skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
10:44:28
19.03.2016
19.03.2016

Nwkt
-> Milan 136: Jj
10:42:19
19.03.2016
19.03.2016

Milan 136
-> Nwkt: vw moc najety nemam, ale je to audiosoustava se zesilovacem pod sedadlem
10:34:07
19.03.2016
19.03.2016

Nwkt
Soundsystem je to samý co Dynaudio u VW?
10:32:32
19.03.2016
19.03.2016

M@rtin
-> Milan 136: No je to specifický zboží, tak to moc lidí nechce.
Jediný co to nemělo tak u řidiče štítek sound system, jinak byly jak nový
Jediný co to nemělo tak u řidiče štítek sound system, jinak byly jak nový
10:30:36
19.03.2016
19.03.2016

Milan 136
-> M@rtin: tak to koukam. Novej stoji asi 10...
10:23:18
19.03.2016
19.03.2016

M@rtin
-> Milan 136: Ano v lednu jsem je vyhodil.
Inzeroval jsem je docela dlouho na sbazaru a když se neprodali za 1,-Kč na aukru, tak jsem je vyhodil.
Já je nepotřebuju, pro mé ozvučení zbytečné, já to mám "trošku" předělané
Inzeroval jsem je docela dlouho na sbazaru a když se neprodali za 1,-Kč na aukru, tak jsem je vyhodil.
Já je nepotřebuju, pro mé ozvučení zbytečné, já to mám "trošku" předělané
10:06:14
19.03.2016
19.03.2016

Milan 136
-> Milan 136: jako ze jsi vyhodil kozeny soundsystemovy vyplne?
-> suri: jeste musim doladit kodovani. Vsechno funguje, ale je tam chyba rj chybme kodovana :-D

-> suri: jeste musim doladit kodovani. Vsechno funguje, ale je tam chyba rj chybme kodovana :-D
09:58:13
19.03.2016
19.03.2016

M@rtin
-> suri 18.03.16 21:54:27: Tyhle přední jsem měl doma taky i s vejškama a středama, ale já je nepoužil, nikdo další je nechtěl, tak jsem to hodil v lednu do kontejneru

09:21:50
19.03.2016
19.03.2016

Milan 136
-> suri: pekna vypln 
-> Nwkt: moreplavce nechci. Kradenyho se mi kupovat nechce a taky bych nechtel, aby mi to nekdo vybral
Pak nekde schanet mapy, ktery jsou novy za nesmysl...
Bolero me vyslo na zlomek ceny navi a jsem spokojen :)

-> Nwkt: moreplavce nechci. Kradenyho se mi kupovat nechce a taky bych nechtel, aby mi to nekdo vybral

Pak nekde schanet mapy, ktery jsou novy za nesmysl...
Bolero me vyslo na zlomek ceny navi a jsem spokojen :)
22:02:59
18.03.2016
18.03.2016

Nwkt
-> suri: Novej s dokladem byl v Praze za 17, škoda že jsem sháněl VW
21:56:02
18.03.2016
18.03.2016

suri
-> Nwkt 18.03.16 21:54:46: možno za to že "legál" je za 30tkč čo je celkom dosť na takú blbosť , inak by som ho mal aj ja , lopaty za 400eur by som dnes neriskoval ..
21:54:46
18.03.2016
18.03.2016

Nwkt
-> Milan 136: Proč né toho slavnýho mořeplavce? 

21:54:27
18.03.2016
18.03.2016

suri
-> Milan 136 18.03.16 21:16:46: pekné , ja už môžem upgradnúť jedine na Columbus ... inak môj včerajší nákup
21:16:46
18.03.2016
18.03.2016

Milan 136
-> Deacon: 

20:41:28
18.03.2016
18.03.2016

Deacon
-> Milan 136: hurá!
Paráda.
Paráda.20:34:27
18.03.2016
18.03.2016

Milan 136
A po 

20:33:50
18.03.2016
18.03.2016

Milan 136
Takze pred
21:13:00
08.03.2016
08.03.2016

krtik
-> OTA-MTX: Mazec! Kde jsi to nechal dělat?
19:07:38
08.03.2016
08.03.2016

Peklo
-> OTA-MTX: solidní progres. Tohle mě čeká na Ducatu, ale mám obavu o cenu, aby nebyla vyšší než cena celého světla.
18:19:28
08.03.2016
08.03.2016

OTA-MTX
po renovaci
18:19:15
08.03.2016
08.03.2016

OTA-MTX
vypálena parabola z xenonu octavie, plastová
19:08:41
23.02.2016
23.02.2016

Tomáššš
-> krtik: jaj takto s tym zinkom :D
ak bude zaujem nie je problem ;)
ak bude zaujem nie je problem ;)
20:33:06
22.02.2016
22.02.2016

krtik
-> Tomáššš: Naboucháš víc kusů?
Jakože mě při prvním pohledu napadlo pouze, že ten pozink je lesklejší :-D. Pak mi došlo, že jsi řešil ďůlek.
Jakože mě při prvním pohledu napadlo pouze, že ten pozink je lesklejší :-D. Pak mi došlo, že jsi řešil ďůlek.
20:08:18
22.02.2016
22.02.2016

Tomáššš
-> krtik: musim este poladit raznice a matrice a bude to uplne TOP ;)
lestil zinok ? Nechapem
lestil zinok ? Nechapem

19:40:28
22.02.2016
22.02.2016

krtik
-> Tomáššš: Pěkný! upravoval jsi ten přípravek nějak od minulé ukázky zde?
...nejdřív mi nebylo jasný, proč jsi ten pozink leštil
.
...nejdřív mi nebylo jasný, proč jsi ten pozink leštil
.22:09:15
21.02.2016
21.02.2016

Tomáššš
-> dragon_cb_cz: aj to akosi rad :D a uz som si zvykol :D jednak styri roky v praci, a teraz renovacia auta takze u mna vpohode 

17:37:33
21.02.2016
21.02.2016

dragon_cb_cz
-> Tomáššš: Pěkné... vždycky podobný věci vyměřovat je moje noční můra 

08:44:31
21.02.2016
21.02.2016

Domajz
-> maritn91: hmm pěkný, až na to, že trambály se ze žebříkama nedělaly, takže to budou IFY a ta plechařna jaksi na LIAZe pasovat nebude 

00:21:51
21.02.2016
21.02.2016

Tomáššš
A po

00:21:17
21.02.2016
21.02.2016

Tomáššš
Pred
11:51:42
05.02.2016
05.02.2016

maritn91
V Přerově v Moditu (sběrna kovu , auto vrakoviště ) stojí 2 nebo 3 kousky hasičských, ale s žebříkama.
23:15:07
04.02.2016
04.02.2016

Bukaj
-> Jamaican: No, asi už to není, co bývalo, ale ještě před pár lety jsem v jenom velkém skladu Mototechny viděl snad komplet plechařinu a další sortiment na Matese...
22:06:59
04.02.2016
04.02.2016

Jamaican
-> Thomas: pěkně vymyšlené. Jen se ještě zeptám jak je to s dostupností náhradních dílů ?
21:56:41
04.02.2016
04.02.2016

Thomas
-> Jamaican: musí si na sebe občasně vydělávat,podnikat se s tím už asi dneska nedá,ale něco si odpracovat musí. Samo že bude dostávat jen tu nej péči a stát bude zásadně jen pod střechou
21:31:13
03.02.2016
03.02.2016

Jamaican
-> Thomas: mouchy to bude mít jako každý starý povoz, ale jak se překoná počátek je to už lepší
. Budeš ho mít jako veterána nebo bude na sebe občasně vydělávat ?
. Budeš ho mít jako veterána nebo bude na sebe občasně vydělávat ?21:22:32
03.02.2016
03.02.2016

Thomas
-> Jamaican: auto je ještě celkem syrový a pořádně neodzkoušený,takže je skoro každá jízda nějaká závada nebo projevení se nějaký závady. Třeba dneska ráno vůbec nechtěl jít za plynem,slimák byl hadr. Vše vyřešilo ubrání jedný pružinky od táhla motorovky. Odpoledne se zase nechtel nafoukat a když už trošku,tak zase strašně rychle padal vzduch. Tady byla zase příčina vyklepaná dírka do hadičky od šáska,jak se trubička klepala.
jinak díky,budu se snažit,dávám mu snad tu nejlepší péči
-> castrol: děkuju
jinak díky,budu se snažit,dávám mu snad tu nejlepší péči-> castrol: děkuju

21:15:53
03.02.2016
03.02.2016

Jamaican
-> Thomas: mám obšlápnutou od místního SDH, tak snad se ke mě v budoucnu přesune
. Zatím na ni nemám ještě prostory a ani noty, ale do budoucna bude obojí
. To, že si to užíváš věřím a přeji za kormidlem této legendy mnoho kilometrů bez závad.
. Zatím na ni nemám ještě prostory a ani noty, ale do budoucna bude obojí
. To, že si to užíváš věřím a přeji za kormidlem této legendy mnoho kilometrů bez závad.21:10:02
03.02.2016
03.02.2016

castrol
-> Thomas: pekna premena
21:08:33
03.02.2016
03.02.2016

Thomas
-> Jamaican: joo děkuju
tohle bylo záměrně kupovaný jako sklápěčka s předkem. Hlavně si uplně vychutnávám každej kilometr s tím. Je to uplně něco jinýho než jak robot jen sednout a jet. Co to tak sleduju,tak je poslední dobou poměrně dost hasičáků na prodej,tak jen ulovit ten správnej 
tohle bylo záměrně kupovaný jako sklápěčka s předkem. Hlavně si uplně vychutnávám každej kilometr s tím. Je to uplně něco jinýho než jak robot jen sednout a jet. Co to tak sleduju,tak je poslední dobou poměrně dost hasičáků na prodej,tak jen ulovit ten správnej 
20:55:12
03.02.2016
03.02.2016

Jamaican
-> Thomas: tak toto je paráda
. Chci si ji v budoucnu také pořídit, ale s hasičskou nástavbou 
. Chci si ji v budoucnu také pořídit, ale s hasičskou nástavbou 
20:53:43
03.02.2016
03.02.2016

Thomas
a po. Ve skutečnosti se tam toho dělalo o dost víc,než jen obroušení 7 vrstev barvy a nalakování. Od mechaniky,novejch gum,části elektriky až po různý dodělávky a vychytávky
20:52:30
03.02.2016
03.02.2016

Thomas
mezi
20:51:01
03.02.2016
03.02.2016

Thomas
přidám něco svýho. Výsledek asi 350 hodin práce
Před
Před
23:36:18
30.01.2016
30.01.2016

Jozka
-> Bukaj:
Příčinu netuším - možná kompenzace za to, že při vkládání fotek se kolikrát zadaří až na 3. nebo 4. pokus.
Příčinu netuším - možná kompenzace za to, že při vkládání fotek se kolikrát zadaří až na 3. nebo 4. pokus.23:31:37
30.01.2016
30.01.2016

Bukaj
-> Jozka 30.01.16 23:29:59: 
Nějak jsem si zvykl, že Tvé příspěvky jsou tu občas včetně kopie, ale tohle je asi fakt rekord.

Nějak jsem si zvykl, že Tvé příspěvky jsou tu občas včetně kopie, ale tohle je asi fakt rekord.
23:30:34
30.01.2016
30.01.2016

Bukaj
-> U-Geen 30.01.16 23:25:36: Také stavím "sklad zemědělské techniky" 6x8, tak proč ne dřevník?

23:29:59
30.01.2016
30.01.2016

Jozka
-> Bukaj 30.01.16 23:19:11:
To jo - hele vůbec jsem si těch "průklepů" nevšiml, při vkládání se vůbec nic zvláštního nestalo.. no zřejmě Velkej Bratr detekoval slovo vidle a tak udělal 4. ďoury..
To jo - hele vůbec jsem si těch "průklepů" nevšiml, při vkládání se vůbec nic zvláštního nestalo.. no zřejmě Velkej Bratr detekoval slovo vidle a tak udělal 4. ďoury..23:28:55
30.01.2016
30.01.2016

Bukaj
-> Sejki: Ale vidle nejsou klasifikované jako hořlavá látka.
Koneckonců dřevo vlastně také není látka, takže Jůdžín by byl v pohodě i se skladem dřeva
A když tam zaparkuji sekačku s plnou nádrží benzinu, tak jsem také v pohodě, neboť skladuji sekačku (stroj) a nikoli benzín (látku) v nádrži - to je jen součást stroje. A kdybych tam zaparkoval cisternu s naftou, tak taky ok, ale běda, jak bych tam volně položil kanystr...
Koneckonců dřevo vlastně také není látka, takže Jůdžín by byl v pohodě i se skladem dřeva

A když tam zaparkuji sekačku s plnou nádrží benzinu, tak jsem také v pohodě, neboť skladuji sekačku (stroj) a nikoli benzín (látku) v nádrži - to je jen součást stroje. A kdybych tam zaparkoval cisternu s naftou, tak taky ok, ale běda, jak bych tam volně položil kanystr...

23:25:36
30.01.2016
30.01.2016

U-Geen
-> Bukaj: 6x8 :) ale naradi a strunovku tam klidne dam :)
23:21:58
30.01.2016
30.01.2016

Sejki - zrušená registrace
-> Bukaj: tak treba vidle maj drevenou nasadu a uz ses v prdeli :-D
