
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
21:29:05
16.05.2011
16.05.2011

castrol
-> Tommyk: cierna mriezka 

21:25:55
16.05.2011
16.05.2011

Tommyk
-> MOLSO 16.05.11 20:00:50: asi sem blbej ale nic tam nevidim jinak..?
21:24:05
16.05.2011
16.05.2011

Arnold
-> alpin: pekna praca


21:04:43
16.05.2011
16.05.2011

alpin
po , výmena strešných okien za dve hodiny 

21:03:39
16.05.2011
16.05.2011

alpin
pred
20:40:58
16.05.2011
16.05.2011

Radek Retro eLeSo
-> Tazi 16.05.11 19:09:34: doufám že je to přidělaný těma prašivejma šroubkama co tam byli předtim
,jinak to je teda rozdíl jak stehno
,jinak to je teda rozdíl jak stehno
20:40:46
16.05.2011
16.05.2011

Mil@n
-> Karlos (WIO46): podívej se na štítek
20:40:20
16.05.2011
16.05.2011

castrol
-> Karlos (WIO46): rozlestil napis skoda 105L
20:32:12
16.05.2011
16.05.2011

Karlos (WIO46)
-> Tazi: A co jsi prováděl nebo co
, já vidím dvě stejné fotky z trochu jiného úhlu.
, já vidím dvě stejné fotky z trochu jiného úhlu.20:13:04
16.05.2011
16.05.2011

OndraKrupi
no co no, co musí dovnitř, musí taky ven....

20:11:56
16.05.2011
16.05.2011

afro100
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: urcite
20:11:38
16.05.2011
16.05.2011

castrol
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: 

20:10:57
16.05.2011
16.05.2011

OndraKrupi
asi to smažu ne?
20:10:06
16.05.2011
16.05.2011

castrol
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: 

20:09:32
16.05.2011
16.05.2011

suri
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: fúúúj ban :-D
20:06:35
16.05.2011
16.05.2011

OndraKrupi
-> MOLSO: sszs?


20:04:46
16.05.2011
16.05.2011

MOLSO
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: kurva načo na to klikam ? NAČO ?
teraz ked jem
teraz ked jem

20:00:50
16.05.2011
16.05.2011

MOLSO
-> MOLSO: a po 

20:00:00
16.05.2011
16.05.2011

MOLSO
Ked už tu kolega začal s užovkovými riťami .... 
Pred

Pred
19:36:14
16.05.2011
16.05.2011

FORM - zlomená ojnice
-> m8rinek: Vydrž, zrovna potřebuju, tak to ofotím 

19:34:22
16.05.2011
16.05.2011

m8rinek
-> Tazi: fakt cool!.... OMG co sem dát třeba záchod před a po spláchnutí?
19:09:34
16.05.2011
16.05.2011

Tazi
No a jasně že po....
19:09:00
16.05.2011
16.05.2011

Tazi
Před
09:52:02
16.05.2011
16.05.2011

Joki
Koberečky... Ať mám vevnitř čisto 

22:31:52
15.05.2011
15.05.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Lubis 15.05.11 16:55:50: Paráda...
22:15:22
15.05.2011
15.05.2011

squalo
po 

22:14:14
15.05.2011
15.05.2011

squalo
pred
20:07:13
15.05.2011
15.05.2011

Eidy
-> Lubis: Krásný kola.
16:55:50
15.05.2011
15.05.2011

Lubis
... a po, půl roce práce je hototvo!!
16:55:06
15.05.2011
15.05.2011

Lubis
před když jsem je koupil
13:22:21
15.05.2011
15.05.2011

Tomáššš
-> MOLSO: uz som to skoro cital ze Ŕŕŕŕ - ako ten film (kamen zde,kamen ? chybi ...) 

13:19:49
15.05.2011
15.05.2011

MOLSO
-> Tomáššš: PRRRRRRRRRRRRRRRRD
13:12:18
15.05.2011
15.05.2011

Tomáššš
-> MOLSO: molso ide robit prdy 

12:46:56
15.05.2011
15.05.2011

MOLSO
po po 

12:45:57
15.05.2011
15.05.2011

MOLSO
po 

12:45:24
15.05.2011
15.05.2011

MOLSO
Pred ....
12:12:43
15.05.2011
15.05.2011

spartra
po zatím
11:42:56
15.05.2011
15.05.2011

suri
-> Tommyk: a načo , otvorím kufor a zapnem vypínač svetla plno lebo svietia obe strany , dokončím a vypnem
11:41:17
15.05.2011
15.05.2011

Tommyk
-> suri: nejlepsi by bylo udelat to tak, ze kdyz se zamkne, tak to proste zhasne.. jedine kdybysis to pak sam vypinacem rozsvitil, tak aby to svitilo.. (kdybys sedel zamcenej v aute)
11:39:02
15.05.2011
15.05.2011

suri
-> Tommyk: ja tomu spínaču tu neverím tak som hold dal vypínač a lampy na obe strany
11:29:34
15.05.2011
15.05.2011

Tommyk
-> suri: no, ja to spatne zavrel, ty 5. dvere a jak bylo venku treba -20 a svitilo to rekneme celou noc.. tak baterka nevydrzela. nastartoval sem pres kabely, ulej par km a zase v pohode 

11:17:53
15.05.2011
15.05.2011

suri
-> Tommyk: kufor mám takto surky.rajce.idnes.cz/lamp
icka a inak tam nemám nič také a novú baterku ktorú čas od času zmeriam a dobijem
11:09:30
15.05.2011
15.05.2011

Max
-> minno: ok, příště to technicky přesně specifikuji...ale myslim že víme o čem se bavíme..nepředpokládal jsem že kvůli snížení bude měnit nápravnici s ramenama a těhlice 
-> maca: a co jsi tam dával ? Já mám na svojí rs tlumiče+pružiny eibach

-> maca: a co jsi tam dával ? Já mám na svojí rs tlumiče+pružiny eibach
11:02:13
15.05.2011
15.05.2011

Tommyk
-> suri: vsak ja si delam srandu
ale uz se mi stalo, ze jsem prisel, otocil klickem a central uz mel hooodne pomalej pohyb
(zustalo svitit svetylko v kufru)
ale uz se mi stalo, ze jsem prisel, otocil klickem a central uz mel hooodne pomalej pohyb
(zustalo svitit svetylko v kufru)10:58:19
15.05.2011
15.05.2011

Klubko_
-> Matt-110Rten druhej: mohlo by mit no
moje puvodni maj 315tkm a novy s tockomerem 181tkm. Ale prehodil jsem si tachometry, at mi dal sedi km. Jen jsem si to zapomnel vyfotit s puvodnima km, takze jsem pak fotky delal uz s prehozenejma tachometrma. 
moje puvodni maj 315tkm a novy s tockomerem 181tkm. Ale prehodil jsem si tachometry, at mi dal sedi km. Jen jsem si to zapomnel vyfotit s puvodnima km, takze jsem pak fotky delal uz s prehozenejma tachometrma. 
09:38:00
15.05.2011
15.05.2011

Matt-110Rten druhej
-> Klubko_: a hned ma najeto o 100tis min :D
09:32:51
15.05.2011
15.05.2011

suri
-> Tommyk: to ak by 10W mohlo uškodiť baterke tak radšej idem busom :-)
22:05:24
14.05.2011
14.05.2011

Tommyk
-> suri 14.05.11 19:15:13: počkej až budeš mít v zimě slabou baterku, otočíš klíčkem do 1. polohy a tím jí doděláš...


19:15:13
14.05.2011
14.05.2011

suri
-> Klubko_: budíky sú iné
mne pri štarte svietia kontrolky zľava ABS , Pás , X X brzdy dobíjanie , ručná , mazanie a airbag
tie X sú sytič a výstražáky to nesvieti
mne pri štarte svietia kontrolky zľava ABS , Pás , X X brzdy dobíjanie , ručná , mazanie a airbag
tie X sú sytič a výstražáky to nesvieti
