
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
07:50:30
14.04.2009
14.04.2009

MOLSO
PO 

07:49:00
14.04.2009
14.04.2009

MOLSO
PRED 

00:08:05
14.04.2009
14.04.2009

MATTESS
po
00:07:49
14.04.2009
14.04.2009

MATTESS
jsem trošku oživil naší "Lentilku"
před
před
09:55:06
12.04.2009
12.04.2009

Valeo 105L
a po


09:53:56
12.04.2009
12.04.2009

Valeo 105L
pred

09:52:50
12.04.2009
12.04.2009

Valeo 105L
a jeste jednou uplne pred
09:51:35
12.04.2009
12.04.2009

Valeo 105L
a po uz se to rysuje

09:50:50
12.04.2009
12.04.2009

Valeo 105L
před
23:12:54
11.04.2009
11.04.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: Oprázdninách budu muset na brigádu

23:11:08
11.04.2009
11.04.2009

Zeke-ten šestý
-> doly120-ten třetí:o): tak to začni šetřit :D:D:D
23:06:32
11.04.2009
11.04.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: My se domluvíme jinak
Ti koupím už 11

Ti koupím už 11

23:04:40
11.04.2009
11.04.2009

Zeke-ten šestý
-> doly120-ten třetí:o):
si piš
si piš
23:04:04
11.04.2009
11.04.2009

doly120
Zeke-ten šestý 11.04.09 23:01:59 napsal:
→ eresak136: rozebitar nee…zatim.....mozna



Už syslime společně
Ti budu muset zaplatit benál co?
→ eresak136: rozebitar nee…zatim.....mozna



Už syslime společně
Ti budu muset zaplatit benál co?
23:01:59
11.04.2009
11.04.2009

Zeke-ten šestý
-> eresak136: rozebitar nee....zatim.....mozna


23:01:28
11.04.2009
11.04.2009

Zeke-ten šestý
-> doly120-ten třetí:o): syslit dily....

23:00:41
11.04.2009
11.04.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: Duležitější?
Asi třidit díly co?
Asi třidit díly co?
22:46:23
11.04.2009
11.04.2009

eresak136
-> Zeke-ten šestý: a co rozebrat cele auto ? to nedělej.

22:40:45
11.04.2009
11.04.2009

Zeke-ten šestý
-> eresak136: mam duležitější věci na práci
-> doly120-ten třetí:o): huš,ty si běž vyřezat střešní okno

-> doly120-ten třetí:o): huš,ty si běž vyřezat střešní okno

22:30:50
11.04.2009
11.04.2009

doly120
-> eresak136: Celé auto?

-> Zeke-ten šestý:


-> Zeke-ten šestý:

22:26:24
11.04.2009
11.04.2009

eresak136
-> Zeke-ten šestý: vyměn to.


13:14:59
10.04.2009
10.04.2009

gabo000000 - zrušená registrace
-> Dušan: chuderka
22:01:23
09.04.2009
09.04.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: Moje řeč

21:59:50
09.04.2009
09.04.2009

Zeke-ten šestý
-> doly120-ten třetí:o): ja to necim prelepim a bude

21:28:13
09.04.2009
09.04.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: Lenost je strašná věc co?

21:11:12
09.04.2009
09.04.2009

Zeke-ten šestý
-> eresak136: heh,na to jeste nebyl cas mno....uz sem to tak koupil,ale mam doma dvoje novy dvirka,jen to vymenit

20:57:51
09.04.2009
09.04.2009

eresak136
-> Zeke-ten šestý: pěkne ale co to maš za diry na kastliku?

18:17:28
09.04.2009
09.04.2009

Zeke-ten šestý
Po

18:16:25
09.04.2009
09.04.2009

Zeke-ten šestý
Před
10:56:46
06.04.2009
06.04.2009

Dušan
-> Tom a Jerry: fotky klamou, u auta je to videt lip
10:13:22
06.04.2009
06.04.2009

beastyLA - ten první
-> Dušan: další nás opouští?
taková kráska
taková kráska
08:31:34
06.04.2009
06.04.2009

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> Dušan: dost zdravo vypada :)


06:15:14
06.04.2009
06.04.2009

Dušan
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: pryc jde jen kastle, zbytek se bud rozproda nebo si neco necham
22:38:29
05.04.2009
05.04.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Dušan: a budou mit agregáty další využití v novém projektu, nebo svět přišel definitivně o další 136GL?

20:59:03
05.04.2009
05.04.2009

Nwkt
-> Dušan: Já to akorát naložil na valník za traktor no 

20:57:20
05.04.2009
05.04.2009

Dušan
-> Nwkt: tady uz je jedinej vyvoj flexou napul, aby se to vlezlo na vozik 

20:53:30
05.04.2009
05.04.2009

Nwkt
-> Dušan: Hele máš podobnej vývoj jak já
20:44:00
05.04.2009
05.04.2009

Dušan
po
20:43:08
05.04.2009
05.04.2009

Dušan
pred
12:35:44
05.04.2009
05.04.2009

stika87 - Maschinenführer
-> beastyLA - ten první: jjj meli jsme povoleni ;-) ale s tejnak jsme ji neskaceli uplne takze jsme ani nemuseli :)
12:30:53
05.04.2009
05.04.2009

beastyLA - ten první
-> stika87: s povolením kácet?


23:08:35
04.04.2009
04.04.2009

stika87 - Maschinenführer
-> Vojťas: pro tebe 

23:07:27
04.04.2009
04.04.2009

stika87 - Maschinenführer
-> beastyLA - ten první: u baraku ve sloupnici :)
23:07:09
04.04.2009
04.04.2009

stika87 - Maschinenführer
-> tunerlada: a to jeste zkresluje :) ale nad tim barakem to byl maras :)
23:06:24
04.04.2009
04.04.2009

stika87 - Maschinenführer
-> Mr_Kubas: ja plzus kamos to jsme ty dva horolezci a tata se drzel pri zemi jako treti

22:44:41
04.04.2009
04.04.2009

Mr_Kubas
stika87 04.04.09 20:13:27 napsal: mezi :) 2 horolezci ja+kamos a tata ;-)
Tak jste tam byli dva a nebo tři
Tak jste tam byli dva a nebo tři

22:39:06
04.04.2009
04.04.2009

Vojťas
-> stika87: jeste sem dej kvedlacky z lonska to byla jinci prdel
i kdyz by za to nekteri sekali ruce

i kdyz by za to nekteri sekali ruce

22:03:08
04.04.2009
04.04.2009

beastyLA - ten první
-> stika87: u chalupy?

20:26:19
04.04.2009
04.04.2009

tunerlada
-> stika87: brr na to bych nevlez nesnášim vejšky 

20:16:12
04.04.2009
04.04.2009

stika87 - Maschinenführer
a pocelim dnu prace je to dole :)
