Děkuji Karlovi

prohledat
12 příspěvků (zobrazeno 1 až 12) od 07.02.2009 do 07.02.2009, založil/a Bagrr- máma mele Emu

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Zastavil:Nwkt

řadit dle data
22:52:21
07.02.2009
Karel.
-> Bagrr- máma mele Emu: děkuju, apoň někdo4 A jestli můžu tak to zamči, bylo toho už vážně dost, díky mockrát6
22:50:33
07.02.2009
Bagrr- máma mele Emu
-> Karel. - likvidátor: je pravda že do toho co mezi váma bylo až tak nevidím... PEACE
22:34:43
07.02.2009
Syny
-> Bobesh: Ja to chapu, me taky sere, ze tady petr neni, ale taky vim, jak sem se citil kdyz se tady nekdo navazel kvuli podobnej veci dlouhodobe do me. Taky vim, ze mi paktreba stvalo co sem napsal, ale uz to neslo zmenit... Myslim, ze uz toho Karel slysel dost a tohle je opravdu zbytecny tema vyvolavajici jistou hadku... Navic je to asi 6ty tema kde se to resi... Kazdej tu poukazuje jak by se to melo resit pres SZ, ale pak se to tu resi v nekolika tematech a jeste se kvuli tomu zakladaj dalsi... Stejne se uz nic nezmeni, akorad se to tu bude hadat dal...
22:34:21
07.02.2009
Karel.
-> tomapa: být tebou tak to samžu nebo odsoudí i tebe
22:32:55
07.02.2009
tomapa
Karel. mě taky furt sere, ale nejsem vůl abych se odhlásil z virtu smazal jeho číslo v telefonu a z ICQ prostě problém řeším, někteří lidi to holt asi nedokážou a radši odejdou 3 3
A kdy bude pohřební průvod taky bych se přidal.
22:32:00
07.02.2009
Karel.
-> Bagrr- máma mele Emu: Tak dobře jak chceš. Je tady plno lidí co dělá neskutečnej bordel. Bylo tady plno hádek od různých členů, který nebudu jmenovat, respektive i je ani moc nepamtuju. Plno jich taky sprostě nadávalo a dělalo tady chaoz. Podívej se jak jsem tady dlouho. Jedinej problém byl se mnou s tím jak staví tu 110R, ok to přiznám to jsem přehnal, moje chyba, že jsem si nevšiml toho, že by to líp nesvedl. A další je tady totok. Plno lidí tady udělalo daleko víc a mám to doplatit já. To se ti zdá fér? Mně ne, udělali jste tady ze mě grázla největšího kalibru, poslali jste proti mě všechny. Až na lidi co mi píší do ID, že jsem měl pravdu, ale ti jsou u mě nuly, když mi nedokážou pomoct a jen remcaj. Já jsem jen napsal to, co citím. Měl jsem s ním problémy, který jsem řešil přes ID, tam se ke mně choval stejně, takže cca po 14 dnech co jsem si všiml toho jeho příspěvku, tak jsem už vybouchl. Ale za to se nikomu neomluvím nikdy. Nikdo do toho nevidí, jen jak každýmu radí atd. Ale to, že by více lidem tady dělal problémy to už nikdo nechce slyšet.
Dobře, tak si na mě počkejte na Hrocháči a rozbijte mi držku, velmi rád tam přijedu. Ale před tím než někoho takhle odsoudíte tak si srovnejte fakta. Nikdy jsem tady žádnej bordel nedělal, ba naopak se sanžím pomáhat, nebo se pletu? Dle mě ne, takže mi už dejte pokoj, nemám náýladu tady číst jak mi všichni děkujete! Děkujte jemu, že mi nebyl schopen veřejně napast co se mu nelíbí. Do id to jo, ale když přišlo na lámání chleba tak odešel a mám to odnést já? Je pravda, že v dnešní době se už nedivím ničemu.
Takže pro všechny, kdo mi ještě chtějí nadat, pište...........byl bych rád, kdybyste mě totálně potopili, aby se tu se mnou nikdo nebavil atd. pak třeba odejdu a budete oslavovat.........ale neodejdu, protože nebudu odcházet, když vím, že moje chyba to není.
22:22:29
07.02.2009
Bagrr- máma mele Emu
-> Karel. - likvidátor: Mimochodem já se nenudím:-) Jen čekám až mi zaschne kit... Takže tak...
22:21:41
07.02.2009
Bagrr- máma mele Emu
-> Karel. - likvidátor: Hele Kámo poslední dobou si všímám že se navážíš do lidí, který si to nezaslouží (první kdy sem si toho všim tak nějak víc viz papírový model Š110R) kde si vystartoval po Surim, kterej tam napsal že se mu to nelíbí ale nezapomněl dodat že by to sám líp nezvlád... Padlo tam dopst ostřejších slov, jkterý ti vůbec nevadili... Mno a jinak píšu snad že si ho donutil?

Tak aby to bylo líp napsáno, v souvislosti s tvými narážkami raději zvolil odchod než-li čtení nesmislných výpadů...
22:17:36
07.02.2009
Karel.
-> Bagrr- máma mele Emu: Doprčic, vy jste asi všichni mentálně zasostalí nebo co sakra? Já za to nemůžu, odešel sám. Neřekl jsem mu ať odejde, jen jsem řešil proč se chová tak jak se chová. Tak si děkujte jemu, že místo odpověděi odešel jasný? Už toho mám dost jak se do mě navážíté. Ale když ti to dělá dobře, tak pojď do mě. Je mi to jedno, ale moje chyba to není a zatím si stojím. Už tady bylo o tom x témat. Né, ty si musíš otevřít další aby sis taky rejpl. Tak šup do mě, čekám, je vidět, že je večer a ty se nudíš. Tak si vyslechnu rád tvojí kritiku.
22:12:16
07.02.2009
Bobesh
-> Syny: Nebaví ale sere to fest.
22:07:56
07.02.2009
Syny
Serte uz fakt na to 8 To vas to bavi porad to resit verejne?
21:50:11
07.02.2009
Bagrr- máma mele Emu
Díky ti za odstranění jednoho z nejrozumějších lidí na virtu.. Děkuji ti za to že díky době odešel jeden z mála lidí který tady věděli hodně věcí a vždycky mi poradil... Díky ti...
upraveno 1x, naposled 07.02.2009 21:51:00

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Zastavil:Nwkt

Extreme Tyres