14474 příspěvků (zobrazeno 564 až 613) od 05.03.2008 do 16.02.2026, založil/a targa 2
řadit dle data
06:58:26 04.09.2019
Vojťas
-> StepaNoFUN: treba na thalii jsou prolisy s dirama ale jen nacvakavaci, zadny lepeni ale tam je vsechno tak jednoduchy, ze bych tomu 1/3 IQ i veril
23:23:54 03.09.2019
saskyn2
-> Milan 136 03.09.19 20:32:33: Krásně naleštěný. Jsem taky konečně chtěl oktu preleštit po těch 4 letech co jí Markéta má, ale zase nějak nezbylo času. Takhle vypadají kola od jara
-> saskyn2 31.08.19 10:52:02: A co je na O1 špatného? Dneska zrovna byla na Car Prague festivalu RSa s lištama v černím klavíru a vypadalo to fantasticky.
-> M@rtin 31.08.19 08:32:32: NJ tak RS nárazníky žádné lišty nemají, takže pak je logický krok dát lišty do barvy, ale u klasických nárazníků se mě to v barvě nelíbí.
-> suri: Na té tvojí fotce a porovnání co sem dal -> M@rtin: je to krásně vidět, prostě v barvě to vypadá mnohem líp, s těma lištama takhle z boku to vypadá jak O1. Ale nikomu to neberu, každý at si to udělá jak chce a jak se mu to líbí.
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Polej i ty boční a nebude to mít chybu, takhle to ty černý "rozbíjej" zbytečně. V tý čerrvený to rozbíjet asi neřeba. Neříkám, že v tý šedivý to s komplet černejma lištama není pekný, ale červený komplet - za mě OK.
A neser.. Lízátko na Š100 mám doma (v plniči), jen nejsou lidi na to aby to nalakovali a namontovali. Ale zase se to auto ukazuje na veřejnosti tak sporadicky, že to je vlastně jedno. :-D Za poslední 4 roky najelo asi 8km... :-D
-> saskyn2: časem, až narazim na kompletní za nějakou normální cenu, ale v plánu to je ;-)
23:07:34 30.08.2019
saskyn2
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Si měl dát i přední RS, i když je fakt že ten předface je takový divný a asi by s tím bylo zbytečně sraní
23:04:10 30.08.2019
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> StepaNoFUN: nová boční sada už je doma, hoši, ale zadní nárazník žádnou lištu nemá(RS), tak by to bylo jak pěst na oko, navíc ten černej spodej je jak ustřelená čelist, nebo š100 bez lízátka
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Pěkný, si pamatuju jak mi někdo myslím tady na virtu vnucoval, jak ty černý lišty té oktávce strašně sluší. Tady je to nejlíp vidět
-> Jirik_Tuňák1983: Taky jsem o tom uvažoval. Na horší cestě bych to docela ocenil. Na čalouníka ještě čekám se sedlem, tak se s ním asi dohodnu. A ještě blatníčky dozadu přijdou. Jinak díky všem za pochvalu
12:54:27 15.08.2019
Eidy
-> Bohyn: To je hodně velký zlepšení. Moc hezká práce.