djmaso & skodoukolemsveta.cz & Urbi

prohledat
44 příspěvků (zobrazeno 1 až 44) od 05.01.2017 do 06.02.2017, založil/a minno
řadit dle data
11:49:25
06.02.2017
czechino
-> Tuner#2: Já ty poloosy mám už rok, odjezdil jsem na nich vcelku dost... řekněme 5000km (v léťe mám auto skoro daily, kdo má jezdit TDíčkem furt) docela ostrou jízdou na turbomotoru, 200PS nemám, ale autu dávám dost na všech površích co se týče českých silnic a vše ok.
Jinak s djmasem jsem neměl nikdy problém s dodáním dílů, nebo v komunikaci. Vždy mi dodal to co jsem chtěl. Teď stavím BMW na turbo a bez něj bych byl opět namydlejen.
23:11:18
05.02.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> djmaso 05.02.17 19:34:43: Galerky mám najetý celkem dobře, můžeš být tedy konečně konkrétní jaká auta to jezdí? S mnoha lidma se znám a byl by to konečně důkaz, že to drží, protože provoz Tvého auta tím důkazem fakt není, nezlob se...

Ten graf z brzdy (a je mě jedno z jaké) bych rád viděl. Gemini měl podobný výkon a jezdilo to zcela jinak, Killme má 200HP a opět je to zcela jiná liga.
19:34:43
05.02.2017
djmaso
-> Tuner#2: -> Tuner#2: za poslední dva roky si je odkoupil 8 nebo devět lidí , již nepomatuji přesně , 5 jsem prodal skrze škoda team bazar, 3 mají tři tobě známí Virtáci, ale nebudu je jmenovat :) prohlídni si galerky.

mimochodem jak píšeš nejsou konstruované , ty víš co je v nich za upravy atd ? ty dáváš těm lidem záruku ja jim na to dal :) (píši ve slušnosti tak to tak ber)
To je jako kdysi 6/6 lidí kterým jsem říkam, že budu ladit Favo motor a dám tam na něj turbo.Víš jaká byla odpověd? a víš jak dlouho ten motor jezdí ??mýlíš se uplně stejně jako s tím rámem :)
3 závody jsem opravdu nejel.....
190-195 dle teploty ic ( bylo malé) na vrchy ponecháno 180koní a informuji všechny předem, Plzenská brzda to nebyla.....
upraveno 3x, naposled 05.02.2017 20:29:10
19:14:01
05.02.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> skodoukolemsveta.cz 04.02.17 15:35:15: Omlouvat se nemusíš, otázka je proč jsi tak změnil názor?

-> djmaso 05.02.17 08:34:32: Já si myslím, že si nemáte co vyčítat. Ty tady taky píšeš jak Tvoje poloosy jezdí řada lidí (klidně konkrétně jmenuj a uveď auta, není moc Škodovek co neznám), ale konstrukčně je to nesmysl. Máš suvně spoj, který má být zajištěný a ty díly nejsou na kluzné uložení konstruované.

To, že jsi to měl na svém autě, které odjelo 2 - 3 závody a nějaký test v jednom roce a od té doby nic, navíc na podvozku, který nemá moc velké zdvohy pérování není dogma a na sériovém autě s velkým zdvihem prostě Tvá poloosa fungovat nebude a rozhodně ne dlouhodobě.

Co se týče toho kdo z Vás více lže, taky se mě občas nezdálo, že jednou na cestě, podruhé doma pro díly apod., na druhou stranu jsem teď někde na FB zahlédnul jak jsi psal, že jsi měl motor s turbem 195HP? Kde by to vzal podle toho jak auto jelo? 1

Ale nebudu prudit, tohle je Váš boj. 4
19:00:04
05.02.2017
djmaso
-> skodoukolemsveta.cz: pěkný kdy jsi byl v Dvoře Králové ? :)
18:49:18
05.02.2017
djmaso
-> Luky: to néé, on dobře ví co myslím :)
17:16:46
05.02.2017
djmaso
Tak co ty testy? Na to neumis odpovedet???
Tak dokaz sve tvrzeni. Jinak jsi obycejny LHAR. Urcite nejsem jediny, kdo je zvedavej.

Hmm nefungují je to zde vidět


ASI TAK TEAM Krásno 2013
upraveno 3x, naposled 05.02.2017 18:53:23
13:39:38
05.02.2017
skodoukolemsveta.cz
-> Luky 05.02.17 12:42:04: Šéfe kam Vám to vooodvezeme tentokrát...:-)? A můžu vzít projet taky bráchu, íháihá...:-)?
zvětšit djmaso & skodoukolemsveta.cz & Urbi - obrázek od skodoukolemsveta.cz vložen 05.02.2017 13:39:38
12:42:04
05.02.2017
Luky
-> djmaso: myslíš že na má najatého řidiče, který mu s auty cestuje, aby on mohl psát na virt? Zajímavá myšlenka...
10:33:23
05.02.2017
djmaso
Dale zde je ta dalši věc(jedna z vice) , tu kterou zatajujes treba o tom cestovaní, lidi, nebylo Vám divné, že Ivan je s autem tamle nekde v tramtarii a kazou chvíli zde píše, že je v CR?? presneji 4x do te doby než mu to auto zabavili?(za ru dobu co jsem s nim spolupracoval)

to je podobne jednani jako s predanim poloos, mazes med kolem huby vsem co se da, co ti to zerou, ale tvoje jednani bych prirovnal zlatemu vejci, to vejce je jen obarvene jen zlatou barvou a pritom je to pukavec.
upraveno 2x, naposled 05.02.2017 10:44:54
08:34:32
05.02.2017
djmaso
Ano, poloosy jsou opravdu kus zeleza. Taky trochu gumy a nejaka vazelina...
Ted vazne. Jak jste prisli na to, ze jsou nebezpecny? Delali jste nejaky zkousky? Myslim, ze ne. Tak bys mohl sve zaryte tvrzeni dolozit alespon vypocty, protoze jinak jsou to jen BLABOLY. Ukoj mou obrovskou touhu po vedeni a zodpovez mi otazku. Pak to budu povazovat za ukoncene. To, ze na to kouknete s nejakym Pepikem a reknete, ze je to k h...u, neberu jako argument. Tak prestan s tou omackpu kolem a napis jasnou vec co a jak jste dosli k tomu, ze je to nebezpecne
15:35:15
04.02.2017
skodoukolemsveta.cz
Ano, v tom čase jsem ještě vycházel z Tvých bludných komentářů, jak jsou ty vaše poloosy skvělé, nikoliv z nějaké mé praktické zkušenosti. Jak je vidět na mých obrázcích u Galanky č.96 (ze 14.8.16) a 97 (z 19.8.16) V té době jsem zmíněné poloosy ještě neměl vůbec namontované a jen na ně koukal jako na kus železa.
Za zmíněný komentář se Tunerovi omlouvám!
Tím bych téma "skvělých" poloos opravdu ukončil.
21:58:31
02.02.2017
djmaso
tohle jsi psal tunerovi ve své kartě v komentářích:
15.8 2016 10:37:28 / dnes strana 8

Apropo poloosy se samozřejmě normálně roztahují,
asi tak jako ty originální, jen jsou mnohem pevnější.
Tím bych téma poloos ukončil.
14:02:26
01.02.2017
djmaso
Jeste jedna vec. Muzes mi rict, na co a jak jste s odbornikama prisli, v cem jsou poloosy nebezpecny? Jak jste to zjistili? Kdyz jsi ji udejne nemel rozebranou. Mate RTG videni? Neverim, ze jsi rozbalil balik a jedna byla rozjeta. Proste neverim.
Ty poloosy jsem jezdil 2 roky a choval se k nim jako PRASE (testovani vydrze, lepsi to urvat na svym nez u ciziho), prodali se, a svete div se, jezdi bez problemu dal... Vubec bych se nedivil, kdyby sis je okopiroval, s velkym humbukem vratil a okopirovany vrazil na auto.
Zminil jsi se o mych upravach. Motor i prevodovka byly taky upraveny. Jedno jezdi v cechach, druhy na slovensku a zase bez problemu. Tech kseftu bylo vic a nikdo se neozval, ze by neco bylo spatne.
Je na ostatnich, jaky si udelaji sami obrazek.

A proc si ostatni, co si stezuji na me veci,si stezuji tobe a ne me ??? Taky, kdyz si neco koupis v Praze a nebude se ti to libit, pujdes si stezovat do Brna na nadrazi??? Myslim, ze ne. Pujdes si stezovat tam, kde jsi to poridil. Nebo se pletu???
upraveno 1x, naposled 01.02.2017 17:16:59
07:22:21
01.02.2017
djmaso
-> skodoukolemsveta.cz: tak pojd do me , povidej , nemusis jmenovat. ja trebas tu mam . sz.: hej maso klid. ser na to, zachovej klidnou hlavu, lidi vi, ze skodoukolemsveta je arogantni debilek. ... nebudu jmenovat. no nyni ty.

no a byt bebou bych zacal mluvit pravdu, mam se se vsema modilet jak je to vlastne s tebou a s tou jizdou kolem sveta?? jak toas cele organizovane ? tvoji priznivci. by se asi do ili jak to delas a myslim si že by jich dooost o tobe zmenilo mineni
01:34:03
01.02.2017
skodoukolemsveta.cz
-> djmaso 01.02.17 00:53:57: K tématu už nemám, co bych více dodal a opakuji, že kdyby jsi se zde sám neprezentoval, nikdy bych Tvé jméno neuvedl! Kdyby jsi pak dodržel svůj vlastní slib vrácení peněz, už vůbec ne. Doporučuji ti příště smlouvu, jak píše Tunerláďa. Mimochodem jsem si v SZ, které mi přišli jako reakce na téma od jiných členů, přečetl o některých Tvých dalších "super konstrukcích" když už jsme tedy u toho. Každopádně, jak jsem uvedl výše, jsem tu pro radost ze starých škodovek, ne kvůli hádkám, pokus se to tedy prosím nějak vstřebat a pochopit. Držím palce a loučím se.
01:13:49
01.02.2017
djmaso
-> skodoukolemsveta.cz: víš a řeknu ti poslední věc, VIRT přichází o normální makáče, jako je třeba Saky kvůli takovejm hovádkům jako jsi ty :)
01:08:00
01.02.2017
djmaso
-> skodoukolemsveta.cz:

zde jsou další lži z tvé strany : psal jsem že jsem na peníze od tebe čekal cca 1/2 roku

03.03.20161djmaso
čau čau , tak co jak to vypadá s převodovkou ? o víkendu kompletuji ramena mám vše co potřebujeme :)

21.03.20161skodoukolemsve ta.cz
Do konce týdne by prý měli sesadit převodovku a stejně tak mít hotový motor. Dám vědět hned jak to budu mít doma.


a do kdy jsem čekal na peníze ?
01:07:39
01.02.2017
djmaso
-> djmaso 05.01.17 13:09:32: -> skodoukolemsveta.cz: přečti si toto!!!!!
00:53:57
01.02.2017
djmaso
-> skodoukolemsveta.cz: co si to tu vymýšlíš za pohádky ? :D to se tu snažíš všem nalhávat to samé jako s tím autem co ti zabavili ??? Jsi pro mě ubohý lhář :) podívej se na fotografii co jsi zde dal a je zde evidetní jak zde píši, že kotoučová náprava byla stavěna na persnův tlumič, proč bych to na něj dělal, když by tak nezněla domluva??? to je to samé to lhaní s tím, že tam neseděli kola... sám jsi mi dodal podložky, na které jsi to chtěl poskládat, tak to je to samé jako by jsi nechal postavil doma dílnu na osobní auta s velikostí vrat na osobáky a po realizaci by jsi přišel za realizačním týmem a reklamoval bys jim to s tím, že tam nemůžeš opravovat nákladní auta ....
22:31:16
30.01.2017
skodoukolemsveta.cz
-> SBORMISTR 30.01.17 18:51:01: Děkuji, věřím, že to zvládnu.
-> Luky 30.01.17 20:58:45: To nic, rozumím ti ale pro příště nám tady laskavě neprzni skvělé téma...:-))!! A jako myslel si, že se to celé zaleje mokem a ten alkohol v krvi se tak přeleje do špatných brzd aby se nepřišlo o body a vůdčí list..:-))?
20:58:45
30.01.2017
Luky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 30.01.17 17:44:40: já se obávám že by to bylo obráceně - vína se hodí na kotouče a pak Ty možná nějakým posudkem prokážeš opak. Nebo ne?
(Zcela jsem odbočil od místní debaty a je to dotaz v obecné rovině na kohokoliv kdo ví co a jak)
19:57:18
30.01.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> SBORMISTR 30.01.17 18:51:01: Tak jedinej SBORMISTR jseš tady ty...
18:51:01
30.01.2017
SBORMISTR
-> Tuner#2: pobavils stejne jako v tematu o adminovi 47 Kdyz si takovej šoumen mohli bysme obnovit sbor, neco jako bambini di tunerdvojka :D

-> skodoukolemsveta.cz 30.01.17 17:53:18: v legalizaci ti plne fandim a to ted myslim zcela pravdive bez jakychkoliv postrannich negativ 4
17:53:18
30.01.2017
skodoukolemsveta.cz
-> SBORMISTR 30.01.17 07:39:39: -> Tuner#2 - zrušená registrace 30.01.17 17:44:40: Nešlo mi teď o nějaké pitomé kotouče, nad nimi jsem už zlámal hůl a nechci je dále probírat, jsem na těchto stránkách kvůli radosti a nadšení ze starých škodovek, nikoliv nějakým hádkám. Měl jsem ale na mysli obecně různé jiné výrobky, jako že jich tu docela je a o nebezpečí, které si mnozí "výrobci" moc neuvědomují... Mimochodem konkrétně moje kotouče budou brzy zcela legální, takže o ty opravdu nejde.
17:44:40
30.01.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> SBORMISTR 30.01.17 07:39:39: Mimo seš opět ty stejně jako v tématu adminovi... BTW když by došlo na lámání chleba, tak by musel být vypracovaný znalecký posudek, že za tu nehodu mohly kotouče vzadu.
07:39:39
30.01.2017
SBORMISTR
-> skodoukolemsveta.cz 30.01.17 02:32:44: az bude havarie tak je nejaka smlouva zcela jedno ikdyby ji stvrdili podpisem papez, lucifer, Mohamed, Budha i Jezis Kristus. Skodovka s kotouci vzadu proste homologovana neni tudiz se jedna o nepovolenou prestavbu a jde to na triko provozovatelovi.... Bez urraky ty si taky rádne mimo :D
Navic si myslim ze uz tehle aferky ktera nikoho nezajima taky stacilo, vyridte si to u piva.
03:05:45
30.01.2017
skodoukolemsveta.cz
Fotka z 06.11.2015(vložená na Virt 15.11.2015 u mého auta pod číslem 26) jasně dokazuje, že jsem při našem rozhovoru o objednávce kotoučových brzd na začátku roku 2016 měl na autě právě tuto kombinaci - klasické pružiny a tlumiče Protlum, taktéž v klasickém provedení. V tomto provedení si zhotovitel auto na náměstí v Berouně i prohlížel. Měl jsem je tam zcela čerstvě a byl maximálně spokojen, nechápu tedy, proč bych si měl objednávat něco, co by mi na auto nepasovalo...???
Chápu také, že zhotovitel nemůže za namlácené hřídele - řekl mi: "asi jim to tam nešlo tak do toho trochu mlátili, to bude ale dobrý"...předpokládá m tedy, že to dělal někdo úplně jiný zřejmě...??? Zrovna tak někdo jiný nepočítal, že pod plechovým krytem ložiska už nebude třeba kotoučový plech na kterém je umístěn původně u bubnu brzdový váleček a tak při dotažení šroubů se kryt deformoval. Těch věcí tam bylo více. Naštěstí už mám dávno vlastní kotoučovou sadu, která plní svůj účel jak má.
Co se poloos týče, přísahám na svůj život, že jsem je nerozebíral, jedna z nich ale sama"vypadla" uvnitř. Proč se tak stalo jsem nezjišťoval- jak píšu, nerozebíral jsem je ani s nimi nejezdil, zdáli se mi nebezpečné. To je ale jen můj názor.
Smlouva je proto velmi důležitá, uznávám a debatu z mé strany tímto uzavírám.
zvětšit djmaso & skodoukolemsveta.cz & Urbi - obrázek od skodoukolemsveta.cz vložen 30.01.2017 03:05:45
02:32:44
30.01.2017
skodoukolemsveta.cz
Nějak to tam nejde...kdepak asi udělali soudruzi chybu...?
Mimochodem taktéž doporučuji všem do budoucna uzavřít smlouvu, jak je psáno výše a to nejen kvůli možné neshodě mezi zadavatelem a kupujícím ale především z hlediska bezpečnosti! Co se bude dít až někdo kvůli podobnému výrobku třeba havaruje? Ať se taková věc hlavně nestává...ale...
zvětšit djmaso & skodoukolemsveta.cz & Urbi - obrázek od skodoukolemsveta.cz vložen 30.01.2017 02:32:44
08:37:58
08.01.2017
Tunerláďa #2 - zrušená registrace
-> djmaso: jako konstruktérovi ti doporučuji postupně zkreslit díly, které často používáš do 3D a potenciálním zákazníkům před realizací ukázat "jak to bude vypadat"...sice tě to bude stát nějaký čas, ale i tobě to pomůže dotáhnout výrobky k "dokonalosti".. . někdy je těžké se pochopit a pak to přináší další možné komplikace a překvapení. Ten zápis z dohody byste si měli při každém obchodu udělat alespoň emailem. Dohodnout se je hezký, ten den si to pamatují obě strany, ale za měsíc nebo později jsem zjistil, že většina zadavatelů je názorově nekonzistentních 3

Věř mi, tohle znám až moc dobře, je to můj denní chleba a zjistil jsem, že jinak to prostě nejde.
upraveno 1x, naposled 08.01.2017 08:38:51
17:47:31
07.01.2017
djmaso
-> skodoukolemsveta.cz: néé s člověkem jako ty se nemá cenu hádat , kup si zápisníček a kdykoliv se s někým na něčem domlouváš, tak ti po piš , ty si fakt hovno pamatuješ :)
(doopravdy to pomáhá).

Je vidět jak jsi ulhahý - celou dobu jsi mi říkal, že jsi s poloosou nic nedělal( tak proto mi přišla z části rozložená) to od koho ti přišli peníze a proč ti může být uplně jedno :)

Aha, tak přesně jak mi psalo několik lidí do zpráv, co jsi zač. Lidé co si myslí jako jsi ty, že jsi všechno koupí a ostatní jim lezou do prdele , tak se neumí chovat k ostatním lidem.

Unašeče jsou upravené viz foto - nevidím na této upravě nic na tom, že by to bylo poničení !
a hřídele nemají poničení tisícihran ani závit a co tedy na tom je zničeného ?(jeli tam otřep promin, ale to pobere pilník

opakuji - ikdyž jsi pozměnil zásadní věci v objednávce, chtěl jsem to řešit (bral jsem to, že jsme se špatně pochopili) a po tvém výstupu s předáním věcí na TEBE SERU !!!!
zvětšit djmaso & skodoukolemsveta.cz & Urbi - obrázek od djmaso vložen 07.01.2017 17:47:31
00:01:26
07.01.2017
skodoukolemsveta.cz
-> djmaso 05.01.17 13:09:32: Vzhledem k tomu, že jsem ti při naší domluvě, pod autem ukazoval, nové Protlumy a tys mi je pochvaloval, těžko by mě napadlo si kvůli tobě kupovat hned nějaké další, jiné...:-). Pak si asi zapomněl, že tam byli viď..:-)? Peníze si mi slíbil normálně a čestně vrátit, poté, co jsi sám uznal, že si pochybil při výrobě. Byl si naštvanej sám na sebe a začal dokonce vymýšlet a nabízet nové další "konstrukce" aby "se to tam nějak nacpalo". Na mě si se "nas.al", až když jsem si dovolil vrátit i ty "luxusní poloosy". Nejdříve si o nich tvrdil, že to budou pravá "Lobra", pak si tvrdil že to budou LRa a nakonec si přinesl slátaninu, o které si nadále dovoluji tvrdit, že je nebezpečná!! Nechal jsem si to ověřit i odborníky, ale mysli si o tom co chceš, já myslím, že ty si ze začátku možná ani nevěděl, co mi vlastně dodáš, trochu to vysvětluje fakt, proč mi pak peníze zpět přišli kupodivu od Urbiho... Ale nechci spekulovat, je mi to fuk. Kdyby si komukoliv zde na Virtu dodal to co mě, prostě by ti to minimálně vrátil(i kdyby to bylo "levné", protože by mu to tam jaksi nepasovalo...:-). A vůbec nevím, proč bych měl zrovna já předělávat auto jen kvůli tomu, aby tam pasovalo něco, co si ty vymyslel...??? Třeba dávat tam nějaké tvé "kozy pod tlumiče aby to nevooopíralo o pružinu a pod". P.S: trochu si zapomněl, že po většinu času, co ti to u tebe leželo, se čekalo, až to v nějaké své dílně i "odborně namontuješ" jak jsme se domluvili! Nakonec jsem si "dílo" vyzvednul, protože ale nepoznám 10ku klíč od 13ky, nějak se mi to namontovat nepodařilo... Že by soudruzi udělali někde chybu...:-)?
-> Petr Urban 05.01.17 13:40:06: Už jsem se vyjádřil, nevím co mezi vámi bylo či nebylo a je mi to úplně jedno, nejsem tady kvůli tomu, abych se s někým handrkoval o cokoliv. Vše dobré oběma, tímto k tématu končím, pište si co chcete.
-> Tuner#2 - zrušená registrace 05.01.17 19:03:00: Je pod tím 2x mnou dodaný a "konstruktérem" zničený pro další použití náboj a 2x zničená moje fungl nová 130ková hřídel... Jinak žádná novinka, proto jsem nas...ej, byl by i kdokoliv jiný, on si neuvědomuje, že krom svého času a práce, zničil i mé díly a navíc mám doma ještě nové nepotřebné brzdiče na Oktu... Kdyby si je někdy potřeboval, rád ti je pod cenou nechám.
22:06:29
05.01.2017
Jirik_Tuňák1983
Kdyby se prznění češtiny trestalo vězením, tak jdete všichni tři na 20 let bručet. Jsem z vás dostal mravence do levé nohy. 3

PS: Neberte to nijak zle, jen jako vlezlou a jízlivou vsuvku. 3
upraveno 1x, naposled 05.01.2017 22:07:28
19:44:19
05.01.2017
djmaso
-> Tuner#2: víš no to je jednoduché, ono bylo zadání (již jsem rozepisoval) když tam změníš jednu z těch věcí - tlumič nebo sundání podložky, tak je to zásadní změna ( ono podložka tam byla kvůli tomu, co když by si rozmyslel - to bylo v zadání, že bude chtít změnu rozteče - a toto řešení bylo nejlevnější - ono dát 2500 kč za upravu, která bude fungovat, a nestojí tolik ((cena kotoučů, upravy náboje a výroba držáku brzdiče - upozornuji ! nestandardního držáku kvůli poloze -nemel být na ráně)) tak je rozdíl než vypláznout př 12000kč, rozhodnutí bylo na něm. Problém je v tom, že zadání bylo, až tak atypické, že nešlo využít, již vymyšlené (viz: umístění brzdiče a to že byla domluva, že auto dorazí na kompletní instalaci bylo domluvené na březen.... a konec léta se stále nic nedělo.... a nebo to bylo z Ivanovo strany dobře promyslené třebas jako předání poloos.

poloosy jsem uzavřel, nebudu dále řešit(již jezdí na více jak 6ti autech a ani jedna reklamace) :)
19:03:00
05.01.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
Hezký samostatný téma. 5

Tak nějak jsem tušil kdo za tím stojí a ona bude pravda tak nějak uprostřed...

-> djmaso: Z té fotky toho nejde moc poznat, ale pochybuju, že je pod tím vším nový náboj s jiným rozšířením tak jako to dělal Saky aby jsi nemusel dávat podložku pod kola (mělo to širší rozchod) a aby brzdič nevyšel do pružiny. Včera jsi mě na to za celou dobu neodpověděl a podle mě je tam jen ofrézovaný a nebo úplně původní čtyřlístek z vlečky že?

Stejně tak ty Tvoje poloosy jsou konstrukční nesmysl, který prostě nemůže fungovat a nějak nechápu jejich smysl?

Na druhou stranu, skodoukolemsveta.cz tady už párkrát ukázal, že je skvělý cestovatel, ale technicky to občas pokulhává, takže otázka je jak jste se domluvili a zda bylo vše jasné? Tady bych viděl hlavní problém a než něco u někoho objednám, chci vidět fotky a reference jiných lidí. Dneska každej vše umí, ale výsledek je obvykle děsnej. Tím nemyslím nic konkrétně, jen obecně mé zkušenosti.

-> Petr Urban 05.01.17 13:40:06: O tom jestli Vrba lže a nebo je to spíše na Tvé straně bych tady raději nepolemizoval...

Ale hlavně, že se tady člověk nenudí a došlo k objasnění záhady kdo za tím je. 5
upraveno 1x, naposled 05.01.2017 19:05:06
13:40:06
05.01.2017
Petr Urban
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> skodoukolemsveta.cz: Máš zkreslené informace ať jsou od Vrby či Chovance. Vrba nainstaloval zapalování a oživovali motor, nějaký čas se jim nepodařilo ani nastavit volnoběh a Vrba pak odjel. Byl jsem u hovoru mezi Vrbou a Chovancem kdy Vrba říká ať klidně řekne Chovanec mě o nastavení karb. Domluva na místě byla ať nastavím vše tak, aby volnoběh byl zcela ok a poté ať vše přednastavím pro další doladění. To že ty se neumíš domlouvat a Vrba ti lže jak je dobře naučený je bohužel Vaše věc. Ty víš moc dobře a ostatní co ti něco dělali také jak je to s tebou a penězi....
13:09:32
05.01.2017
djmaso
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> skodoukolemsveta.cz: anoo psal jsem ti, že to co kdysi delal Saky dokáži!!! ale tvůj požadavek byl: opakuji! brzdič na místě, kde není na ráně a že budeš davat tzv: persnuv tlumič! a to jsou dost zásadní změny. technicky zdatnější virtaci si to dokážou představit(to ty, ale sorry nejsi, všechny opravy atd ti řeší tvoji zamestnanci a nebo dodavatelé) , na té OMW jsem ti jasně řekl, že to s tebou řešit budu, ale není to žádný paskvil! je to nestandardní úprava a tu jen tak někdo nejezdí. stále jsem to s tebou řešil, ale to, že jak píšeš, že zafungovalo předání věcí na benzine, bylo pro me dost hnusné provedení.(a za jakych podninek) Proto jsem cokoliv s tebou prestal řešit.(to co jsi tam nechal, tak jsi zaplaceno dostal)

respektive, když by ses držel zadání co jsme byli domluveni , tak jezdis na tom co jsis odebral a odebral jsis to na konci léta (hotovo bylo v březnu)..... nic, dál to s tebou nebudu řešit
upraveno 1x, naposled 05.01.2017 13:14:36
12:53:49
05.01.2017
skodoukolemsveta.cz
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> Petr Urban 05.01.17 12:28:12: Tak jo, myslím, že jestli tě na můj motor objednával Chovanec a ty si nevěděl, že zapalování instaloval Vrba, tak za to skutečně nemůžeš. Já jsem jasně Chovancovi řekl, aby v případě nastavení kontaktoval Vrbu, protože Vrba dodal zapalování!!! Ale Vrbu pak nikdo nekontaktoval!!! Takže je dost divné, že víš, že si s tím Vrba nevěděl rady...:-). To, jestli to byl Chovanec, kdo si zavolal tebe i přes moje zcela jasné zadání nebo ses tam přimotal sám, nabídl se mu a udělal co udělal... a pak se tím někde chlubil už fakt řešit nehodlám!!!!! A laskavě nelži, že jsem nechtěl za nastavení dávat peníze!!! Domluvený termín pro předání motoru byl ze strany motoráře překročen více než o půl roku!!! a stejně nebyl nastavený. Pan Chovanec mi ale nabídl, že by to případně později nějak zařídil, protože jsem ale tušil, že by to bylo opět na dlouho, zaplatil jsem(určitě asi dražší) nastavení na brzdě v Praze, ale u člověka co to udělal kvalitně a hned. Pivo mimochodem nepiju, psal jsem to jen jako příklad, že věc s tebou je pro mě vyřešená. Pokud jí ale v sobě ty vyřešenou nemáš, klidně můžeš pokračovat v debatách...
Jinak tady neznám nikoho, kdo by chtěl něco kupovat za draho..:-). Tečka k tématu s tebou.
12:48:35
05.01.2017
minno
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> djmaso: -> skodoukolemsveta.cz: -> Urbi: Prosím nespamovať fórum. Ak niečo na seba máte, tak si to riešte súkromne.
12:28:12
05.01.2017
Petr Urban
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> skodoukolemsveta.cz: Ty jsis u mě nic nezadával, ale pan Chovanec ano a rád jsem mu pomohl, protože mi řekl, že kolega Vrbecký si s tím neví rady proč to nechce ani udržet volnoběh a ani on s tím nemá zkušenosti a nezná nikoho kdo by měl.
Domluva byla že jen přednastavím vše na celistvé ladění na brzdě či válcích ! Což je absolutně správný a standartní postup, který tady není zažitý. Pan Chovanec se snaží bezproblemově vyjít s každým, nemá a logicky nechce ztrácet čas s sračkovnim dohadování se o něčem, ale je jeho dobráckou chybou, že nechá odevzdat dobrý motor, který není ale nastavením dotaženy do konce a pak vzniká tohle, samozřejmě nechtěl si za nastavování dávat peníze. Ty si asi opravdu nepamatuješ jak jsi mě a jeho hanil v své kartě, možná si ani nepamatuješ jak jednaš a co si jak domlouvaš a handrkuješ se o kdejakou korunu zazobaný kolenovrte a pak velmi čistým a ještě lichotivým způsobem, aby jsi před ostatními vypadal jako správný kluk popisuješ věci zde. Takže nejdříve mě popíšeš jako někoho kdo ti hrozně ublížil, že ti nechci nechat své nastavení hodnot pro správný záběh, přitom jde pouze o to, že jen nemůžeš načítat mé hodnoty z jednotky, ty jsi to popsal jako bloklá jednotka a najednou by jsi chodil na pivo... Nevím kdo je tu bloklý. Ty máš asi nějakou poruchu vnímání s kým si co ujednáváš, co o kom říkáš, ale rád by jsi působil na lidi uhlazeným správným dojmem.
Ale pravdou je že ty nejsi správný chlap ! Máš prachy a přitom bys chtěl aby pro tebe všichni dělali za pár peněz a pak si necháš pochvalovat dílo, které není velkou mírou tvou zásluhou, máš peníze a za co nejmenší si chceš kupovat hotové produkty, které si neumiš ani správně zadat ani dle domluv sestavit, protože neviš cos chtěl včera. Já ale s lidmi bez rovné páteře na pivo nechodím !
11:03:35
05.01.2017
skodoukolemsveta.cz
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> djmaso 25.01.16 19:07:18: -> Tuner#2 - zrušená registrace 25.01.16 19:03:30: -> djmaso 25.01.16 14:37:17: P.S: tady máš odkazy na tvé dotazy, pár dní poté, co jsi mi nabídl začátkem roku "hotový a vyzkoušený produkt". I Tuner ti vysvětluje, že jen z podložkou...a další, že musíš brousit brzdič, ale stejně si to začal takto kutat... (přečetl jsem si to tady až mnohem později, škoda...
10:57:09
05.01.2017
skodoukolemsveta.cz
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> djmaso 04.01.17 23:42:41: -> Ahoj, nikdy by mě nenapadlo tě jmenovat, ale budiž, prozradil ses sám... Takže zas napíšu něco já do závorek...:

skodoukolemsveta.cz: Tak Ha Ivan :D musím se jen smát :D :D
prosím tě, ty nevíš co jsi měl včera večeřel. (budu psát raději česky...)

Tak asi takto pro všechny, jak jsi nazval Ivane PASKVIL , podám prohlášení z mé strany.

Jednoho dne (je to více jak rok) jsi za mnou přijel do Berouna a jsi jsem si sednout do Black Doga,
kecali jsme o tom jak jezdíš rapidem kolem světa , více nebudu rozvádět....

začali jsme řešit a závěrem bylo,
Chtěl jsi :
1-Zadní nápravu
s kotoučem vrtaným(Octavia brzdič a dát ho tak, aby nebyl na ráně, ) 2cm podložku s tím, aby se mohlo počítat se změnou rozteče pomocí podložky, kola pavuciny
podélné ramena s výztuhou a komaxit počítat s tím, že bude štelovací tlumič
šikmé ramena s výztuhou a komaxit

(-vrtané kotouče si mě dodal ty, žádné jsem si neobjednával, proč také...? A proč podložku??? Když budu chtít, tak si jí tam dám ale normálně jí nepotřebuji! A proč bych si měl pořizovat další nové tlumiče, když jsem měl úplně nové Protlumy na autě??? Dokonce jsem ti je na tom náměstí co píšeš ukazoval namontované na autě!!!!!!!!!!! Mimochodem se každý může podívat na moje fotky v historii Galanky...
Měl jsem namontovanou i celou novou zadní nápravu!!! ale pochopil jsem, že ti zbyla ramena, tak jsem je vzal do rezervy, také si na ně ale nestěžuji. Jinak já komaxit nepoužívám ale zinkuji, to však nehraje roli.).

2-poloosy komaxit (- poloosy jsem se ti snažil vrátit docela dlouhou dobu- 2 nezávislí konstruktéři se vyjádřili, že se hodí tak možná na autodrom ale ne na normální ježdění- hrozí třeba vylomení převodovky, nehoda apod!!! Navíc jedna vypadla z kloubu, což ale není podstatné. Když si nijak dlouho nereagoval a nechtěl si je převzít, nechal jsem ti je na té benzínce, kupodivu to zafungovalo a vzal jsi si je... Zajímavé je, že peníze mi za ně po urgencích tobě později poslal URBI, že by je pro tebe vyráběl on a ty jen přeprodával? Nevím a je mi to jedno...).

Tak , zde máme co jsem pro tebe dělal.
A nyní objasním co zde píšeš:

To že tě tam nejde kolo, je tvoje blbost zadání jsem dostal : podložka a kolo viz na fotce níže.
S tím co jsi mi zadal a dodal jsem pracoval , to že tam pak dáš jiné kola .....vůle disk a žebra byla 3mm a to se nebrousili žebra (nasadit samozřejmě bez podložky nejde!!!)
To, že brzdič zasahuje do seriové pružiny, ano , přeci zadání bylo , chci tak aby to nebylo na ráně, budu dávat sportovní tlumiče se štelovatelnou výškou....... na to to bylo delané.

(nesmysl, vysvětloval jsem výše, sám si koukal jak E.T, že je to v pružině, prostě PASKVIL...)

Pardon, ale upřesním: honem honem potřebuji to za 3 týdny a pak mi to doma leželo cca 1/2 roku, ok to se dalo překousnout, ale poté co jsem ti to zdarma dovezl, předal dle toho co jsis objednal. (nikde ti to půl roku neleželo)

cca po týdnu, hele já slyšel, že ty děrované kotouče při brzdění pískájí, ty kotouče piskaji, chtěl bych plné , né děrované...a už to začalo (reklamoval jsem to jako celek, PASKVIL s dírama nebo bez děr...:-)...)

Smska ahoj ty poloosy nechci... po týdnu sms jsi v Berouně? máš je na Pumpě Benzina vyzvedni si je, pošli peníze z5 a já byl zrovna v Německu (pěkné co ?)
Peníze jsem poslal , ale tímto jsem s tebou ukončil spolupráci.(toto se nedělá, stačilo počkat tři dni)

(peníze si slíbil vrátit za vše, do dnes se tak nestalo, po velkých urgencích přišli jen za poloosy od Urbiho).

žádné peníze ti nedlužím a ty to dobře víš !! za co bych tě je dlužil ?
vše co jsi mi ´´vrátil´´(poloosy) jsi peníze dostal z5.(doklad o zaplacení je!!!-šlo to na účet).

a co jako jsi mi vrátil dále? za co ti dlužím peníze a to jáá debil jsem ti vše dělal za hubičku, protože jsi mi připadal jako jeden z mála, co má rozum a komu mohu pomoci a ono nakonec jak se říká: pro dobrotu, na žebrotu.

mimochodem jaké mam informace, jak jsi se zachoval k lidem jako je : Chovanec, Urbi, Vostrý ?

(mimochodem mě ani tak neštve, že si mi nevrátil peníze za ty kotouče, držáky, práci atd. ale to, že si mi naprosto dyletansky, zničil zcela nové a pěkně drahé origo zadní 130kové hřídele, které jsem ti dodal aby jsi je dal do těch tvých ramen. Ty nebo někdo u tebe do nich mlátil kladivem tak, že jsou k nepoužití!!!! A musel jsem na auto použít mé původní. Vůbec ti nebudu říkat, kolik mě stáli od překupníka...
Způsob uchycení třmenů je absolutní pornografie, navíc zasahují několik cm do té pružiny!!! Udivuje mě, že jsi dělal něco, co jsi asi ani neměřil, nezkoušel... A propo, když se někdo podívá na začátek tohoto vlákna, někdy leden 2016 tuším, jsou tam vidět tvé dotazy publiku, ve smyslu jak to udělat a jestli to tak funguje... - to bylo poté, co jsi mi nabídl hotový produkt k prodeji a dohodli jsme se...
Jinak když to ve finále nešlo, poslal si mě za Vostrým, abych od něj pořídil LR kotouče, že prý to s nimi půjde, když ti to na poprvé "krapet" nevyšlo s děrovanými... Samozřejmě že s LR kotoučem to nejde ale už vůbec jak jsem pak zjistil!!
Takže jediné, co jsem udělal bylo že jsem se ho zeptal, jestli má kotouče a následně mu řekl, že je nechci- protože jsem si mezitím půjčil na zkoušku kotouč jinde a viděl, že bych na tvojí radu měl naprosto zbytečně další kotouče na nic... Vycházíme spolu ale dobře, bral jsem od něj dříve mnoho dílů a bez problému, klidně se ho na mě zeptej...
Proti Urbimu nic nemám, nikdy jsem si u něj sice nic neobjednával a to jsem mu také řekl ale jinak s ním klidně půjdu kdykoliv na pivo.

Chovanec mi udělal skvělý motor a jsem spokojený, předpokládám, že on také. To že asi zapomněl dotáhnout vanu a prsa a dal setrvačník z Favorita i když věděl na co motor mám takže jsem musel zbytečně ještě jednou vyndávat jsme si jako chlapy vyříkali a považuji to za vyřízené.

To samé s tebou, jsem naštvaný, nejvíc fakt za ty nové 130ové hřídele, taky tu mám úplně nové octávkové brzdiče, které jsem si kvůli tobě nesmyslně!!! koupil a zpitvořené náboje, držáky+děrované kotouče, které jsem ti pro změnu na parkovišti v Berouně vracel jak jsme se domluvili ale ty si na místě řekl, že se to stejně nedá použít, že to byla chyba, ať je klidně nechám u sebe a že mi vrátíš peníze, což si do teď neudělal.
Je jasné, že kdyby to fungovalo, vracet ti nic nebudu... Za sebe opakuji, že jsem tuto debatu nevyvolal, resp. nikomu neřekl, že si to byl ty, kdo ten PASKVIL vytvořil.

Tím to z mé strany ukončuji, přeji ti vše dobré a už to dál neřeším, brzdy mám vlastní a v kvalitě někde zcela jinde. Jinak opatrně s tím Tvým monopostem, jestli ho děláš jak ty mé brzdy tak nevím nevím...
00:31:58
05.01.2017
djmaso
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> djmaso: Ajj fotka z rodinného alba :D kolega :D foto ani není potřeba, při předání jsem to celé ukazoval. Tímto končím a můžete si udělat obrázek o tom co se zde píše :)
zvětšit djmaso & skodoukolemsveta.cz & Urbi - obrázek od djmaso vložen 05.01.2017 00:31:58
23:42:41
04.01.2017
djmaso
Přesunuto z tématu zadní kotoučové brzdy ...
-> skodoukolemsveta.cz: Tak Ha Ivan :D musím se jen smát :D :D
prosím tě, ty nevíš co jsi měl včera večeřel.

Tak asi takto pro všechny, jak jsi nazval Ivane PASKVIL , podám prohlášení z mé strany.

Jednoho dne (je to více jak rok) jsi za mnou přijel do Berouna a jsi jsem si sednout do Black Doga,
kecali jsme o tom jak jezdíš rapidem kolem světa , více nebudu rozvádět....

začali jsme řešit a závěrem bylo,
Chtěl jsi :
1-Zadní nápravu
s kotoučem vrtaným(Octavia brzdič a dát ho tak, aby nebyl na ráně, ) 2cm podložku s tím, aby se mohlo počítat se změnou rozteče pomocí podložky, kola pavuciny
podélné ramena s výztuhou a komaxit počítat s tím, že bude štelovací tlumič
šikmé ramena s výztuhou a komaxit

2-poloosy komaxit

Tak , zde máme co jsem pro tebe dělal.
A nyní objasním co zde píšeš:

To že tě tam nejde kolo, je tvoje blbost zadání jsem dostal : podložka a kolo viz na fotce níže.
S tím co jsi mi zadal a dodal jsem pracoval , to že tam pak dáš jiné kola .....(vůle disk a žebra byla 3mm a to se nebrousili žebra)
To, že brzdič zasahuje do seriové pružiny, ano , přeci zadání bylo , chci tak aby to nebylo na ráně, budu dávat sportovní tlumiče se štelovatelnou výškou.......( na to to bylo delané)

Pardon, ale upřesním: honem honem potřebuji to za 3 týdny a pak mi to doma leželo cca 1/2 roku, ok to se dalo překousnout, ale poté co jsem ti to zdarma dovezl, předal dle toho co jsis objednal.

cca po týdnu, hele já slyšel, že ty děrované kotouče při brzdění pískájí, ty kotouče piskaji, chtěl bych plné , né děrované...a už to začalo

Smska ahoj ty poloosy nechci... po týdnu sms jsi v Berouně? máš je na Pumpě Benzina vyzvedni si je, pošli peníze z5 a já byl zrovna v Německu (pěkné co ?)
Peníze jsem poslal , ale tímto jsem s tebou ukončil spolupráci.(toto se nedělá, stačilo počkat tři dni)

žádné peníze ti nedlužím a ty to dobře víš !! za co bych tě je dlužil ?
vše co jsi mi ´´vrátil´´(poloosy) jsi peníze dostal z5.(doklad o zaplacení je!!!-šlo to na účet).

a co jako jsi mi vrátil dále? za co ti dlužím peníze a to jáá debil jsem ti vše dělal za hubičku, protože jsi mi připadal jako jeden z mála, co má rozum a komu mohu pomoci a ono nakonec jak se říká: pro dobrotu, na žebrotu.

mimochodem jaké mam informace, jak jsi se zachoval k lidem jako je : Chovanec, Urbi, Vostrý ?
zvětšit djmaso & skodoukolemsveta.cz & Urbi - obrázek od djmaso vložen 04.01.2017 23:42:41
upraveno 2x, naposled 05.01.2017 07:09:40
Extreme Tyres