Motorservis

prohledat
9 příspěvků (zobrazeno 1 až 9) od 23.06.2017 do 23.06.2017, založil/a Eidy
řadit dle data
15:38:22
23.06.2017
saskyn2
Hovorčovice můžu doporučit. Ostatní neznám.
12:58:26
23.06.2017
Eidy
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Já si právě myslím, že všichni jsou +- stejně šikovní.
12:41:24
23.06.2017
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Eidy 23.06.17 11:06:07: S Pokornym mam zkusenost jen jako dodavatel, ale jednani vzdy ok.



Kasl je sice kousek ode me, ale jen jsem o nem slysel.



S Motorenou delame furt neco, s panem Benesem je vzdy dobra domluva a kvalita prace na vysoky urovni...
12:01:39
23.06.2017
Eidy
-> Petrson: Tohle jsem našel na netu. Ale díky.

-> MVM: Já nechci jít mimo tovární hodnoty, ale kdyby to šlo, tak spíš k většímu rozměru v rámci tolerance.

Jinak já nemám problém s ojničními ložisky. Já mám problém jen s jedním :) Všechny ostatní jsou cajk. Ale asi třeba jsem měřil něco špatně a ojnice se prvně vysypala z důvodu špon a teď je třeba malinko natažená. já nevím. Ale tohle můžeme řešit v kartě. Tady bych rád řešil jen zmíněné díly. Nebo další podobné. ;)
11:47:15
23.06.2017
Petrson
-> Eidy: jen tě opravím Kasl už není v Řevnicích ale v Letech Karlštejnská 468 asi před 3 lety se přestěhoval
11:32:26
23.06.2017
MVM
-> Eidy: Tím že dodáš tabulku rozměrů nic nepokazíš. Než se do toho pustí,měli by (musí) jednotlivý čepy proměřit. Co se týká ložisek - ty by si museli proměřit ve staženým stavu jak na ojnicích, tak v bloku. To je ale spíš věc neznámých veteránů.. Tobě by mohlo stačit označení pánví a jejich tloušťka. Ale minimálně ty ojniční se kterýma máš potíž bych s novýma stáhnul a změřil skutečný průměr. Určitě brousit na tovární rozměr - nic bych nepřidával - oni se stejně vlezou do nějaké tolerance a buď budeš v plusové nebo mínusové,právě kvůli tomu jak se sejdeš s ložisky. Ideální je změřit před montáží skutečnou vůli -plastickýma vlasovýma měrkama ..
11:23:14
23.06.2017
Eidy
-> MVM: Rozměry na klikovku mám ze servisního manuálu, na ojnici taky. Tam problém není. Ložiska už mám doma taky. Myslíš, že jim je mám přibalit? Jinak předpokládám, že bude lepší nabrousit kliku trochu na horní hranici (festovější). Myslím si to dobře?
11:17:28
23.06.2017
MVM
Ve Tvým okolí se neorientuju . Tak píšu mimo téma. Ovšem tak jak tak- určitě si ověř že mají na Tvoji Alfu správný rozměry kvůli broušení, a že umí dodat správná ložiska. Tím spíš,že podle nových ložisek dokáží nabrousit čepy klikovky se správnou vůlí,budou mít čepy stejný zdvihy atd,,axál. atd. Naborousit kliku umí dneska vr.2017 už kde kdo. Ale jsou i tací co to dokáží zprasit a při vyvažování i zku*vit tak - že je to nepoužitelné - což bohužel mám vlastní zkušenost 8
11:06:07
23.06.2017
Eidy
Ahojte. Tak jsem našel pár firem tady po okolí, které dělají opravy motorových dílů a rád bych případné zkušenosti. Ať už dobré nebo špatné. Po telefonu byli všichni příjemní, ceny +- stejné, termíny taky. Takže spíš abych nešlápnul náhadou vyloženě vedle.

Vede u mě:

www.brusirna-pokorny.cz/

www.vybrusy.cz/index.php/ provadime-vybrusy-motoru-o pravy-hlav-brouseni

a dále tu máme ještě www.motorena.cz/

www.edb.cz/firma-321629-m otorservis-kasl-revnice

Nějaké recenze nebo zkušenosti? Všichni dělají všechno akorát nikdo nevyvažuje.
Extreme Tyres