Doksy Podzim 2014

prohledat
154 příspěvků (zobrazeno 1 až 50) od 07.07.2014 do 29.09.2014, založil/a Matsoft

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Je na čase, aby jste se zamysleli sami nad sebou místo urážení ostatních...

Zastavil:dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)

řadit dle data
16:42:53
29.09.2014
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Matsoft 28.09.14 21:15:54: Já měřím všem stejným metrem, nikomu jsem zatím přispívání do tohoto tématu nezakazoval.

A mám-li všem měřit stejným metrem, rozhodně není spravedlivé ukazovat jen na jednu konkrétní osobu. I po jasném varování se tady objevují další urážlivé a vulgární komentáře, takže konec diskuse pro všechny...
16:23:08
29.09.2014
stika87 - Maschinenführer
41
16:05:25
29.09.2014
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Tomaso435 29.09.14 10:20:16: Asi tak...

Uff jako čekal jsem hodně a doufal, že to co je na fotce není ten pick-up na který se čekala ta fronta aby se dal vůbec vyfotit. Tohle, ale předčilo i má očekávání 9
11:55:14
29.09.2014
Matsoft
-> Thomas: Prave jsem shledl polovinu zaznamu ze spanile jizdy.. konkretne cast, ktera zacina pred Kurivody a konci za STOPkou u rozestaveneho najezdu na konci Bele. Zaznam je porizen z auta (modry forman), ktere jelo za bledemodrym favoritem, ktery jel v kolone 3.
Kolonu jsem vedl ja s Garde, druhy byl nejaky tmavy forman, treti byl svetlemodry favorit... na zaznamu nikde neni nic popisovaneho videt.... klidne ti soubor s timto usekem poslu....
upraveno 2x, naposled 29.09.2014 12:01:04
11:50:13
29.09.2014
Luky
-> pick-up: hele tvoje auto neznám, na srazu jsem nebyl, ale probůh, ten Tvůj příspěvek je na pár facek... Vypláchni si pusu mýdlovou vodou 8
11:47:40
29.09.2014
Tuxik
-> jourin: u tech vulgarismu zalezi na kontextu samozrejme 1 hlavne jde o osobni utoky a nadavky 4
11:42:54
29.09.2014
jourin
Sakra a já jsem zrovna chtěl napsat, že je problém v tom, že je tuning píčovina :-D
upraveno 1x, naposled 29.09.2014 12:09:52
11:30:21
29.09.2014
Tuxik
Zkuste to prosim resit slusne, bez osobnich utoku, urazek a vulgarismu. Diky
11:22:22
29.09.2014
michael
-> pick-up: Příště to prosím napiš s diakritikou,ať to jde alespoň přečíst.
Nevím jestli jsi to byl ty,ale při odjezdu z kempu,mi stačilo jak si přelétl ty nerovnosti u brány a samozřejmně si musel předvést svůj hlučný výfuk.To mi fakt stačilo 3
11:21:52
29.09.2014
havlik
11:21:23
29.09.2014
Matsoft
-> pick-up: 1) Prosim slusne
2) tvoje auto se mi libi - velmi cisty styl a zajimave provedeni (ac teda vzhledove zajimavejsi mi prisla ta pickup felda hned vedle)... a pouze si mi nekolik lidi stezovalo na to, zes je obtezoval hlucnym vyfukem... na druhou stranu musim uznat, ze to mas udelany fakt dobre, protoze kdyz prepnes na tichy chod, tak jsem snad tissi facko neslysel. Taky nejak nechpu ten stesk po tom, cos ty kastli provedl, protoze krom dvobarevnyho lakovani ji neni nic.. a ze by lak ublizil kastli... smesne tot pomysleni. A ze srazu nikoho nevyhazujeme, pouze pokud mame s necim problem, tak upozornime....
11:12:17
29.09.2014
pick-up
Nazdar Sračky v podmínkách sem si přečetl že nemam mluvit sprostě ale taky že nemam pomlouvat ničí auto takže předpokládám že admin smaže nejen muj příspěvek mě ale taky celou tuhle diskuzi tak dokud to tu ještě je ...nejvíc mě potešily ubohý přizdsráči který si dolepily svojí vohnilou mrdku přesně tak jak to viděly v nejtrapnějšim časopise o autech kterej u nás vychází a nemam na mysli svět motoru a to tim že vubec to moje auto nestihly asi protože nedře prahama vo zem nemá vyvrácený kola z audi neni na něm dobodovaný cočkem kde co a následně doplácaný sto kilama kitu ani maltezký kříže ani karbonový nálepky ani dalších sto kilo muziky protože takhle se dělaj auta vy hovnaři já nejedu deutshch sovět štíl jako většina jestli že sem někoho obtěžoval hlukem hluboce se omlouvám a mrzí mě že mu nepraskly oči s toho rámusu pač takovej kokot vubec nemá co dělat na tuningu jestli tady nějakej buček bulí že škoda nový kastle tak by mě zajmalo co sem tý kastli proved že sem ji tak ublížil když krom dvoubarevnýho laku na ni neni sáhnuto a to auto je v první řadě postavený jako veterán a ne nějaká tuningová sračka spatlaná...závist je typicky česká vlastnost tak sis ji moh koupit ty mam ji normálka z netu a mohli ji mít všicni kdo chtěly doksy byly k pláči nebudu řikat že to tam vypadalo spíš jako na odloženejch autech některý auta tam byly hezky a pečlivě udělaný ovšem to co stálo u brány bylo odstrašující co se programu týka za třista padesát korun sem si moh postavit auto do lesa za barákem a jediný co se tam dělo vytrvale bylo že padalo jehličí uroven hrozná co se spanilky týká je logický že nepotřebuju aby mi nějakej cucák co nemá papíry aní tejden namrd káru kterou sem dělal dva roky a ještě několik let scháněl na ni díly to platí obecně o všech spanilkách takže já sem si ji užil nechal sem to stát tam kde to stálo a jediný co se tomu stalo že na to spadly tak tři šišky ze stromu takže super co se hluku týká musim se smát protože u mě už je tradice že mě vyhazujou kvuli tomu ze srazu do toho ten michal david z repráku a připadal sem si jak za bolševika škoda ....ale s tim všim sem počítal tak proč sem tam vlastně jel protože sme si jednou takhle s mim kámošem márou řekly když sme seděly na shellce na kapotách těch svejch schnilejch papírem a pěnou dolepenejch mrdek že z nich postavíme auta a pojedem s nima na doxy a dokázaly sme to i když máme oba holý prdele a a voba sme neměly kolikrát ani na žrádlo to je ta největší odměna vy na to jestli se někomu líbí zvysoka seru bylo mě bylo odzačátku jasný že se to auto nebude líbit a na srazy s nim moc jezdit nebudu amerikanisti ho nesnášej protože to je škodovka škodováci ho nesnášej protože to je amerika a veteránisti to nevydejchávaj tradičně vubec to znamená to je samostatná kategorie total loser style volové...postavte lepšího pikapa jak mam já rád se na něj podívám třeba na jarních doksech timto vyhlašuju PICK UP CHALLENGE a adios lamináti a pakarboni
11:01:41
29.09.2014
Matsoft
-> FleshGordon-Rapid130: ja jsem jen jeden z poradatelu.... Mam na starost komunikaci s mestem, zajisteni reklamy, samolepky atd.... Dobrovolne vstupne pro pesi jde na DDM Radenin u Tabora, kde jim taky obcas privezeme par skodovek ukazat.... V DDM jsou deti, ktere byly zneuzivane (at uz svymi rodici ci prodavane za drogy atd... )... proste smutny pribeh...
10:50:15
29.09.2014
FleshGordon-Rapid130
-> Matsoft: Musím říct že máš můj obdiv. Dělat něco na čem proděláš ale stejně se snažíš o další sraz. Vždy jsem na sraz jezdil kvůli tomu abych pokecal s lidmi,podíval se kdo s čím dorazil a občas koupil něco na auto. Je vidět že se sraz pořádáš z lásky k autům a se snahou zachovat již zaběhlý sraz.
Dobrovolné vstupné které posíláte do dětského domava je také dost vznešená myšlenka.
Jak říkám fandím vám k úspěšně zvládnutému jarnímu srazu.
Byl jsem tam se svou dvou letou dcerou která si to tam také užila. Furt doma slyším kdy pojedeme zase na auta 3
10:36:44
29.09.2014
Matsoft
-> Jarda - zrušená registrace 28.09.14 21:31:16: Jardo, v tom, ze poprve po 10 letech ti neverim... ja od jara 2005 nevynechal jediny sraz a nejsem si zcela jist, ze tys tam pokazde byl....
Jinak dekuji za podporu.
10:35:13
29.09.2014
Matsoft
-> FleshGordon-Rapid130: OB slibili ucast na jaro.. nedojeli... (mel bych psat s tvrdym, neb autodily jsou nezivotny, ale nejak se mi to prici)... Cca tyden pred srazem jsem do OB volal, omluvili se mi za jaro a rekli, ze bohuzel nema kdo prijet, neb jedna kolegyne je nemocna, druha ma dovolenou a ta, co tam jezdila temer vzdy je tehotna, ale ze na jare 2015 by to melo byt OK.
Totez MKKOSA, ktery na sraz jezdil se spojlery - omluvil se ze zdravotnich duvodu. Dalsi prizvane firmy se ani neozvaly...

Sraz skoncil v brutalni ztrate... (a i kdybych nepocital to, ze jsme koupili vlastni zvukovou aparaturu a pocital jen jako bychom si ji museli pujcovat i s clovekem, tak je ta ztrata dost velka) Na jaro sbirame myslenky a napady od lidi kolem aut a srazu a verime, ze se opet podari...
JInak co se ucasti tyka, tak myslim, ze se na ni trochu projevilo i pocasi... Byl jsem na vjezdu do patecni 24.hod, pak jsem si sel do 3.00 lehnout a kdyz jsem v 7.00 odchazel opet na chvili zamhourit oko, tak stale prselo... O to vetsi bylo me prekvapeni, kdyz jsem v 10.00 vylezl z chatky a bylo modro a prazilo slunicko...
Jinak diky za podporu.
upraveno 2x, naposled 29.09.2014 10:39:37
10:20:16
29.09.2014
Tomaso435
10:15:55
29.09.2014
FleshGordon-Rapid130
Škoda že tam neměli stánek OBautodíly a pár dalších co kdysi bývali.
Lituji pořadatele. Dát si práci vše naplánovat,udělat program,poháry atd... a nakonec velmi slabá účast. I kdyby byl vymyšlen sebelepší program tak na účasti to stejně nic nezmění.
Pokud se pořadatelé snaží tento sraz zachránit tak držím palce. Ale znám plno lidí kteří říkají byl jsem tam jednou a už tam nikdy nejedu a tím strhnou i další.
V dnešní době je velmi těžké trefit se lidem do vkusu. Vzlášť když hodně lidí píše jak je vše špatně ale téměř nikoho nenapadne napsat čím co vylepšit.
Na Doksy jezdím pravidelně 5 let a jezdit budu i dál.
Držím palce ať se jarní sraz podaří.
10:15:23
29.09.2014
Matsoft
-> Tuner#2: jo je to ono... nutno ovsem rict, ze ten pickup je opravdu v TOP stavu... Nicmene treba mne se o mnoho vic libila hned vedle stojici felda pickup.
10:12:30
29.09.2014
Matsoft
-> Radek Retro eLeSo: Ano, vitezove meli vjezd zdarma... ovsem minimalne na poslednich dvou srazech, co poradal Koudy to uz tak nebylo.... A tech jmen, kdo jezdil na Doksy zadarmo bylo rozhodne vic jak 3... (bylo mi receno mezi 10-15 lidmi)
Na Doksy jezdilo dost aut hezcich nez tvoje a stejne jsi dostal pohar pokazdy... ostatne to dostal parkrat Majkl taky, ale ten aspon na tom aute neco udelal a ne si jen povesil dalsi veci na auto... Nerikam ze mas to auto osklivy, ale za mne bys asi dostal pohar max 2x... tzn pri prvni evoluci a pak pri tom, kdy se ti na haubne objevil kriz a dalsi detaily na aute... ostatni uz je takova kosmetika... Jako myslet si, ze dostanu pohar za to, ze se mi od minule na aute objevily na zadni haubne oranzove boby je vice nez naivni a je to mysleni tak 5.leteho ditete..
Ostatne tvuj vystup po jarnim srazu celkem dost lidi pobavil, zvlaste pak ty, kdo maji v pameti tvuj podobny vystup na skodahome (tak 3-4 roky nazpet), kdys nebyl mezi ocenenymi a vykrikovals, ze na CZ srazy uz nebudes jezdit, ze tady si nikdo nedokaze vazit tve prace, ze budes jezdit jen do Nemecka atd.... Takze o tom, ze bys jezdil na CZ srazy pouze z fandovstvi nemuze byt prilis rec...
A neboj... pokud nebude prset, coz snad nebude, tak na Chabry dorazim nejen ja, ale vice zastupcu poradatelskeho tymu Doks. Takze muzeme podebatovat.
upraveno 1x, naposled 29.09.2014 10:13:27
09:31:28
29.09.2014
Radek Retro eLeSo
-> Matsoft 28.09.14 19:55:05: hele pane spolupořadatel,auto který dříve na Doksech(těch původních Doksech) dostalo ocenění,mělo automaticky vjezd zdarma 4 do těch ostatních vjezdů tobě nic neni a víc tu přispívat nepotřebuju

jestli na to máš,doraž na skodahome a vyřikáme si to jednou provždy 4
22:21:30
28.09.2014
michael
-> Tuner#2: Ten pick up,to byl pěknej humus...
22:19:40
28.09.2014
Burák
No, ja byl v Doksech asi pred 3 lety naposled a koukam dle fotek, ze je to furt horsi a horsi. Uz tehda mi to nebavilo 8 asi si s tim poradatele dali praci, ale mit kemp plnej vraku, kter dneska uz nikoho nezajimaj je na prd
22:10:02
28.09.2014
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Thomas 28.09.14 20:00:26: Není doufám tahle hrůza to o čem tady básníš?

vaclav50.rajce.idnes.cz/S koda_sraz_Doksy_2014

Protože jestli jo, ale pak už vůbec nechápu ty fronty 3 3 3
22:05:05
28.09.2014
Matsoft
-> OndraKrupi: tak na jare bylo cca 80sms s cca 70 platnymi hlasy.. nynejsi pocet sms zatim nevim - co nejdrive spocitam..... takze uplna lenost mezi skodovkari nepanuje...
21:53:26
28.09.2014
Mantrabeach
co koukám na fotky tak nic moc,samej plast tuning,barvičky bůhví kde a nic z toho.připomíná mi to dobu 10 let a víc zpátky.takže pro mě Doksy už skončily
21:53:18
28.09.2014
OndraKrupi
-> Thomas: když to tu čtu, jak ty bys tedy zařídil hlasování? Myslím že s tím bojuje většina pořadatelů, takže klidně poraď :-)
- SMS není krok úplně špatným směrem, jen by lidi nesměli být líní poslat sms
- normální hlasování taky může končit tím, že známí dají hlas jednomu autu, ať vypadá jakkoliv
21:47:35
28.09.2014
Matsoft
-> Jarda: nerikej, ze ani MTX :) a urcite by sis na kubinovo Gunsche taktez zaslintal jako hodne lidi vcetne mne...
21:40:38
28.09.2014
Jarda - zrušená registrace
-> Matsoft: pekna galerka, zajimava auta, akorat vetsina rapidu nebyla muj cup of tea
upraveno 1x, naposled 28.09.2014 21:41:07
21:31:16
28.09.2014
Jarda - zrušená registrace
tak ja poprve asi po deseti letech na tomto srazu nebyl, trochu i diky tomu plakatu jsem se rozhodl radeji delat na autech, nebyl jsem ani v madarsku taky poprve od roku 2006 (14 dni po sraze jsem se kolem budapesti projel :), ale rad bych se za tyden podival na sraz garde a rapid4
Na doksy mozna na jaře, Matějovi a jeho kolegum držím rozhodne palce 4
21:22:46
28.09.2014
Matsoft
nasel jsem prvni minigalerku...
vaclav50.rajce.idnes.cz/S koda_sraz_Doksy_2014
21:15:54
28.09.2014
Matsoft
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : dekuji za pripominku k dodrzovani pravidel fora... nicmene myslim, ze by se melo merit stejnym metrem, tzn. bud srekovi prispivani povolit nebo ho zakazat obema....
21:12:14
28.09.2014
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Radek Retro eLeSo 28.09.14 19:46:21: Chovej se prosím v rámci slušnosti. Vyříkat si to můžete i neveřejně, ale pokud už to musíte ventilovat veřejně, tak si odpusť vulgarismy. Někdo už tu koukám za to samé má zakázané přispívání do tématu...
20:52:18
28.09.2014
Matsoft
-> Thomas: Jak rikam, pekny auto. I ten tichej a hlucnej chod zajimavej... nicmene jak uz jsem psal, par lidi s tim, jak to bylo hlucny melo problem. A napis to cislo a juknu se ti na ty hlasy.... a mimochodem jakym autem jsi na srazu byl?!
20:27:11
28.09.2014
Plisek
mě se sraz líbil jen škoda té malé učasti snad to příště bude lepší
20:23:15
28.09.2014
Tomaso435
-> m8rinek: když machroval , dělal kravál, když šlo do tuhýho nebo jel dál, tak aby mu nebouchla hlava, ztlumil.... :D
20:21:09
28.09.2014
m8rinek
-> Thomas: -> Tomaso435: A k čemu to je dobrý?
20:12:14
28.09.2014
Tomaso435
-> Thomas: tenhle system vejfuku měl kolega na accordu taky. měl tam vzhledově duplex, ale jeden byl laďáček, druhej byl ticháček.. uvtnitř auta přepínač na tichej nebo extra hlučnej vejfuk a pod autem odbočka s klapkou :) ale to je už několik let zpět.. auto už nejspíš není. jak přestal tuning frčet auto potuvalo asi přez 3 majitele dál.
20:03:21
28.09.2014
Tomaso435
Hoďte někdo galerku už :) ... ale taky aut co neznáme. né ty co vidíme všude a maj tu co tejden nový fotky :)
20:00:26
28.09.2014
Thomas
-> Tuner#2: dobrý prosimtě.....fronta je myšleno s nadsázkou. Byl o to auto zájem,většina lidí ho obdivovala a ty lidi se k tomu autu nepřišly podívat samy,ale s někým a bylo normální že lidi kolem toho čekali až se ten podívá na motor,ten si ho vyfotí a ten koukne pod auto a bude moct to samý udělat další. Samozřejmě že po celou dobu srazu se nestálo až ke vstupu,že byla i chvíle že u toho nikdo nebyl,ale to že o to auto byl fakt celkej zájem se mu upřít nedá,kor když se lidi dozvěděly že auto bylo stavěný z nový kastle která byla 20 let v garáži a to že má udělanou klapku na vejfuk že chvíli mu to jde ze svodů přímo ven a řve to jak kráva a po přepnutí klapky to jde přes celý potrubí potichu lidi rozbíjelo nejvíc
upraveno 1x, naposled 28.09.2014 20:02:52
19:55:05
28.09.2014
Matsoft
-> Radek Retro eLeSo: a jeste rekni, ze to neni pravda.... tu informaci, zes mel vjezd zdarma mam od Michaely.... a vlastne i od Koudyho... takze tohle mi asi nevyvratis...
upraveno 1x, naposled 28.09.2014 20:00:19
19:53:19
28.09.2014
Matsoft
-> Thomas: hele... az doma vsecko dam do pouzitelnyho stavu (mel jsem s sebou nejakou techniku + dalsi veci), tak hodim na YT video kompletni spanilky...
Ad pickup - asi myslis toho pekneho pickupa na cervenych kolech, ze?! Jo, to vubec neni spatna kara... kdyz mi reknes vjezdove cislo, tak ti napisu kolik hlasu SMS dostal... a k nemu jen mala poznamka... nekolik lidi si stezovalo, ze je obtezuje svym hlucnym vyfukem :-D
Ad oceneni - jediny s kym se dobre zname je majitel zlateho (bronzoveho) emka... nicmene hlasy dostalo... Pokud jsi nabyl dojmu, ze se zname s vice lidmi... tos klidne mohl... ano, nekoho mam i v pratelich, ale to jen proto, ze na jare nebo po jare po mne chteli nejake informace... Ale take jsi k tomuto zaveru mohl dospet proto, ze se snazime aby sraz byl co nejvice pratelsky a radi si popovidame s kazdym ucastnikem....
19:46:21
28.09.2014
Radek Retro eLeSo
-> Matsoft 28.09.14 13:47:43: ty seš kus vylízanýho kreténa že ti neni rovno 41
19:43:43
28.09.2014
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Thomas 28.09.14 19:40:09: LOL fronta na vyfoceni auta se nestala ani v letech nejvetsi slavy v Doksech, kdy byl kemp plnej aut. Pochybuju, ze v poloprazdnem kempu bylo treba stat frontu na vyfoceni pick-upa i kdyby byl ze zlata...
19:40:09
28.09.2014
Thomas
-> Matsoft: já tady nekritizuju organizaci srazu ani program srazu,to je potřeba si uvědomit! Já kritizuju nízkej počet účastníků (a koukám že všichni vědí proč tam se svejma autama nejeli),kritizuju tady chování pár vyvolených na sanillce (co evidentně nechceš akceptovat a pořád píšeš že bylo vlastně vše ok) a mám připomínky k oceňování. Konkrétně k ocenění ohnilé červené Felicie ověšený všemožnym bordelem. Pokud se lidem tak moc "líbila" že jí k tomu ocenění poslaly tolik hlasů ok. To že si ocenění odnesly lidi,který se evidentně dobře znají s organizátorem a že si třeba mimo jiných hezkých aut ocenění poroty neodnesl Favorit Pick up,kterej to auto postavil od poslední podložky,stavěl ho dva roky,všechno na tom autě bylo TOP a lidi na to auto stály fronty aby si ho mohli prohlídnout a vyfotit a případně popovídat s majitelem. Dle mýho názoru si takovýhle auta zasloužej ocenění než třeba ona zmiňovaná Felicie a podobně!
19:38:13
28.09.2014
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Jarda - zrušená registrace 28.09.14 09:20:22: Pokud si dobre pamatuju, tak jsme koukali na vyjezd a jezdilo to doprava, pak chvilku pauza a vylit splasenec a hura doleva a zlakal tak druhou pulku spanilky jinam 1

-> Matsoft 28.09.14 18:56:27: Dneska uz se o tom vedelo hned rano na jih od Plzne :-)
19:32:19
28.09.2014
Matsoft
-> Nwkt: jo?! kdo informoval? Roman?
19:22:39
28.09.2014
castrol
19:17:31
28.09.2014
Jakub Vedral
-> Matsoft 28.09.14 18:56:27: prijizdel prave kdyz jsem byl na odjezdu. Skoda ze neprijel drive8
19:16:10
28.09.2014
Kolla
Zkuste si jednou ten sraz nekdo usporadat sam a pak ty kluky kritizujte. Vrazeji do toho spoustu penez, ktere se jim nevrati, ale delaji to proto ze je to bavi, ale to uz nikdo bohuzel nevidi. Mimochodem tem co vadi vyhlasena auta, ktera dostala pohar... Kde to jsme abysme si i takoveto veci zavideli a pomlouvali kvuli tomu ostatni a vubec podkopavali tu snahu co kluci meli? Copak vy jezdite na srazy kvuli poharum? Myslela sem ze je to spise o tom, abyste si pokecali s lidma ktere jste dlouho nevideli, prohlidli si co kdo udelal noveho na aute a pobavili se.... A jezismarja tak sem nedostal pohar, ale nebudu snad kvuli tomu vyvadet... Kolik vam je? 5? Takhle se chovaji deti v materske skolce a ne dospeli chlapi... A kort jeste skodovkari, kteri by meli drzet pri sobe a ne si takhle navzajem podrazet nohy.... Kdo chce, tak at poradi, vyjadri svuj nazor, ale proboha slusne.... A ne zadne bylo to hrozne, tam nejezdete a uz vubec si nadavat mezi sebou atd. Zkuste se nad sebou trosku zamyslet...

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

Je na čase, aby jste se zamysleli sami nad sebou místo urážení ostatních...

Zastavil:dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)

Extreme Tyres