7 old skoda zraz

prohledat
318 příspěvků (zobrazeno 1 až 50) od 04.03.2013 do 05.05.2013, založil/a Milos
řadit dle data
11:54:23
05.05.2013
aceboss
Dušan 05.05.13 11:53:33 napsal:

→ doking: zadej si do googlu chluptice, vyber obrazky a

poznas to 1
To můž být docela zavádějící3,ale v podstatě jsem tam skočil taky1
upraveno 2x, naposled 05.05.2013 11:56:10
11:53:33
05.05.2013
Dušan
-> doking: zadej si do googlu chluptice, vyber obrazky a poznas to 1
11:53:32
05.05.2013
aceboss
-> doking: Jeden ze způsobů zápisu cesty (dráhy) pro orientační soutěž4
10:49:13
05.05.2013
doking
Co je to ta Chlupatice?
02:04:55
05.05.2013
Mar3k
V prvom rade sa chcem podakovat organizatorom, za to ,že maly snahu vymysliet a prist s niecim novym..Myslienka to nebola vobec zla, islo im urcite o ZMENU zauzivaneho systemu..

Ludia su komplikovany a pre kazdeho moze byt vysvetlenie resp. logika vo veci odlisna..

Je tu docela silna vlna krytiky na stranu organizatorov, ano ,nic nieje 100%. Zla sprava resp. nespokojnost da clovek najavo pomerne casto oproti sireniu spokojnosti...

Ako sa hovori vsetko zle je na nieco dobre, mozno 8.OSZ bude mozno o lepsej konfrontacii a dotianuti zopar veci a bude to znovu uzasne.. :)



spat ale k programu:

Navigacia v AOS nebola uplne jednoznacna, najma ked bol za koncom obce napr. 1,9km jamy (ktore sa dali najst prakticky v celom danom useku a nasledne potom dalsich 1,2km HO L5 BR, potom dalsich x km bola krizovatka kde si mal odbacat.. ked sme si zvykli ze radsej si spocitat km pri oboch kolonkach tak sme vedeli ze za 3,1km budeme odbacat, ano nebolo to lopatisticky ale v tom je ta krasa, tentokrat sa navigator rozhodne nenudil a este k tomu citat a obraciat itinerar na rub , aby cital otazky, bol to docela hard core.. ale to bol myslim ucel..

Chcem ale vyzdvihnut vec ktora sa nam velmi zapacila aj z hladiska bezpecnosti je kodovanie BR HO L P 1-9. najme pri zopar neprehladnych serpentinach alebo HO..



Z hladiska nasej posadky sa vysvetlenie pre chlpaticú mozno podcenila, verym tomu ,že to ma presny system a ,ze sa to dokoncit dalo, venovali sme tomu 20min, poskusali zavolali, neslo ok, nic sa nedeje ideme bez toho... Pri ,,skoleni,,kazdy mohol prikyvnut v dave ,ano je to logicke a budem vediet podlatoho ist,tak isto to vyzeralo aj v nasom pripade.Lenze itinerar pokial sa znemylim, ked ano tak sa hlboko ospravedlnujem, dostali sme ho do ruk az po dokonceni slalomu, kde som ho dostal do ruky ale ako sme skusali tak sme skusali neslo to..



DuriQ - v tomto mas uplnu pravdu, predosle zrazy boly aj o tomto, pohodicka, klud,spoznat prekrasny kraj ci uz smerom Rybky alebo Brezova ci Myjava kazdy rok iny smer, to bolo super pretoze na slovensku je velmi vela zakuti kde sa bezne clovek neznaly kraju ani nedostane, pokial si ucelovo nezistuje .. Za uzasne, mozem urcite pokladat uloha na mohyle a na rozhladni Cerova, rozne pametniky atd...



Co sa tyka ,,nahlenia sa,, ak sa tak clovek zamysli tak ten cas ako jeden z rozhodujucich faktorov byt musi, ak by sa clovek neponahlal vyzeralo by to priserne, samotny prijazd z AOS si ani neviem predstavit od 1hodiny po 6hodin urcite.. a tie trestne body znie to sice drasticky ale niako sa musi umiestnenie tvorit.. ak by to nebolo vychadzalo by to velmi tesne..





Uznavam tak isto aj pohlad organizatorov, znovu to bolo vedene trosku inym smerom,zial trosku chudobnejsim na okolitu,,vyzdobu,,.. Ale vychadzaju urcite aj z toho ,ze stalych posadok je pomerne dost a ak by to bolo o tom istom tak to casom omrzy, naopak mozno novych nadejnych clenou to mohlo odradit... MYslim si ze uz je dost dlha doba na to aby sa mohlo spravit take best of v pamiatkach ale zese netreba zachadzat do uplnych extremov :)



Mozno do buducnosti pripravit niaku malickost pre sprijemnenie celkom dlhych cakani, mozno ze len obycajnu hudbu..



urcite je toho viac co by som chcel k tomuto zdelit ale bolo by toho uz zbytocne vela..

asi len tolko som chcel. :)



Este zopar teplych slov na stranu organizatorov, odviedli ste kus roboty co sa tyka priprav organizacie, ktore museli zabrat z Vasho casu aspon tyzden a potom si to este takto zliznete................. .... netreba si z toho robit tazku hlavu ALE vziat si tieto aspekty a prist s niecim lepsim a dokonalejsim´. Uz len pre tuto vyzvu sa tesim na 8.Old skoda zraz :)
20:56:31
29.04.2013
DuriQ
Milos: :) ako neber to ze ta dojebavam... ked som bol na poslednom zraze raplom tak som tak omlatil prevodovku ze sa rozpadla a odvtedy je auto rozobrate v garazi hold to tu polnu cestu trochu nezvladlo 3 tym ta zato nevinim : )

Somarca: ja osobne sa rad pokocham peknou prirodou aj z poza volantu :) a ked som chodieval na taketo akcie mam na mysli zo svojim autom 3 tak som chcel oboje a dalo sa to ale vzdy to bolo jak Milos vravi hrrr hara-kiri .... ked by boli osadky disciplynuvane dalo by sa to odjazdit v pohode, bez prestojov a z prstom vriti by bolo mozne sa pokochat aj prirodou :) a ono ja ked sa rozhodnem ze pridem idem tam kvoli ludom ktorych poznam a nie kvoli AOS alebo poharikom ci diplomcekom, z toho som uz trochu vyrastol :) skor je to o ludoch aj ked niektore individua su trochen vybrzdene 333
09:45:31
29.04.2013
Milos
Příspěvek smazal moderátor - OndraKrupi
09:45:29
29.04.2013
Milos
-> DuriQ: duri, tvoja placka stoji v garazi :-)
22:22:45
28.04.2013
haso
a mna doteraz stve ze neviem kde som v chlpatici ako navigator spravil chybu a zacyklil som sa

ako, na jednej strane som bol zmateny a na druhej strane, to bola aj riadna pecka vsetko sledovat a taka fajna zmena, len skoda, ze som sa z toho nevysomaril
21:32:17
28.04.2013
itchy
Chlapci ja mam jeden dotaz. Ocenil som naozaj presny prichod na start, ale niektori to asi nepochopili a tie posrate prestoje stale. Neponahlam sa ale na konci prispevku pochopite preco. Krajinu si naozaj nemusim pozerat, myslim, ze ten komu sa paci, si ju pride pozriet individualne. Myslim ze AOS je o uplne niecom inom, ked chcete krajinky a zamky, tak si najdite volny vikend a nech sa paci. A potom sa neskoro chodi do ciela a vznikaju prestoje, a dlho trva vyhodnotenie a polka posadok odide a vsetci sa stazuju, tak sa bezte stazovat do riti, ocenujem snahu organizatorov, ja by som na to cas a povacsine komentarov uz ani chut nemal. Isiel som totalne lazo plazo, navigatorka sa zlepsila, myslim ze uz bola o daco lepsia ako pred 2mi rokmi vedla sediaca plysova hracka (s tou som tiez prisiel druhy 6 ), konecne sa pomenili stupne vitazov, ja som po zmatkovani a bludeni a hodinovom meskani do ciela ani nedufal, ale okrem jednej nalepky som vsetko splnil. Viem ze reakcie nemozu byt len pozitivne, ale vacsina vytknutych veci mi pridu somariny, potom sa nedivte, ked sa nic nebude konat a vsetci sa na to vyseru.
20:40:53
28.04.2013
Calvi1
-> Milos: dal by sa účastnícky list zaslať aj poštou? na dobierku? A je tam aj meno spolujazdca?
20:38:54
28.04.2013
Calvi1
-> Milos: za mňa super, keby sa môj šofér toľko neponáhľal, tak by som zostal dlhšie. Stihol som sa aj porozprávať aj odjazdili sme AOS celú, samozrejme okrem lineáru :) tam som ani nešiel. Na AOS sa mi najviac páčila krajina, my sme sa nikam neponáhľali a ani sme nečakali, že niečo vyhráme, nejde o to predsa. Dobre sme si AOS užili aj keď na konci sme sa už skoro v aute pobili 3 bolo to na nás už dlhé ale tak si to zvolil, bol to tvoj zraz. Nabudúce už prídem na celý víkend, už sa teším 2
10:38:28
28.04.2013
Vrba
-> Milos: emai : m.vrba@email.cz , ještě reakce,...ale nikdo přece nepinda.Jde o vyjádření názorů,ne o pindání.Sraz byl super,...to snad potvrdí každej.Jde o to,že nemusí byt každej sraz programově tuctovej a každej rok může byt nějaká korekce programu a každej sraz se tím může v detailech ,soutežích,bodování lišit. To je přece to super. Každému sedne něco jiného...nejde vyhovět všem. I tak super Miloši,klobouk dolů.
11:33:08
27.04.2013
francomk
-> Milos: Plne chápem tvoje rozhorčenie nad reakciami, poznám ten pocit, človek sa naháňa a niekedy aj tak nepočuje slovo vďaky.



Za mňa a priateľku možem povedať, že zraz bol super, disciplíny takisto, AOS bola dobre navrhnutá, dobre sme si to užili. Skúšal som aj lineárny itinerár, ale v tretine som sa zamotal, tak som radšej pokračoval v klasickom. Ak by sa podobný opakoval aj o rok, bola by to znova výzva.



Takže sa chcem poďakovat za skvele strávenú sobotu so super kolektívom a atmosférou 4

Palce hore 6
21:24:22
26.04.2013
DuriQ
Milos: s tou plackou narazas na mna to je mi celkom jasne, to ze su cesty tento rok ake su mno zato ta nekritizujem, skor za vyber niektorych usekov (krizom cez rolu polna cesta to nebolo teraz)... a to nebolo prvy krat a tak ako si pisal kto nechce nabuduce nepride :)) a ked chces robit zrazy lepsie ako tie pred tym, musis vediet spracovat kritiku ak to nevies, radsej jeb na to a venuj sa radsej viac rodine ... co ti mam nato viac napisat :)
21:06:31
26.04.2013
tunerlada
-> Milos: nechtěl sem aby z mé strany něco vyznělo jako kritika,sraz si měl udělaný pěkně,páteční aos byla luxusní a celkově to stím časem je výborný nápad protože se nědělají kolony a musíš si pořád hlídat čas. To že nezvládám chlupatici je moje chyba a aspoň mám co trénovat do příště.. sraz to byl vynikající a na úrovni jako všechny předchozí na kterých jsem u vás byl4
18:42:17
26.04.2013
Milos
-> aceboss: samozrejme ze to berem vsetko s rezervou ...

vysledky budu zverejnenen v e-magazine old.skoda.news,

bude vam zaslany mailom

chyba mi vsak zopar mailovych adries, hlavne tych ludi ktori sa doregistrovali v sobotu rano na mieste, tak prosim napiste bud na mail alebo sem

jedna sa o posadky



martin vrbecky

igor cicmanec

miroslav hruz

zdenek hruska



ak je este neikto kto sa neregistroval vopred mailom, kludne piste



dalej, zostali mi ucastnicke listy pre ludi

adam kostrunek

miroslav hruz

vladimir reich

igor cicmanec

lubos certik

jaraj pavlovic

tomas tihlarik



napiste kedy ako prevezmete



zatial prajem pekny vikend
17:06:28
26.04.2013
aceboss
-> Milos: Nikdy se člověk nezavděčí všem to je snad u všeho co člověk dělá pro ostatní... a je potřeba to z obou stran brát s rezervnou tisíc lidí tisíc názorů.

Když jsi zmínil některé věci tak za mě např: penalizace a čas paráda aspon by to mělo lidi donutit sledovat dění a nějak dodržovat harmonogram. Cesty jsou jaké jsou ,ale každý řidič je povinný přispůsobit rychlost stavu a povaze vozovky konec konců není to časovka a sem tam ubrat plyn není na škodu.

A co říci k chlupáté čáře.....8 za roky co jezdím jsem vždy dojel a neměl větší problém ovšem letos jsem ve městě dosti tápal a měl pocit z nejednoznačnosti mapy. Též jsem na konec jel na kruháč a pokračoval klasicky.

Spanilku posoudit nemohu jelikož jsem nechtěl popojíždět v koloně když motor nebyl OK.



Jak jsi napsal byl to pokus o něco nového a to se aspon z mé strany počítá pozitivně. A komu se to nelíbí tak příště nejezdí4



PS: Poprosil bych o výsledky na email(ID) děkuji4
13:56:52
26.04.2013
suri
-> Milos: V kokotkove netreba nič čakať lebo sa sklameš
13:10:25
26.04.2013
Milos
-> suri: ale pride, a aj teraz prislo, a to potesi, to je hlavne. ked sa niekomu nepaci , tak uz nepride. A chodia stale :-) mozno im to pride ked nebudu mat kam.
11:52:32
26.04.2013
suri
-> Milos: najlepšie je sa na to vysrať lebo sa nezavďačíš nikomu a pičovať budú ak bude aj prasa na zlatom podnose , poznám to dobre a je škoda sa niekedy s podobným zapodievať lebo akékoľvek ďakujem nepríde , len kritika
11:05:05
26.04.2013
Milos
chystam pre vas nejake odpovedi na otazky ohladom zrazu, ale nevydrzal som to uz neodpovedat ...



-aos bola pripravena tak ze ste si mohly vybrat. boli ste na to upozorneni. tak neplacte . boli taky co volali viac krat a dokoncili to, vzdat sa je to najjednoduchsie. maly ste na to dost casu, nikde nebolo treba az tak ponahlat. ak vas rozladil linerny ITI, co vam braniloi pokracovat v tom klasickom ? taky ktory sa jazdi stale tak isto. tento rok s otazkami vyplyvajucimi z terenu.

-ked som ja zacinaval, nikedy som nevzdal a byvali aj tazsie

-to co sa jadzievalo podla klasickeho ITI to uz dosiel kazdy aj naslepo. takze tam to bolo uz jasne kto vyhra. teraz som ani ja nevedel do konca kto vyhra. bolo to tak schvalne pripravene. dokonca aj vysledky to ukazali ze vyhrali taky co este nie. naschval boli rozdelene kazegorie, co nemuselo byt, a preco asi ? aby sme potesili dalsich 3 ludi naviac, ze. ked ma niekto za potreby letet a nerozmyslat jeho chyba. preco to niektori dokazali ? asi maju viac rozumu alebo trpezlivosti

-ani cesty 1 triedy niesu bez jam, a volit otazky na takych cestach je blbost kvoly bezpecnosti. ked si niekto stava placku na okruh, nech sa tym nejde na cestu. kazdy predsa vie v akom stave su nase cesty, ked ich nevie opravit stat, ja na to nemam



nabuduce to spravim po starom, vyhraju s prehladom ti co vyhravali vzdy a kde budu zase ti co len frflu ? na konci, takze zase bude zle

otazky vam mam dat ake ? take co ovladaju ti co stale vyhravaju ? zase bude zle ?

teraz boli otazky pocas aos velmi jednoduche. a test bol pripraveny z viacmenej zaujimavych otazok tykajucich sa motorsportu skodovky. vsetko bolo chystane tak aby sa nedali pouzivat knizky, google a podobne vymozenosti.



ak by neboli spravene tie "picovinky" v podobe penalizacii tak by bol zas bordel, museli by sme kazdeho prosit ci raci odstartovat, registrovat sa, posunut sa a nakoniec by to skoncilo tak, ze zase by bol problem s casom ... a zase by bolo zle



chceli ste cas na seba na pokec. teraz bol cas aj na pokec, chceli ste spanilku. nakoniec vysla aj spanilka, ktoru tiez bohuzial niektori nezvladli ani podla vopred pripravenej mapy..

neda sa vyhoviet kazdym



vsetci co pindaju ... spravte si vlastny zraz. nahanajte cely den ludi, a potom sa teste z toho ze kazdy bude len pindat ze vsetko trva, ze jednemu nevyhovuju cesty, druhemu cas, tretiemu slalom, stvrtemu aos, piatemu ze sa nestihol porozpravat, siety ze sa nestihol vycurat a siedmemu ze nevyhovovalo ubytko, a podobne. co spravite ? nabuduce sa na to akurat vykaslete. ja na druhej strane chcem kazdy rok vychytat muchy z predchadzajuceho a vsetky zmeny oproti minulym zrazom su robene kvoly zlepseniu cohokolvek..



kazdemu vyhovuje nieco ine. ja idem osobne nazraz na cely vykend si to uzit. nie niekam ponahlat stale. ak sa chcete ponahlat. ponahlajte sa. raz vam to dojde mozno.



vysledky ako som povedal zaslem mailom... a na to ostatne sa pravdepodobne s prepacenim vyserem.
17:57:08
25.04.2013
ŠKODA 120 GLS
pár fotek co jsem udělal: toumextcz.rajce.idnes.cz/ SKODA_GLS_2013
19:59:32
24.04.2013
Maťulo
-> tunerlada: -> Vrba: suhlasim s vami s tym ze by nebolo zle spravit dennu AOSku spojenu s tym vyletom a pokochanim sa okolitym krajom! Takto bol spraveny napr. zraz v Březníku a ten bol uplne TOP! Dokonca vtedy nasa posadka vyhrala tusim 2. miesto a to som tam bol ako navigator uplne poprvy krat, v cudzom kraji a zaroven som mal aj krasny vylet spojeny s prehliadkou tamojsej prirody a pamiatok, navsteva rozhladne s vyhladom na Dukovany aj pivko Hostan som si kupil, flasu mam odlozenu do dnes na pamiatku... 6
19:53:12
24.04.2013
Vrba
-> tunerlada: právě,.. jednou dobry,podruhé taky,ale když je to pořád stejné,tak už to ani člověka nebaví. Třeba ten pátek byl luxus,..uplně něco jiného,novej nápad a žádná velká složitost.Nechci ale aby to vyznělo nějak špatně vůči pořadatelům. Parádní sraz,..o tom žádná. Jen tohle je pořád dokola a mě už to třeba moc neba :-) Já mám raději sprinty 2
18:38:42
24.04.2013
tunerlada
Vrba 24.04.13 07:59:41 napsal:

Taky si dovolím napsat moje názory.

Pátek pohoda,přijez­d,pokec a noční AOS. Tu hodnotím jako velmi

povedenou,moc nás to bavilo a nebylo to tak složité,aby to nešlo

zajet.Policejní kontrola byla nakonec docela příjemné zpestření – bylo

to domluvené? Sobotní AOS mi přišla zbytečně složitá. Už nekolik let mi

chybí něco,co bych i já dokázal dokončit a to dřív něž se po několika

desítkách kilometrů zamotám a můžu jet zpátky do kempu. V podstatě mi

ani nejde tak o výhru této soutěže,ale spíš o to,že bych se rád

povozil po okolí a to bez zbytečných nervů z nekonečného bloudění a

spousty kilometrů navic. Jenže to je těžko,když člověk po pár

kilometrech zabloudí -stejně jako hodně dalších lidí a má z toho ho.no.

Při vyhlášení to stejně zas vyhrají ti samí lidé a průměrná posádka

z toho moc nemá.Opravdu je to každý rok úplně to samé,žádný velký

progres.Možná by bylo dobré dat alespon dvě složitosti,aby i člověk,co

dokáže zabloudit i podle GPS měl nějakou reálnou šanci alespon dojet do

cíle a nanajezdit při tom 200kilometrů po jednom městě. V sobotu večer po

grilování na parkovišti nám byl uloupen gril,ale tak za to si asi můžem

sami. Jinak to hodnotím kladně. Na tyto srazy jezdím hlavně kvuli lidem a

autům a takl jsem byl spokojenej a příjemně překvapenej páteční

AOSkou.
s tou denní AOS máš pravdu.. sice tohle bylo porvé co jsme to taky vzdaly ale jinak to vždycky tak nějak dojedeme.. raději bych uvítal cestu zajímavějším prostředím jako tomu bylo minulý rok v blansku myslím než rychlo honění se za něčím co ve výsledku dopadne stejně..
09:52:43
24.04.2013
Vrba
-> OndraKrupi: tak kluci si rekli ze se jim to nechce skladat,tak se to na chvilku ukrylo do housti a za hodku uz byl pryc,...neda se svitit
09:13:02
24.04.2013
OndraKrupi
-> Vrba: uloupen gril? co to?
07:59:41
24.04.2013
Vrba
Taky si dovolím napsat moje názory.

Pátek pohoda,přijezd,pokec a noční AOS. Tu hodnotím jako velmi povedenou,moc nás to bavilo a nebylo to tak složité,aby to nešlo zajet.Policejní kontrola byla nakonec docela příjemné zpestření - bylo to domluvené? Sobotní AOS mi přišla zbytečně složitá. Už nekolik let mi chybí něco,co bych i já dokázal dokončit a to dřív něž se po několika desítkách kilometrů zamotám a můžu jet zpátky do kempu. V podstatě mi ani nejde tak o výhru této soutěže,ale spíš o to,že bych se rád povozil po okolí a to bez zbytečných nervů z nekonečného bloudění a spousty kilometrů navic. Jenže to je těžko,když člověk po pár kilometrech zabloudí -stejně jako hodně dalších lidí a má z toho ho.no. Při vyhlášení to stejně zas vyhrají ti samí lidé a průměrná posádka z toho moc nemá.Opravdu je to každý rok úplně to samé,žádný velký progres.Možná by bylo dobré dat alespon dvě složitosti,aby i člověk,co dokáže zabloudit i podle GPS měl nějakou reálnou šanci alespon dojet do cíle a nanajezdit při tom 200kilometrů po jednom městě. V sobotu večer po grilování na parkovišti nám byl uloupen gril,ale tak za to si asi můžem sami. Jinak to hodnotím kladně. Na tyto srazy jezdím hlavně kvuli lidem a autům a takl jsem byl spokojenej a příjemně překvapenej páteční AOSkou.
upraveno 1x, naposled 24.04.2013 08:07:43
23:28:25
23.04.2013
elen3
-> DuriQ: veru asi najlepšie slová pre vinníka , si zabyl :-)
20:11:18
23.04.2013
DuriQ
a este trochen kritiky a ironie pre orgazmizatorov ako motivaciu, je mi celkom jasne ze ste chceli skusit nieco nove, ja sa osobne celkom rad povozim ale hodne mi chybalo pri tom vozeni to co bolo pred tym, vsakovake ulohy pri ktorych bolo mozne pokochat sa krasou prirody, hodne mi chyba pohoda pri tychto tzv. sutaziach ma to byt skor o oddychu a nie o nahanani, na nahananie su jazdy zrucnosti, slalom pripadne okruh... ale toto celkom zucastnenym dost uchadza...

ad2 skuste do buducnosti mysliet aj na tych co maju tie auta trochen nizsie pri vybere AOS... celkom sme to aj omlatili zo spodu a to sme isli celkom pantatovou jazdou :) ked som jazdieval zo svojim serblom tak som to tiez dost hobloval zospodu 1
18:15:06
23.04.2013
Pipo26
-> DuriQ: Hladal som na to cele slova ale ty si to napisal vlastne aj za mna...
07:40:50
23.04.2013
OndraKrupi
-> tunerlada 22.04.13 20:31:02: asi jsem jedinej, kdo umi pouzivat hajzl, protoze taky nefungoval, jen me obcas poslechl3
07:37:21
23.04.2013
Peca
Par postrehu za mne:



Dorazil jsem az v sobotu rano, takze me trochu mrzi ze jsem prisel o nocni AOSku. Velmi me potesilo velke mnozstvi pekny vozu. V Senici jsem byl po 3 letech pauzy a dost se za tu dobu zmenil vozovy park, opravdu je videt ze pribyly kvalitni vozy a zapaleni fandove. Moc se mi libila vybrana lokalita kolem prehrady, i prostorne parkoviste. Organizatorum smekam za zvladnutou akci v takovem poctu lidi a vozu.

AOSku jsem letos tedy totalne nedal, a nahradni navigator cestou spis strizlivel nez navigoval. Kdyz jsme nenasli ani prvni kruhovou krizovatku v Senici hned ze zacatku trasy a misto toho dojeli na svetelnou krizovatku, doprovazeni udivem spolujezdce se slovy: "Tady měl být ale kruháč!" , rozhodl jsem se chlupatici ani nezkouset a dle zkusenosti ostatnich jsem zrejme usetril cenne hodiny pojizdek po meste. Misto toho jsme se vsak nalepili na stribrny rapid Itchyho v domneni, ze on nas zcela jiste a bezpecne vyvede z mesta. Akorat ze misto toho nas zavedl do slepe ulicky kdesi v centru Senice a s usmevem na tvari nas po vystoupeni z auta informoval, ze jede domu na obed. 1 Takze jsme si dali dalsi motani z centra mesta ven, cimz jsme spolehlive ztratili casovy naskok oproti ostatnim posadkam, ktere chlupatici zkousely.

Moc jsem potesen, ze jsem vyhral druhe misto za auto srazu a dekuju vsem za hlasy; tento pohar mi do sbirky jeste chybel. Clovek vytahne auto po X letech opet na sraz a helemese, je neokoukane a hned se libi 47



Co me vsak mrzi, tak souhlasim s Duriqem ohledne frajeru, co nedostatek koni motoru a sveho sebevedomi dohaneji prasackou jizdou na parkovisti plnem lidi a deti, a co vic, i tou uzkou cestou k ubytku, kde se navic pohybovali i ostatni civiliste na kolech, bruslich a tak. Pak akorat dostanou mistni rekreanti obrazek o tom, ze skodovkari jsou mlady hovada v ksiltovkach, co bezohledne frajeri.
upraveno 2x, naposled 23.04.2013 07:41:32
21:53:32
22.04.2013
Radek Retro eLeSo
-> DuriQ 22.04.13 18:13:54: naprostý souhlas4



-> Maťulo 22.04.13 18:45:57: fajně bolo 1
21:03:24
22.04.2013
aceboss
-> tunerlada: Já tak splachoval loni 3 oprava bude asi až v další pětiletce
20:31:02
22.04.2013
tunerlada
tak i já nějaké to hodnocení napíšu z mojí strany... v pátek to bylo jako vždy když já jedu na zraz.. nestíhačka, aceboss,poblijon a ondra křupi na mě museli hodinu čekat a nakonec jsem stejně užovkou dojel jen za Slavkov a motor udělal pápá. Při otáčení směr domů jsem zajel do rozbahněného pole kde jsem zapadl a přítelkyně mě musela vytlačovat (naneštěstí měla bílé boty 3) takže komedie jak prase a já musím ještě navíc koupit náhradu již neumytelné nové boty 3 Po výměně vozidel za spotřebáka jsme dorazili na místo o tři hodiny později protože cestou jsme trošku bloudili cez objížďky. Díky množství světel které ale na spotřebáku mám se jela nočné aos uplně v pohodičce protože jsem zářil jako vánoční stromeček do dálky a tak jsme si to pěkně užily.Večer grilování a popíjení s naší partou takže nejvíc super! Sobota opět pokec a slalom kterej byl super (doufám že budou i samostatné časy) a aos které se nám teda moc nepovedla.. chlupatice nás zabila a potom jsme se tam tak zamotaly že znechucení jsme jeli do tesca raději pro zmrzlinu a zpět do cíle projít se okolo přehrady a odpočinout si.Takže i přes tuto naši chybu to hodnotím pozitivně.Jediné co nám teda zkazilo náladu byla ona událost která se stala takže potom už jsme neměli náladu ani čekat na vyhlášení a po pogrilování a pokeci jsme odjeli směr Morava. Jako perličku na závěr můžu uvést že nám nešlo splachovat wc tak jsme splachovali odpadkovým košem 3 ale i tak děkuji organizátorům a všem známým za pěkný víkend a na přez rok se dostavím tím správným strojem :)
18:45:57
22.04.2013
Maťulo
-> DuriQ: myslim ze to bol skor Right Side Flip...



Za mna zraz ako taky v pohode, presne taky na aky sme zvyknuti, az na tu neprijemnu sobotnajsiu udalost z ktorej som si zobral ponaucenie! Trochu nasralo to sychrave pocasie v piatok, ale za to nemoze nikto, ale z pominulorocnych skusenosti som si zbalil aj teple handry a fusakle takze v pohode... Nocna AOSka super az na nezodpovedneho sofera ktory na to doplatil! Vecer opijas so starymi mazakmi v sale, neskor continue na izbe... no proste parada! 5 Chlupaticu nekomentujem, na to mam asi male IQ...



PS: kurva chlapi nabuduce aspon pozbierajte tie rozjebane zaby po parkovisku! je to nechutne stupit na to asi 76843x behom par minut! 3 4
18:13:54
22.04.2013
DuriQ
aj tak najlepsia "ironia" akcia powered by PoBliOn back flip 720degrees 3 3 3

a vraj chyba serioveho auta kkt... chybny medzi kus medzi sedackou a volantom ... len sa treba pozret pravde do oci... jednoducho ked nato nemas tak to nerob, ak si vezmem moznost rizika ze mohol ist niekto v protismere ad jedna mohol si zajebat spolujadzca a ad dva vazne si mohol zranit inych ucastnikov cestnej premavky... ako v mojich ociach si hold kkt ktory zbytocne riskoval zdravie inych...

to iste plati pre vsetkych tych buzikov ktory lietali autami jak jebnuty po parkovisku na ktorom boli aj male deti, ja tam mat dieta tak vam rozkopem rite do nespoznania... akoze je problem ukocirovat nove auto co ma v sebe XY stabilizacnych systemov a ne hentaku serbel plechovku... ked chcete robit picoviny chodte na okruh alebo na slalom a tam sa omotajte o zvodidla kludne aj 10x ... fakt nezodpovedny debili nemam k tomu co viac dodat ...

Jo aj ja som robil picoviny ked som bol stena... ale vedel som kde su hranice...
15:23:51
22.04.2013
Peca
-> DEKODOVAC: -> Milos: A pro ty co nejsou na Facebooku, to nejde otevrit jako me? 8
11:33:25
22.04.2013
DEKODOVAC
tak tu su nech sa páči niečo aj odomna 4 www.facebook.com/media/se t?set=a.5641...
21:32:43
21.04.2013
afro100
nejake fotky od kamarata, co so mnou bol www.facebook.com/media/se t?set=a.6388...
21:27:42
21.04.2013
haso
mne sa zraz lubil, akurat ta chlpatica ma zabila, asi hodinu a pol sme sa tocili furt v jednom bode a nevedeli sme "ci aj toto je odbocka, alebo to neni odbocka a ludia tam parkuju na chodniku"...asi 7 pokusov sme dali a stale nic 3 inak AOS bolo fajn, dobre sa mi to spolujazdcovalo, akurat tie otazky poprehadzovane, napad zaujimavy, pacilo sa mi to hlavne preto, ze sme vzdy museli pribrzdit (zastavit) a precitat si, myslim, ze to zvysilo aj bezpecnost ludi zijucich v danych miestach...



spanilka bola uplne super 136 poriadne som skusil to chladenie jazdou v kolone, stanim a potom zas rozbehmi, za mna fakt super



ale po veceri som uz isiel domov, z vetra ma bolela hlava a bol som vyfukany a uz aj unaveny, takze tak



o rok pridem zasa :)
21:24:28
21.04.2013
Jakub Sýkora
Za nás musím vyslovit Milošovi a spol velké poděkování za super sraz. Noční AOS výborná, protože bylo třeba uvažovat, jízda zručnosti taky fajn a denní AOS vč. úkolů vynikající, teda až na chlupatici, která by byla asi vhodnější mimo město, protože jsme ji po druhém pokusu vzdali vzhledem k provozu a velkému množství odboček. Atmosféra a lidi na výbornou, co více si přát 6
19:50:45
21.04.2013
Radek Retro eLeSo
tak za mě a mladou musim napsat že se povedlo,počasí taky klaplo krom cesty na sraz,auta celkem hezký,fajn pokec s hodně známejma

takže díky pořadatelům 4
16:11:12
21.04.2013
Peca
Posílám odkaz na srazovou galerii: fotomen.rajce.idnes.cz/OL D_Skoda_sraz_7._rocnik_201 3
12:21:41
21.04.2013
itchy
Vecer super, len zvyseny pocet policajnych hliadok to trosku komplikoval, ale za to organizatori nemohli. Z chlupatice som bol debil a to mam prostredie akoze poznat, na 7mom kilometri uz som mal 32 :D Celkovo som na 60km orientaku najazdil 97 a to akoze okolie poznam. Podla mna to bolo super, pre normalnych ludi aj otazky, ja naozaj neviem kolko kolikov je na dverach tapaciru skody 120GLS, alebo ake dlhe je plynove lanko na 100vke. Takze radsej si pohladam v obci ihrisko a poratam sprusle na moste. Na rozhodenie otazok sme zo zaciatku nadavali tiez, ale boli sme na to upozorneni, takze za kazdou tabulou STOP a pozret co sa tyka obce a bolo to v pohode. Celkovo som spokojny.

A teraz pozor vazeni ucastnici, ja neviem pochopit vase pohnutky, tak mam napisany cas 11:26 idem na kontrolu, a nie naspat na parkovisko sa zadrbavat a neviem co robit, malo to mat svoje naslednosti, mali ste byt uz nachytani, slalom a padaj do riti z parkoviska na AOS, dakujem pekne somarom, vdaka ktorym sa potom tvorili rady pred slalomom, mam vas u prdele a preto som sa predbehol a isiel v normalne naslednosti, budte taki laskavi nabuduce, skuste vyhodnotit aka je situacia a nesposobovat svojou neviem cim, zbytocne prestoje.

PS: v tom meste toho bolo naozaj vela, ale nastastie sa nikde netvorili kolony ako cez tyzden, takze za mna tiez v pohode.



Organizatorom dakujem za pekny zraz
08:30:49
21.04.2013
BeBe
No moje strucne hodnotenie...piatok nocna AOS ,bez vacsich problemov ..dokazali sme sa stoho pomerne dobre vysomarit no v sobotu to bola otrava,po hodine tocenia sa v meste a hladania co je odbocka ,co vyjazd z parkoviska ..ci aj to je odbocka???? sme chlpatu ciaru vzdali...som zvedavy kolko posadok ju odjazdilo..ulohy pocas AOS ,tiez pomerne bordel .Milos nas upozornoval, ze to je prehadzane ,ale pocas jazdy to bolo otravne a v polovici sme mali viaceri dilemu, ci sa radsej nepojdeme najest a kasleme na to..akosi to uz nebolo o zabave.Nakoniec sme to niak dojazdili ..taky sex nasilu 2 .

Ostatne veci u mna OK,organizacia aj ubytko bolo fajn,.Som rad ,ze som zas videl kopec znamich a kamosov,tak zas niekedy na buduce.

143
upraveno 1x, naposled 21.04.2013 11:53:25
00:52:19
21.04.2013
ŠKODA 120 GLS
Mockrát děkuji všem !!!, co mi dneska pomohli jakýmkoliv gestem k tomu, abych dostal své autíčko domů do garáže 6 O události nechci zatím mluvit moc. Tohle se prostě stát nemělo a hlavní část viny nesu já. Za zbytek může konfigurace vozu, s kterou jsem si myslel, že můžu jezdit svižně bez nepotrestání. Beru si z toho ponaučení, že se seriovým autem to byla hloupost, a i vy si z toho můžete vzít ponaučení...nepřál bych to nikomu z vás si takhle zrušit auto.



Je to srdcová záležitost a i v této chvíli má pro mě GLSka velkou cenu a Vysoká pec není v plánu, budu řešit jak jí spravit zatím...

Nápad je, že provedu stejnou věc jako Šimurda "asi" koupím skelet a přeházím GLS i s čísly do zdravého plechu.



Jen doufám, že nepřijdou ještě nějaké obvinění ze slovenska typu, že to někdo viděl a práskl to na policii. V této chvíli budu mít práce na posrání lidově řečeno.



ŠKODA FOREVER....a zatím ahoj 6 4 12
00:41:23
21.04.2013
aceboss
Koukám hodnocení zatím žádné tak asi budu první.

Všichni víme co se stalo a myslím, že to nemá cenu nějak rozebírat či zbytečně komentovat.

Co se stalo se stalo a nikdo natom nic nezmění.



Co se týče samotného srazu v pátek registrace,instrukce supr AOS-ka snad až na bod č.7(možna 8 nejsem si jistý )žádný větší problém.

Sobota slalom paráda tak jako každý rok, AOS-ka zklamání z chlupaté čáry a zbytek nevím možná jen náš špatný den ,ale nějak to neklapalo( možná jen podvědomá stráta klasických OT,ÚK) . Snad jen prozba pro příští sezonu a to zmenšit pomněrnou část aosek v městě myslím že nám ani místním není přijemné když tam jezdí 50 automobilů křížem krážem a každy několikrát.

Ke straně organizátorů opět veškerá čest, uznání a poděkovaní za pěkně ztrávený a naplánovaný víkend ve společnosti dobrých a stejně pozmanenaných lidí.4
[ Zobrazit příspěvky smazané moderátory ]
Extreme Tyres