Felicia - svazky mimořádky

prohledat
6 příspěvků (zobrazeno 1 až 6) od 11.12.2022 do 12.01.2023, založil/a Borderer
řadit dle data
08:14:33
12.01.2023
Borderer
-> Lamac: Jak moc ses o to zajímal? Včera večer jsem koukal na motor el. okna k feldě a zaujal mne velký počet pinů jdoucích z jednotky. Nedala by se z toho dostat nějaká zajímavá funkce? Třeba dotažení oken při zamknutí atd?

-> isti: Není, liší se to dle výbav. Základní elektroinstalace "LX" neměla na hlavním svazku ani konektor pro připojení základní mimořádky - el. zrcátka a centrál nebo airbagů.
Jakmile byla v autě nějaká příplatková výbava (stačilo cokoliv), už se dával "GLX" svazek, který obsahoval výše zmíněné. K tomu se pak dle výbav přidávaly požadované svazky. Klidně i smotaný v jeden celek, ale fyzicky jsou zvlášť a jedinou výjimku tvoří centrál + el. zrcátka. Kdo měl v autě jedno z toho, měl přípravu pod palubkou i pro to druhé. Jinak audio, výhřev sedaček, el. okna, airbagy, ABS jsou zvlášť.
20:59:41
19.12.2022
isti
Chápem to dobre že v každej felicii je káblovačka rovnaká s prípravou na všetko možné?(elektr okná,zrkadlá centrál atď)
Ak chcem zachrániť kábeláž pre okná a zrkadlá z vraku čo všetko musím rozobrať?Kde sú spoje u palubovky?
17:44:59
11.12.2022
Lamac
Nie, tam by to malo byť všetko univerzál.
16:41:34
11.12.2022
Borderer
Perfektní. Tedy propojení mezi hlavním svazkem a mimořádkou by se dle výbavy lišit nemělo.
14:56:26
11.12.2022
Lamac
Malo by to byť na snímanie otvorených dverí. V origináli nezapojené. Zapojením (na spínač dverí) sa pri otvorených dverách blokne zatváranie skla (aby niekomu neprivrelo pazúry)
14:25:59
11.12.2022
Borderer
Zdravím,
měl bych prosbu ohledně propojení svazku mimořádky do hlavního el. svazku.

Měním svazek centrál/zrcátka za centrál/zrcátka/el.okna/v ýhřev a zaskočilo mne propojení do hlavního kabelového svazku.
Hlavní kabelový svazek má obsazené piny 1 - 5 - zbytek nic. Zatímco svazek mimořádky piny 1-5 (to sedí), 6-7 neobsazeno, 8 (????), 9-10 (příprava na dálkovej centrál).

Sedmička by měla být kostra dle schémat, ale ani jeden svazek ji nemá. Předpokládám, že je místo toho stranou vyvedené očko.

Netuší někdo, k čemu ta pozice 8 slouží? Jsou to dva dráty hnědá/bílá vedoucí do el. oken. Bohužel se mi to nepovedlo dohledat ve schématech.

Původní svazek měl obsazené piny 1-5, 6-8 neobsazeno, 9-10 (příprava na dálkovej centrál).
Extreme Tyres