14474 příspěvků (zobrazeno 7864 až 7913) od 05.03.2008 do 16.02.2026, založil/a targa 2
řadit dle data
14:19:59 12.05.2011
Tommyk
-> j_j: třeba to dělá na kšeft, ne? .. pak za to schrábne batoh -> Pavel P..: cim si to delal? Tempo?
14:16:02 12.05.2011
Pavel P..
-> j_j: a proč bych nemohl a vůbec co je ti do toho?... prodám ho a vydělám na něm tisíce, závidíš? -> minno: šak proto to dělám.. nebudu si na poličku dávat zašlej hnusnej štítek
13:38:59 12.05.2011
j_j
-> Pavel P..: proč renovuješ věci na auto, který nemáš je mi záhadou...
13:37:21 12.05.2011
minno
-> Pavel P..: najmä ak bude ten štítok na tvojej poličke doma ináč pekné pekné
-> VeTeV: -> Nwkt: -> stepan: -> Jura_Favorit: -> Syny:
omlouvám se že píšu až tak pozdě ale nestíhal jsem. favorit byl nastrojený na poslední sraz protože mu za měsíc končí stk. ten přední nárazník bude pravděpodobně jiný tedy pokud se mi podaří sehnat, 4oko neprodám;-) a fotky se pokusím udělat zítra, píšu si to do upomínek.
-> castrol: tiež sa tomu teším, dufam že to bude držať
20:00:44 04.05.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Péďa17: Fakt,nerobím si srandu,ale to bola NIVA vyradená zo stavebnej firmy čo bola furt vo vode a v blate a on ju na konci používal len tak do lesa,až kým sa nezlomila
19:58:28 04.05.2011
castrol
-> squalo: no super
19:57:38 04.05.2011
Péďa17
-> Michal N 283:
19:55:33 04.05.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
No práve,ako som napísal,že nie úplne všetky ,ale väčšina dokáže kvalitne zhniť.BTW kamošov bratranec mal jednu a pri skoku ju zlomil na 2 polovice,iba kardan to držal pokope
19:54:53 04.05.2011
squalo
-> havlik: no bolo to dosť krive, 0,2mm išlo dole -> Tommyk: na tej strednej fotke to je pekne vidno preto som ju pridal aby to bolo vidno... -> castrol: už behame
19:53:32 04.05.2011
Péďa17
-> Michal N 283: no lemy,prahy,vršky předních podběhů,podlaha,ještě tam něco bude.je to 6 let zpátky co se dělala
19:50:46 04.05.2011
castrol
afro100 04.05.11 19:48:59 napsal: → Michal N 283 04.05.11 19:48:35: niektore ? ja by som
povedal ze vsetkyto zas nie ale vacsina je chytena
19:50:33 04.05.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> afro100: No aj tak sa dá povedať:D
19:48:59 04.05.2011
afro100
-> Michal N 283 04.05.11 19:48:35: niektore ? ja by som povedal ze vsetky
19:48:35 04.05.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Péďa17: Bola moc chytená?Lebo Nivy zvyknú poriadne hrdzavieť.Aspoň niektoré typy,hlavne tie novšie