Nejlepší sériový kotouče/destičky

prohledat
574 příspěvků (zobrazeno 351 až 400) od 03.02.2008 do 19.01.2022, založil/a vhml
řadit dle data
12:42:03
09.03.2009
Nwkt
-> Tuner#2: Kam si je nasazoval?
10:36:01
09.03.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Saky: Tak 12mm kotouče jsem už nasazený, vypadají super, do brzdiče se v pohodě vejdou bez rozšíření, akorát nové desky se budou muset o 1mm ubrousit.



Bacha ale na to, že ty díry jsou vyvrtané už moc u stěny a je tam takové osazení, takže imbus seděl na té hraně osazení, muselo se to odfrézovat. Ale bratránek si s tím poradil a už se točí na nápravě.
11:04:49
02.03.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Saky: To je taky řešení, už jsem nad tím taky přemýšlel, ale nakonec bude asi možnost chlaďáků s roztečí na šrouby k náboji jako origo, takže půjdu asi do nich.
18:46:30
01.03.2009
Saky
-> Crestik: ja to tady zejtra sectu kolik lidi se napsalo a tolik jich objednam.. jste asi 3

-> Zdeněk.: jak jsem psal takove se museji delat v 50kusove serii takze by se muselo najit aspon 20 zajemcu (5 kotoucu si klidne necham ale 20 si jich nechavat nehodlam-) a je jich tak 5.. takze sem nabidl ze pripadne tem lidem kdo to chtej predelam ty seriove za katalogovou cenu vcetne upravy..
18:38:34
01.03.2009
Saky
-> Tuner#2: jeste k tem kotoucum a tem diram pro pruchozi srouby kdyz je jina roztec..

vzdyt me nic nebrani ty nove diry na uchyceni kotouce k naboji (ty 10ky) vyvrtat ne o 45stupnu jako jsou ted ale o 22,5st oproti tem diram ktere uz tam jsou a ty diry ktere tam jsou prevrtat (resp prefrezovat) na diru treba 13ku a roztec treba 4x100 (proste takovou jakou mas roztec) sice ta dira nebude uplne presna nebot ty puvodni jsou na roztecne kruznici 92, ale udelam z ni takovou sisatou diru a ucel to splni, budou tam zas jen 4uchycujici diry a 4 sice trosku sisaty ale pouze 4 na pruchod pripadneho dlouheho sroubu nabojem...

jedinej problem je v tom ze tohle reseni vyjde asi o 300 draz nebot to budu muset navic frezovat ale hlavni problem je v tom.. ze nekdo ma vyvrtane zavity na srouby jakoby zprava od uchycujicich sroubu, nekdo z leva a nekdo jeden z prava a druhej z leva.. dalsi vec je ze to reseni predpoklada posunuti der o polovinu tzn o 22,5st.. kdyz nekdo ujede treba na 20 a 25st tak to bude ujety a nepujde to... ale hlavni problem s tim zprava zleva.. uz vidim jak by nekdo psal ja to mam tak druhej jinak a proste problemy.. pokud bych to dodal jako komplet s nabojkem tak v tom nevidim vubec zadnej problem..
23:46:25
27.02.2009
Zdeněk.
Takže tamty z polotovaru nebudou? 8
23:42:30
27.02.2009
Crestik
další zájemce o ty 12mm kotouče…kam poslat „objednávku“? Mejl, SZ, ICQ?
21:40:16
27.02.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Saky: Tohle plně chápu a souhlasím.
20:17:28
27.02.2009
Saky
-> Tuner#2: treba Tobe bych veril ze necouvnes, ale je tady spousty lidi kteri koupi skodovku objevi virt najdou tady pekne auto a mysli si ze ho udelaji.. naobjednaji kde co a po tydnu zjisti co to stoji a ze za stejne penize co by do toho vrazlili dostanou neco lepsiho a proste couvnou a uz se nikdy neozvou... kdyz sem delal pruziny bez zaloh tak se jich objednavalo treba 30 a zajemcu nakonec bylo 10 a lezeli me tam klidne pul roku... takhle uz to proste delat nehodlam.. ono se to nezda ale udelas tady par kousku neceho tady par kousku a nakonec zjistis ze mas ve vecech doma po dilne veci treba za 200000 a cekas az to nekdo koupi.. a proste v tomhle stavu jsem byl a uz byt nechci..
11:13:32
27.02.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Saky 27.02.09 10:55:38: Jasný to chápu. Jen jsem reagoval proč třeba já tenhle Opláckej předělanej neberu. Nejsem z těch, který řeknou beru a pak couvnou.
10:55:38
27.02.2009
Saky
-> Tuner#2: jo jasne kolove srouby.. znam-) akorad vidim srouby ctu stefty-) myslim stefty pisu srouby-) taky jsem ten blbec ktery prodava kotouce ktere praskaji kvuli delsim sroubum.. -)

jasne s jinou rozteci hrozi tohle riziko a je potreba si na to dat pozor. jestli to udelat kratsim sroubem a nebo pro jistotu provrtat kotouc je na kazdem.. pak samozrejme kotouc jako reseto neni dobre reseni, ale proste je to kompromis a kazdy kompromis ma nejake nevyhody.. namrskat kotouce bez der a udelat si je tam sam je nejlepsi reseni, ale proste kusovkou to moc dobre nejde.. resp je to hodne drahe..

kdyz zaridim vyrobu 50kusu, tak bud to udelam za nejaky symbolicky peniz pro me, ale budu se toho chtit okamzite zbavit a neplatit to ze sveho.. a nebo proste vezmu tech 30000kc co me to bude stat a budu se chovat jako obchodnik a prodam to za dvojnasobek s tim ze to budu prodavat rok.. jedna skupinka lidi bude rvat ze to je drahy, druha ze to neni hned a vyber si-) pak je lepsi pouzit proste kotouc uz hotovej kterej se da koupit po kusech.. a neresit to..
10:32:00
27.02.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Saky: Ale má. Já mám šrouby skrz celý náboj a ještě tak 2 - 3mm přes. Chci aby to drželo v celé mase náboje a díky tomu, že mám kotouče od Kábrta které nejsou rozvrtané, ale mají pouze sériové díry na uchycení k náboji jsem do nich udělal další 4 díry právě na šrouby, aby se mě nestalo, že dám jiné kolo a praskne mě kotouč, neb bude šroub moc dlouhý. Takhle to tady má každý kdo mé sériové kotouče a převrtaný náboj - je to nejbezpečnější řešení, než vyměřovat aby to tak nějak vyšlo a drželo to jen třeba ve 2/3 závitu a myslet na to při každé změně kola.
10:20:06
27.02.2009
Saky
-> Tuner#2: nerozumim? jak udelat diry pro kolove srouby do kotoucu? vzdyt srouby jsou v naboji a s kotoucem to nema nic spolecneho
09:50:16
27.02.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Saky: Ale já chtěl origo, aby do nich mohl udělat díry pro kolové šrouby. Jinak bych je bral.



Mimochodem, tohle téma se jmenuje \\\"debilně\\\" a navíc jsem ho včera hledal a zjistil jsem, že je rok starý. Takže pro lidi co nepoužívají rolovátka je neviditelný. Kdyby se založelo téma výroba 12mm kotoučů, tak se dle mě najde víc lidí.
upraveno 2x, naposled 27.02.2009 09:52:09
20:10:34
26.02.2009
Saky
mimochodem vsimnete si kolik lidi nakonec chce kotouce? sic jsou o 200 drazsi tak zajemcu je cca 5.. takze si dokazu predstavit kdyby se jich delalo 50 jak by to dopadlo..
20:09:17
26.02.2009
Saky
-> Ultim: ale o redukcni podlozce jsem mluvil hned od zacatku, nejsem magor abych to chytal primo.. kotouc je chycenej licovanejma sroubama to musi byt presne jinak hrozi zlomeni sroubu... jak jsem psal udelat podlozku s hlavickou misto podlozky z kulatiny cca 20mm neni vubec zadnej problem to Nccko vyfrkne pod minutu
16:34:26
26.02.2009
Ultim
-> Saky: pilot asi narazel na to, ze pokud bude ten kotouc prichyceny origo sroubana se 14 hlavou v 13 dire,tak to asi nebude to prave... Ale ta redukcni podlozka to resi ze....
15:07:34
26.02.2009
Saky
-> Pilot 105: no sestihran na 14ku klic nebo co? a? kdyz prece vyrobim redukcni pouzdro tak v cem je problem? to bude mit pevnost 3x vetsi nez ta litina
23:33:12
25.02.2009
Ultim
-> Saky: stredovka musi byt stejna,to je jesne,ale to ze je ta stena ke sroubu moc tenka,ale pokud je to ok,tak v pohode. Jo ALFA 75...
23:31:31
25.02.2009
Pilot 105
-> Saky: Viděl jsi hlavu toho origo šroubu M10?
23:18:43
25.02.2009
Saky
-> Ultim: resp to cislo je ten kotouc z ty alfy? a narazis na predvrtanou diru ktera je vetsi? toho bych se vubec nebal.. musela by se udelat redukcni pouzdro a nicemu by to nevadilo
23:16:38
25.02.2009
Saky
-> Ultim: bude tam uplne stejne jako u serioveho kotouce-) stredova dira bude stejna roztec sroubu taky tak v cem je problem?
23:13:58
25.02.2009
Ultim
-> Saky: Mozna jsem to spatne spocital,ale pokud se bavime o kotouci 08.3894.10 tak po pretoceni stredove diry na 80 zbude mezi stredovou dirou a dirou pro sroub 2.5mm. Neni to dost malo?
20:59:47
25.02.2009
Saky
-> vhml: me je to fuk.. nekdo si potrpi na Bremba.. ono elit je taky standartne ma ale proste sem je vykoupil
20:48:47
25.02.2009
vhml
-> Saky: nu pokud to nemusí bejt zrovna z elitu ale stačí z apm, tak většinou dovezou cokoliv do dvou dnů. Nebyly by to teda Bremba ale ATE...
20:43:34
25.02.2009
Saky
-> vhml: objednej si je v Elitu privez me je a mas je do tejdne a udelam ti je zadarmo, ale proste kdyz je Elit nema a rikaji ze to bude trvat cca 4 tydny tak ja jim muzu jen verit jestli to tak ale bude ja proste neovlivnim takze nebudu slibovat neco co proste neovlivnim.. takhle sem narazil mockrat slibuju za druhe a pak to odnesu ja kterej je v tom nevinne.. v pondeli je muzu objednat a do mesice snad budou.. vic pro to proste neudelam..
20:37:53
25.02.2009
vhml
-> Saky: tam je to o tom, že to auto musí taky někdy ještě jezdit :-) Měsíc klidně počkám, s tím není problém, ale dva už ne...
20:34:39
25.02.2009
ondie
-> Saky: Já taky beru v příští várce 1 sadu.
20:21:22
25.02.2009
Saky
-> vhml: nevejdes.. uz nejsou byly jen dvoje.. nicmene v pondeli jdu do elitu tak objednam dalsi plus pripadne dalsi zajemci a pak budou.. jestli za mesic dva rok vubec ja neovlivnim to Elit.. to jen pro pripadne stouraly ze sem zase neco slibil
20:17:09
25.02.2009
vhml
-> Saky: dnes bylo rodinnou radou rozhodnuto, že ty kotouče berem... Vejdu se ještě do tý první série, nebo to bude až za měsíc?
15:44:53
25.02.2009
Saky
mimochodem koupil jsem tedy dvoje kotouce ty 12mm na predelani a ozvalo se me nekoli lidi ze by je chteli.. takze jsem vyhovel prvnim dvema ..

dalsi kotouce v republice nejsou, museji se dovezt coz trva cca 4 tydny od objednani, to me bylo receno v Elitu.. takze pokud jsou jeste nejaci zajemci o tyto kotouce (a nebo i chlazene ty totiz taky dosly) tak me dejte vedet zacatkem pristiho tydne budu neco objednavat tak bych to k tomu prihodil.. termin dodani tyden od te doby kdy prijdou do Elitu.. dal se uz do teto akce z temito 12mm kotouci nehodlam zapojovat, nebudu je uz dal standartne nijak nabizet, urcite ne za tuhle cenu.. takze chcete-li to mate moznost ted.. resp do zacatku pristiho tydne..
15:38:38
25.02.2009
Saky
-> Pilot 105: se podivej do odbornych temat co je tam hnoje.. ja z 90pct odpovim jasne a presne a nebo do toho nekecam vubec.. ale proste mam nazor takovy jaky jsem napsal.. proste nejsme deti aby sme museli byt vedeni za rucicku krok za krokem.. kdyz me nekdo napise jasne udelal jsem to a to a nevim tak mu poradim.. ale kdyz nevidim ani trosku snahy tak nemam duvod mu psat salodlouhe navody jak na to.. 1, nevim co o tom vi ci nevi tak abych ho zbytecne nezatezoval 2, vetsinou je reseni vic a vybrat si stejne musi sam.. takze si musi udelat nazor taky sam.. a nebo to lidi chtej jako celek odeme a maj klid..
14:20:57
25.02.2009
Pilot 105
-> Saky: Vyrob si jich kolik uznáš za vhodné, když to jde skoro samo.:)

Co se týče Tvého názoru, tak je to Tvoje věc, ale pokud chceš pouze řečnit a vědomosti si nechat pro sebe tak nevím proč přispíváš do \\\"obdorných\\\&quo t; témat, v pokecu o všem je taky dost místa.

A obzvláš se mi líbí jak hodnotíš pro koho jsou Tvé informace vhodné a pro koho ne.:)
upraveno 2x, naposled 25.02.2009 14:25:47
23:27:11
24.02.2009
Saky
-> Pilot 105: redukce.. na Nccku me jich soustruh vychrli za deset minut tolik kolik jich nikdy neprodam-) ja jsem proste zvyklej kdyz neco chci tak se po tom pidit, myslis ze me nekdy nekdo pomuze? ja jsem tady kolikrat napsal jestli se nekdo chce pokusit me pomoct kdyz jsem byl treba v koncich .. vetsinou se to zvrhlo v bourlivou debatu k cemu to potrebuju a pak to upadlo v zapomeni a stejne sem vetsinu musel vyresit sam.. a nebo se na to vykaslat..



ted treba resim to rameno.. i kdyz tady je spousta lidi ktere s 3d programa delaji denne a spojit pro ne par krivek je hracka tak stejne nikdo nepujde a nenakresli me rameno i kdyby nemeli co delat...

potrebuju PWM regulator vykonu a doladit nejake veci kolem a kolem.. rovnez se nenajde nikdo kdo by pomohl kdyz tak jen kecy a kecy o nicem.. pritom je na to jednoduchy schema a zbejva doresit par detailu, ktere nekdo v hw zbehli vyresi od stolu a ja se s tim budu laborovat mesic..



tak proste sem se naucil si vse udelat sam protoze spolehat se na ostatni proste nejde.. a myslim ze z mych jak ty rikas hadanek si spousta lidi najde co potrebuje.. a kdo to v tom nevidi tak ta infomace asi neni pro nej pripade by mu byla stejne k nicemu.. takhle to aspon vidim ja..
23:18:03
24.02.2009
Saky
-> vhml: samozrejme daj se tam vyfrezovat i ctyrlistky.. ale nez abych kazdej kotouc frezoval tak me prijde lepsi dodat imbus srouby.. ono cena 300kc neni zas tak moc.. kdyz koupis sroub M10x1 delky asi 45 nebo kolik a riznes ho na potrebnou delku tak mas podobny sroub co potrebujes a ve fabory za nej das 60kc za polotovar.. a pokud koupis na hulvata sroub bez osazeni cili M10x1 delky cca 25 tak ses na cene asi 35kc kus.. a ty moje zakazkove valcovany vychazej skoro podobne..

samozrejme nemuzu konkurovat vyprodejum z mototechny za seriove srouby.. ale az bude doba kdy se bude kupovat normalni sroub tak 300 za srouby je pakatel..
23:17:37
24.02.2009
Pilot 105
-> Saky: Jenomže to vím já, protože mám všechny podobné kotouče vytištěné z doby kdy jsem je hledal, ale pro člověka který o tom nic neví je rada Alfa k ničemu. Problém je, že ty neradíš, ale dáváš hádanky.....

Koncovou cenu zjistíš nejlíp tak, že si zavoláš do Elitu.

Jak chceš vyřešit velké otvory pro šrouby? Redukce? Vyvrtat nové otvory, když už jich tam 6 je?
23:12:12
24.02.2009
Pilot 105
-> vhml: Osazení tam není, díra je moc blízko stěny kotouče, ale dá se to řešit i tak jsek jsi napsal.
23:08:44
24.02.2009
vhml
-> Saky: ještě jeden dotaz, na ty oply je nutno imbusy protže je tam osazení. Tomu rozumím, ale proč tam nešáhnout radiusovým nožem a osazení trochu stáhnout aby tam byl plac. Na pevnost si myslím, že by to nemělo mít vliv a vyjde to levnějš než celý šrouby...
22:37:24
24.02.2009
Saky
-> Pilot 105: proc bych nemohl pouzit seriove srouby? duvod?
22:36:23
24.02.2009
Saky
-> Pilot 105: jak nedobrals? vzdyt sem napsal jakej kotouc.. a moc dobre z popisu vis o jakej jde.. ze jsem sem nedal obrazek pro lenochy neznamena ze sjem nic nenapsal.. steje tak jsem dal jasnou nabidku.. ja proste nevim jake jsou normalni ceny.. mezi kotoucem z toho Opla a kotoucem z te alfy je rozdil 100ka na moji cene i kdyz pripoctu cca 25pct selvu tak sem proste na jienjch cenach nez ty.. ale nehodlam zjistovat kde je problem.. proste jsem nabidl kotouc uz upravenej za katalogovou cenu a kazdej si muze zvazit sam jestli to koupi ode me a nebo si sezene kotouc sam a sam si ho predela.. kdyz nekdo bude mit treba 30pct slevu tak usetri 400 na kotoucich a otazka zda se mu to vyplati.. to je uz kazdeho vec..

nevim proc bych psal dalsi kotouce ktere vyjdou celkove draz to prece postrada smysl..

a nebo nabizel kotouc kterej momentalne neni v CR.. a zase byl za kecala ze jen slibuju.. uz sem se docela poucil..

a jsem zastancem toho ze kdyz nekdo chce tak at se trosku pidi.. naklikat www.brembo.com a najit si tam katalog a podle rozmeru najit kotouc zvladne kazdej.. navod jsem vsem dal.. jestli nekdo ceka presny popis typu jed vlakem na Harfu popojdi kousek pesky do prodejny Elit vyzadej si kotouc katalogoveho cisla xy (mimochodem neni problem sem to cislo dat ale to cislo stale nekde hledat) zaplat a uprav tak a tak .. tak to ma proste smulu.. kazdy se muze snazit aspon trosku sam...
22:27:34
24.02.2009
Pilot 105
-> Saky: Pardon, měl tam být šroub.

Už necham téhle diskuze, stejně se ničeho nedoberu, zatím jsem od Tebe nedostal jedinou konkrétní odpověď a už vůbec nechápu jak sem můžeš zatahovat Tvé ceny, tohle je diskuze pro lidi co ve většině případů kupují za koncové.
21:48:55
24.02.2009
Saky
-> Pilot 105: jaky seriovy stefty? nerozumim..

to vis ja totiz ty ceny dotuju-)
20:27:14
24.02.2009
Pilot 105
-> Saky: Ceny jsou z Elitu pro koncového zákazníka, zaokrouhlené na celé stokoruny, tzn. přesná cena kotouče na Alfu 75 je 1038,- Kč/ks, zaokrouhleno na 1000,-. Takže divné ceny máš spíš Ty. Navíc na ty koutouče z Alfy nemůžeš použít sériové štefty.
19:37:58
24.02.2009
vhml
-> Saky: óká, rozmyslím se tedy co nejdřív...
19:37:39
24.02.2009
Saky
-> ondie: nicmene tehle cenu vim ty maji, tamtu cenu me rekli priblizne takze otazka jestli i takova skutecne bude..
19:37:04
24.02.2009
Saky
-> ondie: moznosti je vic.. ale ty o 100ku drazsi nejsou v republice... tamty druhe jsou asi dva pary ktere jsem koupil.. do budoucna kdyz se budou objednavat tak je asi jedno ktere se objednaji.. vysledna cena bude cca stejna
19:35:27
24.02.2009
Saky
-> vhml: ty dve sady jsem stahnul a budu je mit o vikendu predelany.. a pristi tyden muzu poslat.. pokud nebudes z tehle serie tak zalezi kdy dovezou kotouce rikali ze tak 4 tydny.. to ja neovlivnim. stejne jako cepkovu vacku jsem neovlivnil..
19:33:35
24.02.2009
Saky
-> Pilot 105: no ja to bral z moji ceny ty mas ty ceny nejake divne-) ten na tu alfu jen se vyrazej stefty.. hlava steftu je dost velka takze tam je osazeni a vnitrni prumer kotouce je 120mm takze v pohode utahnes srouby.. ona ta polozka sroubu na cene udela celkem dost.. kdybych je nedelal po 300kusech a mel bych shanet jen 8ks jak nekdo kdo by si to delala sam pro sebe tak by mel docela problem..
19:01:56
24.02.2009
Nwkt
-> Saky: Tak to ještě chvíli nech 4 já myslim že se těch 25 lidí časem najde
18:53:45
24.02.2009
Saky
-> Tuner#2: jenze 11 a 25 paru je celkem rozdil.. nehodlam to dotovat a mit je na sklade to radsi vzdy koupim ty co jdou predelat a predelam je a vyjde to skoro nastejno..
Extreme Tyres
    vyhledávání
pá 28. - ne 30.06. Pohofest | pá 09. - ne 11.08. 10. CS ŠKODA zraz | další akce...