skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Dobrý motorář
sacie ventily zasrane od oleja aj sacie potrubie cierny mazut cim to je ?
-> Čokin 10.07.15 00:08:51: Já plánuji zkusit toho Urbiho až se vrátím z cesty, tak uvidíme...:-)
-> Urbi: Já vyzkoušel dva úpravce hlavy a nebyl jsem spokojen ani s jedním. Jeden to teda udělal v rámci nějaké základní úpravy (což mu nemůžu vyčítat protože konkretní domluva jak moc to udělat nebyla), druhy to měl udělat na max. a snad na to ani nešáhl a jen schrábl 2 litry.
-> Čokin: Tak oproti úpravě hlavy od renomovaných "top českých dílen Praha a okolí" dle kuloárů jsem s cenou někde na polovině, kvalitu si ale zde neodhaduji posuzovat, mě ty hlavy na 100HP na litr stačí.
-> Urbi: Tak já myslím, že ti to jde. Ceny neznám, ale předpokládám, že to mají tak nějak všichni podobně.
-> Čokin: Snad nemyslíš mě? Já nejsem ani motorář a slovo dobrý...no to už vůbec ne.
-> santa003: Ale tady na virtu je spousta dobrých motorářů
Hádám, že jeden se určitě ozve!
![1](http://img.skoda-virt.cz/x-smajlici/1.gif)
-> Tuner#2: ![3](//img.skoda-virt.cz/x-smajlici/3.gif)
![3](http://img.skoda-virt.cz/x-smajlici/3.gif)
-> MOLSO 09.07.15 21:05:52: Jen to ne ![3](//img.skoda-virt.cz/x-smajlici/3.gif)
![3](http://img.skoda-virt.cz/x-smajlici/3.gif)
Nebo Saky?
Dobrý den, před časem jsem na internetu narazil na chlapa co dělal motory, předělával hlavy z Fabie na 136 + nějaký motorový tuning, navíc prodával i výztuhy na nápravy a jiné podvozkové díly jako například komponenty pro zabudování zadních kotoučových brzd.
A teď ho ani za boha nemůžu najít, o link jsem bohužel přišel, nevíte někdo kdo by to mohl být?
A teď ho ani za boha nemůžu najít, o link jsem bohužel přišel, nevíte někdo kdo by to mohl být?