Renault

prohledat
204 příspěvků (zobrazeno 201 až 204) od 28.11.2018 do 14.02.2024, založil/a Sita
řadit dle data
22:15:31
28.11.2018
Jarda - zrušená registrace
-> Sita 28.11.18 10:10:42: poslal jsem Ti ICD na KKL, ale nevim, jestli to pujde, mozna by mohlo...
22:10:46
28.11.2018
Jumbo
-> Sita: bez diagnostiky se asi nepohnes. Resil jsem ted na Funovi neco podobneho a jednotka imo byla plna vody. Nemuze byt nejaky obdobny problem s vlhkosti i u tebe? Kdyz problikly kontrolky a hlasilo to nesmyslne chyby, docela by mi to sedelo. Ale jak rikam, bez diagnostiky chybu nevymazes, i kdybys imo vyresil, aspon Felda to fak mela, jakmile ju jednou imo zablokovalo, musela se chyba vymazat v RJ, i kdyz uz imo bezelo...
12:49:47
28.11.2018
Jarda - zrušená registrace
Obcas zavazna zavada zablokuje RJ motoru, uz jsem se s tim parkrat setkal a stacilo vymazat chyby a uz to jelo4
Bez diagnostiky s tim asi nic nezmuzes.
upraveno 1x, naposled 28.11.2018 12:50:48
10:10:42
28.11.2018
Sita
Zakladam toto tema, protoze jsem v teto sekci zadne lepsi nenasel. A hned bych mel dotaz, resp. zadost o pomoc.

Nejstarsi dite si v lete poridilo Renault Megane Coupe 1.6 16V 79kW, r.v.2000. Auto fungovalo normalne, obcas probehl nejakej chaos v kontrolkach za jizdy, ale jinak za ty penize co to auto stalo dobry. Az do minulyho tejdne.

Auto nastartoval, popojel asi 100m, rozsvitila se kontrolka oleje a signal STOP na displeji. Tak zastavil, zkontroloval olej a protoze ho bylo dost tak zase chtel nastartovat ale uz to nejde. Motor toci, ale ani neskytne. Signalizace hladiny oleje uz probiha normalne, ukazuje to plnej stav.

Problem je, podle me v imobilizeru. Proste po zapnuti klicku nezhasne kontrolka imobilizeru, porad blika. Jeden chlapik mi rekl, ze problem by mohl byt v klicku, tak se na nej dival, ale nic nenasel.

Neporadili byste mi nekdo co ted s tim? Sehnat diagnostiku, napojit? Klidne bych i natvrdo vyradil imobilizer, to auto uz stejne nikdo krast nebude, ale jak na to? Nevite pripadne nekdo o nekom kdo se v Renaultech vyzna, a chtwl by se na to podivat? Asi bych dal prednost jihu cech, ale nebranim se i delsimu vyletu...

Predem diky vsem za nejaky tipy...
Extreme Tyres