Tcip4

prohledat
9 příspěvků (zobrazeno 1 až 9) od 20.03.2021 do 10.04.2021, založil/a Lamac
řadit dle data
22:39:42
10.04.2021
Lamac
Do pôvodnej inštalácie auta je zapojené iba napájanie, kostra a otáčkomer. Celý káblový zväzok je priamo od výrobcu, vrátane konektorov na hall a lištu, a je tam ešte pripojenie na snímač polohy klapky v karburátore, ale to momentálne nieje zapojené (a vypnuté v nastavení).
22:28:54
10.04.2021
Vrba
-> Lamac: Jeste je teda vhodne upresnit to zapojeni,ktere uvadis, ze "je pořešené". Pořešené jak,kdyz to vlastne nefunguje? Jake je blokové schéma s původní instalací vozu? Jaké komponenty jsou použity pro elektroinstalaci?Dá se to zapojit více způsoby a ne všechny jsou bezproblémové. Proto bych si nebyl tak jistý, zda zrovna rady nemáš chybu.
21:58:06
10.04.2021
Vrba
-> Lamac: ano, od vyrobce info nedostaneš. Možná při standartním použití v motocyklu, ale v teto konfiguraci bylo vše odkázané na vlastní vývoj, při kterem se semtam i něco zničilo. Pro ty, kteří nemají potřebné znalosti a zkušenosti nabízí montáž ve svoji odborne dilně a nebo mají distributory, kteří odborné montáže provádí, někteří i do aut. Zkus v pondeli zavolat, třeba příjdem na to, kde je chyba. Pravděpodobně se bude jednat o nevhodné zapojení způsobující rušení.
upraveno 1x, naposled 10.04.2021 22:02:38
21:08:37
10.04.2021
Lamac
Nikdy som nemal problém za info zaplatiť. Bral som to priamo od výrobcu, rovno pre lištu a felda motor, lenže tam je ochota na niečo odpovedať či ešte nedajbože poradiť totálne mizerná.
Môj problém je v tom, že mi to nabehne, pobeží 5-20 sekúnd a zdochne. Nechcem ani nastavenie predstihu, ani zapojenia elektriky, tieto veci mám poriešené. Len nastavenie budenia lišty a prípadné skontrolovanie nastavenia pre zotrvák, pretože niektoré pojmy v programe niesú definované ani v dodávanej dokumentácii.
20:53:44
10.04.2021
Vrba
-> Lamac: a co čekáš? Mužeš si koupit zařízení,ktere je určeno pro motorku a pak dělat půl roku svůj vývoj jak to našroubit a odladit do auta. A nebo si přidat pár kaček a koupit si to už upravené a vychytané od distributora,který to má jako sadu pro montáž do vozu s garancí funkce. Předpokládám, že obecné schéma a obecné nastavení k tomu máš. Zbytek je o tom zkoušení a odlaďování zapojení elektroinstalace a nastavení software. V tom je ta přidaná hodnota, kterou pravděpodobně pokládáš za bezcenou. On ten vývoj taky něco stojí.

Jelikož nikdo neví,jak to máš provedené, tak jsou tři obecné důvody, proč to nefunguje. Bud je to špatně a nebo nevhodně zapojené , nebo je to špatně nastavené a nebo už je některý z komponentů spálený. Víc Ti asi nikdo neporadí, aniž by to měl před sebou a případnou chybu tak mohl najít.
upraveno 1x, naposled 10.04.2021 21:12:40
22:12:34
08.04.2021
Lamac
Tak vzhľadom na žabomyšie vojny nemenovaných tunajších členov, a asi aj vzhľadom na to, že som si dovolil dané zariadenie zakúpiť (vo variante podľa svojich predstáv) priamo u výrobcu a nie podľa predstavy dodávateľov, ladičov a motorárov z tohto fóra, mi poradené nakoniec nič zmysluplné dokopy nebolo. Tak asi preto asi všetky dotazy na túto tému končia odporúčaním typu" mal si si to objednať u xyz".
upraveno 1x, naposled 10.04.2021 00:07:43
18:41:33
22.03.2021
Lamac
Jednotka značená TCIP4 1HALL 2IND 2SPA, 2CHv88, objednaná práve pre tento setup od ignitechu.
05:40:38
22.03.2021
Vrba
Máš vůbec jednotku ve správné modifikaci pro tuto aplikaci? Podle toho, na co se ptáš o tom lehce pochybuju. Ono totiž těch jednotek existuje minimálně 5 různých provedení, vzàjemně nekompatibilních.
16:19:44
20.03.2021
Lamac
Nazdar, potrebujem poradiť od znalých s nastavením programovateľného zapaľovania, na favo motor, snímanie na zotrváku, zapaľovacia lišta
Zotrvák z feldy MPI, takže minimálny predstih musí byť 6°
Neviem ale aké nastaviť budenie pre lištu, na výber je krátke, dlhé, manuál , auto a tie parametre okolo toho, nejak mi to nechce fungovať
Zotrvák je samozrejme nasadený správne
Díky za každú radu.
upraveno 1x, naposled 20.03.2021 16:21:24
Extreme Tyres