nic moc … hrozna robota … a skusenosti z vyvaranim skodovky nemam …
nechcem byt zlý, ale má to cenu takú schnilotinu lepit dohromady ?
nechcem byt zlý, ale má to cenu takú schnilotinu lepit dohromady ?














Hlavně jestli to dopadlo dobře
Já teď jezdim ve tmě okolo lesa nebo polí tak 60-70 km/h a nohu připravenou na brzdě 



Jinak s kámošem jsme sejmuli dvě kravky co běžely vedle sebe asi v 80 km/h a ony to přežily a ještě někam utekly 




























-> M@rtin: přípravy na lak ?:





to akoze ja ?








... vypadají bezvadně... a ty lesklé plastové přines dneska taťka z likvidace aut...





