Jak zapnout hlavní světla bez obrysových Fel.

prohledat
4 příspěvků (zobrazeno 1 až 4) od 25.11.2019 do 07.12.2019, založil/a Cumper
řadit dle data
19:30:23
07.12.2019
Tomaso435
-> Cumper: no s tím potom uděláš to že vemeš od altíku D+ a skrze relé napojíš na tento kabel k potkávačkám, = po startu a zahájení dobíjení se sami sepnou potkávací vlákna. vypínačem k tomu přidáš zbytek auta :)
22:12:01
25.11.2019
Cumper
-> Tomaso435: Ok a co s tím kabelem potom dál? :-D Potřebuju zjistit čím je udělaný to, že potkávačky nejdou bez obrysovek zapnout a udělat to tak aby zaplnout šly :-)
Jo čudlik světel mi svítí po zapnutí klíčku, ale zbytek tlačítek už ne a o ty mi jde, + parkovačky vepředu, osvětlení spz atd, ono je toho ve finále docela dost
upraveno 1x, naposled 25.11.2019 22:12:43
21:32:38
25.11.2019
Tomaso435
když vyndáš kastlík ... vede tam kabeláž, tak pak už je to jen na zjištění, kterej kábl vede k těm potkávačkám :))) takhle jsem to měl ve fávu udělaný. jinak nevim jak tobě ale mě svítí vypínač světel u feldy pořád :)
21:28:58
25.11.2019
Cumper
Ahoj, dá se u felicie nějak udělat aby šly zapnout čistě jen potkávací světla, bez obrysovek?
Chtěl bych to používat přes den, ať se mi zbytečně nevyhřejvají čudlíky v palubce atd..Legálnost neřeším, policajt pozná houby že vzadu to nesvítí a účel to splňuje.
Ledky nechci, nelíbí se mi na felicii a mlhovky rušit taky nechci.
Mám to takhle u Formana, akorát tam bylo od předchozího majitele už přidaný relé na automatický rozsvícení po nastartování a já z něj akorát odpojil jeden kabel co spínal obrysovky.
Ideálně bych chtěl udělat něco abych zmáčknul čudlík potkávacích světel a rozsvítily se bez nutnosti zapnutých obrysovek...
Díky!
Extreme Tyres