vibrace za jízdy

prohledat
8 příspěvků (zobrazeno 1 až 8) od 21.09.2017 do 23.09.2017, založil/a zedd
řadit dle data
19:14:56
23.09.2017
K1NYO#2
podla mna to moze robit aj acpumpa ak nestiha.... mam taku skusenost s vikou....
19:03:21
23.09.2017
zedd
No právě, že ten motor se mi ještě nepodařilo uvařit na to kolik dostával záhul na dovolených ve vedru... voda se neztrácí. Ještě jsem se k tomu nedostal ale pokud těch pár věcí nepomůže, nevím, možná přes zimu shodím hlavu, uvidím
18:53:26
22.09.2017
David29
-> zedd: Tak 130 trpěli(y) na prasklé hlavy... A jelikož ti to dělá za tepla, teoreticky by to taky mohlo bejt ono (na zahřátem motoru ta prasklina je znatelnější). Ale to by ti to třeba aspon foukalo do vody...
05:02:14
22.09.2017
zedd
Díky, svíčky vím že předtím byly do cihlova všechny, ale je možné že už to některá nedává, pro jistotu vyměním, vůle by měly být dobré ale určitě to projdu, s tím 4. válcem vím jak byl zanesený když se motor rozebíral.. blok se komplet vyčistil ale kdoví jak je na tom teď.. najeté mám určitě pod 10000. Je to 130 ka motor. Zaráží mě že jinak výkonově to tak nějak jede jako dřív, ani na dálnici se nechtěl přehřát, všechno drží ok, tak snad se ktomu brzy dostanu, napíšu pak co a jak
04:51:06
22.09.2017
David29
Ono je těch věcí tolik... Na přehřátí hodně trpí poslední válec, kde nejhůře koluje voda. Záškodník z Techwebu na to snad kdysi vymejšlel dokonce nějakej porichtung.
Kouknul bych i na ventilové vůle, které jsou za tepla znát a umí udělat paseku
23:32:54
21.09.2017
Eidy
-> zedd: Zkus teda vyměnit svíčky. Kdysi se mi stalo něco podobnýho a byla to rozpadlá svíce. Jiskru dávala, ale nějak blbě.
23:22:07
21.09.2017
zedd
je fakt že to dělá hlavně když je motor hodně prohřátý jízdou, to je pak znát i na popojíždění v koloně, že se to chová trochu jako traktor, jako by tam jeden válec váznul.. ale výkonově to odpovídá seriové škodovce a jakmile trochu zchladne je to zase lepší. Budu rád za každou radu
23:11:25
21.09.2017
zedd
Zdravím vás všechny, snad nebude vadit že jsem založil další téma, vím že už je tu toho plno. Řeším problém s mým rapidem, při krátkých výletech jsem to nikdy moc nezpozoroval ale teď v létě jsem byl na delší dovolené a nešlo si nevšimnout že auto v rychlostech 70- 90, možná 100 km/h se v interieru jakoby roztřepe, je to zároveň poznat i na 5ce, jak na škodovkách píská tak začne pískat tak nějak přerušovaně. Vyloučil bych kola nebo poloosy, přijde mi to jako problém se zapalováním nebo snad nedejbože podpálený píst nebo ventil. Ale věci kolem zapalování jsem dělal a nečekal bych tam problém, jinak auto se nehřeje, voda ani olej se neztrácí, jen se to prostě roztřepe, je to poznat na předních seačkách které už mají vůli, nebo na věcech co leží v autě, všechno se roztřepe jak rosol.. auta dělám denně, ve škodovce se vyznám, ale tady bych potřeboval radu, pokud měl nědo podobný problém, předem díky :-)
Extreme Tyres