skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Servo z 1.3 felicie komplet za 2500,
řadit dle data
09:17:06
04.04.2009
04.04.2009

felda1,6
se vším všudy co je potřeba pro zástavbu
07:25:23
06.04.2009
06.04.2009

felda1,6
up
09:05:52
06.04.2009
06.04.2009

okej1
servo znamena posilovac? omlouvam se za OT, ale tohle mi uz dlouho vrta hlavou a nikdy jsem se to nikde nedocetl

09:32:34
06.04.2009
06.04.2009

petr s
-> okej1: Ano servo je posilovač
09:56:21
16.04.2009
16.04.2009

felda1,6
up
21:13:55
16.04.2009
16.04.2009

Milan 136
-> felda1,6: je v te ceně zahrnutý o alternátor a řemenice atd co je tedy třeba? co hřeben? neteče někde? nebo takhle kolik to má alespo'n přibližně najeto? díky za odpověď, mám vážný zájem
23:16:59
16.04.2009
16.04.2009

sejdir
Mam taky vazny zajem.

06:48:52
17.04.2009
17.04.2009

felda1,6
v ceně je hřeben, který neteče, servopumpa, hadice,držák alternátoru napínák řemene,nádoba.... tedy, bez alternátoru(který mám- není součástí ceny)... naj. 79tis a není to z bouračky
10:05:51
17.04.2009
17.04.2009

Vici
a co by to stalo s alternatorem, remenici na kliku, s vodni trubkou od chladice k vodni pumpe, tyc rizeni, pruchodka kastli.. nemuzu si ted z hlavy vzpomenout co se este lisi...
10:22:46
17.04.2009
17.04.2009

felda1,6
tak tedy.... komplet co jsem psal, plus řemenici kliky, altík,trubku za 3000,-, nebo kdo dá víc. NEMÁM průchdku kastlí,a tyč řízení
22:23:21
17.04.2009
17.04.2009

felda1,6
ale možná že i to najdu
21:36:34
19.04.2009
19.04.2009

Milan 136
-> felda1,6: -> Vici: myslíte že je ta tyč jiná? já netuším. viděl jsem 1.3 se servem párkrát a nezkoumal jsem to důkladně.
jinak jestli bys to dohledal a bylo by to opravdu komplet tak to beru.
jinak jestli bys to dohledal a bylo by to opravdu komplet tak to beru.
11:53:04
20.04.2009
20.04.2009

Vici
jo tyc je jina... ma jiny spodni dil - hridel z prevodky rizeni u serva ma jiny tisicihran nez na rizeni bez serva.. cili puvodni tyc bys na ten tisicihran nenasadil.. taky je jina pruchodka kastli v miste kde jde ta hridel z prevodky do interieru.. je to takovy kus plech, prisroubovany 4 sroubama...
11:55:03
20.04.2009
20.04.2009

Vici
-> Milan 136: to mas do feldy nebo facka? jde to jen do zesilene kastle feldy.... starou feldi kastli nebo facko bys asi musel nejak upravit prave v miste kde prochazi hridel z prevodky rizeni do intereru (nemaj tam vymenitelnou pruchodku ale jen diru do kary..)
11:56:31
20.04.2009
20.04.2009

Vici
nova ta pruchodka = 97kč + tesneni 57kč cili zadna hruza
20:27:00
20.04.2009
20.04.2009

Milan 136
-> Vici: do feldy 2000 takže pohoda...
to mě napadlo ten tisícihran...
-> felda1,6: tak jak?:)
to mě napadlo ten tisícihran...
-> felda1,6: tak jak?:)
16:11:21
11.05.2009
11.05.2009

Ksanda
Je to jeste ???
17:51:20
11.05.2009
11.05.2009

Ksanda
Neni treba jeste i remenici na vodni pumpu ?? Klasika je na 4 drazkovy remen a to ma 6 drazek ??
