Felicia - Extrémní přesahy vložek

prohledat
4 příspěvků (zobrazeno 1 až 4) od 04.12.2022 do 04.12.2022, založil/a BooCheer
řadit dle data
13:19:21
04.12.2022
BooCheer
To mě nenapadlo, zkusím to. Jen se ze zvědavosti zeptám proč? Je možnost žeby se ta vložka nějak pohla i s tím uložením a srovnala se?
13:10:43
04.12.2022
MVM
-> BooCheer: Tak ty vložky povol a jen je přes dřevo poklep,samozřejmě lehce.
13:06:07
04.12.2022
BooCheer
Jo a měření vložek samozřejmě provádím když je vložka šroubama přitáhlá
12:56:16
04.12.2022
BooCheer
Dobrý den, řeším tady trochu velký problém s mojí 1.3 MPI a potřeboval bych znát nějaké názory a zkušenosti. Fouklo mi těsnění pod hlavou, tak jsem se dal do výměny. Zkoukl jsem přesahy jen tak ocelovým pravítkem od oka a vložky byly utopené. Rozhodl jsem se teda že ty přesahy udělám už jsem to dělal párkrát a je to během odpoledne hotové a poskládané jenže mi nastal problém se kterým jsem se ještě nikdy nesetkal. Je asi totálně zkroucený blok nebo já nevim čím to je. Když nastavím vložku na přesah 0.12mm který měřím na straně vačky tak strana druhá co je u čelního skla má přesah 0.35 a nejde s tím prostě nic vymyslet, nastavení přesahů uplně neřešitelné. Dosedací plochy ty jsou dokonale čisté. Nastavil jsem teda přesahy na 0.12 podle vačkové strany, vložky mezi sebou lícují beze schodku, jsou v jedné lajně. Ale když takto sestavené vložky měřím na straně čelního skla tak tam hodnoty lítají od 0,25 po 0,35 . Už se s tím někdo někdy setkal, složil to a funguje to? Přemýšlel jsem že na prase namastím těsnění pod hlavou silikonem aby to nemělo tendenci pouštět vodu do oleje kdyby se ten velký přesah do těsnění nezamáčkl. Jde mi jen o to aby to vydrželo fungovat do jara a pak ta popelnice poletí do šrotu. Jak naschvál se to musí posrat v zimě kdy se bez auta neobejdu. Tak bych chtěl znát názor, abych věděl jestli pokračovat dál v opravě a skládání a nebo je to zbytečná ztráta času nebude to nikdy fungovat a zrovna ten motor mám zahodit a sehnat druhý?
Extreme Tyres