Přemontování Lpg

prohledat
10 příspěvků (zobrazeno 1 až 10) od 23.09.2016 do 30.09.2016, založil/a jans
řadit dle data
14:23:16
30.09.2016
jans
Děkuju, kluci, za postřehy. Nakonec jsem to vzdal, přendat LPG systém, který byl montovaný v zahraničí, mi nikdo nechtěl se zápisem do TP provést.
23:11:28
28.09.2016
dragon_cb_cz
-> Jarda: Revize dělat musíš, ale přílohu nemáš - kam dávaj razítko netuším (tušil jsem to když jsem to řešil). Nebo jí možná vystaví při první revizi? Celý mi to přišlo totálně na hlavu padlý, byl jsem rád, že jsem se toho zbavil, bylo to jen na tři návštěvy magistrátu a cca 200km naježděnejch od čerta k ďáblu po Praze...
23:07:28
28.09.2016
Jarda - zrušená registrace
-> dragon_cb_cz: pockej, kdyz mas montovany LPG v cizine, tak nemusis delat revize?9 to mi teda prijde jako vyhoda...
Pamatuji, ze kdysi kolega takto koupil dovezenou lagunu, ale rikal ze bude muset vymenit nadrz...
22:43:32
28.09.2016
dragon_cb_cz
-> jans: LPG montovaný v cizině je akorát pro zlost. Z nějakýho absurdního důvodu se totiž k takovýmu autu v ČR nevystavuje příloha TP, kterou normálně každý auto na LPG má. A když s tím pak chceš něco dělat, tak s tím nikdo nechce mít nic společnýho.

Mě stálo docela dost běhání takový LPG alespoň papírově zrušit 8
15:02:07
27.09.2016
jans
-> Jarda: Děkuju, Jardo, za kontakty. Ani tam jsem nepochodil, ale bylo vidět, že se lidi z obou firem vyznají v oboru.

Mezitím jsem se od prodejce dozvěděl, že LPG bylo montováno v Itálii. V těhle dvou firmách mi řekli, že kvůli tomu, že byla montáž provedena v cizině, to nejde přendat a zapsat změnu.
17:13:36
26.09.2016
Jarda - zrušená registrace
-> jans: muzes jeste zkusit sebek paseka v Hlinsku www.autoplynsebekpaseka.c z/ , s tema jsem vychazel dobre, dokud jsem nechtel namontovat stare LPG do felicie, ale BRC delaji, kolega by do toho byval sel, ale jeho sef mi nutil za kazdou cenu nove a treba nove se starou nadrzi atak a vymyslel si ruzne pohadky - jako, ze mam starej typ prilohy a novou, ze uz mu nikdo nevystavi, tak jsem zavolal do Strakonic a domluvil vystaveni nove... on zacal byt neprijemne, tak jsem zajel za Hazmukou a bylo.
Potom koho nemohu doporucit je Ing. Hrebicek - Kamenicky, ten kolegovi pekne podelal auto a pritelkyni nedokazal opravit ani to, co namontoval, neschopny clovek s titulem asi ze zvlastni skoly :) Kdyz pry zacinal, tak jezdil k Sebkovi a Pasekovi, aby mu dali LPG dohromady, ze koupil auto se patne namontovanym a kdyz to udelal asi potreti, tak jim to prislo divne :).
Potom dobrej je Trojan v NMnM www.trojanmotor.com/ , ale obavam se, ze BRC taky nema opravneni :(, resp. tenkrat mi rikal, ze by se to muselo domluvit ve Strakonicich.
13:48:08
26.09.2016
jans
Díky, kluci, zatím hledám dál, nemají oprávnění na zápis v TP pro BRC.
22:21:07
25.09.2016
Matsoft
www.autoplynzanotto.cz/
Kdysi mi to delal....
10:43:19
23.09.2016
Jarda - zrušená registrace
delal mi to (teda montáž staršího) Hažmuka Havl. Brod, ostatni se dost cukali...
10:31:27
23.09.2016
jans
Zdravím, máte někdo nějaký tip na servis, který by zvládl přemontovat komplet LPG zařízení z jednoho do druhého auta (v podstatě stejný model vozu, totožný motor) za rozumnou cenu včetně zápisu do TP? Nejlépe Praha a střední Čechy. Klidně pište do SZ. Děkuju :)

EDIT: Ještě doplním, že jde o systém BRC.
upraveno 2x, naposled 23.09.2016 14:55:48
Extreme Tyres