Hádky, rejpání a pod.

prohledat
1331 příspěvků (zobrazeno 701 až 750) od 20.07.2011 do 17.12.2015, založil/a Nwkt
řadit dle data
08:40:49
02.03.2013
mischicka
Přesunuto z tématu Abrex a podobné modely (nejen) Škodovek...

MATTESS 01.03.13 21:54:49 napsal:

→ mischicka 01.03.13 17:07:58: psal jsem o PŘEDCHOZÍM

postu, ne o něčem o x stránek jinde. Na jiných forech jsou za to

napomenutí. Tenhle nesmysl tu praktikuješ snad jen Ty. Je fuk, zda sem píšu

nebo ne, každopádně to tu sleduju a je to dost nepřehledný.
A na jiných fórech je to povinné...kdybys pořádně četl, co píšu, nepsal bys to pořád dokola.



Citace se tu automaticky "smrskávají" a když je chceš vidět celé, musí se rozkliknout, takže rozdíl mezi citací a datumem s nickem je, co se délky příspěvků týká, minimální.
upraveno 1x, naposled 02.03.2013 09:23:22
21:54:49
01.03.2013
MATTESS
Přesunuto z tématu Abrex a podobné modely (nejen) Škodovek...

-> mischicka 01.03.13 17:07:58: psal jsem o PŘEDCHOZÍM postu, ne o něčem o x stránek jinde. Na jiných forech jsou za to napomenutí. Tenhle nesmysl tu praktikuješ snad jen Ty. Je fuk, zda sem píšu nebo ne, každopádně to tu sleduju a je to dost nepřehledný.
17:36:29
01.03.2013
doking
Přesunuto z tématu Abrex a podobné modely (nejen) Škodovek...

kdo tady co řeší,sakra,doteď tady všechno fungovalo asnad funguje dále,tak proč to měnit :-D
17:07:58
01.03.2013
mischicka
Přesunuto z tématu Abrex a podobné modely (nejen) Škodovek...

darklord 01.03.13 14:57:39 napsal:

→ mischicka: a co tak davat radsej miesto citacie datum? ako

by to tu potom vypadalo?4
A není přehlednější hned vidět, na co je reagováno než podle data a času hledat půl stránky zpět, co to bylo?



Přiznám se, že nevím, zda to odporuje pravidlům, ale pokud ne, netuším, co pořád řešíte. Zrovna vy dva, kteří sem nepřispíváte...
14:57:39
01.03.2013
darklord
Přesunuto z tématu Abrex a podobné modely (nejen) Škodovek...

-> mischicka: a co tak davat radsej miesto citacie datum? ako by to tu potom vypadalo?4
14:18:19
01.03.2013
mischicka
Přesunuto z tématu Abrex a podobné modely (nejen) Škodovek...

MATTESS 01.03.13 08:22:42 napsal:

→ mischicka: OT – je nutné citovat

předchozí post?
Ano - nikdy nevíš, jestli zároveň neodpovídá někdo další a původní a můj příspěvek nebudou oddělené.



Vadí to něčemu?
08:22:42
01.03.2013
MATTESS
Přesunuto z tématu Abrex a podobné modely (nejen) Škodovek...

-> mischicka: OT - je nutné citovat předchozí post?
19:32:22
03.07.2012
Qwak
menší pracovní hádka.. 3
19:19:30
03.07.2012
ZdeněkH - zrušená registrace
asi z horka 3
19:06:28
03.07.2012
darklord
-> Qwak: co to grcas? 3
19:05:26
03.07.2012
Qwak
Cau , přijde ti normální že nas sleduješ na kamerách,že řikáš lucii že kamery umí ovládat jen VIP,i ja to umím ovládat a VIP nejsem. stěma kamerama nejsi asi normální nebo nemáš co dělat tak nás budeš sledovat .. Nechceš prej makat a koše má dělat noční i zboží ??ano má je dělat ale když jsme byly 4 na 12ctkách ted jsi tam na 8 tak to dělá vždy 8cka a pokud vím mě bylo řečeno že jsi se tam vzal na uklíd aby bylo uklízeno všechno ..Ale ty přece furt tvrdíš luciii že jsi VIP tak jaká je pro tebe práce když jsi VIP sedět u počítače celej den a čumet na ostaní co dělají .a stěma vajglama kdybych je tam aspon hazela tak neřeknu chodí tam ti kluci na ten braník oni tam delají bordel ,Ale teda nic nedelej ja si to zitra udelám sama ..Myslela jsem že jsi normální ale nejsi když se furt povišuješ u nekoho že jsi VIP a práci nedelas co se ti řekne tak asi jsi na okrasu na te benzínce vlastně VIP ..na noční dělám hovno jako ty však víš sis me sjel na kamere.odepisuju na tvuj vzkaz..Před 4 hodinamiQwak Honzato si ze mě děláš prdel?muzes mi prosimte ríct jak si přišla na to že někoho sleduju na kamerách?já nikoho doprdele na zadnej zasranejch kamerách nesleduju! za 2 koše normálně dělám ... jen sem sem nepochopil když je delam na nočních já tak proč ne i vy, nevadí ted jsem tu jako ocas zametl celou benzínku vyleštil stojany od shoda dolu .. koš v zadu u vysavače sem vybiral ručně protože tam nejakej chytrák vysypal vysavač a nebyl tam pytel.. zachvilku jdu uklidit ten debilní sklad.. kouknu se na fb a vidím tohle,? a od tebe? vazne te ted nechapu aleno .. ty která o lucine rikaš ze ji nemuzes verit ani slovo ji tady veris neco jako vip?.. myslíš ze jsem typ človeka kterej se před nekym hodlá povyšovat?.. to že jsem tu od tumy važne nic neznamená viz moje vejplatta.. myslel sem ze jste v pohode .. ale tohle sem fakt nepochopil....Před 4 hodinamiAlena VozníkováJá myslela tím koše tak že o víkendu si je dělá noční a jinak přes týden je dělá ten kdo je na 8čkach.když nikdo není tak si to děláme sami asi jsi mě špatně pochopil..Něřeš tady kdo co o kom říká myslím že ty taky vypustíš dost slov .To nevím jestli se povišuješ předemnou to neděláš ale co slyším tak je to věčné povišovaní před lucii a neřiká mi to týden ale snad furt .rozebírat to nějak nebudu ....Před 4 hodinamiAlena Vozníkováa co jsem napsala na lístek nemyslela jsem že to máš udelat hned dneska máš šichty až do pátku ..jo a tvuj komentář na ty vajgly já je snad hážu na zem..asi zitra zitra začnu ...Před 3 hodinamiQwak Honzajakej komentář ohledně vajglu?¨..Před 3 hodinamiAlena Vozníkováto co jsi řikal lucine dneska..Před 3 hodinamiQwak Honzaa co sem jí říkal?.. by mě zajímalo?..Před 3 hodinamiAlena Vozníkovájak jsem psala na ten papír stema vajgla že maš uklidit okolo benzínky tak prej si na to mel komentář že si je tam nemáme hazet....Před 3 hodinamiQwak Honzahm,,. to je moc hezký že sem tohle prý říkál ...s ted ty kamery?.. to je jako co?..Před 3 hodinamiAlena Vozníkovája nebudu zjištovat kdo co řikal..ty kamery myslíš VIP lidi co stím umí ??asi tak myslím že jsi ji včera neco řekl, a byl tam čas atd..Před 3 hodinamiQwak Honzanadavat mi do kamer že na vás koukám.. to je snad uz trošičku moc ne? .. mě je vážne jedno co vy děláte já sem se koukl jenom jednou a to na sebe jak se mi povedlo rozhazet celou koji s redbulama..Před 3 hodinamiAlena VozníkováOk.já ti nenadavam ja se akorát zeptala jestli je to normální nic víc nic mín..Před 3 hodinamiQwak Honzazadny ok .. víš jak me tohle mrzí? takovyhle zkurveny lzi nechapu proč..a zadny vip nejsem .. to že sem si dělal srandu z lucie a ona to pochopila evidentně uplně jinak než měla je vec jináto že mě a martinovi šef rekl heslo ze mě nedela zadnyho vip..Před 3 hodinamiAlena VozníkováHonzo je to možný že lucie to pochopila jinak že nechápe tvou srandu a me to řekla zase jinak ale prostě me to naštvalo ,myslím že tam fungujeme všeci normálně .nemám za potřebí se zněkým hadat jak male decko ale prostě jak mi to řikala tak me to naštvalo nic víc ...Před 3 hodinamiQwak Honzapresne to sem si doted myslel taky.. ze tu je fajn kolektiv.. super šef .. jenom ty prachy.. ale evidente to tak asi není .. jestli vám neco dalšího vadí tak sem s tím ....Před 3 hodinamiAlena VozníkováMe nic nevadí jen to co mi řekla lucie a asi to vyložila tak že s komedie udelala divadlo ..ja nemám s tebou jinak problem ....Před 3 hodinamiQwak Honza... paráda tak až příšte lucinka bude neco povídat.. tak bych byl rád u toho .. nic jdu dělat ten sklad.. tka ahoj..Před 3 hodinamiAlena Vozníkováhoj.neymyslnesmy sl.piča.18:17ahoj tady Lucie hele jako já jen k tomu dnešku,jako sory,ale taky mě to prostě nasralo .ahoj tady Lucie hele jako já jen k tomu dnešku,jako sory,ale taky mě to prostě nasralo .nevím co te nasralo?. to že vám "sleduju"? nevím jak si na to přišla. navíc že nechci makat? to že sem si to nechal na dyl znamená že nic nedělam? a spoustu dalších vecí?.. zbytečný halo koukám .. ale tak aspon vím jak mě bereš a podle toho se zařídímahoj tady Lucie hele jako já jen k tomu dnešku,jako sory,ale taky mě to prostě nasralo .nevím co te nasralo?. to že vám "sleduju"? nevím jak si na to přišla. navíc že nechci makat? to že sem si to nechal na dyl znamená že nic nedělam? a spoustu dalších vecí?.. zbytečný halo koukám .. ale tak aspon vím jak mě bereš a podle toho se zařídím.jo to jak ses povyšoval třeba...a to že nechceš makat sem nebyla sama kdo si to mysloí ale to je jedno nvm jaké další věci máš na mysli no ale budiž a to že nás sleduješ sem slyšela ale to neva.ale to jsou všechno kraviny.. nad nikým se nepovyšuju a jestli ty nepoznáš že si s tebe dělám srandu v tomhle smyslu tak za to vazne nemuzu... a hlavně že vy všichni makáte jak šrouby.. a já sem ten špatnej co NIC neděla... hezký.. za další ty kamery vaše kamery to je vysměch .. važne si nemysli že potřebuju někoho sledovat.-. je mi to težce u řiti kdo co .. asi řeknem šefovi at zmeni zase heslo at mají dušičky pokoj....hele mě to je jako fakt vše u řiti já ti k tomu řekla svoje .jasne u řiti .. a pak mi alena píše romány ,,,fakt si me nasrala lucko nechci to řešit.no mě taky toho docela nasralo pár věcí no pokud vím dělá nás tu víctakže fajn budeme se na sebe tvářit jak kyselý prdele jo .no.. s martinem a toničkou jsem snad za dobře .to já nevimjo a pokud to byla sranda tak tě to nemuseloo naštvat ne a stačilo jen říct.? .pokud máš čistý svědomí tak heslo měnit nemusíš,jestli jdeš za šefem bonzovat tak hodně štěstí papa jo a to povišování trošku trapná sranda víc s stebou řešit nebudu měj se pa .já nevím co si furt myslíš? ty si fakt myslíš že na vás koukám? .. proč ? jeden duvod.. tady je nekdo lehce panaroidní .. a co se týče tý srandy.. neboj už to bude jen čistě pracovní vztah .. at je to OK.víš co já kamery opravdu neřeším a nebudu to už ani víc řešitměj se musim jít tak ahoj.





jo to jak ses povyšoval třeba...a to že nechceš makat sem nebyla sama kdo si to mysloí ale to je jedno nvm jaké další věci máš na mysli no ale budiž a to že nás sleduješ sem slyšela ale to neva.







ale to jsou všechno kraviny.. nad nikým se nepovyšuju a jestli ty nepoznáš že si s tebe dělám srandu v tomhle smyslu tak za to vazne nemuzu... a hlavně že vy všichni makáte jak šrouby.. a já sem ten špatnej co NIC neděla... hezký.. za další ty kamery vaše kamery to je vysměch .. važne si nemysli že potřebuju někoho sledovat.-. je mi to težce u řiti kdo co .. asi řeknem šefovi at zmeni zase heslo at mají dušičky pokoj....







hele mě to je jako fakt vše u řiti já ti k tomu řekla svoje .







jasne u řiti .. a pak mi alena píše romány ,,,fakt si me nasrala lucko nechci to řešit.







no mě taky toho docela nasralo pár věcí no pokud vím dělá nás tu víctakže fajn budeme se na sebe tvářit jak kyselý prdele jo .







no.. s martinem a toničkou jsem snad za dobře .







to já nevimjo a pokud to byla sranda tak tě to nemuseloo naštvat ne a stačilo jen říct.







? .







pokud máš čistý svědomí tak heslo měnit nemusíš,jestli jdeš za šefem bonzovat tak hodně štěstí papa jo a to povišování trošku trapná sranda víc s stebou řešit nebudu měj se pa .







já nevím co si furt myslíš? ty si fakt myslíš že na vás koukám? .. proč ? jeden duvod.. tady je nekdo lehce panaroidní .. a co se týče tý srandy.. neboj už to bude jen čistě pracovní vztah .. at je to OK.







víš co já kamery opravdu neřeším a nebudu to už ani víc řešitměj se musim jít tak ahoj.
00:25:15
31.01.2012
ondie
vono to stejně nakonec vyšumí
00:23:03
31.01.2012
ondie
-> Tuner#2: Nechci tě kopat.

Já sem jen vyjevil podivení,že tě to třeba pořád baví,se tady s někým furt dohadovat,přesvědčovat,vy světlovat,obhajovat (kor když se to buď v 80% mine účinkem anebo dojde k měření samctví)...proto sem mluvil o tý nudě v životě,že ti na to prostě asi zbejvá čas,anebo že si ochoten ho k tomu uvolnit...nemělo to vyznít osobně,jak sis kupodivu vyložil..

Ale pravda je,že to taky neni jen o tobě...krkavců je tu dost.

Co tak zkusit hodit se víc do klidu? (bez potřeby satisfakce,atd..)
12:20:55
25.01.2012
1560 - zrušená registrace
-> Tuner#2:

Já to myslel spíš tak obecně, ne, že zrovna ty to tak chceš. Ale s mnohým z toho, co jsem psal, se setkávám na různých DF, dovolil jsem si to tedy i zde nějak shrnout.
10:24:39
25.01.2012
m8rinek
Že Vás to baví, vždyť je to pořád totéž dokola :/.
10:21:05
25.01.2012
Tuner#2 - zrušená registrace
-> 1560 25.01.12 10:09:43: Ne na takovém fóru bych rozhodně nebyl a nemám rád, když se něčí názor smaže ať je jakýkoliv...
10:20:47
25.01.2012
Fávo forever
-> Tuner#2: Byl jsem to já, jen to řekni 3 A do teď se mi nedostalo odpovědi, proč mě spojuješ s koncem Favo webu a krachem Felda klubu, vždyť já tam ani nikdy nebyl registrovanej 3 Chlapče musím si rejpnout tak, jak jsi to dělal ty.. CO TO HULÍŠ ZA MATERIÁL??
10:09:43
25.01.2012
1560 - zrušená registrace
-> Tuner#2:

Ty články, no, pořád si myslím, že je to škoda. A k obohacování fóra, bylo by pěkné, kdyby moderátoři řešili každý menší prohřešek, každé odchylení od spisovné češtiny, každou špatnou kartu, každé zbytečné téma, dávat bany za špatné názory... Kdyby se striktně dodržovaly všechny příspěvky, nezakládali se nové zbytečné, každý vyhledával, než založí, pokud nebude mít příspěvek určitou hodnotu, tak smazat...



Jenže na takovém fóru by bylo velmi málo lidí, možná bys tam byl i sám.
07:35:13
25.01.2012
Tuner#2 - zrušená registrace
-> ondie 25.01.12 01:19:27: Zajímavé, že když tu diskutuje m8 na celou stránku, nikdo to nekomentuje navážením se do něj, ale jakmile se sem přesunou dva posty od T#2 tak si hned zas ondie musí přijít kopnout 41 71



Do mého života se neser, myslím že poslední dva roky rozhodně není nudný a nebyl ani před tím i když to bylo méně hektické. Co se obohacování fóra týče, na to už dávno kašlu...



- články jsem smazal

- fotogalerie taky

- do fóra píšu samé nesmysli jak mě napsal včera jeden člen. Jen doufám, že rady pro kluky jako Shackall a zapojení rádia, FORM a hifi, nastavení oken v tuning domu apod. pořád berou jinak nezaslepeni obecnou náladou na fóru...
upraveno 2x, naposled 25.01.2012 07:41:47
01:19:27
25.01.2012
ondie
-> Tuner#2: čoveče..ty musíš mít fakt asi hodně nudnej život,že tě nutí se na tom internetu tak realizovat.. 71

Někdy si u tebe řikám,jestli se ti to obohacování fora trochu nevymklo.
19:42:28
24.01.2012
su.tech – nezodpovědný hajzlík
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> Tuner#2: Ne to neděláš pro mě, ale kluci budou mít co pít na sraze... 3
19:41:18
24.01.2012
su.tech – nezodpovědný hajzlík
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> Nwkt: A co teď - zjevná urážka a nic? nebudem to řešit, velký tuner zase začne mít pocit, že může všechno? Pak se divte že vám tady pak diktuje pravidla co máte jak dělat... 3
19:41:07
24.01.2012
Fávo forever
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> Tuner#2: Seš ubohej.. 41 41 41
19:40:43
24.01.2012
su.tech – nezodpovědný hajzlík
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> Tuner#2: Super, ani tohle jsi nedokázal napsat na porvé... o čem to asi svědčí... ?
19:38:45
24.01.2012
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> su.tech 24.01.12 19:33:21: Když já nemám reagovat na tebe, tak si mě laskavě gumo neber do huby...



Co se týče editu, tak příspěvek si opravuju po sobě až po vložení. Vložím vidím chybu, opravím. Pokud soutěžíš (navíc o Pepsi?) v tom kolikrát zedituju post, tak to už je fakt na Chocholouška... Měl by ses léčit...



P.S. Abych nezklamal, Pepsi byla s malým P asi jsem moc krátce podržel shift a pro radost dám ještě jednu editaci ať máš co pít, pokud ten patok je vůbec pití...
upraveno 3x, naposled 24.01.2012 19:40:34
19:35:49
24.01.2012
su.tech – nezodpovědný hajzlík
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> Nwkt: Zajímavé... a co pro to uděláte vy? když mě uráží on tak to je OK. A když já jednou z prdele napíšu tunerátor tak se z toho najednou poserem?
19:35:03
24.01.2012
Nwkt
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> su.tech: Nejlepší když na sebe nebudete reagovat vzájemně
19:33:21
24.01.2012
su.tech – nezodpovědný hajzlík
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> Tuner#2: Honzo, kolikrát se budeš utvrzovat v názoru na "gumu" kterou vlastně vůbec neznáš a nic o mě nevíš? Už jsem to slyšel mockrát tak nevím proč se pořád opakuješ. Je to dosti nudné. Neobtěžuj, nereaguj na mě a přispívej do všech témat a rozdávej rady jako například v HDD kdy kluci daly své rady a ty jsi dal vlastně stejnou. 3 No asi potřebuješ být všude vidět a všemu rozumět, ale to je tvoje věc mě to nezajímá. Mimochodem díky tobě jsem vyhrál už asi 6 velkých Pepsi. Ptáš se jak je to možné? za tvé příspěvky. 3 Ne za to že přispíváš, ale za to že nikdy nedokážeš napsat příspěvek napoprvé a vždy máš minimálně 2 edity... 3 asi je vždycky potřebuješ ještě trochu vylepšit. Každopádně díky. 4 3
18:26:25
24.01.2012
Tuner#2 - zrušená registrace
Přesunuto z tématu M O R A V S K O S L E Z S K Y...

-> su.tech: To jsi se zas předvedl...



Napřed v pohofestu před týdnem a dneska v obnově dat HDD. Sice můj koment na to cos napsal někdo smazal stejně jako ten tvůj post, ale jen jsi mě utvrdil v názoru na tebe 71 78
10:28:23
24.01.2012
King
auta.petr 22.01.12 22:14:36 napsal:

→ m8rinek: 3 Seš úsměvnej, ale omlouvá tě tvůj

věk, třeba jednou zmoudříš…doufejme 3


Hmm, to už tady dlouho nebylo! :)
22:39:38
22.01.2012
Uvědomujete siauta.petr 22.01.12 22:14:36 napsal:

→ m8rinek: 3 Seš úsměvnej, ale omlouvá tě tvůj

věk, třeba jednou zmoudříš…doufejme 3




Uvědomujete si, že se tu nehádáte 1 už skoro pět hodin?6
22:39:24
22.01.2012
palasske
-> auta.petr: na věku pokaždé nezáleží4
22:14:36
22.01.2012
auta.petr
-> m8rinek: 3 Seš úsměvnej, ale omlouvá tě tvůj věk, třeba jednou zmoudříš....doufejme 3
21:55:05
22.01.2012
m8rinek
-> auta.petr: Tebe evidentně baví prudit, viď?
21:14:16
22.01.2012
auta.petr
-> m8rinek: Myslím si, že to přesunuli kvůli těm tvým chytrým řečem, už to nemohli číst, takhle je to správně, ne? To je tvoje politika, co si myslím já, to je správně, že?
21:08:03
22.01.2012
m8rinek
-> auta.petr: evidentně to někdo přesunul, nevěde...
20:55:23
22.01.2012
auta.petr
-> m8rinek: Podle čeho tak soudíš vševěde?
20:53:59
22.01.2012
m8rinek
-> auta.petr: evidentně si opak myslí i někdo z moderátorů :D.
20:52:25
22.01.2012
auta.petr
m8rinek 22.01.12 20:04:07 napsal:

Přesunuto z tématu Zajímavé zboží nejen z aukra

→ auta.petr: dotyčnej se pouze spletl a sám bral inzerát

jako dobrej fór, zatimco ty tu rozvádíš zbytečnou debatu.
Mám kupodivu stejnej názor jako ty, debata s tebou je zbytečně promrhanej čas chlapče....
20:51:53
22.01.2012
m8rinek
-> Jožynek : asi nejjednoduší cesta jak to odepsat ;).
20:50:50
22.01.2012
castrol
-> Jožynek : tiez sa cudujem preco to je v hadkach 36
20:47:07
22.01.2012
Jožynek
-> m8rinek: A koho to napadlo dať do hádok? Tak je to už fakt úplne mimo mísu...ale veď VIRT, tak ma to vôbec neprekvapuje...3
20:26:23
22.01.2012
m8rinek
-> Jožynek : moderátoři to měli přesunout do vtipů, jenže než to stihli, někdo se toho chytl jak hovno košile ;).
20:25:06
22.01.2012
Jožynek
Presne tak, dal so to sem zo srandy - žartu, ale asi to niektorý ľudia nepochopili, a to že to mal malo ísť miesto zaujímavého do luxusného, no bože moj, tak ma to momentálne nenapadlo, ale tak aspoň tu sú príspevky a debata o hovne, ktorá len zaberá miesto, presúvajte si to kam chcete, alebo to kľudne aj zmažte, mne je to fuk. Howgh.6
20:05:43
22.01.2012
j_j
Přesunuto z tématu Zajímavé zboží nejen z aukra ...

-> auta.petr: mám stejnej názor jako Petr.
20:05:28
22.01.2012
castrol
Přesunuto z tématu Zajímavé zboží nejen z aukra ...

-> auta.petr: preto je tu vzdy niekto kto sa ozve aby sa to premiestnilo kam to patri a hawk
20:04:46
22.01.2012
auta.petr
Přesunuto z tématu Zajímavé zboží nejen z aukra ...

-> m8rinek: Co, vadí ti snad, že jsem napsal pravdu?? Myslím, že stejnej názor má určitě víc lidí tady, že jsou malichernosti, na které ty nemusíš neustále upozorňovat, protože je to zbytečné. A za názor, který mám si nemyslím, že by bylo potřeba sjednávat nějakou nápravu..4
20:04:07
22.01.2012
m8rinek
Přesunuto z tématu Zajímavé zboží nejen z aukra ...

-> auta.petr: dotyčnej se pouze spletl a sám bral inzerát jako dobrej fór, zatimco ty tu rozvádíš zbytečnou debatu.
20:02:17
22.01.2012
auta.petr
Přesunuto z tématu Zajímavé zboží nejen z aukra ...

-> castrol: Já si nemyslím, že je tu takovej bordel, když to téma je k věci a ten dotyčnej je přesvědčenej, že to tam patří, tak je těžko to hodnotit, když je to k tématu. Jasně, že když někdo napíše, že prodá stovku a dá to do sekce třeba motoru, tak je to něco jiného. Naopak mi přijde zbytečné připisovat svůj soukromej názor, že to tam nepatří.4
20:00:07
22.01.2012
m8rinek
Přesunuto z tématu Zajímavé zboží nejen z aukra ...

-> auta.petr: zamysli se nad tim co píšeš...



Prosim moderátory, aby zjednali nápravu...
upraveno 1x, naposled 22.01.2012 20:00:24
Extreme Tyres