nepojde aj tak to je zlé a načo to robíš....Proste keby aspoň ticho bol ked už nechce pomocť. 10
13:46:06
17.01.2009
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Majklsto: mozno citliva otazka, ale... Pije? alebo picuje len tak z principu?
13:18:02
17.01.2009
baal
ja to mam to isteee doma aj horsie. ja stale fotra vypicujem spat a potom je ticho a uz osm sa naucil to nebrat vazne a si robim strandu z neho a toho este viacej vytaca :D
12:08:22
17.01.2009
Tomaso435
-> Majklsto: klííííd, nauč se nevnímat okolí ale jen to co děláš zrovna ty(třeba tv , psaní na pc, jídlo) a seš za vodou,,, jinak to nejde,,, já to nemám teda s otcem ale s matkou,,, takže začínám ji vnímat až když do mě šťouchne.....
12:06:43
17.01.2009
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Majklsto: To mas vsude neco. Nekdo furt mele hovna, nekdo chlasta, nekdo prohuli nekolik tisic za mesic... 8 Horsi je kdyz se to kombinuje. Nemyslis si ze tva rodina je jedina takova. Ja to mam nastesti OK, az na obcasne rozepre u pracovnich postupu 3
upraveno 1x, naposled 17.01.2009 12:07:16
12:04:28
17.01.2009
JoseA
nezávidím, dva kámoši měli uplně stejné problémy s otcama, vyřešili to odstěhováním, jinak to myslím řešit nejde
11:51:02
17.01.2009
suri
-> Majklsto: ja mám podobné a ešte horšie
11:45:01
17.01.2009
Majklsto
No da sa s takymto kokotom vychydzat?

poza to niekto z Vas?

ako to riesite
11:34:37
17.01.2009
Majklsto
Musi picovat uplne do vsetkeho co clovek robi alebo nerobi,idem jest -tak zacne domna jebat ze zivot nieje len o tom nazrat sa salamy a klobasy.tak som radsej ani nejedol.potom zacne jebat do mna ze som doma nic neurobil lebo som spal do jedenactej.vravim mu prisiel som domov o tretej,to je prave osem hodin spanku do jedenactej,on zacal zas ze to co som prespal tak uz nedobehnem(zvycajne stavam o pol deviatej-to bola vynimka)

ale samozrejme zjavne nema ziadny problem led dotrtkat naladu vsetkym okolo seba.potom povie mam vas v pici,a dalej riesi ze musi umyvat riad adt.vravim tak to si nemas v pici ked to vkuse riesis,a zase zacne picovat-ako ste vcera vysavali ked su flaky na schodoch?vravim mu ja som povysaval,postierat podlahu mal brat-a zase som len ja najveci kokot ze sa s nim hadam a za sa snazim obhajit sa.boha keby to nebol moj etec a keby som mal o dvacat kilo viac tak by som mu taku prijebal na tu jeho hlavu pritrtkanu.

boha tak ma nasral ze to nieje mozne.keby normalne povedal co chce tak idem a urobim to nech je klud.ale on....

no kokot
Extreme Tyres