-> Dave - ten pátý: To jest pravda, ale kdoví třeba by to i sedělo. Ten nárazník mi taky přijde docela kulatý, ale má i ostré hrany, tak to neni tak do očí bijící... Ale to je jen věc subjektivního názoru
-> krup: Tak předpokládám, že to auto bude využíváno na "pracovní" účely, tak nejspíš to nepřichází v úvahu, ale třeba to majitel má jen jako osobáka
