


























Jo, máš to prostě v DNA - jen ses přesunul "z bláta do louže".


Ale na zverejňovanie úprav by bolo vhodné založiť sestru virtu s názvom "vw-virt.cz" 











Ako s každým vozom.
Vidím že s novým vozom máš kopu starostí















):







Tam kde je miska pružiny je cca 3-4mm ostatné je z 0,8-1mm plechu.



