Kontakt baterie??

prohledat
3 příspěvků (zobrazeno 1 až 3) od 26.05.2021 do 26.05.2021, založil/a HardyEraz
řadit dle data
18:40:39
26.05.2021
dragon_cb_cz
-> HardyEraz: Nevím jak u Feldy, ale u Saaba jsem podobný případ měl. Tvářilo se to mrtvě, pak jsem ten přechodový odpor na svorkách "prorazil" když jsem tam šmatlal hrotama od měřáku. Po tom co jsem sundal, očistil a vrátil svorky tak vše OK. Byl na nich pěkný nános bordelu.

Takže sundej, očisti svorky i póly baterie a případně jí hoď na nabíječku a s trochou štěstí to bude cajk.
18:32:59
26.05.2021
Bobesh
-> HardyEraz: Je to sice s podivem ale pokud při pokusu o start kontrolky zhasly,tak to tím být mohlo. Pokud se to nebude opakovat, zřejmě jsi byl úspěšný.
18:29:58
26.05.2021
HardyEraz
Zdravím, dnes sem mnel menší problém s Felicii, jel sem s tím autem prvně tak nevím co od toho očekávat.. Ujel jsem asi 15km mezi tim 2x stavěl a startoval a vše ok. Pak jsem šel do obchodu auto stalo asi 5min otočím klíčkem a nic jen se rozsvitili kontrolky, startér ani necvakl a čerpadlo také neběželo.. tak jsem zkoumal kabeli a tak a na nic nepřišel nakonec jsme zkusil odpojit a zapojit kontakt u baterky který nebyl utáhlí ale jen nasazený tak aby držel a normálně to nastartovalo... Dotáhl to a zatím vše ok. Myslíte že to bylo tím kontaktem? Přijde mi divné že se ale budíky rozsvitili.. 8
Extreme Tyres