skoda.virt.cz
odkaz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
palec rozdělovače fel.
a pokud vím v palci je odpor kvůli odrušení, přizpůsobenej na konkrétní kabely a typ koncovky svíčky. takže s jiným palcem to ani nemusí jet.
-> King: tak to jo já si to myslel

-> zidlik: Ten feldí je trošku větší, protože Bosch BMM má možná větší rozsah regulace předstihu, než klasika s odstředivou a podtlakovou regulací. I klasickej palec má dotatečnou rezervu, aby jiskra šla jenom minimální vzduchovou mezerou. Takže jestli vyhodit stovku, tak jenom proto, aby ten původní palec jezdil v sadě náhr. dílů pro případ nouze :)
-> Tomaso435: tak dik

-> Matthes, záškodník z TechWebu: já taky ne podle něj když ten palec je širší tak to líp pálí
to je furt já to měl takhle v rapidoj a lítalo to jako svině..ventilový vůle mě debil taky nastavil na vejfukách 25 tak sem to musel předělávat zpátky na 20
ale mě sere že mu ten rapid fakt lítal jako svině



tak aby sis nemyslel že je neviditelný, tak já tě aspon tímto pozdravuju

Nechapu vyznam zlepceni :)
tak díky za rady



nikdo neví?
bude nákej přínos když klasickej palec rozdělovače z rápa zahodim a dám tam ten širší z felicie???bratr se mě furt snaží přesvědčit že to je lepší a jentak pronic zanic kilo vyhodit nechci
tak se radši ptám..si myslim že zbytečnost
