Facebook stránky Skoda Rapid 130

prohledat
60 příspěvků (zobrazeno 51 až 60) od 26.01.2014 do 27.01.2014, založil/a Tuner#2 - zrušená registrace

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Vyřešeno, dotyčný se omluvil a můj postoj najdete zde: 10:34:30 dne 27.1.2014

Zastavil:Tuner#2 - zrušená registrace

řadit dle data
15:57:31
26.01.2014
haso
-> Nwkt: no ako si to vylozis, on to nasiel na nete a dalej to siril...a to je tam presne napisane...
15:55:50
26.01.2014
Nwkt
-> haso: S tím ale není problém
15:53:25
26.01.2014
haso
a povie ti toto:



Súhlas autora sa nevyžaduje na



a) vyhotovenie rozmnoženiny diela zverejneného v novinách alebo v inom informačnom prostriedku o aktuálnych udalostiach alebo témach hospodárskeho, politického alebo iného spoločenského charakteru a na verejný prenos s takýmto obsahom
15:09:41
26.01.2014
Kuladmin
Njn klasika nikdo neresi autorsky zakony - se nediv ze to nedokaze pochopit nactilety kdyz to nechapou ani my kolegove v praci, kteri jsou nekteri i vyrazne starsi nez ja. Si myslej ze si z netu mohou vzit jakykoliv obrazek - ze je volne pristupny kdyz ho tam autor dal tak co by, volne sirit a klidne upravovat a pouzit i v pracich, ktere jsou pak pro vyuku zaku ale hlavne jako prace placeny v urcitem projektu.

Ja to treba resil tak ze co slo jsem si nafotil sam a pak jsem mel po problemu a nemusel jsem resit svoleni autoru a citovat zdroje z volne pristupnych galerii.

To jen tak jako vsuvka jinak souhlas - kdyby to blbec/i dal/i alespon v originale a nepredelaval/i to a neprohlasoval/i za sve tak pak klidne.
15:01:09
26.01.2014
Nwkt
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : No to potunil taky nějakým pseudo hdr, že to bylo jak vyblitý. A tvoje fotka Zekeho z G&R srazu tam byla určitě
14:58:42
26.01.2014
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Nwkt: Já myslel jako že nějak potuní obrázek a tak... Nj, taky mě sere, když někdo cizí fotky vydává za svoje.

A to je ta FB stránka jak tam byl Zekeho Rapid (po GO i před koupí)?
14:57:01
26.01.2014
MATTESS
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : třeba mojí fotku zadních sedadel upravit tak, že vypadala jak focená kalkulačkou a ještě debilem. Hlavně fotky prasil HDR
14:56:28
26.01.2014
Nwkt
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Vymaže logo virtu a podpis autora. Pak ještě drze napíše, že to jsou jeho fotky. Jako tohle mě taky nadzvedlo ze židle, než jsem na to stačil reagovat tak příspěvěk smazanej a stránka za chvíli taky.



No každopádně facebook si to archivuje, takže není problém to dohledat i s přístupama že.
14:54:08
26.01.2014
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
V čem spočívalo to " dost zásadně je upraví"?
14:29:35
26.01.2014
Tuner#2 - zrušená registrace
Narazil jsem opět na fenomén dnešní mládežnické doby...



Nějaký adolescent založí na facebooku stránku o nějakém tématu (zde se jednalo o název SKODA RAPID 130) a začne tam vlkádat fotky poscháněné z netu a lidi mu to lajkujou a komentujou jak je dané auto pěkné/ošklivé. Pokud se tam objeví moje fotka, nemám s tím problém a jsem naopak potěšený, když se případně líbí.



Až sem potud by to bylo v cajku, ale pak se najde někdo kdo stahuje fotky z virtu, eventuelně z mé galerie a dost zásadně je upraví a navíc udělá ořez aby nebyl vidět autor. Zde se už jedná o hrubé narušení autorských práv a rozhodl jsem se, že to tentokrát jen tak nenechám.



Stránky jsem nahlásil, sepsal jsem stížnost na facebook a doufám, že se dopracuju ke jménu autora stránek, které mezitím smazal. Mám všechny print screeny fotografií a i naší diskuze, kde místo omluvy když jsem jen slušně upozornil přišli nadávky. Kdyby jednal slušně, byl jsem to ochoten řešit klasicky domluvou, ale tohle ve mě uvařilo krev.



Pokud máte z výše uvedenou stránkou podobné zkušenosti i Vy, dejte mě prosím přes SZ vědět. Pokud se sejde víc žalob, jen lépe. Měl tam spoustu fotek evidentně postahovaných ze skoda-virt.cz, ale všude chybělo logo a podpisy autorů a mnohdy do fotky i zasáhnul dost otřesným pokusem o HDR.



Ten člověk sem určitě chodí, určitě si to i přečte a já jen dodávám: "Neboj, já to jen tak nenechám, tomu věř!"

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Vyřešeno, dotyčný se omluvil a můj postoj najdete zde: 10:34:30 dne 27.1.2014

Zastavil:Tuner#2 - zrušená registrace

Extreme Tyres