Pohofest 2015

prohledat
692 příspěvků (zobrazeno 1 až 50) od 08.01.2015 do 16.09.2015, založil/a OndraKrupi
řadit dle data
18:12:23
16.09.2015
Vojťas
Váš Youtube neumi pustit zrychlené přehrávání? 40 stačí pustit vhodnou hudbu odjinud a je to uplne akorát 1
06:14:13
16.09.2015
Dušan
-> Tuner#2: 3 vterina slavy, kterou jsem preskocil
06:13:10
16.09.2015
Dušan
-> Jumbo: ano, ta bude na prodej :)
17:56:09
15.09.2015
Jumbo
-> Dušan: Jo vidíš, u mě máš tu KPZ... 4
17:48:32
15.09.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Dušan 15.09.15 17:28:20: Pokud si dobre pamatuju, tak jsi hned na zacatku 4
17:46:17
15.09.2015
OndraKrupi
-> Dušan: tys byl tak moc rychlej, že tě nikdo nestihl natočit3

Jo a ještě máš u mě doma nějaké ocenění tak se pak někdy stav4
17:28:20
15.09.2015
Dušan
ja treba ne ....
09:48:37
15.09.2015
Luky
Délka je opravdu ubíjející, ale zase se tam najde každý, dokonce i já, což je s podivem, v 99% videí nebývám zahrnut 3 8
Řešením by byl kratší akční sestřih, coby prezentace srazu, a druhé video, kde budou naházené jednotlivé záběry za sebou. Nicméně to znamená práci na dvou videích (byť to druhé by asi tak náročné nebylo)
22:18:47
14.09.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> OndraKrupi 14.09.15 18:50:12: Však to bylo psáno lehce s nadsázkou, nemyslím to špatně/zle 4 nicméně délka videa je opravdu odrazující. Pěkná videa třeba z Worthersee, VAG event apod. jsou kolem 10min. a je to tak akorát tak třeba podnět do budoucna. 4
21:57:15
14.09.2015
Eidy
-> OndraKrupi: Byl bych raději za trochu kratší a akčnější sestřih, nicméně i tak se mi to líbí. 4
20:58:13
14.09.2015
castrol
-> OndraKrupi: ja som to skukol cele a serie ma cim dal viac ze sa tam nemozem dostat aspon na kukacku
18:50:12
14.09.2015
OndraKrupi
-> Tuner#2: Honzo, víš že s tebou nemám problém, ale pokud mě nedáš sponzorský dar ve výši nákladů (a věř že je to již pěkná částka) na sraz budu muset (a rád) dělat reklamu firmám, které nás podporují.

Jinak délka je opravdu dlouhá, ale jsem moc rád, že to máme i tak, protože jsem neměl a bohužel nemám čas se tomu 100% věnovat4
16:18:29
14.09.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> OndraKrupi 14.09.15 13:16:22: Reklam na zacatku jak na nove a kdyz se to rozbehlo tak jsem se vsimnul, ze to ma delku jak celovecerni film 9 3 Je asi fajn, ze se tam najde kazdy, ale ja to po trech minutach vypnul 8
13:16:22
14.09.2015
OndraKrupi
ofiko video
Pohofest 2015
20:22:13
06.08.2015
Hurdis
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : To je v pohodě, jen jsem dával do kupy všechny letošní možné záležitosti. Oproti sportovním klubům, hluchoněmým vysokoškolákům, dětským vesničkám, kulturním akcím, festivalům a pečovatelským službám jsou auta stejně v absolutní minoritě.
21:44:55
04.08.2015
OndraKrupi
poukazy do práva plus jsou aktivní. všem co nechali kontakt na sebe jsem poslal nový kód + informace, kdo na sebe nenechal kontakt má smolíka.
00:58:17
01.08.2015
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Hurdis: Já jsem areál obcházel s foťákem ráno, když ještě většina spala a to jsi tam ještě nebyl, bohužel.
20:36:08
31.07.2015
Hurdis
Pro účastníky Pohofestu:
- uvítám Vaše nepublikované foto ze sobotního programu (sraz v areálu, start a průběh slalomu) s Rapidem. Sám jsem si moc foto nepořizoval, vlastně žádnou.
Důvodem je archivace spolufinancování srazu pro finanční úřad. Ať to zahodím do šanonu na dobu prudérně určitou. Díky :-)
09:58:32
16.07.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Martin/125/: uplně zima 5 Myslím,že nebýt tam sprcha a možnost se opláchnout a alespoň ta plachta,tak půlka lidí tam druhý den zkolabovala a bylo po sraze...jako na tak "malou" akci,dá se říct "soukromou" to všechno dopadlo opravdu dobře a ty podmínky byly dost těžký.Cisterna s vodou jako to bývá na velkých akcích v tutom počasí se těžko zařídí,ale zázemí letos opravdu na 1 s hvězdičkou a vše potřebný na místě...jediný,že v neděli odjeli výčepáci,protože vyprodali krám a nechali by nás tam chcípnout 8

Ale být tak o 5°C míň,tak se tam člověk vyřádil,...takle to bylo opravdu pohodový,protože se nic nedělalo a ani nedalo 2
14:03:13
15.07.2015
Martin/125/
Ja nakonec nebyl, nestihl jsem udělat technickou :/ jaky to bylo? Byl velkej hic?
12:07:36
13.07.2015
Vena136 - zrušená registrace
A nějakou tu opravu,aby se člověk na srazu nenudil 3

Já si měnil set-up rozdělovače až po přijetí domů a tak jsem si ujel spokojeně 540km + "zazávodil" s tím,že jsem ani nevěděl,že se mě to muže někde rozpadnout.Hlavně ty otáčky 7000ot + se tomu musely opravdu líbit 2 8 A to jsem měl radost,jak mě to hezky střílí bez toho,aby mě upadával karburátor 3
zvětšit Pohofest 2015 - obrázek od Vena136 - zrušená registrace vložen 13.07.2015 12:07:36
12:04:22
13.07.2015
Vena136 - zrušená registrace
Tak ještě přidám něco "lehčího"...

Lišaj svlačcový odchycený v sobotu večer 5 Docela dlouho jsem ho nikde neviděl.
zvětšit Pohofest 2015 - obrázek od Vena136 - zrušená registrace vložen 13.07.2015 12:04:22
17:51:13
09.07.2015
pavucina
-> Eidy:
Cece jsem premejslel, jestli mam mlcet nebo se ozvat jako potrefená husa...
První víkend o prazdninach navic jeste prodlouzeny o svátky bejvá obsazenej různymi akcemi. A i kdyz to bohuzel driv neslo, tak jsem se dostavil v nedeli ráno, ptz jsem se na sraz tesil, pár lidi chtelo videt auto. Ano prijel jsme hlavne kvuli sprintum to nebudu skrejvat, abych mel nejake to srovnani a myslim ze to celkem slo na to, ze motor mel najeto 1000km, nic moc mapy, gumy na prd=> trakce na prd.
Vyjezd z namesti, auto tam stalo temer hodinu kdy jsem byl na obede po prichodu jsem toho mel tak akorat, horko ranni cesta atd... Tak jsem odjel k rodicum pritelkyne (do NMnM) rekreovat na podlahu a odtud zrejme plyne to nejhorsi co si myslis, ze otazka kdy bude vyhlaseni zde na virtu, byla myslena kvuli poháru. Myslena byla spise z ucty k poradatelum se podivat aspon na ukonceni srazu pri zpatecni ceste (z NMnM jedes okolo asi 1km). Odpovezeno nebylo a vzhledem jiz znacnemu posunuti programu jsem pokracoval na dalsi akci na czech ring.

Takze abych to shrnul nejsem takovej kokot, abych si pomeroval pindiky a machroval s poharem, o ten mi neslo. Na druhou stranu si myslim, ze jsem byl jeden z nejvetsich podporovatelu srazu, organizatori se mnou meli nejmene prace ( i kdyz sprint jsem jel 4x) a vstupné jsem platil plné ( ne opravdu si nestezuju na vysi, ani na slevu proste na nic !)

Tak a abych si trosku rejplnul, pokud jsem se neprehlidl, tak jsem na sprintu mel nejrychlejsi OHV dokonce po odmysleni turba nejvíce seriových komponent motoru co se kdy v rade 781 vyrábělo a jeste jsem z auta krome naradi nic nevyndal.. Takze ten pohar bych si zrejme zaslouzil.

Pořadatelum dekuji za krasne nedelni dopoledne a 2 hodiny z odpoledne jen tak dál, budte dobří.
11:53:52
09.07.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Vrba: já nemusím,...nebo myslíš,že +/- 50-100ot je tak velký rozdíl?To samý mám na tacháči cca 3-5km odchylku...nechutný,když je člověk zvyklý jezdit s tím,že to ukazuje kraviny jako v zimovce 3 Jedu "120" se sériovým 120L motorem a pak si řikám,jak to nejede bílá1 3 Já točil tak 5800ot + koncová reálná rychlost 130km/h...já to řikám pořád,že to auto zrychluje tak nějak divně 3
09:52:55
09.07.2015
Vrba
-> Vena136: asi klasika +-20pct rozdíl. Myslím,že by jste si měli oba dokalibrovat otáčkoměry :-)
09:28:46
09.07.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Čokin: výhoda je v tom,že se nemusí tolik řadit a myslím,že si taky jel po okrsce permanentně zařazeno 5-ka jako to jezdím já...ale tak znát to je,ale neni to tak uplný terno.Jako na sériovým motoru to dělá divy,ale na motoru co točí už jsou ty propady pak hrozný.

A zajímavý výsledek s finálovýma otáčkama,...to já měl dojezdovku skoro 6000ot 8 A kola máme defakto stejně velký,ty moje bačkory dělají hodně....tak mě řekni,jak je tohle možný 3
07:23:28
09.07.2015
Tunerláďa #2 - zrušená registrace
Shrnutí z mého pohledu je asi následující. Z pohledu pomocného organizátora musím říct, že je to hodně o obětavosti dělat něco jiného než byl původní záměr a podřídit se okamžitým nápadům, úkolům a náhle vznikajícím situacím. Tady se musím přihlásit k Eidyho poznámce o stojícím hloučku organizátorů na zručnosti koukajících se na to jak Ondra lítá. Ruku na srdce, byl jsem mezi nimi a mrzí mě to (tímto se Ondrovi omlouvám). Byl to můj druhý Pohofest v roli pomocného organizátora a i přes to, že původně se zdálo, že roztáhnutí programu na více dní dá možnost odpočinku, poježdění s ostatními i nám, nebylo tomu tak. Po několikahodinovém stání podél trati na slalomu už jsem neměl sílu ani chuť jít si do areálu pro auto, vypakovat někam věci z kufru a zpoza sedaček, abych si slalom odjel a na sprint se nikdo z organizátorů nedostal vůbec. Co mě tedy mrzí, že jsem si zde auto prakticky vůbec neužil (i když na to, že bylo dva dny po složení a prakticky neodzkoušený, tak těch něco přes 300km za víkend najezdilo bez problému) a dále, že jsem se nesvezl s lidma, se kterýma jsem se svézt chtěl. Prostě to časově nevyšlo, takže jsem stihl akorát Dušana a Molsíka, za což jim děkuji, protože to je slušná motivace :)

Sám za sebe mohu říct, že cítím, že nemám dost energie na to, abych byl vždy akční a k ruce, jak by to Ondra nejspíš potřeboval. Většinou k těmto akcím vzhlížím jakožto ke zdroji pro načerpání síly na další pracovní období, čehož se v roli organizátora asi nedá dosáhnout. Na organizátora se nehodím a další ročník bych rád jel už jen a pouze jako normální účastník, abych si sraz trochu normálně užil, měl čas popovídat s lidma na které se těším.. Časomíru pochopitelně dodělám a ve věcech zprovoznění budu nápomocen. Na menších akcích typu Luleč rád pomohu, ale Pohofest je na mě velký oříšek.

Celkově si myslím, že pro účastníky byl sraz příjemný, nikoho jsme nedrželi v areálu, každý si mohl odjet na oběd, na koupání… Sprcha byla super nápad i provedení.

Svou rezignaci píšu právě teď, aby měl Ondra čas si do příštího roku najít někoho místo mě.
23:50:47
08.07.2015
Eidy
Takže abych to nějak shrnul, jak jsem slíbil. Především to byl opravdu vydařený sraz. Nechám teď stranou zábavu a vezmu to trochu z jiného úhlu. Jelikož vím, jaké to je sraz (resp. výstavu) organizovat, všímám si i jiných věcí než většina účastníků. Organizátoři a především Ondra každou chvíli sedali do auta a pořád někam jezdili. Ať už zařídit věci na sprint, na slalom, zručku atd. Ono se to nezdá, ale kolem toho fakt spousta běhání a nejen v daný víkend, ale dlouho předtím. Takže organizátorský tým toho má fakt nad hlavu. Divím se, že večer nepadli únavou na držku.
Co se týká jídla, tak jsem byl velice spokojen. Nabídka byla pestřejší než bývá zvykem a kvalita jídla taktéž. Opravdu super. To, že se zdekovali dřív, byla rána pod pás. O to cennější je narychlo zařízený catering na nedělní odpoledne. Nicméně osobně se přimlouvám za to přesvědčit letošní tým z Brna na to zůstat až do konce. Nabídka, služby a vstřícnost byly opravdu velmi dobré.
U Sprintu asi není co komentovat. Slalom byl opravdu více o rukou a podvozku než o motoru a to mám rád. Zručka byla hezká i na koukání. Tam se tedy musím zastat Ondry, když začal hulákat na ostatní, aby mu šli pomoct. Většina tam stála v hloučku a dívali se. To bylo vzhledem k Ondrovi a srazu nezodpovědné. Jinak asi nemám co vytknout.
Hudba byla fajn a každý si tam něco našel. Jen bych snížil hlasitost, aby si lidi mohli povídat a ne na sebe křičet.
Večerní přednášky byly, no jak to říct slušně, řekněme ne zcela záživné. Oproti tomu páteční večer byl super.
Co chci naopak vytknout některým účastníkům je to, že přijedou v neděli dopoledne, zajedou si sprint a hned chtějí výsledky a nejlíp případně pohár a tradá domů. Až budou kluci organizovat sprinty tak ok, ale tohle je víkendový sraz a ne jen několikahodinová akce. Takže takoví ať si zůstanou doma.
Stejně tak odjíždění z náměstí v Opočně. Já vím, že bylo fakt vedro, ale většina lidí to vydržela. Je to zase o tom, dodržovat naplánovaný program. Kluci se s tím trápí měsíce dopředu, zajistí zábor území a lidi v tom pak dělají nepořádek. Je to o respektování snahy organizátorů.
Naopak chci pochválit většinu lidí, že zůstali v neděli do konce vyhlašování. Je to slušnost a úcta k ostatním, přestože třebas ani nepomýšlejí na umístění.
O mobilní sprše je snad zbytečné se zmiňovat, přesto musím složit obrovskou poklonu za improvizaci a především nápad. Prostě pecka.
Co se týká návrhů na zlepšení, tak: řadit výsledky dle časů, jak zde již padlo a určitě to nebude problém. A za další dodržování harmonogramu (lidi se časem naučí, věřte mi), případně vyhlášení změny (což s ohledem na počasí naprosto chápu a souhlasím), aby se člověk nemusel chodit ptát nebo vyzvídat od ostatních.
Suma sumárum je Pohofest jiný než ostatní srazy a tak to má být. Je to o soutěžení, ale především opravdu o pohodě a klidu strávit čas s podobnými blázny a užít si to.

Pánové, klobouk dolů.4
22:47:16
08.07.2015
Vrba
-> Čokin: to chce spis dodelat motor nez prevodovku,..tam bych videl velke rezervy. 2,3,4,5 je seriovy 5q.
22:38:30
08.07.2015
Čokin
-> Vena136: Tak víc skoro neřadím, jen s 3,9 jsem řadil 5 metru před cílem 4ku ted jsem tam měl 4ku cca 120 metru před cílem a v cíli měla pouhých 5500 ot.

V pohodě, jen jsem to chtěl ještě jednou ventilovat sám za sebe. On mě to říkal i Vašek, že samotný SP parádu neudělá, že to bude chtít i kvalty.
upraveno 1x, naposled 08.07.2015 22:42:05
22:23:45
08.07.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Čokin: počkej,...ty tam máš 4-ku ze 4Q????U mě teda má 4-ka ze všech kvaltů nejlepší návaznost...akorát nejde bez úpravy použít z 5Q,...ono to je celý divoký ten 4Q 4,44 3 Ale vidíš to sám a já už to mám taky ověřený,...motoru to nějak extra na akceleraci nepřidá,protože víc řadíš a zase jsou lepší skládaný kvalty na delším SP...já osobně měl s 3,9 zrychlení defakto totožný co s 4,44,protože jsem si mohl rozmyslet,kdy tam tu 2-ku dám a ne po 10m...8 Jinak pokud jsem řekl něco špatně,tak sorry,ale myslel jsem,že už to tady každej ví....
21:53:41
08.07.2015
beastyLA - ten první
Stále nemam výsledky z loňského roku. Asi jumbo nestíhá
21:36:18
08.07.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Čokin: Co mas na mysli tim zbytecne tvrdym podvozkem? Klidne SZ.
21:28:03
08.07.2015
Čokin
No když už to véna vzpomněl, tak bych to tady asi měl nějak od prezentovat sám za sebe. Ano Čokin tento Pohofest jel s převodovkou SP 4,44 a jedničkou od Sixty (která je delší než serie, ale kratší než ta předešlá od Vaška). Čas je totožný s tím loňským takže pro mě trošku zklamání, respektive jsem čekal alespoň 0,5 sekundy dolů. 1 - 2 - 3 tam šli hned za sebou, ale 4ka byla moc dlouhá a do cíle jsem ji tlačil i očima. Otáčky byli, bohužel zrychlení na 4ku ne, takže časově to v cíli vyšlo stejně jako s 3,9kou a delší jedna.

Nyní je v plánu TK a pak začnu řešit lepší krmení motoru + větší vačici a zbytečně tvrdý podvozek. Na podzim hodlám zainvestovat do stávající převodovky a nakoupit pár koleček.

Považoval jsem za nutné to tady shrnout jako praxí ověřený fakt. Neberu to jako nějaký omyl, přeci jen úkol byl splněn opět 1. místem v 16kách jen bych to rád do příštího roku dotáhl pod 16 sekund.
20:35:58
08.07.2015
Jakub Müller
19:59:43
08.07.2015
tunerlada
když tu tak řešíte ten sprint tak já taky porovnal výsledky z minulého roku a překvapivý výsledek že se zahrádkou plnou kempingového bordelu,platama vajíček za oknem a obéznějším já, mi to jede daleko líp ... 2014 : 23,62 sec (original style) 2015: 23,22 sec (vidlák style) 3

-> OndraKrupi: jinak Ondro přeji Ivetě ať se brzo uzdraví a je vše vpohodě.. dočetl jsem se to až teď 10
upraveno 1x, naposled 08.07.2015 19:59:57
19:51:25
08.07.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Alenka: nene,...výmluvy žádný by nebyly 5 Ale tak trochu vážně,docela by mě i zajímalo,jak to vypadá v reálu,...jezdilo ti to vždycky slušně,ale zase to je min. o 100kilo lehčí.Nevěřím,že bych ti ujel,ale zajímalo by mě,kolik bych ztrácel,...

A nevím,proč se tu zase hádáte o hovadinách,když si tady z toho dělám prdel...ale na druhou stranu prostě chci,aby když se tu něčím oponuje,aby to bylo i podložený.Jako všichni ryli do mě,když jsem právě na stopky na Pohofestu zajel 18s s tim,že jsem nevěděl ani že to je na stopky a ne na buňku a pak dal graf z brzdy po překopání pár věcí v motoru...kdo ryl,tak ví,kdo ne,tak si to může najít...ale bylo to tak trochu k nasrání.

-> vhml: no kdybych měl potřebu si s někym měřit "vocas",tak jezdím v drahym autě co dělá hodně kraválu,abych si kompenzoval to co nemám...ale když to tak vemu,tak v tom drahym autě co dělá kravál jezdím taky 3 Ale pořád to je vznešeně řečeno "oldtimer" 2

-> Tuner#2: stopky byly před 2-ročníky(3-lety...prostě 3-sraz včetně letošního do minulosti 3) a to se to nějak pohnojilo během měření...letos i loni se to měřilo časomírou,takže přesnost dobrá,...ale jde spíš o to,že se má jezdit za "stejných" podmínek a nějaký čas ať bůhví jaký nikoho nezajímá....a dělat čáry na silnici se taky nesmí,jako to je vyznačený na letištích.

-> Jumbo: škoda,že to máte tak daleko,jinak bych vás možná zaměstnal na závody dachlů,ale tak tam by se to muselo doplnit ještě o čipy ke každýmu stroji a měřit čas třeba 40 jezdcům...ideálně ještě s nejrychlejším kolem závodu 5
19:37:17
08.07.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> OndraKrupi 08.07.15 19:21:46: Ale to bylo Ondro v dobe, kdy jsem si myslel, ze Alenka to zajel loni. Pak jsem se opravil a omluvil, ze ten cas leti... Ale kdo chce psa...
19:21:46
08.07.2015
OndraKrupi
19:07:07
08.07.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> OndraKrupi 08.07.15 18:55:50: Kde vidis oponovani 9 Naopak jsem se omluvil, ze ten cas leti a ten pochybny cas Alenky byl uz predloni viz. zde: -> Tuner#2 - zrušená registrace 08.07.15 13:46:48:
18:55:50
08.07.2015
OndraKrupi
-> Tuner#2 - zrušená registrace 08.07.15 12:40:34: jelo se na časomíru jak letos tak loni, nejlepší je když to hodnotí někdo kdo se neúčastní a oponuje pořadateli! 2013 nejela časomíra, 2014 byla nová. kterou jsme testovali na jaře a na pohofestu jela na 100%

2013 jsou výsledky irelevantní. protože stopky opravdu nezvládnou vše.
upraveno 1x, naposled 08.07.2015 19:03:41
17:20:34
08.07.2015
krusa
Zde mám nějaké fotky, zatím teda jen na FB, ale nahodím je i pak na rajče 1
www.facebook.com/martin.k rusinsky.1/media_set?set=a .4262...
17:05:49
08.07.2015
Jakub Müller
zas se tu hádáte o pí...ách ? 1
mě osobně je to uplně jedno jakej mám čas na sprintu nebo slalomu :D jedu to pro zábavu 6

a taky bych mohl psát že kdybych vzal 120 tak bych měl kdovíjak lepší čas protože ta na to má teď motorově hodně našlápnuto, ale nevzal stála doma, chtěl sem si to skusit zajet feldou a celkem sem byl u slalomu překvapenej :D seriovej kombik ve stylu šrot s vyteklema tlumičema a prasklema svařenejma pružinama 3 i ten čas na sprintu mě celkem překvapil protože mě ten motor vůbec nechtěl jet jak byl uvařenej díky nefunkční sahaře 1 1
ale hlavně sem ji bral kvůli natáčení videa a fotek ze spanilky ze střechy

jinak fotky sou tady : jakubmuller.rajce.idnes.c z/Sraz_Pohofest_2015
a video ze spanilky dneska ještě dodám až se to donahraje na joutube
17:02:13
08.07.2015
Nwkt
-> Luky 08.07.15 09:50:30: Dočkej času, ono tam takových bylo vícero 3
16:51:56
08.07.2015
pavucina
Prototypove veci fungujou nejlíp 1

To byl jedinej vypadek, pred eidyho prvni jizdou a pri moji 2. a 3. jizde ? 3
Tak to je dobre score.
16:46:55
08.07.2015
M@rtin
Už loni na sraz v Lulči byla tahle časomíra hotová, tam jsme jí prvně testovali a vychytaly poslední mouchy a dnes již víme, co při nějakých problémech dělat.

Pohofest 2014 a 2015 je již na časomíru s fotobuňkama. Až letos na jedno zaváhání (proběhla výměna baterek v cílových fotobuňkách) před Eidyho první jízdou časomíra funguje skvěle.

Jediný co by potřebovala, tak doladit nějak mechanickou montáž, tohle jsem fakt udělal jen na vyzkoušení a prozatím to tak zůstalo8 8
15:37:37
08.07.2015
vhml
-> Čokin 08.07.15 15:32:00: ale v trochu komplexnejsim mereni nez preject rovinku...
15:32:00
08.07.2015
Čokin
-> vhml: A o tom to je........ F1kach taky tahaji cely ancabl po svete aby se pak v nedeli mohli premerit...
13:46:48
08.07.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> šrek 08.07.15 13:12:07: Vysledky casu si umim precist skodiku...

-> Alenka 08.07.15 13:22:34: 3 na to neni slov kdyz vis vse nejlepe a dokonce i vis do ktereho kopce u nas jsem ladil predstih a trysky...

-> Jumbo 08.07.15 13:14:05: Ja se nehadam, nevim kde v tom vidis proboha hadku? Bavim se slusne a nikoho nenapadam krom pochybnych vysledku z predlonska. Ten cas leti, myslel jsem, ze na stopky to bylo loni. Sorry.
13:27:56
08.07.2015
Jumbo
-> Alenka: -> Tuner#2: A už toho kluci nechte, nebo vám nechám udělat téma kam se můžete všichni přesunout a hádat se tam... 4

A pokud chcete, domluvte si uzavření silnice, nebo letiště a my vám s Ondrou rádi dojedeme s časomírou udělat rozhodčí, pronájem časomíry včetně lidí je jedna z věcí, kterou máme taky... 5

A prosím tohle téma už nechat jen na témata spojená se srazem, hádáte se tu dva, co jste tam letos ani nebyli...
Extreme Tyres