Prepregy

prohledat
4 příspěvků (zobrazeno 1 až 4) od 10.06.2020 do 13.06.2020, založil/a Mike2051
řadit dle data
06:10:13
13.06.2020
ondie
Nejdřív je potřeba všechny ty praskliny pořádně slepit,viděl bych to na něco dvousložkovýho polyurethanovýho,nebo resin.
Strukturu bych pak zkoušel do živýho kytu obtiskávat nějakou namočenou houbičkou nebo molitanem.
Na bočních držácích nic neni,v podstatě stačí vhodnej rozměr gumový hadice a vratovej šroub.
15:47:51
11.06.2020
Mike2051
Dobře, díky za info. Tak to asi někdy vezmu kitem a uvidím jak to bude vypadat.

Ty špunty se ještě dají někde koupit? Já je nikde nenašel. 8

No kdybys ty výztuhy a držáky někdy našel a byly by za cenu která mě úplně nezruinuje, byl bych ti vděčný. 3
21:23:26
10.06.2020
Bukaj
Tím, že je to termoset, respektive kompozitní materiál, tak jedině dokytovat/dolaminovat. Strukturu můžeš otisknout do "živého" tmelu/pryskyřice, jinak po zatvrdnutí asi těžko.
Nové výztuhy a držáky prepregů někde doma mám, jen bych musel asi dost hledat.
A kryje nárazníků jsou ke kastli chyceny stejně, jako u Mka do modelu 86 - gumové špunty rozepřené kovovým držákem s "vratovým" šroubem4
19:06:21
10.06.2020
Mike2051
Zdarec, jaké máte zkušenosti s opravou prepregů? Je jediná možnost to dokitovat s tím, že prostě přijdu o tu povrchovou strukturu?

Jinak sháním výztuhy jak přední, tak zadní i s držáky, takže kdyby se to někomu válelo doma, měl bych zájem. 6 A ještě by mě zajímalo, jak se prepregy upevňujou na boku karoserie? Na to musí být taky nějaká speciální příchytka?
Extreme Tyres