Hádky, rejpání a pod.

prohledat
1331 příspěvků (zobrazeno 301 až 350) od 20.07.2011 do 17.12.2015, založil/a Nwkt
řadit dle data
20:49:49
13.05.2015
Syny
-> Jirik_Tuňák1983: Jasne, od zacatku se tu resi viditelnost sviticiho a nesviticiho auta. Pak si prisel s argumentem, ze ti s brejlema to muzou mit horsi a najednou se do toho nemota zadny "rozsviceno a zhasnuto"... A vysledek je, ze jsem vul :) Tak ted uz tomu naprosto rozumim :)

Ocni vady zkouma doktor a na zaklade toho se bud ridicak vyda bez omezeni nebo s omezenim (bryle) nebo vubec. Brejle maj asi i jinde po svete - i tam kde se svitit nemusi a taky to funguje, tak ja fakt nevim za co tady bojujete... Pokud je ocni vada takova, ze dotycnej hodne blbe vidi a je to nebezpecny, tak ridicak mit nema. A je jedno jestli to budu ja nebo nekdo jinej. Tod muj nazor a komu se nelibi, at se treba zblazni... 4
20:41:49
13.05.2015
Jozka
-> Syny: Jo, přesně takhle jsem si to přebral - a proto jsem to zahnal trochu do extrému, protože definitivní světovej názor (= soubor předsudků, nasbíraných cca do nějakých 18-20ti) si dělají jen jednodušší jedinci, mezi který tě rozhodně neřadím..



K tý dalekozrakosti by šlo asi něco snadno vygůglit, fakt to takhle (ne)funguje na rozhraní světlo/tma (na celým světě) a dokonce ani laserová operace tenhle jev nedokáže u všech jedinců beze zbytku odstranit. Což pak při současným svícení/nesvícení sice neznamená, že by dalekozrakej špatně nebo nijak osvětlený auto vůbec neviděl, ale může ho za příslušnejch podmínek zaznamenat fatálně pozdě..
20:37:16
13.05.2015
Jirik_Tuňák1983
-> Syny 13.05.15 20:35:55: Mám. Mám brejle na nose a že ty jsi vůl.
upraveno 2x, naposled 13.05.2015 20:38:02
20:35:55
13.05.2015
Syny
-> Jirik_Tuňák1983: Takze nemas zadnej konkretni argument - ja si to myslel :)
upraveno 1x, naposled 13.05.2015 20:36:12
20:34:36
13.05.2015
Jirik_Tuňák1983
-> Syny 13.05.15 20:30:16: Ty máš fakt vyštukováno. Prostě máš pomýlené informace o tom jak reaguje oko s oční vadou a nějaký rozsvíceno nebo zhasnuto do toho vůbec nemotám. Nikde jsem nepsal, že jinde na světě nemají lidi brejle.

Vysvětlovat ti to (a nejen to) nemá cenu, protože si jedeš pořád to svoje. Alchstuip a Joska ti to vysvětlili jasně, ty to nechápeš, tak si při tom zůstaň a nebo si najdi něco čím se zabavíš abys to rozfuněl.
upraveno 2x, naposled 13.05.2015 20:35:19
20:30:16
13.05.2015
Syny
-> Jirik_Tuňák1983: Myslis, ze v Rakousku, Nemecku, Anglii (a nevim kde jeste neni denni sviceni povinny) nemaj ridice s brejlema a pripadne vekem 50+ ?
20:29:02
13.05.2015
Syny
-> Jirik_Tuňák1983: A mas neco konkretniho, nebo je to opet argument stylu "Meles picoviny, protoze proto!" ?
20:27:44
13.05.2015
Jirik_Tuňák1983
-> Syny 13.05.15 19:48:42: Joska to napsal správně. Ohledně brýlí meleš píčoviny. A holt se budeš muset srovnat s tím, že každý (včetně mě) si jednou za čas musí vyzkoušet pozici "být za mindžu virtu". 3
19:48:42
13.05.2015
Syny
-> Jozka: Nazory a zkusenosti ziskavam zivotem - stejne jako kazdej. Kazdej ziskava jiny a jinak rychle, to je asi jasny a logicky. Ze nic nemusim korigovat nevim jak je mysleno a popravde nevim kde jsem to psal ani na co miris - jestli na to, ze mi par chytraku uz driv rikalo, ze az mi bude tolik jako jim (coz mi momentalne uz je), tak uvidim neco jinak nebo jak budu na takovej ci makovej urovni, tak to se skutacne opravdu nekonalo, protoze - viz prvni dve vety tohohle prispevku. Rozhodne me nenadzvedl komentar, ze pokud nemam bryle, tak nevim jaky je to mit bryle. S tim souhlasim, ac si tedy myslim, ze spravne urcene bryle ocni vadu resi, proto se nosi a tim padem nebude problem za nesnizene viditelnosti videt i neosvetlene auto. Alespon v zemich, kde se svitit nemusi to tak funguje - i u lidi 50+.

Nadzvedlo me, ze misto debaty k tematu se tady zacnou vytahovat veci jako zamestnani, "uspesnost" zamestnani, a podobny sracky, konce timto -> Jozka 13.05.15 17:30:36: . A to jeste od lidi, kteri o tom nevi lautr nic a od kterych to fakt sedi... Nic vic.
upraveno 4x, naposled 13.05.2015 20:01:13
19:32:51
13.05.2015
Jozka
-> Syny: Když půjdem k jádru, tak jsem ti tentokrát nadzvedl mandli tím, že pokud nenosíš brýle, neumíš posoudit, jak jinak se s nima jezdí / kouká - stejně jako já neumím posoudit, jaký to je nemít nohu..

Z tvýho posledního nesouvislýho projevu soudím, že jsi se se všema názorama a zkušenostma již narodil, protože tvrzení, žes zatím nic nemusel korigovat, nic jinýho neznamená.. To já se teda klidně přiznám, že jsem těm řečem "počkej, uvidíš sám" (pochopitelně ne všem, neb doba se mění a některá moudra předchozích generací skutečně pozbývají platnosti), už tu a tam musel dát za pravdu.. Měj se hezky - a nauč se konečně místo nějakých vlastních projekcí chápat smysl textu, abys nemlel kraviny o tom, že o sobě někdo tvrdí, že je starší a zkušenější.
19:16:39
13.05.2015
King
-> Syny: Jeste si zapomnel na arcitezkotonazni kalibr "az ti bude tolik co mne a budes mit deti" :-)
18:55:55
13.05.2015
j_j
na hádky se vyserte, jinak dostanete raka a chcípnete :)
18:17:31
13.05.2015
Syny
-> Jozka: -> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): A jeste jedna vec. Prispevky typu "jsem starsi a ty vsechno pochopis az te bude jako me" muzete mladsimu psat celej zivot :) Predstavte si, ze jsem todle slychal uz pred tema osmi lety, kdy tady par lidem bylo stejne jako ted me - jak budu co videt a delat az mi bude tolik jako jim - a kupodivu je to jinak nez psali. To ze to neci rodice delali driv nez ty moji totiz vubec o nicem nevypovida. To si jen nekteri lide, kterym asi v zivote chybi uznani, mysli, ze kdyz uz je jim hodne (nebo vic nez nekomu), tak jsou nutne chytrejsi a zkusenejsi. Ne vzdy to je ale pravda, jen je to leckdy jediny argument, ktery muzou pouzit vzdy ... 4
17:59:33
13.05.2015
Syny
-> Jozka: -> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): Chlapci myslete si co chcete, to je vas boj. Pokud zamenujete nazor na neco s tim ze dotycnej vi vsechno, tak to klidne delejte dal. Bohuzel z toho co pisete mam pocit, ze jste to prave vy, kteri se tady prezentuji, ze vsechno vedi, vsude uz byli, od vseho maj klice a az me bude jako vam, tak teprv pochopim... Chran me buh bejt ale jednou takovej :) Narozdil od vas ja se tady neprezentuju jako vseved (toho se tu ze me snazite udelat), ale pouze zde pisu nazory, ke kterym mam argumenty. A at jsou opodstatneny nebo ne, tak debata je od toho, aby se ty argumenty ruzne porovnaly a probraly. Ale chapu, ze vam, tem starym a uz zkusenym, se debatovat nechce (protoze uz mate ty zkusenosti, ktery prece nekdo jiny, mladsi mit nemuze, protoze jeste neni tam kde vy) a radeji napalite do diskuse prispevek typu "je to tak a ty to pochopis az te bude jako nam" pripadne "je to tak a kdo rika ze ne je debil". Ted uz je ale jen otazka co je tedy vic "zesmesnujici" (jak psal Jozka). To at si kazdej posoudi sam...



-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): Jo a mimochodem, ses starsi o 8 generacnich let (mozna jeste necelejch) - gratuluju 1
upraveno 2x, naposled 13.05.2015 18:05:31
17:55:47
13.05.2015
Jozka
-> King: 3 Dobrej postřeh.. dal by se z toho učinit i závěr, že ve druhým období to byl chytrolín úplně nesnesitelnej..5
17:50:00
13.05.2015
King
A patří k tomu období "nevím ALE LAUTR NIC" i to, že se prezentuje spíš ve stylu období "kdy jsem věděl VŠECHNO"? ;-)
17:30:36
13.05.2015
Jozka
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí) 13.05.15 17:08:26: Přirozenej vývoj, naprosto normální a obvyklej.. "Prošel jsem si ze stavu, kdy jsem nevěděl NIC (míněno dětství), do stavu, kdy jsem věděl VŠECHNO a potom zase zpátky do stavu, kdy nevím ALE LAUTR NIC.." - pravil Steven Tyler, ve svém oboru poměrně úspěšnej maník..3

-> Syny: Fakt není třeba znát detaily, zejména my, co už tohle období máme za sebou, to chápeme (a doufáme, že jsme se během něj podobným způsobem nezesměšňovali).3 3
17:20:38
13.05.2015
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> Syny: O tvojom zivote viem len to, co citam tu. A z toho na mna posobis tak, ako som napisal. A neserie ma to. Tesi ma, ked su ludia uspesni.
17:12:37
13.05.2015
Syny
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí) 13.05.15 17:08:26: Ty vis neco o mem zivote, praci, zdravi, uspesich, neuspesich, problemech a tak? To tedy nevim kdo z nas ma vetsi "neuveritelne jasno" 4



Ale pokud na venek pusobim tak, jako ze je u me vsecko skvely, nejelpsi, neni zadny problem a mam se uplne nejlip, tak to je jen dobre. A cim vic lidi to nasere, tim lip 47
17:08:26
13.05.2015
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> Syny: Mam dojem, ze v sucasnosti sa aj 10 rokov da brat ako generacny rozdiel... Teraz mas vo vsetkom az neuveritelne jasno. Mozno o 10 rokov budes mat iny nazor. V poslednom case mozno zazivas len prilis vela uspechov, spokojnosti a dobreho zdravia. Snad ti to vydrzi. Prajem ti to. Ale zaroven ti prajem aj to, aby sa ti rozsili obzory a aby si zacal vidiet svet aj vo farbach, nielen ciernobielo, ako ho vidis teraz (aspon sa tak prezentujes)
17:07:10
13.05.2015
Syny
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> Tuner#2: No hlavne ze ty vis o mej praci, jeji uspesnosti a toho co vubec delam a kdo me kde bude kdy potrebovat, vsechno 3 Ano, tendle argument odeme nebyl peknej, ale byl v reakci na tvuj prispevek, ktery jako vzdy podtruhje tvoji inteligenci. At ma kdo chce nazor jakej chce, tak se to da pochopit, da se o tom debatovat, muzu a nemusim s tim souhlasit, ale zacit sem tahat uspesnost prace (jeste v uvozovkach) a to koho kdo kde bude v budoucnu chtit, to muze fakt jen zamindrakovanej chudak... Preber si to jak chces 4
17:06:08
13.05.2015
Jozka
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> Tuner#2 - zrušená registrace 13.05.15 16:55:14: 3 3 surovče..

-> Syny: Tak jsou i lidi, kteří stoupají do stále větších výšin - až nakonec umírají v 90ti v plné fyzické a duševní kondici.. ale fakt jich není moc..5 4
17:03:41
13.05.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> Syny 13.05.15 16:58:26: Já nikdy nebyl zaměstnaný jako prodavač a u mě to bylo o vzájemné domluvě a férovém jednání. Ale koukám, že opět kážeš a sám pak komentuješ něco o čem vůbec nic nevíš. Nedej bože, když si to dovolí někdo vůči tobě... 5
16:58:26
13.05.2015
Syny
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> Tuner#2: Vlastni zkusenost, to s tim zajmem firmy o "uspesnyho" prodavace? 5
16:55:14
13.05.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> Jozka 13.05.15 16:50:35: Ten člověk bude poměrně nešťastnej až mu v 50+ dojde, že to není jen o tom "úspěšně" pracovat v zahraničí, že najednou o něj firma nemá zájem coby o starého dědka a ještě ke všemu začne hůř vidět a že by tím pádem vlastně neměl mít řidičák... 5
16:52:58
13.05.2015
U-Geen
Přesunuto z tématu Co jste dnes udělali......

-> Syny: jestli ty nejses taky ten Peroutka :)
10:19:35
12.05.2015
Toušík
-> vhml 10.05.15 12:33:57: Venco to by znělo zajímavěji než broušení fortunou.. Dneska mě přišla nová hlava na to :)
22:06:06
11.05.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> venni: vážně si sedíš na vedení....nebudu to raději komentovat a odmítám jsem už cokoliv psát....to je opravdu na blití....a motorů za kurevský peníze u ns jezdí tolik,že bys tomu nevěřil a Šimurda nemá určitě ten nejdražší....



-> vhml: a pak tě pojede motor,co ty kanály má vydlabaný pilníkem 2 Já proti moderním strojům nic nemám,ale koukni se do historie,co se stavělo za motory a písty se točily na soustruhu hnanym řemenem....mechanizace neni dneska všechno.Ulehčí ti to práci,ale nezaručí,že to bude fungovat....k tomu potřebuješ pak i ruce.A dál už taky nekomentuju.



-> Antony: no alespoň trochu rozumný člověk....alespoň tu nejsem za debila sám 4 2 Plně s tebou souhlasím v obou bodech a nebo ty semnou,...ale ani jeden nemáme pravdu.Žádnej motor nenajede ani 1000km bez rozvrtání,pokud to jsou ty kousky za 100-200 000kč 5



-> m8rinek: nic nebude,....nemám CNC,posral bych to a nemám na to čas.A hlavně nejsem obrábeč kovů,...jestli by se to dalo udělat je jiná věc,...ale nechci,...nemám čas tohle udělat pro sebe,natoř pro někoho "cizího" 7 Takže promiň a doporučil bych ti někoho známějšího,než jsem já...určitě se tu někdo najde.
20:02:58
10.05.2015
Jozka
-> m8rinek: O jedný takový firmičce bych asi věděl, zíral jsem u nich na snižování celý "dělící roviny" nějakýho závodního motoru (asi Porsche) a bylo to fascinující. Ale jaký mají ceny, to fakt nevím..
18:56:37
10.05.2015
venni
-> Tuner#2: -> Antony: kluci.Jasně je mi jasné že takové motory existují ;) ale to je motor viz třeba šimrda atd.Kdyby si měl kluk jako Honza nechat postavit motor za 200tis a po Vlatvě ho znova generálkovat za 20tis asi by to bylo už finančně totálně mimo.Určitě takový motory v čr jezdí.Ale kolik jich je? Neřikam že to není nereálné,ale k tomu už čověk fakt musí mít sponzora a nebo si závodění dávat do daní ;) asi bude rozdíl mezi motorem který má seriový písty a ventily podle homologace s precizní hlavou a mezi motorem kterej má nějaký lehký Tčka,ventily jak do prdele a nedej bože čtyřklapku.Tam už je skok zase třeba ze 130ti na 150 PS.U toho posledního bych výměně kliky po 350km věřil,ale u motoru pro obyč smrtelníky to tak horký nebude.
18:29:28
10.05.2015
Antony - zrušená registrace
-> vhml: jj, máš pravdu, já to beru z mého pohledu, kde to je už moc . .
18:25:57
10.05.2015
m8rinek
-> Vena136: Vypadá to, že budeš opravdu dobrý, možná nejlepší, potřebuji opracovat odlitek hliníkového sání přes hlavu, nestrpím žádné přechody, hrany atp. Dodám čisté odlitky s opracovanými dosedacími plochami a vyvrtanými dírami se závity. Chci navazující sání bez schodů s povrchem jaký si definujeme. Kolik za to budeš chtít a jakou mi dáš záruku, že to sání nezničíš?
18:14:08
10.05.2015
vhml
-> Antony - zrušená registrace 10.05.15 17:46:05: no právě, co je opakovaná přesnost? Když ti na obrábění kanálu utečou 3-4 stovky tak to asi není úplně problém...
18:01:23
10.05.2015
Antony - zrušená registrace
-> darabos: cílová mašina to není, je to klasická 3-oska s přidělanou "kolíbkou" neboli dalšíma 2-ma osama. 4 A jde o to, co je pro motory dostačující přesnost 4
17:51:51
10.05.2015
darabos
-> Antony: chápem, ale predsa je to cieľová mašina, tak predpokladám máju to domyslené, aby bola opakovaná presnosť dostačujúca. Každopádne vôbec nevidím do tejto problematiky takže, tak. 6
17:46:05
10.05.2015
Antony - zrušená registrace
-> darabos: vždyť píšu, že možnosti jsou veliký, hejbá se to hezký, nicméně to pořád neřeší mnou kritizovanou všeobecnou opakovanou přesnost.
17:14:13
10.05.2015
darabos
-> Antony: 18

5 Axis CNC Cylinder Head Porting Centroid CNC. Hi res version with Digitizing
16:37:35
10.05.2015
Antony - zrušená registrace
-> venni 10.05.15 12:30:45: Tak ono tohle taky neplatí. A troufnu si tvrdit, že 1000km i s "malou GO" ten motor nenajede. Viz třeba Čepkovo "nařízení" 350km a nová klika. A to není akce za desítku. .

-> vhml 10.05.15 12:33:57: no s tím tvrzením bych byl taky opatrnej, možnosti jsou sice velký, ale ještě jsem nenarazil na mašinu na malý serie s ucházející opakovanou přesností. .
15:26:21
10.05.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
Motor za 200 nema jen Krejca, spickove motory od Fiedlera, Cepka proste tolik -> venni: stoji...



Jinak radeji uz nebudu prilivat do ohne s tema cenama je to presne jako psal vhml.
upraveno 1x, naposled 10.05.2015 15:30:59
13:07:55
10.05.2015
kury
-> venni: No jo, ale podle něj nejede žádnej40
12:44:25
10.05.2015
venni
-> kury: ale to jako jo,ale tady se bavíme o motoru,který podle pana motoráře vubec nejede ;)
12:33:57
10.05.2015
vhml
-> Vena136 - zrušená registrace 10.05.15 12:22:40: je vidět že neznáš možnosti moderních CNC. A ano, viděl jsem kanály v pětikanálu dělaný na CNC. Parádní věc :-)
12:32:47
10.05.2015
kury
-> venni: Třeba motor J. Krejči v LR takový peníze stál.
12:30:45
10.05.2015
venni
-> Vena136: docela mě zaráží Tvůj myšlenkový pochod.Už mi asi dochází odkud vítr vane.Když postavíš motor a po 1000km ho vyhodíš a budeš stavět nový tak to je docela těžký.Ty zkušenější to dělaj tak,že do toho lejou kvalitní olej,zachází s tim motorem s rozumem (zahřátí,nepřetáčení) a když se blíží větší porce km,třeba tich 1000km tak vemou motor,kterej rozhodí.Udělaj šály,kroužky popř vymění písty (to už je asi extrem kdy to nepálí tak jak má) a taková preventivní malá GO zaručí že motor třeba dvě,tři sezony funguje ;) takže ve finále je skoro každý levnější než ty ;) a ta čáska 200tis co tady koluje je fakt mazec :)
12:22:40
10.05.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> vhml: dílna 15x8m ve který to dělám je ano jak cituji "stodola"....a CNC jsi kupovat nebudu,stačí to dát někomu,kdo ho už má,protože se ti to nikdy nezaplatí a už vidím,jak někdo dělá kanály v sání na CNC....no a jinak chci viděl,jak ti CNC přebrousí třeba kliku,nebo udělá výbrus válce.Na tohle se používají pořád ty samý mašiny co to dělaly před 50lety a dělají pořád stejně,...CNC je na chrlení sérií a ne dělání kusovek.A myslím,že ty už jsi v pár strojních dílnách byl a viděl,s čím se tam pracuje 4 Ale možná už mají všichni CNC za pár mega.Tady u nás teda každý honuje a brousí na 2-tunovým hovadu,protože tam co nastavíš,tak to zůstane 20let a ne,že to musíš pokaždý kalibrovat,když ti na to sedne moucha.Každý má svoje,ale zase se nekoukej moc na USA,kde ty ceny těch mašin jsou tak smešný,že by jsi to tady dovolil každý,ale tam jsou na to zase lidi levý.
upraveno 1x, naposled 10.05.2015 12:23:16
12:15:07
10.05.2015
vhml
-> Vena136 - zrušená registrace 10.05.15 12:08:46: ono to jde levnějš když to šudláš ve stodole ve volným čase. Až si k tomu připočteš svůj plat, splátky dílny v který to děláš, cncčka na kterých to děláš a platy lidí s kterýma to děláš, tak zjistíš že si za to musíš účtovat trochu jiný peníze...
12:08:46
10.05.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Tuner#2: 200 000kč do motoru lze proinvestovat pouze v případě,že blok si nechám vyfrézovat z duralu,hlavu odlít uplně novou,to samé kliku a ojnice s pístama.A ještě mě hodně peněz zbude....ale proč vyrábět ojnice,když se dají normálně koupit a běžná přirážka českých motorářských překupníků je 100% za sadu.Takže když to udělám za stejný prachy,tak na H-ojnicích jenom mám 6-7000kč v kapce za hovno....hele takovej já opravdu nejsem a díly dávám za cenu,co defakto koupím + teda poštu a nebo něco za benzín.A teda pak je možnost říct si 100 000kč za práci a rok nemusím dělat....mě tohle nebaví.Vím svoje,vím kolik ty díly stojí a že to neni až tak těžký sehnat,když nepočítám opravdu historiky na 100%,ale třeba ceny litinových hlav jsou takový,že levněji se dá udělat nová....ale nechci mít zapálený barák od někoho,kdo si domů nabral 10ks,když to fabrika rušila a šlo to do pece s tím,že by se někde začali odlívat nový hlavy.....takže už toho nech.V ČR se hraje jenom na prachy,bohatý má málo a chce být ještě bohatší a lidi tu jsou svině a udá tě vlastní soused.



A proč to nedělám?Protože mě to nikdo udělat nenechá 4 Takže dělám takový ty běžný GO atd. za pár korun.Zatím nikdo nepřišel,aby mě řekl tady je 100 000kč a já za to chci závodní motor a dalších 50 000kč dostaneš,když to pojede.A já bych řekl jasný,ale vydrží to tak 1000km a pak se to rozpadne a on by řek O.K.,pak postavíme nový za půl roku,pohoda.



Jdu něco raději dělat,tohle nemá cenu....a víš co,se stav radši,protože přes klávesnici to s tebou nemá cenu řešit,máš vždycky takový zatmění mysli bych řekl.Víš já jsem celkem alergický na to,když někdo řiká,že to nejde....holt je běžná praxe motor za 200 000kč do blbý škodovky a za míň se postavit nedá....když to nedokážou motoráři,tak to prostě nejde.Upalte mě na hranici jako kacíře a budete mít klid jak tak koukám....8



PS: ano Čepek prodává sračky karbeci,narozdíl od tebe s tím přicházím do kontaktu a "made in Spain" znamená "made in Sračka"....odlitek,z pracování a celá konstrukce na na hovno a když karbec otočíš,vypadnou na tebe rozprašovače....se zeptej Matesa,..ten u toho byl v pátek,když mě nevěříš a má to tak každý karbec.Že to musí těsnit aby to rozprašovalo a nesálo mimo emulzku asi nevíš....já taky ne,nerozumím tomu,já zapoměl.Natryskování k motoru znamená origo osazení na 1800ccm a poze překoupení a pak taková sračka jako já musí udělat,aby ten karbec alespoň nějak fungoval a nezkurvil sis díky němu motor.V tomhle směru v celku chápu i Urbiho,protože lidi,co už mají svoje jistý,tak to začínají čim dál víc ojebávat,....Urbi už se dostává taky do toho stádia,že jde jenom za prachama a já jsem holt na řadě....a nebo se to taky nikdy u mě nestane a tak mě bude každý nenávidět.



A když jsi dáš sání ke mě,tak ho budeš mít automaticky čistý a vyměněný mrazovky,....už jenom proto,že já nebudu mít zasraný ruce.O tom jaký tam jsou kanály nebo nejsou nepadlo ani slovo,...jenom to je reklama toho,kdo to dělá.Jak jsem řekl,dostal prachy za úpravu a ne za mytí,tak co by se s tím kdo dělal....



Jdu dělat něco užitečnýho,než taky řešit píčoviny....
upraveno 3x, naposled 10.05.2015 12:27:57
11:43:53
10.05.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Vena136: Ty Veno, nechces se uz zamyslet nad tim co tady vsude pises? Sani u Zekeho bys udelal lepe jak Cepek, karburatory bys prodaval lepsi jak Cepek a profi zavodni motory kde 200tKc je naprosto normalni cena bys stavel za pulku? Ja se jen divim, proc to teda uz leta nedelas? Uz jsem te to psal nekdy v zime v mailu, chtelo by to vic skromnosti a mnohdy i znalosti toho co kritizujes viz. treba ten kit co nejede. Bohuzel z toho co zde ctu musim souhlasit s -> venni 08.05.15 16:19:34: .
upraveno 1x, naposled 10.05.2015 11:45:02
23:42:00
08.05.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> venni: celý státo 5
23:21:27
08.05.2015
venni
-> Vena136: tak jsem se bohužel kvuli nemoci přítelkyně vrátil momentálně ze Zahradky,ale že by tam byly nějaký překoňovaný bestie nevim :D
Extreme Tyres