Felicia tikanie rele R5

prohledat
8 příspěvků (zobrazeno 1 až 8) od 20.10.2018 do 20.10.2018, založil/a Axolotl
řadit dle data
10:46:30
20.10.2018
Axolotl
Ďakujem všetkým pekne za odpovede :) to som veľmi rád že je to len toto a nemusím sa v tom vŕtať. Skúsim ale spraviť presne to čo mi hovoríte, a zistiť koľko to žerie len tak. Ešte raz ďakujem
10:44:24
20.10.2018
Axolotl
Takéto rádio tam mám
zvětšit Felicia tikanie rele R5 - obrázek od Axolotl vložen 20.10.2018 10:44:24
10:43:28
20.10.2018
Tomaso435
-> Axolotl: tikat v relé začne pro neodstatek proudu pač je baterka KO ...
tak jestli jezdíš jako kolega cukání po městě 500m - 3km a mezi tim si 12x nastartuješ protože obchod, pošta, uřad... tak se asi nedivim že to nestíhá dobíjet. máš multimetr? propoj si jeden kontakt baterie s ampermetrem na tom at vidíš kolik auto žere když stojí...
10:42:46
20.10.2018
suri
-> Axolotl: pretože ho síce zopne ale je slabá baterka aby ho roztočila
10:40:08
20.10.2018
Axolotl
Rádio je nejaká sériovka, mám ten model s 50kW motorom s elektrickými zrkadlami. Ledky nemám nikde, všade sú pôvodné žiarovky. Alarm či tam je netuším, ale ak hej tak ho asi odpojím ak nájdem postup ako na to. Alternátor dobíja ako ďábel, vždy vedel dobiť po roztlačení starú baterku natoľko, že pri ďalšom štartovaní naštartovala z baterky. Trasy nejazdím vôbec nejaké dlhé, skôr by som to dal tak 80:20 pre jazdu len tak po meste vs dlhé trasy po okolí. Skôr ma teda zaujíma to čerpadlo, prečo sa nespustí a miesto toho začne tikať v relé.
10:33:47
20.10.2018
suri
bude to baterkou , na felde moc vecí čo ju vybiju nebude , nejaký čínsky alarm alebo sencor rádio.. dá sa to zistiť ľahko
10:33:33
20.10.2018
Tomaso435
a copak tam mšá za rádio?
kdepak máš všude ledky místo žárovek ?
máš v autě alarm?
když jedeš, alternátor dobře dobíjí?
jak dlouhý trasy jezdíš?
10:29:06
20.10.2018
Axolotl
Zdravím,
včera sa mi stala nasledujúca porucha, chcel som naštartovať na felicii, no po rozsvietení kontroliek som nepočul obvyklý zvuk hučania palivového čerpadla, ale začalo niečo veľmi rýchlo tikať, neskôr postupným vyberaním relé som zistil že to je relé R5 čo má riešiť niečo so vstrekovanim paliva. Felicia samozrejme nenaštartovala. Ja keďže som veľmi veľmi chcel ísť som ju skúsil roztlačiť, no aj tak sa nič nestalo. Nedávno, možno mesiac-dva dozadu som dával novú baterku, lebo stará bola stále vybitá, tak som kúpil novú Vartu, a včera bola vybitá aj tá, lebo centrál mi len tak lenivo otvoril, a kontrolky svietili tak chabo. Môže byť chyba len v slabej baterke? So starou baterkou sa dala ale roztlačiť vždy keď kontrolky svietili aspoň trochu. Moja otázka teda je, neviete o nejakom kurvítku ktoré tam môže byť a niečo robiť čo mi stále vybíja baterku? A čo môže byť s tým palivovým čerpadlom, je to iba baterkou? alebo mám hľadať nové čerpadlo? Relé asi pokazené nebude, lebo potom som tam prehodil nejaké iné, a zase v ňom tikalo
Extreme Tyres