Nové pásy Š110

prohledat
4 příspěvků (zobrazeno 1 až 4) od 11.12.2018 do 11.12.2018, založil/a Toňas
řadit dle data
18:18:15
11.12.2018
Bukaj
-> Toňas: 3 Fajn, že to bereš s humorem 4
Pokud to mají být pásy samonavíjecí a funglnové, tak asi jedině něco univerzálního - nic z moderních aut asi pasovat nebude - jednak právě kvůli tomu sklonu (nová auta mají přední pásy většinou více našikmo, než jsou kotevní místa ve starších škodovkách) a druhak kvůli prostoru a orientaci (naviják mají novější vozy schovaný ve sloupku pod krytem, takže je otočen na druhou stranu a také bývá větší, takže by ho asi nebylo ve š100 kam dát...).
V MBčku jsem kdysi měl samonavíjecí pásy z nějaké Audi z let sedmdesátých, pak jsem dával do MB klasické Moravan Super-Rol ze stodvácy a fungovaly dobře 4
16:32:51
11.12.2018
Toňas
O jiném úhlu vím, ale mě to prostě nechodilo.

Já jsem od základky nebyl dobrej češtin. Vím, že ve slově řízek a miluji tě je měkké i a s tím jsem si zatím na světě vystačil :-D

Tak jestli mi dá někdo tip budu rád :-) Samozřejmě na pásy, né na pravopis jazyka českého

Díky
14:32:11
11.12.2018
Bukaj
Pásy z Favorita se při zapínání zasekávají nikoli proto, že by byly z "bouračky", ale proto, že ve Favoritu byly montovány v jiné poloze (sklon vůči vodorovině) a tedy i gravitační tělísko (pojistka) je dělaná na jinou polohu navijáku pásu... 4

Edit:
A slovo "tip" ve významu návrh, doporučení, se píše s měkkým "i". Slovo "typ" má zcela jiný význam. ;-)
upraveno 1x, naposled 11.12.2018 14:33:43
13:38:07
11.12.2018
Toňas
Zdravím škodovkáře,

dávám dohromady svou Š110L. Víceméně bude v origo stavu, ale řeším pásy. Původní pásy tam nebyly, tak jsem tam kdysi dal z favorita. Jenže ty řezaly a asi byly z bouračky. Prostě při zapínání se zasekávaly. Rád bych tam dal něco fungl novýho nejlépe ve stříbrné barvě. Klidně nějaký sportovní, jen kdyby to pasovalo na původní díry. Sedačky mám origo.

Máte někdo nějaký typ?

Klidně dejte link.

Díky Tonda
Extreme Tyres