pořadatelé pohofestu

prohledat
24 příspěvků (zobrazeno 1 až 24) od 09.07.2013 do 09.07.2013, založil/a OndraKrupi
řadit dle data
21:39:09
09.07.2013
Radza
9 9
21:31:15
09.07.2013
Najednu stranu je dobré vidět sraz i z druhé strany - ze strany pořadatelů. Protože alespoň tak návštěvník mnohem víc ocení jejich práci. Protože udělat takový fajn a pohodový sraz pro návštěvníky, ikdyž pracují nervy je podle mě velký víkon! Ale mrzí mě to 10 Mám Pohofest ráda. Pokud se něco nepokazí, tak prostě budeme jezdit! Držte se a DĚKUJI ZA SUPER BEZVA SRAZ !
13:54:25
09.07.2013
Tomaso435
zdovolením, nejdřív,
-> ivetka: Ivetko 114
-> Lucik: Lucinko 114
... no a ted už k samotnému tématu...

-Co se týče zamčených dveří u ondry na zručnosti, ja ti michale říkal že je to debilita, proto jsem mu je odemknul. ale ty jsi je znovu zamknul, takže jsem to už nechal.... Ale v ono spěchu aby se co nejvíc a nejrychleji udělalo to vhodný zas tak nějak uplně nebylo... ale co už stalo se.

-Co se týče odpadků v mojem autě, který parkovalo vedle popelnice, mi bylo uplně jasný že až tam dojdu tak to tam bude :-D Prostě je jasný že takovou příležitost nejde nechat bejt :-D :-D

-s parkováním DNA mimo parking "vedení" bylo už tak trochu mimo. ale jasný chtěl se ukázat... ale s problémem přeparkovat o metr vedle aby se udělalo z jednoho místa s otevřenejma obouma dveřma, místa dvě, bylo už i na mě moc....

-židle. Ivetko byla jsi rychlejší než já, prostě jsi popadla svou a zanesla mu ji tam... Jit tam já, tak si ji za techto okolností michal nese zpátky v podobě polínek na večerní táborák...

-mechovák, hradečák... to je už jak sparťani a slávisti... Nechápu co na tom všichni hrotěj... Je to stejně jenom prdel...

-najetí do areálu... sam sem ti dal při tom najevo že to nebylo zrovna vhodný... (myslim že tim že jsem ti vkročil do cesty a řek, že ti wunderbaum smrdí) uzkost altánku nenabízí uskočení do pryč spojené s výkřikem VRAHU ! :-D .. ale věř že kdybys předemnou aspon trochu nezbrzdil, na tu kapotu jsem ti hrcnul...O kopání do aut nic nevím...

-příjezd qwak style. stylový, leč mimo pravidla akce - pohoršující jmeno... ale trest byl dobrej a nakonec ho vzal dobře a uznal :)

-jo a přijel jeden kluk s ručním řízením, o berlích, pro příště bych aspon jeden flek chtěl nechat někde na kraji na rovné ploše pro tyhle případy... pač i třeba na vozejk by se mu travě vylejzalo blbě...55


-a co se týče věcí v zadu v kumbále, o tom až osobně ondro...

konec jdu nějak skládat vysílačky papa 54
13:35:37
09.07.2013
OndraKrupi
-> TT_daniel: já sprdávám jen svou organizaci, víš přece jak jsem otravnej a dlouho tě otravuju s datem abych měl volno.4 ale ještě nemohu potvrdit účast10 a do svého si kopnout nemohu, ještě něco upadne 3
13:22:56
09.07.2013
TT_daniel
-> OndraKrupi: prist mozes a kopnut tiez mozes ale do svojeho 3 alebo vies co...ani nechod 3 3
robim si prdel...budem moc rad ak prides a sprdnes nas za organizaciu52
13:18:33
09.07.2013
OndraKrupi
-> TT_daniel: a můžu i já? 3
13:17:10
09.07.2013
TT_daniel
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> ivetka: no dufam ze nie..prides? mne mozes aj kopnut do auta a neumrem na to 3
13:14:53
09.07.2013
Shatter
JFC 41
12:52:26
09.07.2013
ivetka
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> TT_daniel: počkej až se něco podobného stane na tom tvém srazu v srpnu 1
12:41:52
09.07.2013
TT_daniel
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
ja len cumim co tu dokazete riesiet...jako fakt ze mam dost 3
12:40:21
09.07.2013
benes1989
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
Jsem rád, že jsem tam nebyl!!!!!! :-)
12:31:40
09.07.2013
Lucik
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
Nedá mi to nenapsat... Nejsem ta pravá, která by měla říkat co je a co není pravda, protože u většiny situací, co se tu probírají, jsem osobně nebyla. Co ale můžu potvrdit:

1. Problém s parkováním, který tu popsal Jumbo. Slyšela jsem i jsem viděla reakci, když se snažil normálně domluvit a DNA za pochodu odmítal a odešel...

2. "Kopnutí do auta" nebylo žádné kopnutí, ale Iveta si opravdu jen položila nohy a navíc jen tak ve vtipu. Dělali jsme si z toho pak srandu s Beastym a Tomasem, že kdyby si sundala boty, tak by se možná tak nenasral...

3. U incidentu se židlí jsem nebyla, ale byla jsem první, komu to Iveta dost naštvaně říkala, že donesla špatnou...

4. Vjetí do brány bylo s nohou na plynu a musely jsme s Ivetou obě dost rychle uhýbat. V první chvíli mi to přišlo jako hodně nasrané gesto, ale to neposoudím ani já, ani nikdo jiný, kromě toho, kdo to udělal...

Celkově co jsem ze začátku měla možnost pozorovat, tak mi DNA přišel dost "napružený" a někdy až nepříjemný. Já osobně jsem s ním konflikt neměla, vůbec jsem s ním nepřišla do styku, ale chování mě zarazilo od začátku...

Na druhou stranu zase chápu, že emoce a stres se prostě projevit musely, protože minimálně v pátek toho na pořadatele bylo hodně. Nemyslím si, že je chyba jenom na jedné straně, ale je potřeba uznat i svoji část, jinak se nic nesrovná ani nevysvětlí...

Nemůžu nikoho soudit, protože do toho nevidím, ale můžu alespoň potvrdit co se stalo v situacích, u kterých jsem byla... 8
12:05:16
09.07.2013
ivetka
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> Luky: Tak ty si to těžce zabil chlapče 1
12:03:35
09.07.2013
Luky
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
Slunce, seno a pár facek-už se perou..
1
11:56:34
09.07.2013
ivetka
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> Jumbo: Děkuju ti! 45 45 6
11:53:17
09.07.2013
ivetka
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Ty si sand ze mě děláš prdel ne? Já jsem ti kopla do auta? Takže Tomaso a Beasty byla bych ráda, kdyby jste se mne teď zastali, protože já jsem si tam ty nohy položila nikoli kopla... Tvé chování skrz židli ani nebudu komentovat ... Přijdu donesu židli a ty jediné co jsi schopen říci tuhle jsem ale nechtěl já chtěl tu dřevěnou, abych si na ni mohl dát věci.... takže s takovým přístupem sis tu židli měl donést sám a neotravovat s tím ostatní. Slova děkuji a prosím se učí dítě v mateřské škole... Jsi absolutně nevychovaný člověk a bohužel už to ani nebude lepší. A pokud jsi neuvědomuješ tak já jsem ti ani jednou neřekla mechováku ANI JEDNOU! To ti říkal Martin s Ondrou já jsem ti řekla Hradečáku, zdá se mi to slušnější, než tvoje permanentní vysmívající se oslovení no jo blondýna... Závěrem bych ti chtěla napsat, že Ondra aslespoň umí uznat svoji chybu, ale ty NE! A slova kopla mi do auta jsou vymyšlená! Měl by sis konečně uvědomit, kolika lidem na virtu se příčí tvoje chování ... takže stále si myslíš, že jen já jsem ta zaujatá?
11:51:54
09.07.2013
Jumbo
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Když prát špinavé prádlo, tak prát špinavé prádlo:

1.) Iveta ti nohy na auto velmi jemně položila, byl jsem u toho, nejednalo se o žádné kopnutí, bylo to myšleno ve vtipu a tvoje reakce ji dost zarazila.

2.) Srandu jsme si dělali všichni ze všech, včetně mě. Tomassovi jsme například naskládali do auta odpadky se slovy: "Ježíš, popelnice je to vedle?"

3.) Už při domlouvání ve čtvrtek se řeklo, kde a jak budeme parkovat auta my pořadatelé, ale tys to chtěl jinak. OK, co se dá dělat. Když jsem viděl, jak se to už v pátek plní, postavil jsem si auto dopředu, tvoje jsem tam nechal, jen jsem kolem něho zaparkoval další auta, protože už nebylo pořádně místo a na louce jsem je v pátek nechtěl, což se nakonec povedlo. Odjels, tvoje místo jsem nechal přesně tak, jak bylo, ale zaparkovals už pod plachtu na místo dvou aut se slovy, že jsem ti zaskládal místo tvoje, což nebyla pravda. Večer už jsem to neřešil, to bylo ještě místa dost. Ráno jsem předpokládal, že odparkuješ, ale to se nestalo a když jsem ti o to několikrát říkal, tak mě poslals někam. Nakonec jsem na to místo postavil porouchaného rapida, který čekal na podvál a potřeboval nějaké místo, odkud může odjet v klidu a rychle ven. Což taky nebylo pochopeno.

Nic proti tobě osobně nemám, ale ze všech lidí na sraze jsem se s tebou jediným nedokázal domluvit, což mě chvílema hodně štvalo. Možná je chyba ve mě... A taky asi ve všech ostatních, se kterýma jsem se domluvil bez sebemenších problémů...
11:46:11
09.07.2013
OndraKrupi
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : vs Soukromé zprávě máš "Je vidět že naše cesty se musejí rozejít!"

Po 1. jízdě zručnosti si chtěl další. o tom že má být cvičná si mě řekl, až po naší první hádce a jestli si to nevybavuješ, pořád si do mě tlačil že Jumbo měl taky 2 jízdy a proč teda ty ne, ačkoliv jsem ti říkal že jumbovi se počítá první čas, Pokud bys řekl, rovno rád bych si dal cvičnou mimo soutěž nebo tak něco, nemuselo nic vzniknout. Naštval jsem se na tebe zvedl až po tvém naštvání a zamčení mého auta při soutěži zručnosti.

A o najetí do areálu asi moc vědět necheš, ale Ivetě a Lucce od Jumba si málem přejel nohy a myslím že kdyby to viděl v té chvíli jumbo nebo já tak ti dáme za vyučenou.

Iveta ti do auta nekopla, ale položila na něj nohu, tohle si mi i sám říkal!!!!

zas tu předvádíš svojí oblíbenou hru na překrucování pravdy.

a krom toho, jak říkáš neměl si s nikým problém, ale lidé s tebou jo, proč nereaguješ na Šuldu z 17:26:46
07.07.2013
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 07.07.13 15:30:11 napsal:
→ Stepan FUN 07.07.13 09:59:58: No ale ta druhá byla
určitě rychlejší. Však jsem říkal, že bych potřeboval instruktora
autoškoly. 3

a nejen instruktora autoškoly ale i chování 4

a proč mě Martin RAIS píše jak si na něj vyskakoval ohledně jízdy na slalom?
11:37:43
09.07.2013
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> OndraKrupi: Pokud máš potřebu tady veřejně rozebírat to, co bylo čistě mezi námi dvěma, tak musím taky reagovat (ale přijde mi hloupé a nevhodné to tady rozebírat a dělat ostudu srazu a bylo by si myslím lepší to tu smazat). Po jízdě na zručnosti jsem říkal, že jsem blb, že jsem to pokazil a že si to zkusím ještě jednou. Jak jsi přišel na to, že si chci vylepšit čas nechápu. Každý měl jeden čas, takže to byl nesmysl a ty sis to vymyslel dodatečně až jako vysvětlení tvojí reakce. Jen jsem si to chtěl vyzkoušet znovu než se to sbalí, protože už tam nikdo na soutěž nebyl, jelikož jsem při stavění trati na to neměl čas. Hlavně že ty jsi mi hlásil do vysílačky že jsi dovolil Jumbovi druhý pokus (ačkoliv já říkal že je to nespravedlivé aby měl druhý pokus), protože špatně projel trať - branku (a to si ji projížděl několikrát ještě ve čtvrtek) a to že mu budeš počítat ten první čas jsi řekl až potom.
To se zamčením dveří byl jen vtip, který s tím ostatním nesouvisel, ale bohužel uvolnil tvůj hněv vůči mě a bohužel nemám povahu na to, abych na sebe nechal řvát a jen držel hubu, jak někdo začne štěkat na mě, začínám i já na něj.
Já osobně jsem s nikým z účastníků ani ostatních pořadatelů neměl problém, pouze mě štvalo chování tvoje a tvé přítelkyně, kdy jsem od příjezdu ve čt až do soboty věčn poslouchal nějaké urážky na mou osobu a město odkud jsem, přesto že jsem tě upozorňoval na to, že to je trapné pořád to opakovat dokola. S ní jsem se přestal bavit po tom, co mi kopla patou do auta.
Nesouhlasím s tím, že jsem někoho ohrožoval na zdraví. Nelíbí se mi taky, že to že se mnou ukončuješ spolupráci píšeš sem a ne přímo mě. Ale budiž, beru na vědomí.
11:34:34
09.07.2013
Joey 120 LS
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
sOndraKrupi 09.07.13 10:18:15 napsal: Takže: posvátnou větu řekl pořadatel v černém tričku, tudíž jsem dostal špatnou informaci. Omlouvám se tímto DNA69, protože mě bylo řečeno že to byl on a tuto zprávu jsem si měl ověřit, nicméně trvám si na tom, že jeho reakce na 2. jízdu zručnosti byla neadekvátní, hlavně popírání velmi rychlého najetí do areálu kdy OHROZIL zdraví pořadatelů. Tímto veřejně oznamuji, že ukončujeme spolu s DNA69 spolupráci.

Tý poslední větě nerozumim, to ukončuješ spolupráci s DNA nebo s tím pořadatelem v černém tričku?
10:44:04
09.07.2013
OndraKrupi
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> saskyn2: Vše podle všeho probíhalo až do chvíle, kdy jel on sám zručnost a nepovedla se mu. Žádal opakování jízdy, ale takovým stylem, že jsme skončili tak že jsme na sebe křičeli.
Edit: Michal mě zamkl auto, abych nemohl jet, v klidu (a Tomaso je mi svědkem) jsem mu řekl, jestli mu to za to stojí a potom se konverzace začala ostřit konec Edit
Toto mě mrzí i z mé strany, jenže kdyby to řekl, tak jak to později prezentoval, že to chce jen cvičně a né na čas, jak to z vyjadřování a všeho vyšlo... Nejvíce mě naštvalo, ohrožení pořadatelů, kdy mám minimálně 3 svědky pořadatele, kteří na poslední chvíli uhýbali, aby neměli přejeté nohy. Každý najel bránou pomalu, jen tenhle případ. Tohle mě tedy absolutně naštvalo, když jsem se to dozvěděl, mohli jsme si to vyřídit sami mezi sebou.

Ještě Edit: Dna69 Udělal kus dobré práce, odvedl celou spanilku, za což jsem zapomněl poděkovat, zařídil komunikaci a značky, za což jsem mu poděkoval, ale prostě OHROŽENÍ lidí na zdraví je pro mě nepřijatelné. a krom toho když 2 z 3 lidí jsou děvčata!!!
upraveno 4x, naposled 09.07.2013 10:48:54
10:34:03
09.07.2013
saskyn2
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> OndraKrupi: Já teda nevim co se tam pak dělo, ale musim se zastat DNA69, když jsme se byli podivat na zručce tak byl naprosto v pohodě a i celý sraz mi nepřišlo na jeho chovaní nic špatně.
A jestli někdo řekl na zručnosti že když to nesrazíš tak tim mín práce pro mě tak bych to snad pochopil že si dělá srandu a rozhodně by mě nenapadlo si na něj jít stěžovat51
10:29:02
09.07.2013
Nepér
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
-> OndraKrupi: Ale simtě...
10:18:15
09.07.2013
OndraKrupi
Přesunuto z tématu Pohofest 2013...
Takže: posvátnou větu řekl pořadatel v černém tričku, tudíž jsem dostal špatnou informaci. Omlouvám se tímto DNA69, protože mě bylo řečeno že to byl on a tuto zprávu jsem si měl ověřit, nicméně trvám si na tom, že jeho reakce na 2. jízdu zručnosti byla neadekvátní, hlavně popírání velmi rychlého najetí do areálu kdy OHROZIL zdraví pořadatelů. Tímto veřejně oznamuji, že ukončujeme s DNA69 spolupráci.
upraveno 1x, naposled 09.07.2013 11:49:10
Extreme Tyres