skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
17:02:16
28.11.2010
28.11.2010

Hurdis
-> stika87: Ta je 7 m před autem.
16:49:54
28.11.2010
28.11.2010

afro100
-> Tomaso435: tak tak ...
16:49:29
28.11.2010
28.11.2010

stika87 - Maschinenführer
-> afro100: a co bezpecnostni zona :)
16:48:46
28.11.2010
28.11.2010

Tomaso435
-> afro100: v případě že je homologovany ;) a taky na něm musí bejt nálepka s atestem :-)
16:47:15
28.11.2010
28.11.2010

afro100
-> stika87: néjni, staci ho dostat do TP (pretoze sa meni celkova dlzka vozidla)
16:29:45
28.11.2010
28.11.2010

stika87 - Maschinenführer
-> P@wlos: dobre ty ;-) neni nahodou ten ram zakazanej ? :)
18:14:13
27.11.2010
27.11.2010

P@wlos
před
18:13:56
27.11.2010
27.11.2010

P@wlos
po
15:10:33
26.11.2010
26.11.2010

afro100
-> Syny: ale prd, idealny wintercar ...
15:09:50
26.11.2010
26.11.2010

steyr
-> MOLSO: su nove hadam dva tri tyzdne vydrzia :D viac sa bojim o "buchty" koli nim auto dost plava :D
15:07:31
26.11.2010
26.11.2010

Syny
-> steyr: hmm, tak ted jeste predek niz
Pac ted to drobet vypada jak motorak :)
Pac ted to drobet vypada jak motorak :)15:07:01
26.11.2010
26.11.2010

MOLSO
-> steyr: pekne pekne ale bacha na tlmiče atesá sú svine 

15:05:40
26.11.2010
26.11.2010

steyr
-> MOLSO: nie nie :D vyhodil som vleckove pruziny a vlozil kyvkove :D nove tlmice :D ATESO :D doma sa mi valali :D a dalsie veci nevidno... interier strati ltak 15 kg smoly z podlahy :D a rapidkove sedadla... na zaciatok staci... ked sa trosku otepli budem pokracovat dalej :)
15:05:23
26.11.2010
26.11.2010

MOLSO
-> afro100:
holt niekto sa pri zastavbe vlecky s tym sere a dakto to ma na salame 
holt niekto sa pri zastavbe vlecky s tym sere a dakto to ma na salame 
15:04:07
26.11.2010
26.11.2010

afro100
-> MOLSO: a dal nizky kaslik a 5q trubky a hrdlo na 5q 

15:03:15
26.11.2010
26.11.2010

MOLSO
-> Syny: asi vymenil kyvkove domce na vlečke za vlečkové 

15:01:33
26.11.2010
26.11.2010

Syny
-> steyr: Jako jedinej rozdil kterej asi po 5ti minutach vidim je zadek niz... Ale jako mozna by nebylo od veci napsat co se zmenilo, kdyz uz to neni na prvni pohled videt... 

14:59:46
26.11.2010
26.11.2010

david 136 - zrušená registrace
-> steyr: dnes je uz sucha? 

14:54:46
26.11.2010
26.11.2010

steyr
a takto dnes :)
14:54:16
26.11.2010
26.11.2010

steyr
takto bola pondelok
02:01:07
21.11.2010
21.11.2010

afro100
-> Star LC20: dík
21:02:11
20.11.2010
20.11.2010

itchy
-> milano: myslim ze ok, tiez som sa uz prakrat sral s volantom, pruznost je najdolezitejsia vlastnost u latky ktorou obsivas volant, inak sa nepohnes 

17:22:13
20.11.2010
20.11.2010

milano
a po. semišová koža sa síce skvele drží, ale estetický efekt nesplnil očakávanie, lebo poťah sa mi pokrčil. prilepil som ho na volant a už to nešlo napraviť. na to, že som poťah vyrábal zo starého koženého kabátu a prvý raz- si dávam trojku.

17:15:55
20.11.2010
20.11.2010

milano
pred
19:31:37
19.11.2010
19.11.2010

Star LC20
-> afro100: máš to prostě pěkný
mlčet
mlčet19:17:47
19.11.2010
19.11.2010

Placko
-> Nwkt: nič inéé iba


19:17:21
19.11.2010
19.11.2010

afro100
-> Star LC20: to ani nie 
V podstate ma na túto myšlienku naviedol DNA 69, keď som sa ho pýtal na jeho avatara na TruckForu ... akurát som to len nezmenšil, ono to v praxi nie je nič iné ako hromada čiar naskládaných ma sebe v príslušnon farebnom odtieni ...

V podstate ma na túto myšlienku naviedol DNA 69, keď som sa ho pýtal na jeho avatara na TruckForu ... akurát som to len nezmenšil, ono to v praxi nie je nič iné ako hromada čiar naskládaných ma sebe v príslušnon farebnom odtieni ...
19:17:01
19.11.2010
19.11.2010

Star LC20
-> Nwkt: Tohle na mě takovej dojem nedělá, pokud má ten člověk tablet (píšu to správně?). Afro to zřejmě kreslí myší, to je jiná machrovinka
19:14:07
19.11.2010
19.11.2010

Star LC20
-> afro100: Respekt
Udělat něco tak propracovanýho v něčem tak stupidním jako malování musí vyžadovat léta praxe a odříkání. Skláním se před tvým umem
Udělat něco tak propracovanýho v něčem tak stupidním jako malování musí vyžadovat léta praxe a odříkání. Skláním se před tvým umem19:10:25
19.11.2010
19.11.2010

David29
-> Tuner#2: Já i elipsu 

19:09:32
19.11.2010
19.11.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> afro100 19.11.10 18:44:08: Mazec v malování umím udělat čáru a obdélník 

18:49:00
19.11.2010
19.11.2010

Placko
-> afro100: nemam slov


18:46:55
19.11.2010
19.11.2010

Vojťas
-> afro100: no to me poser 

18:44:08
19.11.2010
19.11.2010

afro100
-> Klubko_: -> Tuner#2: asi nebudete verit ale normalne klasicke malovanie co je pri kazdych Woknach ... uz som toho kreslil viac, niektore su podarene viac, niektore menej
18:12:45
19.11.2010
19.11.2010

Klubko_
-> afro100: Tuner#2 19.11.10 18:03:41 napsal:
→ afro100 19.11.10 17:45:18:
ale jinak super v čem
jsi to kreslil?hele, to me taky zajima
→ afro100 19.11.10 17:45:18:
ale jinak super v čemjsi to kreslil?hele, to me taky zajima
18:03:41
19.11.2010
19.11.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> afro100 19.11.10 17:45:18:
ale jinak super v čem jsi to kreslil?
ale jinak super v čem jsi to kreslil?17:45:18
19.11.2010
19.11.2010

afro100
a po Molsovom zasahu :D "sak mam T2 pruziny" :D:D
17:50:09
18.11.2010
18.11.2010

OndraKrupi
-> Don_pepe: jj ttj
17:48:18
18.11.2010
18.11.2010

Don_pepe
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: Protože je to na mezi, kdyby to bylo na druhou stranu, všechna voda co zteče mi povalí do garáže a v zimě sníh bude padat sousedovi na výjezd...
17:46:54
18.11.2010
18.11.2010

petr s
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: Tak to spadne k sousedovi
17:46:29
18.11.2010
18.11.2010

Don_pepe
-> j_j: Však co? Druhotný využití surovin, to je teď moderní...
17:46:01
18.11.2010
18.11.2010

OndraKrupi
-> Don_pepe: jen dotaz poč máš sklon střechy k plotu nebylo by to lepší na druhou stranu?
17:45:25
18.11.2010
18.11.2010

Pavel P..
-> petr s: jak jinak.... zrovna nedávno jsem sousedovi nadělil kanystr málo jetýho oleje z Větévkovi škudky když jsme jí kuchali.... hned tim napajcnul kůlnu

17:45:08
18.11.2010
18.11.2010

j_j
-> petr s: z tebe má Bursík radost :) ale je to pěkný...
17:44:10
18.11.2010
18.11.2010

Don_pepe
-> Pavel P..: Ale kecy, vidíš někde koleje?

17:43:42
18.11.2010
18.11.2010

petr s
-> Pavel P..: Vyjetej olej
17:42:36
18.11.2010
18.11.2010

Pavel P..
-> Don_pepe: vypadá to jak nádražní budova

17:30:40
18.11.2010
18.11.2010

Don_pepe
A z hromady desek je ........... garáž!
Konečně Šmoulík nemusí nocovat venku.
Konečně Šmoulík nemusí nocovat venku.


