skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
21:11:06
28.05.2022
28.05.2022

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Lubes120: to vypadá normálněji, než stříbřenka s černými šroubky do sádráče
22:44:40
27.05.2022
27.05.2022

Lubes120
-> Vojťas 27.05.22 22:43:04: bola taká možnosť tak som všetko čo sa dalo dal prechromovat
22:43:04
27.05.2022
27.05.2022

Vojťas
-> Lubes120 27.05.22 22:30:53: to je lepsi 

22:30:53
27.05.2022
27.05.2022

Lubes120
-> minno 27.05.22 11:55:00: ja takto
20:34:09
27.05.2022
27.05.2022

castrol
-> minno: myslel som si 

12:17:24
27.05.2022
27.05.2022

isti
-> minno: Ja som myslel že je to nový zinok.
11:55:00
27.05.2022
27.05.2022

minno
-> castrol: Nie, až také prasa nie som, som len trochu prasa
-> palinator: Nieee, normálne nalakované.

-> palinator: Nieee, normálne nalakované.
22:21:05
26.05.2022
26.05.2022

palinator
20:32:06
26.05.2022
26.05.2022

castrol
-> hans1 26.05.22 19:05:25: ze by bol minno az take prasa a dal take sroby ?
20:21:20
26.05.2022
26.05.2022

Lubes120
20:21:09
26.05.2022
26.05.2022

Lubes120
-> minno 26.05.22 18:57:45: ale je to parádne 

19:20:15
26.05.2022
26.05.2022

k.jarek
-> minno: Kdo si hraje, nezlobí
Ale ne, máš to pěkné
Ale ne, máš to pěkné
19:10:18
26.05.2022
26.05.2022

minno
-> hans1 26.05.22 19:05:25: Omyl. Sú to pôvodné skrutky, len presprejované na čiernu matnú.
19:05:25
26.05.2022
26.05.2022

hans1
-> minno 26.05.22 16:23:40: no,nevím nebylo lepší přezinkovat originál šroubky ? tyto jsou na sádrokarton ne ?
18:57:45
26.05.2022
26.05.2022

minno
-> Lubes120: Ja som si vystačil s lacnejšou verziou

18:48:25
26.05.2022
26.05.2022

castrol
-> Lubes120: no jo kajsmentke 

18:29:33
26.05.2022
26.05.2022

Lubes120
-> minno 26.05.22 16:23:40: paradicka , tiež som robil zámky ale dával som všetky nachromovat 

17:20:42
26.05.2022
26.05.2022

Milan 136
16:23:40
26.05.2022
26.05.2022

minno
A po. Hrám sa na detaily, všetky 4 ks :)
16:23:11
26.05.2022
26.05.2022

minno
Pred (táto bola najhoršia, ostatné relatívne ešte celkom OK):
21:10:44
10.05.2022
10.05.2022

Lubes120
-> Bohyn 10.05.22 15:03:16: ako nové 

15:03:16
10.05.2022
10.05.2022

Bohyn
srovnáno a olakováno, zevnitř vyvoskováno. Majitelka je spokojená
15:01:44
10.05.2022
10.05.2022

Bohyn
Tak nějak jsem to vytahal zpět
15:01:08
10.05.2022
10.05.2022

Bohyn
Kia práh před
15:48:30
19.04.2022
19.04.2022

kraska98
-> isti: Uhádl. Jen o 370 kilometrů dále a v jiné konfiguraci 

15:30:24
19.04.2022
19.04.2022

j_j
-> Lubes120: 110 LS ?
15:25:18
19.04.2022
19.04.2022

isti
-> kraska98: Preparkoval si to ale aj tak stojíš blbo,uhádol som?

13:08:16
19.04.2022
19.04.2022

kraska98
A po

13:07:46
19.04.2022
19.04.2022

kraska98
Před
19:15:19
28.01.2022
28.01.2022

Lubes120
-> minno 25.01.22 14:27:49: a teraz podobné veci len na iných miestach
14:27:49
25.01.2022
25.01.2022

minno
-> Lubes120 24.01.22 20:05:00: Čiže bolo to v poriadku, kým si to nerozbil
Len si srandu robím. Super porobené.
-> palinator: Aj mne

Len si srandu robím. Super porobené.
-> palinator: Aj mne

23:44:38
24.01.2022
24.01.2022

palinator
-> Lubes120:
Hele, ten kit mi něco připomíná...
Hele, ten kit mi něco připomíná...

20:05:00
24.01.2022
24.01.2022

Lubes120
-> minno 24.01.22 19:58:13: a takto na začiatku keď som iba srobovakom kontroloval
20:03:50
24.01.2022
24.01.2022

Lubes120
-> minno 24.01.22 19:58:13: rožky dverí takto vyplnené iba gitom
20:03:03
24.01.2022
24.01.2022

Lubes120
-> minno 24.01.22 19:58:13: predný blatník tak podomácky vytmeleny a krivý a nepasoval odtieň. Zadné oba blatníky taktiež nepasoval odtieň a spodky dverí asi 10cm a Prahy komplet boli v hrochovine , aby predošlý renovator “vyvaril " gitom diery
19:58:13
24.01.2022
24.01.2022

minno
-> Lubes120: Super. Pekné. A čo tým opravovaným miestam bolo?
19:56:28
24.01.2022
24.01.2022

Lubes120
A po oprave
19:56:08
24.01.2022
24.01.2022

Lubes120
Medzi
19:55:37
24.01.2022
24.01.2022

Lubes120
Pred
09:59:07
09.01.2022
09.01.2022

Bukaj
-> minno: 

09:57:27
09.01.2022
09.01.2022

minno
-> Bukaj: To už asi nezistím. Ale skúsil som do toho rýpnuť šrobovákom a netvári sa to ako bežný náter, nemá chuť sa to lúpať, tvári sa to ako "súčasť plastového podkladu".
Cumper písal, že to mal 3 roky a furt to vyzeralo ako nové:
skoda-virt.cz/cz/.../3419 5-dnesni-nakup?gotopost=4. ..
Cumper písal, že to mal 3 roky a furt to vyzeralo ako nové:
skoda-virt.cz/cz/.../3419 5-dnesni-nakup?gotopost=4. ..
09:39:28
09.01.2022
09.01.2022

Bukaj
-> minno: Zajímalo by mne, co to vydrží - jak to bude vypadat po roce provozu. Odletující kamínky to dokážou slušně posekat, tak jestli povrch bude soudržný a nebude se loupat...

09:36:53
09.01.2022
09.01.2022

minno
Štruktúra povrchu je taká "nárazniková".
09:30:53
09.01.2022
09.01.2022

minno
-> Eidy: Tak ako vhml. Tvári sa to ako bežný čierny sprej. Píšu tam, že je to alkydová farba. A bežný sprej je akryl.
Tu je dobrý popis:
www.nako.cz/13346-motip-s prej-na-narazniky-bumpersp ray-400ml-04073.html
Tu je dobrý popis:
www.nako.cz/13346-motip-s prej-na-narazniky-bumpersp ray-400ml-04073.html
23:05:47
08.01.2022
08.01.2022

vhml
-> Eidy 08.01.22 22:49:02: jo, tváří se to jako běžnej černej sprej. Taky jsem po nějakým místním doporučení jeden zakoupil pro GO pežota


22:49:02
08.01.2022
08.01.2022

Eidy
-> minno: Dobře. Ale když to foukneš na bílej papír, tak co? Je to černý?
22:44:01
08.01.2022
08.01.2022

minno
-> Eidy: Smrdí to ako farba. Ale čo za zázračné prísady obsahuje, to vie asi len výrobca.
21:33:55
08.01.2022
08.01.2022

Eidy
-> minno: Super výsledek. A je to jako barva nebo zázračná “vodička”? Nie vodička po slovensky.
19:56:23
08.01.2022
08.01.2022

minno
A celá po, veľká paráda.
Výdrž ale asi nebudem vedieť ohodnotiť. Možno o pár rokov
Ale vyzerá to byť dosť odolné.
Výdrž ale asi nebudem vedieť ohodnotiť. Možno o pár rokov
Ale vyzerá to byť dosť odolné.19:54:11
08.01.2022
08.01.2022

minno
Tak som na doporučenie už neviem koho kúpil Motip Bumperspray, sprej na nárazníky a masku zrenovoval.
Pred a po:
Pred a po:

