skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
21:43:20
18.10.2010
18.10.2010

banditta
před
21:07:20
18.10.2010
18.10.2010

alpin
-> afro100: v merkury markete zozenies klasicke dvere za 46 euro , to je pohode , sice to nevydrzi vela ale za tu cenu ani nemusi ale jasne ze keby mam na poriadne dvere tak investujem aj ja
21:05:32
18.10.2010
18.10.2010

afro100
-> ondie: ako nerobil som to sam, robim u jednoho pana, cast praci ja, cast on ... neviem ci sa to niekomu vyplati ci nie, ceny tak isto ako som uz pisal netusim, ale ludia si to robit nechavaju ...
21:03:24
18.10.2010
18.10.2010

afro100
-> alpin: nj, lenze o tom to je, to aby si kazde dva roky menil dvere ... co to stoji netusim, az tak do toho nevidim, som len pesiak...
21:03:04
18.10.2010
18.10.2010

ondie
-> afro100: já ti nevim,sem taky od dřeva...ale taky se divim,že se tohle někomu vyplatí
Aby si člověk,kterej takovouhle "renovaci" provádí nějak vydělal,musí to bejt pro zákazníka strašná raketa..a to si zase každej radši dojde koupit celé dveře nové,sice potažené jakousi folii,klidně made in Poland ale levnější..
Pro sebe to chápu,ale dělat takhle druhejm,tak si asi nic nevydělám.. (ale zas nevim,kolik sis řek za práci ;)
Aby si člověk,kterej takovouhle "renovaci" provádí nějak vydělal,musí to bejt pro zákazníka strašná raketa..a to si zase každej radši dojde koupit celé dveře nové,sice potažené jakousi folii,klidně made in Poland ale levnější..
Pro sebe to chápu,ale dělat takhle druhejm,tak si asi nic nevydělám.. (ale zas nevim,kolik sis řek za práci ;)
20:59:11
18.10.2010
18.10.2010

alpin
-> afro100: nj ale k sololitu dodavat masiv ? ja by som aj tak radsej kupil dvere z merkury ktore sice vydrzia rok -dva a potom ich pozametas ale zase su za 50 euro.. co to stoji takato renovacia ?
20:51:45
18.10.2010
18.10.2010

afro100
-> alpin: no zrejme hej ...
v dnesnej dobe ale sa uz nedaju kupit poriadne dvere, pokial teda nie su z masivu ... tieto stare sololitovky maju takych 20 rokov a po tejto renovacii dalsich min. 10-15 myslim si vydrzia ... navyse, pri tychto dverach sa vsetko popisuje a dvere sa upravia ak niekde drhnu, tak sa pribrusi, ak su skrutene tak sa trosku ohobluje, aby proste pekne sedeli do ramu a vracaju sa na svoje povodne miesto, dokonca aj zamky, panty sa cistia a renovuju povodne (okrem kovania, to sa dava ine)
v dnesnej dobe ale sa uz nedaju kupit poriadne dvere, pokial teda nie su z masivu ... tieto stare sololitovky maju takych 20 rokov a po tejto renovacii dalsich min. 10-15 myslim si vydrzia ... navyse, pri tychto dverach sa vsetko popisuje a dvere sa upravia ak niekde drhnu, tak sa pribrusi, ak su skrutene tak sa trosku ohobluje, aby proste pekne sedeli do ramu a vracaju sa na svoje povodne miesto, dokonca aj zamky, panty sa cistia a renovuju povodne (okrem kovania, to sa dava ine)
20:47:03
18.10.2010
18.10.2010

alpin
-> afro100: to sa niekomu aj oplati ?
20:46:33
18.10.2010
18.10.2010

1560 - zrušená registrace
-> afro100:


20:42:44
18.10.2010
18.10.2010

afro100
-> m8rinek: dvere z celeho kseftu boli v tom samom vyzore, len niektore 80 a niektore 90 ... som si toho vsimol az teraz, ze som sem dal tu prvu fotku 90-tok ... akle vyzorovo su rovnake,
akurat u 90-tok sa musia rozsirovat aj bocne stlpiky, lebo tie vrchne listy sa nerobia dlhsie ako 70 cm a nevyslo by to
akurat u 90-tok sa musia rozsirovat aj bocne stlpiky, lebo tie vrchne listy sa nerobia dlhsie ako 70 cm a nevyslo by to
20:42:19
18.10.2010
18.10.2010

filcek
-> afro100: klobouk dolů za takovou práci to je bomba

20:40:46
18.10.2010
18.10.2010

afro100
-> 1560: budes sa asi divit ale neni to prdel, su to stejne dvere, akurat teda na prvej fotke su 90-tky a na druhej 80-tky .. ale jeden kseft ...
foto 80-tok medzi ...
foto 80-tok medzi ...
20:40:17
18.10.2010
18.10.2010

m8rinek
-> afro100: to jsou ty samý? Nářez!
20:32:45
18.10.2010
18.10.2010

Nwkt
-> 1560: Vidíš, nám jo
20:28:08
18.10.2010
18.10.2010

1560 - zrušená registrace
-> Nwkt:
Nevím. Nemyslím si, že by se někomu vyplatilo dělat toto s dveřma. A pokud jo, hned bych pro něho měl prácičku.
Nevím. Nemyslím si, že by se někomu vyplatilo dělat toto s dveřma. A pokud jo, hned bych pro něho měl prácičku.
20:27:27
18.10.2010
18.10.2010

Nwkt
-> 1560: Proč myslíš, že to nejsou ty samý?
20:26:52
18.10.2010
18.10.2010

1560 - zrušená registrace
-> afro100:
Tak nevím, já jsem myslel, že tu mají být věci stejné, ne že vyhodíš jedny dveře a koupíš nový. To není moc před a po.
Tak nevím, já jsem myslel, že tu mají být věci stejné, ne že vyhodíš jedny dveře a koupíš nový. To není moc před a po.
20:20:19
18.10.2010
18.10.2010

afro100
a po
sorry za kvalitu ...
sorry za kvalitu ...
20:19:33
18.10.2010
18.10.2010

afro100
hmm, pred
13:54:36
18.10.2010
18.10.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
Proboha co je to za smysl napřed dávat po? a až pak před... Už jsem to tu párkrát viděl (není to jen Jirkovo případ) a opravdu to nechápu, vždy spadnu na úroveň nečteného vysvíceného příspěvku a jedu nahoru a pak osobně nechápu sled událostí 

21:57:13
17.10.2010
17.10.2010

rockboy
-> Trax: ty krávo, to byla Daveova 120ca co ji nechával snad zadáčo - neni jí škoda?
20:46:25
17.10.2010
17.10.2010

Pavel P..
-> Radek Retro eLeSo: měl bych tu opět nějaké řadičky... kdyžtak cvaknu a pošlu fotku.

20:13:31
17.10.2010
17.10.2010

ŠKODA 120 GLS
-> bibendum30: pěkné, pěkné
19:54:36
17.10.2010
17.10.2010

bibendum30
Před

19:51:58
17.10.2010
17.10.2010

bibendum30
po
...a to ještě není finále,spíš takový mezi
...a to ještě není finále,spíš takový mezi18:58:53
17.10.2010
17.10.2010

Radek Retro eLeSo
a po,prokoukla

18:57:18
17.10.2010
17.10.2010

Radek Retro eLeSo
mezi
18:55:45
17.10.2010
17.10.2010

Radek Retro eLeSo
doma nuda takže před
23:47:03
16.10.2010
16.10.2010

Tomaso435
sem našel moje kolečka . před a po :-D fotka stará dva a kus roku
00:31:03
15.10.2010
15.10.2010

Trax
-> All: Je to tranzit 98, ten kratkej. Měli jsme co delat, ale vešla se tam celá...

19:21:36
14.10.2010
14.10.2010

Hurdis
-> Jumbo: Nj, pravda, rochním se v popelu, model od 87, resp. 92, resp 96 etc., zezadu pořád stejné. Už tyhle vraky zezadu nepoznám.-> stepan: To jsem pochopil, na třísky by to šlo, navíc tyhle transity jdou většinou loupat rukama, drží je střecha.
18:50:27
14.10.2010
14.10.2010

stepan
-> Hurdis: měl sem namysli udělat z toho naloženýho škodovku, ne poskládat tranzita do škodovky 

18:40:24
14.10.2010
14.10.2010

Kaprof-Pisařík
-> Jumbo:
Dle zadních dveří si to také myslim..
Dle zadních dveří si to také myslim..18:38:57
14.10.2010
14.10.2010

Jumbo
-> Hurdis: Podle mě jasný Tranzit
18:08:27
14.10.2010
14.10.2010

Hurdis
stepan 13.10.10 21:31:12 napsal:
→ Trax: To by zvladnul každej, kdybys to udělal opačně
tak seš frajer
Stálo by to jen mnohem více času a řezných kotoučů.
-> Trax: Co je to? Expert, Jumpy, Scudo??
→ Trax: To by zvladnul každej, kdybys to udělal opačně
tak seš frajer
Stálo by to jen mnohem více času a řezných kotoučů.-> Trax: Co je to? Expert, Jumpy, Scudo??
07:00:07
14.10.2010
14.10.2010

MOLSO
-> stepan:


21:31:12
13.10.2010
13.10.2010

stepan
-> Trax: To by zvladnul každej, kdybys to udělal opačně tak seš frajer 

18:14:11
13.10.2010
13.10.2010

Vojťas
-> Trax: no to si delas prdel 

17:39:26
13.10.2010
13.10.2010

Trax
A po
17:37:10
13.10.2010
13.10.2010

Trax
Před
00:45:07
13.10.2010
13.10.2010

Syny
-> Arnold 13.10.10 00:38:34: A nebylo by lepci dat to rovnou na novou? :)
00:42:04
13.10.2010
13.10.2010

Vojťas
-> Arnold: uz to nech prosimte :) pozde :D
00:40:32
13.10.2010
13.10.2010

Arnold
-> Vojťas: muzu smat jestli vadi
00:39:59
13.10.2010
13.10.2010

Vojťas
-> Arnold: asi jen to ze to sem neni treba davat vsude ;)
00:38:34
13.10.2010
13.10.2010

Arnold
-> Syny: no to tak co alespon jsem si to zkusil stejne se to chtelo vyhodit tak proc to nezkusit nn? 

00:36:34
13.10.2010
13.10.2010

Syny
-> Arnold: I podle fotky tyhle kvality soudim, ze kapota je na vyhozeni a tudiz dle me zbytecne prace :)
21:23:42
12.10.2010
12.10.2010

Vojťas
-> Arnold: ojoj

21:21:57
12.10.2010
12.10.2010

Arnold
-> 1560: a proc bych to tam cpal?? :D
21:20:18
12.10.2010
12.10.2010

1560 - zrušená registrace
-> Arnold:
ještě do inzerce jsi to nedal...
ještě do inzerce jsi to nedal...
20:55:47
08.10.2010
08.10.2010

itchy
-> Mr_Kubas: to asi nie, starnem a ta napadnost uz ma nebavi, aj policajti pre to nemaju moc pochopenie, pojdem do seriovejsieho stavu 

